21.jpg
19.jpg
5.jpg

دوبله فیلم ارواح مایکل جکسون

تنها دوبله فیلم به همراه زیر نویس فارسی بر روی آهنگ ها - 78.6%
دوبله به همراه مجموعه زبان اصلی و زیر نویس - کیفیت پایین تر - 21.4%

Total votes: 182 Refresh results
 

 

آيا مايكل مسلمان شده است؟

مدتي است كه شايعه ي مسلمان شدن مايكل بر سر زبانهاست، اما اين قضيه تا كنون از سوي خود مايكل تائيد و يا تكذيب نشده است.

 باديگاردهاي مايكل به هنگام ورود او در جلسات دادگاه از گروه اسلامي بودند. اما مايكل در يكي از جلسات دادگاه ساعاتي قبل از ورود به جلسه ي دادگاه در يك كليسا براي انجام اعمال خيرخواهانه و دعا حاضر شد. به هر حال با بررسي اين قضايا شايد نتوان چيزي را به درستي دريافت.

مايكل در كليسا

مايکل در گذشته پيرو فرقه Jehovah\'s Witness بود که در حقيقت شاخه ای از مسيحت است و مادر او نيز پيرو اين فرقه است. بنا بر قوانين پيروان اين مذهب يک سری جشنها مطلوب نيست و به اين دليل مايکل تا چند سال اخير هيچگاه جشن تولد يا کريسمسی نداشت. هم اکنون نمی دانیم که مایکل پیرو چه ایدئولوژی است. اما به هر حال مايکل هميشه گفته است که اعتقاد او به خدا يکی از اصولی ترين اعتقادات اوست. او می گويد: "من به انجيل اعتقاد دارم و سعی می کنم راه انجيل را دنبال کنم. می دانم که انسان کاملی نيستم. من سعی نمی کنم که از خودم فرشته ای بسازم چون که فرشته نيستم، در عين حال شيطان نيز نيستم. سعی مي کنم تا جايی که بتوانم بهترين باشم و سعی می کنم آنچه را که درست می دانم انجام بدهم. به همين سادگی. و به خدا اعتقاد دارم. من هر شب دعا می کنم. فقط شبها دعا نمی کنم. هر وقت که چيز زيبايی می بينم می گويم ای خدا، اين چه زيباست! من عاشق زيبايی هستم."

در اوایل فوریه ۲۰۰۶ هنگامی که شایعه ساخت مسجد توسط مایکل در رسانه ها منتشر شده بود٬ سخنگوی مایکل ریمون بین آنرا تکذیب نمود. اما در مورد اعتقاد مایکل به اسلام سخنی به میان نیاورد.

 

آيا هيچ بازی کامپيوتری با حضور مايکل در آن وجود دارد؟

مايکل در دهه های گذشته در چندين بازی کامپيوتری حضور داشته و حتی اقدام به توليد چند بازی کرده است. در اولين روزهای آغاز کار دستگاه های Sega مايکل در توليد سناريوی یک بازی Sega Genesis تحت عنوان Moonwalker همکاری کرد. در اين بازی که بر اساس ويديوی آهنگ Smooth Criminal و فيلم Moonwalk ساخته شده بود مايکل در نقش اصلی برای نجات دختر کوچولويی به نام Katy از دست شخصيت پليد، Mr. Big، در قسمتهای مختلف بازی تلاش می کند. در سال 2000 نيز مايکل در يک بازی Ready to Rumble II که در دستگاههای Play Station 2 اجرا می شود حضور دارد. در اين بازی می توان شحصيت مايکل را از ميان چندين چهره معروف بازی مشتزنی (بوکس) انتخاب کرد. موسيقی مايکل (Billie Jean و Wanna Be Starting Something) همچنين در ميان آهنگهای انتخابی در رادیو ضبط ماشينهای بازی Grand Theft Auto: Vice City قابل دسترسی است.

 

حسام : مايكل تا به حال چند بار در كليپ و كنسرت هايش از بدل استفاده كرده و چرا ؟

تعداد استفاده ي مايكل از بدل مشخص نمي باشد ولي طبق گفته ي دوستان و نزديكان او در دو كليپ از آلبوم Dangerous يعني Who Is It و Remember The Time و كليپ You Are Not Alone از آلبوم HISTORY بدل معروف او به كمكش آمده است و علت آن صدمه ديدن پاي مايكل در زمان فيلمبرداري بوده است. همچنين در كنسرت ها در دو اجراي Thriller و Man In The Mirror از بدل استفاده شده است و علت آن اجراي غير معمول و جلوه هاي ويژه در طول مدت تور مي باشد.

 

بشیر که مایکل گفته بود از اون متنفره چه کسی است؟

مارتين بشير فردي است كه مدت زمان 8 ماه در نورلند با مايكل جكسون زندگي كرد تا از زندگي مايكل فيلمي مستند براي عموم به نمايش بگذارد. اما بر خلاف پيمان خود در مورد نشان دادن زندگي واقعي مايكل جكسون، او را طوري ديگر به نمايش گذاشت و قسمت هايي از صحنه هايي را كه مايكل اجازه ي پخش آنها را نداده بود ( از زندگي خصوصي خود  مثلا فرزندانش ) در آن فيلم گنجاند. در روز 3 فوريه سال 2003، مستند «زندگي با مايكل جكسون» از شبكه ي انگليسي «آي.تي.وي.وان» پخش شد. اين مستند روزهاي بعد از شبكه هاي سراسر دنيا پخش ميشود.

 

 

مايكل در اين مستند، بي پرده راجع به پول، جراحي پلاستيك، دوران كودكي، فرزند سومش «پرينس مايكل دوم» و بسياري چيزهاي ديگر صحبت ميكند.

«بشير» به جاي آنكه مايكل را به نحوي عادلانه جلوه بدهد، تمام تلاشش را به كار برد تا آنجا كه ميتواند مسائل را به شكل نادرستي بپيچاند. اگرچه بيشتر بينندگان اين مستند، بطرف خواسته ي «بشير» جذب نشدند و در سراسر جهان، حمايت خود را از مايكل، اعلام كردند.

سه روز بعد، در روز 6 فوريه 2003، مايكل در بيانيه اي كه در رسانه هاي انگلستان منتشر شد، گفته بود:

”امروز من شايد بيش از گذشته، احساس ميكنم كه به من خيانت شده است. كسي كه فرصت يافت با فرزندانم، كارمندانم و خودم آشنا شود، كسي كه به او اعتماد كردم و حقيقت را به او گفتم، توانست از اعتماد من به خود سوء استفاده كرده و اين فيلم ناخوشايند و ناعادلانه را تهيه كند. هر كس كه مرا ميشناسد،‌ حقيقت را ميداند. و آن اين است كه در زندگيم، فرزندانم بر همه چيز مقدم هستند و من هرگز به كودكي آسيب نمي رسانم.“

چند روز بعد در بسياري از سايت ها و رسانه هاي انگليسي از مارتين به عنوان 5 امين چهره ي منفور شده ي دنيا ياد شد .

لازم به ذكر است كه مايكل جكسون هيچ گاه به بشير ابراز تنفر نكرده و تنها او را يك خيانت كار معرفي كرده است .

تازه ترین نوشته های بلاگ eMJey :

هفته نامه:شماره بيست و سوم

شماره بيست و سوم هفته نامه: کلیک نمایید. هفته نامه به صورت پي دي اف هفته نامه به صورت...

هفته نامه:شماره بيست و دوم

شماره بيست و دوم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

هفته نامه:شماره بيست و يكم

شماره بيست و يكم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

 

آخرین بروز رسانی
General update: 05-10-2013 08:32
Last registration: 27-03-2015 14:10
0 أعضاء و 4 زوار متصل