18
23
27
 

آيا مايكل در حال فروش نورلند است ؟ اگر جواب منفي است، آيا قصد برگشت به آنجا را دارد؟

مايكل گفته است كه هرگز قصد فروش نورلند را ندارد و قبل از شروع محاکمه اش آنجا را براي مدتي به علت بي احترامي پليس در بازرسي از اتاق خوابش ترك كرد. سپس شايعه شروع شد كه ام جي قصد فروش نورلند را دارد كه بنگاه حدود ۱۵ ميليون دلار روي نورلند قيمت گذاشته است و همچنين شايعه شد كه امينم مبلغ ۵۰ ميليون دلار براي خريد نورلند پيشنهاد داده است .

لازم به ذكر است كه قيمت واقعي نورلند بيش از ۱۰۰ ميليون دلار است.

در جریان محاکمه مایکل به نورلند بازگشت و پس از تبرئه از اتهامات از آمریکا خارج شد و تا کنون به آنجا بازنگشته است. هنوز معلوم نيست كه آيا مايكل به نورلند یا آمریکا بازخواهد گشت يا خير.

اخیرا مایکل برای صرفه جویی در مخارج قسمتی از نورلند را به صورت تعطیل در آورده و تعدادی از کارکنان آنجا را اخراج کرده است. اما این که نورلند به کلی بسته شده باشد را تکذیب نمود و اطلاعات بیشتری نداد.

 

آیا مایکل هنوز هم مانند قبل در آمریکا و اروپا طرفدار دارد؟

بله. هنوز هم افراد بسيار زيادي در سرتاسر دنيا از مايكل طرفداري ميكنند. در واقع مايكل هيچگاه طرفدارانش را از دست نداده است و از هواداران  او، هميشه به عنوان وفادارترين هوادارن ياد ميشود. براي مثال در جريان برگزاري جلسات دادگاه اخير مايكل به اتهام آزار و اذيت جنسي يك پسر بچه 13 ساله، طرفداران او در بسياري از كشورهاي اروپايي و همچنين در ايالات متحده براي حمايت از مايكل و ابراز عشق و وفاداري به او به خيابانها آمدند و در طي مراسم روشن كردن شمع، براي او دعا ميكردند . طرفداران مايكل از بسیاری از نقاط جهان با اجتماع در محل تشکیل جلسات دادگاه، حمایت خود را از مایکل اعلام می کردند. سايتهاي اينترنتي طرفداران مايكل اين اجتماعات را برنامه ريزي ميكردند و با كرايه كردن اتوبوس ترتيب آمدن حاميان هميشگي سلطان پاپ را به محل تشكيل جلسات دادگاه ميدادند. در اولين جلسه ي دادگاه رسيدگي به اين اتهامات چند هزار  نفر از طرفداران مايكل جكسون از نقاط مختلف دنيا براي اعلام حمايت از مايكل به ايالت سانتاباربارا رفتند و در محوطه دادگاه تظاهرات كردند. این حمایتها تا پایان محاکمه ادامه داشت.

تازه ترین نوشته های بلاگ eMJey :

هفته نامه:شماره بيست و دوم

هفته نامه:شماره بيست و يكم