× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال پرسش و پاسخ پيرامون مايكل

23 جولای 2013 11:53 #32197 توسط Michaellover

kingmichael نوشته: باز منوتو یکم به مایکل توجه کرد ، بقیه ی شبکه ها که همینم نداشتن !
کامل نبود ولی بهتر از هیچی بود .

مایکل چند بار دماغش رو عمل کرد ، جریان این جراحی گونه چیه ؟!
چونه که خط انداخته که عمل محسوب نمیشه کلا !

شبکه 4 هرسال 25 ژوئن تمام ویدیو های مایکل رو پخش می کنه

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

23 جولای 2013 12:19 #32198 توسط kingmichael
شبکه های ایرانی منظورم بود !

23 جولای 2013 13:03 #32199 توسط Michaellover

kingmichael نوشته: شبکه های ایرانی منظورم بود !

4 هم ایرانیه

23 جولای 2013 15:39 #32200 توسط FeanoR

Imanliver نوشته:

FeanoR نوشته: کی گفته مایکل فقط دماغش رو عمل کرده؟ گونه و چونه اینا هم هست.

بعدم وقتی گفته "نه از جراحی های زیبایی" خبری نیست، به نظر من که توهین نیستش، بالاخره چهره مایکل یک نوع امضای هنری براش محسوب میشه.

در مورد این شایعه ی جراحی خود مایکل صحبت کرده:
مایکل جکسون دربارهٔ این شایعه در کتاب زندگی‌نامه‌اش به نوشتهٔ خودش در سال ۱۹۸۸ می‌گوید:

وقتی برای اولین بار مشهور شدم، هنوز کوچک بودم و مانند تمامی بچه‌ها تپل بودم. صورتم هم خیلی گرد بود و گونه داشتم. گردی صورتم تا سال‌ها بعد با من ماند، تا زمانی که رژیم غذایی‌ام را تغییر دادم و خوردن گوشت قرمز، مرغ، گوشت خوک، ماهی و چیزهای چاق کننده را متوقف کردم. فقط می‌خواستم بهتر به نظر برسم. بهتر و سلامت‌تر زندگی کنم.
به تدریج وزنم کم شد و صورتم به حالتی که الان هست، درآمد. و روزنامه‌ها مرا متهم می‌کردند که ظاهرم را با جراحی پلاستیک تغییر داده‌ام.
گذشته از جراحی بینی، که من آزادانه تأیید کردم که انجامش داده‌ام. همانند بسیاری از خواننده‌ها و بازیگران. [اما] آن‌ها یکی از عکس‌های قدیمی‌ام را که مربوط به دوران بلوغ یا دبیرستانم بود، انتخاب می‌کردند و آن را با یکی از عکس‌های جدیدم مقایسه می‌کردند. در عکس قدیمی، صورتم گرد و تپل بود و موهای آفریقایی داشتم و نورپردازی عکس هم خیلی بد بود. عکس جدید، صورت یک فرد بسیار بزرگ‌تر و بالغ را نشان می‌داد.
مدل موهایم فرق کرده بود و بینی‌ام را هم عمل کرده بودم. همچنین، نورپردازی عکس‌ها هم با گذشت زمان عالی شده بود. اینطور مقایسه کردن‌ها واقعأ منصفانه نیست. من هرگز گونه‌ها یا چشمانم را تغییر نداده‌ام. لب‌هایم را نازک نکرده‌ام و هیچگونه عمل جراحی روی پوستم نداشته‌ام. تمام این اتهامات مضحک است. اگر حقیقت داشت، می‌گفتم. اما حقیقت ندارند. من دوبار بینی‌ام را عمل کردم و اخیرأ یک شکاف در چانه‌ام ایجاد کرده‌ام [که امروزه به عنوان جراحی پلاستیک، محسوب نمیشود]. ولی تمامش همین است. من به چیزهایی که دیگران می‌گویند، اهمیت نمیدهم. این صورت خودم است و خودم می‌دانم

این ماله 1988 هستش، مایکل تا سال 2009 زنده بودش، به نظرت توی این فاصله 21 سال، چهره مایکل هیچ تغییری نداشتش؟ مایکل گونه و چونه ش رو هم عمل کرده. به غیر اینها عملهای دیگه ای هم داشته.

تازه مایکل هیچوقت در این مورد به طور کامل صادق نبوده و حق هم داشته چون همینطوری که هر دفعه گفته دوبار دماغش رو عمل کرده اینقدر مردم تیکه پارش کردن، وای به حال روزی که واقعا میگفت چند بار عمل کرده.

23 جولای 2013 18:34 - 23 جولای 2013 18:36 #32201 توسط kingmichael

Michaellover نوشته:

4 هم ایرانیه

ااااااااااااا ، نمیدونستم !
اداره کننده هاش ایرانین یا سهام داراش ؟!

23 جولای 2013 18:40 - 23 جولای 2013 18:41 #32202 توسط Michaellover

kingmichael نوشته:

Michaellover نوشته:

4 هم ایرانیه

نمی دونم، ولی اکثر مناسبت ها مثل عید نوروز لوگوشون رو به شکل سبزه و اینجور چیزا در میارن...
آهنگهای فارسی هم زیاد پخش می کنه پیج فیسبوکش هم پست های فارسی زیاد داره

23 جولای 2013 20:09 - 23 جولای 2013 20:10 #32203 توسط ImaN

FeanoR نوشته:
این ماله 1988 هستش، مایکل تا سال 2009 زنده بودش، به نظرت توی این فاصله 21 سال، چهره مایکل هیچ تغییری نداشتش؟ مایکل گونه و چونه ش رو هم عمل کرده. به غیر اینها عملهای دیگه ای هم داشته.

تازه مایکل هیچوقت در این مورد به طور کامل صادق نبوده و حق هم داشته چون همینطوری که هر دفعه گفته دوبار دماغش رو عمل کرده اینقدر مردم تیکه پارش کردن، وای به حال روزی که واقعا میگفت چند بار عمل کرده.

شما پس مصاحبه ی اپرا با مایکلو نشنیدی که گفته هیچ جراحی انجام نداده به جزء همون شکاف چانه و عمل بینی!
مایکل فقط آرایش میکرده تا لکه های صورتش که بر اثر بیماری ویتیلیگو به وجود اومده بود ،پنهان باشه!
تازشم اگه جراحی و چیزی کرده بود ،پزشکی قانونی همه چیزو عنوان میکرد!

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

♥ I Love You ♥

23 جولای 2013 22:29 #32204 توسط kingmichael

Michaellover نوشته:

kingmichael نوشته:

Michaellover نوشته:

4 هم ایرانیه

نمی دونم، ولی اکثر مناسبت ها مثل عید نوروز لوگوشون رو به شکل سبزه و اینجور چیزا در میارن...
آهنگهای فارسی هم زیاد پخش می کنه پیج فیسبوکش هم پست های فارسی زیاد داره

نشد دلیل که ! :D
آخه تو لیست شبکه های ایرانی و فارسی نیست ! تا جایی که یادمه مال انگلستان بود این شبکه !

24 جولای 2013 02:39 #32208 توسط FeanoR

Imanliver نوشته:

FeanoR نوشته:

تازه مایکل هیچوقت در این مورد به طور کامل صادق نبوده و حق هم داشته چون همینطوری که هر دفعه گفته دوبار بینی ش رو عمل کرده اینقدر مردم تیکه پارش کردن، وای به حال روزی که واقعا میگفت چند بار عمل کرده.

شما پس مصاحبه ی اپرا با مایکلو نشنیدی که گفته هیچ جراحی انجام نداده به جزء همون شکاف چانه و عمل بینی!
مایکل فقط آرایش میکرده تا لکه های صورتش که بر اثر بیماری ویتیلیگو به وجود اومده بود ،پنهان باشه!
تازشم اگه جراحی و چیزی کرده بود ،پزشکی قانونی همه چیزو عنوان میکرد!

مصاحبه با اپرا هم اواخر 1993 و اوایل 1994 هستش و باز هم تا 2009 زمان زیادی هست. شکاف چونه رو قبول کردی، پس فقط گیر یک گونه س؟ که اونم خیلی راحت از مقایسه عکسهای مایکل میشه فهمید. با اینحال در مورد بینی ش زیاد هم صادق نبوده.

به هر صورت، حتی یکبار عمل کردن بینی یا هر عضوی از صورت بیشتر و بعضی از عضو های دیگه بدن، جزو عمل زیبایی محسوب میشن.

24 جولای 2013 07:20 #32211 توسط ImaN

FeanoR نوشته:
مصاحبه با اپرا هم اواخر 1993 و اوایل 1994 هستش و باز هم تا 2009 زمان زیادی هست. شکاف چونه رو قبول کردی، پس فقط گیر یک گونه س؟ که اونم خیلی راحت از مقایسه عکسهای مایکل میشه فهمید. با اینحال در مورد بینی ش زیاد هم صادق نبوده.
به هر صورت، حتی یکبار عمل کردن بینی یا هر عضوی از صورت بیشتر و بعضی از عضو های دیگه بدن، جزو عمل زیبایی محسوب میشن.

اینکه گفتم مایکل شکاف چونه ایجاد کرده حرف من نیست ،بلکه خود مایکل گفته ،در پستهای قبلیم قرار دادم حرفای خود مایکلو اگه توجه میکردین!
گفته ی خود مایکل در مورد شکاف چونش و عمل بینی:
من دوبار بینی‌ام را عمل کردم و اخیرأ یک شکاف در چانه‌ام ایجاد کرده‌ام [که امروزه به عنوان جراحی پلاستیک، محسوب نمیشود].
تازشم خود مایکل هم تو این مصاحبه یاد شده در مورد مقایسه ی عکسهاش گفته:
آن‌ها یکی از عکس‌های قدیمی‌ام را که مربوط به دوران بلوغ یا دبیرستانم بود، انتخاب می‌کردند و آن را با یکی از عکس‌های جدیدم مقایسه می‌کردند. در عکس قدیمی، صورتم گرد و تپل بود و موهای آفریقایی داشتم و نورپردازی عکس هم خیلی بد بود. عکس جدید، صورت یک فرد بسیار بزرگ‌تر و بالغ را نشان می‌داد.
مدل موهایم فرق کرده بود و بینی‌ام را هم عمل کرده بودم. همچنین، نورپردازی عکس‌ها هم با گذشت زمان عالی شده بود. اینطور مقایسه کردن‌ها واقعأ منصفانه نیست. من هرگز گونه‌ها یا چشمانم را تغییر نداده‌ام. لب‌هایم را نازک نکرده‌ام و هیچگونه عمل جراحی روی پوستم نداشته‌ام.

قبلا هم گفتم ،اگه مایکل جکسون جراحی یا چیزی داشته ،پزشکی قانونی همه چیزو عنوان میکرد!

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

♥ I Love You ♥

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.