21.jpg
02.jpg
08.jpg

دوبله فیلم ارواح مایکل جکسون

تنها دوبله فیلم به همراه زیر نویس فارسی بر روی آهنگ ها - 78.6%
دوبله به همراه مجموعه زبان اصلی و زیر نویس - کیفیت پایین تر - 21.4%

Total votes: 182 Refresh results
 

 

آيا مايكل مسلمان شده است؟

مدتي است كه شايعه ي مسلمان شدن مايكل بر سر زبانهاست، اما اين قضيه تا كنون از سوي خود مايكل تائيد و يا تكذيب نشده است.

 باديگاردهاي مايكل به هنگام ورود او در جلسات دادگاه از گروه اسلامي بودند. اما مايكل در يكي از جلسات دادگاه ساعاتي قبل از ورود به جلسه ي دادگاه در يك كليسا براي انجام اعمال خيرخواهانه و دعا حاضر شد. به هر حال با بررسي اين قضايا شايد نتوان چيزي را به درستي دريافت.

مايكل در كليسا

مايکل در گذشته پيرو فرقه Jehovah\'s Witness بود که در حقيقت شاخه ای از مسيحت است و مادر او نيز پيرو اين فرقه است. بنا بر قوانين پيروان اين مذهب يک سری جشنها مطلوب نيست و به اين دليل مايکل تا چند سال اخير هيچگاه جشن تولد يا کريسمسی نداشت. هم اکنون نمی دانیم که مایکل پیرو چه ایدئولوژی است. اما به هر حال مايکل هميشه گفته است که اعتقاد او به خدا يکی از اصولی ترين اعتقادات اوست. او می گويد: "من به انجيل اعتقاد دارم و سعی می کنم راه انجيل را دنبال کنم. می دانم که انسان کاملی نيستم. من سعی نمی کنم که از خودم فرشته ای بسازم چون که فرشته نيستم، در عين حال شيطان نيز نيستم. سعی مي کنم تا جايی که بتوانم بهترين باشم و سعی می کنم آنچه را که درست می دانم انجام بدهم. به همين سادگی. و به خدا اعتقاد دارم. من هر شب دعا می کنم. فقط شبها دعا نمی کنم. هر وقت که چيز زيبايی می بينم می گويم ای خدا، اين چه زيباست! من عاشق زيبايی هستم."

در اوایل فوریه ۲۰۰۶ هنگامی که شایعه ساخت مسجد توسط مایکل در رسانه ها منتشر شده بود٬ سخنگوی مایکل ریمون بین آنرا تکذیب نمود. اما در مورد اعتقاد مایکل به اسلام سخنی به میان نیاورد.

 

آيا هيچ بازی کامپيوتری با حضور مايکل در آن وجود دارد؟

مايکل در دهه های گذشته در چندين بازی کامپيوتری حضور داشته و حتی اقدام به توليد چند بازی کرده است. در اولين روزهای آغاز کار دستگاه های Sega مايکل در توليد سناريوی یک بازی Sega Genesis تحت عنوان Moonwalker همکاری کرد. در اين بازی که بر اساس ويديوی آهنگ Smooth Criminal و فيلم Moonwalk ساخته شده بود مايکل در نقش اصلی برای نجات دختر کوچولويی به نام Katy از دست شخصيت پليد، Mr. Big، در قسمتهای مختلف بازی تلاش می کند. در سال 2000 نيز مايکل در يک بازی Ready to Rumble II که در دستگاههای Play Station 2 اجرا می شود حضور دارد. در اين بازی می توان شحصيت مايکل را از ميان چندين چهره معروف بازی مشتزنی (بوکس) انتخاب کرد. موسيقی مايکل (Billie Jean و Wanna Be Starting Something) همچنين در ميان آهنگهای انتخابی در رادیو ضبط ماشينهای بازی Grand Theft Auto: Vice City قابل دسترسی است.

مايكل چگونه در كليپ Smooth Criminal و حتي اجراي زنده در حين رقص تا مرز 30 درجه به سمت زمين خم مي شود ؟

در ويديو اسموت كرمينال در حين رقص به مايكل و اطرافيانش طنابي متصل است كه در ويرايش اين ويديو طناب به وسيله ي جلوه هاي كامپيوتري حذف شده است و اما در اجراي زنده مايكل و گروه رقصش كفش هايي به پا دارند كه اختراع خود مايكل مي باشد و در كتاب اختراعات امريكا نيز به ثبت رسيده است. به اين صورت كه پاشنه اي مثلثي شكل در زير آن قرار دارد كه مركز ثقل بدن در آن مي افتد و به وسيله ي یک گیره و خاصيت مغناطیسی كه در صحنه ايجاد مي شود مايكل و اطرافيانش مي توانند تا حد زياد و غير معمول به سمت زمين خم شوند.

تازه ترین نوشته های بلاگ eMJey :

هفته نامه:شماره بيست و سوم

شماره بيست و سوم هفته نامه: کلیک نمایید. هفته نامه به صورت پي دي اف هفته نامه به صورت...

هفته نامه:شماره بيست و دوم

شماره بيست و دوم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

هفته نامه:شماره بيست و يكم

شماره بيست و يكم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

 

0 کاربر و 12 مهمان آنلاین