08.jpg
08.jpg
04.jpg

دوبله فیلم ارواح مایکل جکسون

تنها دوبله فیلم به همراه زیر نویس فارسی بر روی آهنگ ها - 78.6%
دوبله به همراه مجموعه زبان اصلی و زیر نویس - کیفیت پایین تر - 21.4%

Total votes: 182 Refresh results
 

مايكل چگونه در كليپ Smooth Criminal و حتي اجراي زنده در حين رقص تا مرز 30 درجه به سمت زمين خم مي شود ؟

در ويديو اسموت كرمينال در حين رقص به مايكل و اطرافيانش طنابي متصل است كه در ويرايش اين ويديو طناب به وسيله ي جلوه هاي كامپيوتري حذف شده است و اما در اجراي زنده مايكل و گروه رقصش كفش هايي به پا دارند كه اختراع خود مايكل مي باشد و در كتاب اختراعات امريكا نيز به ثبت رسيده است. به اين صورت كه پاشنه اي مثلثي شكل در زير آن قرار دارد كه مركز ثقل بدن در آن مي افتد و به وسيله ي یک گیره و خاصيت مغناطیسی كه در صحنه ايجاد مي شود مايكل و اطرافيانش مي توانند تا حد زياد و غير معمول به سمت زمين خم شوند.

چطور پليس مايكل رو مجبور كرد كه از اعضاي تناسلي او عكس بگيرن و آيا اون عكس ها دست مردم افتاده و رسانه ها پخش كرده اند؟

بهتر است اين موضوع را از زبان خود مايكل نقل کنیم:

مايكل: ”من مجبور شده ام تا اوايل اين هفته به معاينه ي غير انساني و توهين آميز اداره ي قضايي سانتا باربارا و اداره ي پليس لس آنجلس، تن بدهم. آنها حكم كتبي معاينه ي من را به من تحويل دادند، كه به آنها اجازه داد تا بدنم را به اضافه ي عضو تناسلي، نشيمنگاه، پايين تنه، رانها و هر قسمتي كه آنها ميخواهند، معاينه كنند و از آن عكس بگيرند... اين حكم، همچنين مرا مجبور كرد كه در تمام معايناتي كه پزشك مخصوص آنها لازم ميداند، با او همكاري كنم. تا بتواند وضع پوستم را به خوبي بررسي كند و ببيند آيا من «ويتيليگو» يا هر بيماري پوستي ديگري دارم يا نه. [او قبل از اين ماجرا در طي مصاحبه اي با «اُپرا»، در مورد بيماري پوستيش صحبت كرده بود. بعد از انجام معاينات توسط پزشكي قانوني، ابتلاء مايكل به اين بيماري تأييد شد. شاكي ادعا كرده بود كه نشانه هاي اين بيماري بر روي عضو تناسلي او هم وجود دارد]... در طي مدت حياتم، فقط سعي كرده ام تا به هزاران هزار كودك كمك كنم تا زندگي شادي داشته باشند. وقتي كودكي را در حال رنج كشيدن ميبينم، به گريه مي افتم... با من همانند يك جنايتكار، رفتار نكنيد. زيرا من بيگناهم.“

در 27 ژانويه، خبر گزاري «رويترز» فاش كرد كه عكسهاي گرفته شده از عضو تناسلي مايكل، با مشخصاتي كه شاكي به پليس ارائه داده بود، همخواني ندارد. همچنين اين عكس ها به طور كاملا محرمانه نزد پليس مانده است .

بشیر که مایکل گفته بود از اون متنفره چه کسی است؟

مارتين بشير فردي است كه مدت زمان 8 ماه در نورلند با مايكل جكسون زندگي كرد تا از زندگي مايكل فيلمي مستند براي عموم به نمايش بگذارد. اما بر خلاف پيمان خود در مورد نشان دادن زندگي واقعي مايكل جكسون، او را طوري ديگر به نمايش گذاشت و قسمت هايي از صحنه هايي را كه مايكل اجازه ي پخش آنها را نداده بود ( از زندگي خصوصي خود  مثلا فرزندانش ) در آن فيلم گنجاند. در روز 3 فوريه سال 2003، مستند «زندگي با مايكل جكسون» از شبكه ي انگليسي «آي.تي.وي.وان» پخش شد. اين مستند روزهاي بعد از شبكه هاي سراسر دنيا پخش ميشود.

 

 

مايكل در اين مستند، بي پرده راجع به پول، جراحي پلاستيك، دوران كودكي، فرزند سومش «پرينس مايكل دوم» و بسياري چيزهاي ديگر صحبت ميكند.

«بشير» به جاي آنكه مايكل را به نحوي عادلانه جلوه بدهد، تمام تلاشش را به كار برد تا آنجا كه ميتواند مسائل را به شكل نادرستي بپيچاند. اگرچه بيشتر بينندگان اين مستند، بطرف خواسته ي «بشير» جذب نشدند و در سراسر جهان، حمايت خود را از مايكل، اعلام كردند.

سه روز بعد، در روز 6 فوريه 2003، مايكل در بيانيه اي كه در رسانه هاي انگلستان منتشر شد، گفته بود:

”امروز من شايد بيش از گذشته، احساس ميكنم كه به من خيانت شده است. كسي كه فرصت يافت با فرزندانم، كارمندانم و خودم آشنا شود، كسي كه به او اعتماد كردم و حقيقت را به او گفتم، توانست از اعتماد من به خود سوء استفاده كرده و اين فيلم ناخوشايند و ناعادلانه را تهيه كند. هر كس كه مرا ميشناسد،‌ حقيقت را ميداند. و آن اين است كه در زندگيم، فرزندانم بر همه چيز مقدم هستند و من هرگز به كودكي آسيب نمي رسانم.“

چند روز بعد در بسياري از سايت ها و رسانه هاي انگليسي از مارتين به عنوان 5 امين چهره ي منفور شده ي دنيا ياد شد .

لازم به ذكر است كه مايكل جكسون هيچ گاه به بشير ابراز تنفر نكرده و تنها او را يك خيانت كار معرفي كرده است .

تازه ترین نوشته های بلاگ eMJey :

هفته نامه:شماره بيست و سوم

شماره بيست و سوم هفته نامه: کلیک نمایید. هفته نامه به صورت پي دي اف هفته نامه به صورت...

هفته نامه:شماره بيست و دوم

شماره بيست و دوم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

هفته نامه:شماره بيست و يكم

شماره بيست و يكم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

 

آخرین بروز رسانی
General update: 05-10-2013 08:32
Last registration: 21-10-2014 17:08
1 عضو و 5 زوار متصل