19.jpg
07.jpg
25.jpg

دوبله فیلم ارواح مایکل جکسون

تنها دوبله فیلم به همراه زیر نویس فارسی بر روی آهنگ ها - 78.6%
دوبله به همراه مجموعه زبان اصلی و زیر نویس - کیفیت پایین تر - 21.4%

Total votes: 182 Refresh results
 

 

لقب "سلطان پاپ" توسط چه كسي به مايكل داده شد؟

پاسخ اين سوال را به طور دقيق نمي توان داد كه توسط چه كسي و چه موقع اين لقب به او داده شد. مايكل جكسون پس از آلبوم Thriller به سلطان پاپ مبدل گشت. اما اولين بار اليزابت تيلور در يكي از سخنراني هاي خود گفت : "من فكر ميكنم او (مايكل جكسون) از بهترين انسانهايي است كه در اين كره زيسته اند. و از نظر من او سلطان حقيقي پاپ، راك و سل است. دوستت دارم مايكل." و از آن پس از مايكل به عنوان سلطان پاپ ياد مي شود.

لازم به ذكر است كه در سال ۱۹۸۹ مايكل در مراسم BRE Awards جايزه Triple Crown Award - King of Pop, Rock & Soul را از آن خود نمود

بشیر که مایکل گفته بود از اون متنفره چه کسی است؟

مارتين بشير فردي است كه مدت زمان 8 ماه در نورلند با مايكل جكسون زندگي كرد تا از زندگي مايكل فيلمي مستند براي عموم به نمايش بگذارد. اما بر خلاف پيمان خود در مورد نشان دادن زندگي واقعي مايكل جكسون، او را طوري ديگر به نمايش گذاشت و قسمت هايي از صحنه هايي را كه مايكل اجازه ي پخش آنها را نداده بود ( از زندگي خصوصي خود  مثلا فرزندانش ) در آن فيلم گنجاند. در روز 3 فوريه سال 2003، مستند «زندگي با مايكل جكسون» از شبكه ي انگليسي «آي.تي.وي.وان» پخش شد. اين مستند روزهاي بعد از شبكه هاي سراسر دنيا پخش ميشود.

 

 

مايكل در اين مستند، بي پرده راجع به پول، جراحي پلاستيك، دوران كودكي، فرزند سومش «پرينس مايكل دوم» و بسياري چيزهاي ديگر صحبت ميكند.

«بشير» به جاي آنكه مايكل را به نحوي عادلانه جلوه بدهد، تمام تلاشش را به كار برد تا آنجا كه ميتواند مسائل را به شكل نادرستي بپيچاند. اگرچه بيشتر بينندگان اين مستند، بطرف خواسته ي «بشير» جذب نشدند و در سراسر جهان، حمايت خود را از مايكل، اعلام كردند.

سه روز بعد، در روز 6 فوريه 2003، مايكل در بيانيه اي كه در رسانه هاي انگلستان منتشر شد، گفته بود:

”امروز من شايد بيش از گذشته، احساس ميكنم كه به من خيانت شده است. كسي كه فرصت يافت با فرزندانم، كارمندانم و خودم آشنا شود، كسي كه به او اعتماد كردم و حقيقت را به او گفتم، توانست از اعتماد من به خود سوء استفاده كرده و اين فيلم ناخوشايند و ناعادلانه را تهيه كند. هر كس كه مرا ميشناسد،‌ حقيقت را ميداند. و آن اين است كه در زندگيم، فرزندانم بر همه چيز مقدم هستند و من هرگز به كودكي آسيب نمي رسانم.“

چند روز بعد در بسياري از سايت ها و رسانه هاي انگليسي از مارتين به عنوان 5 امين چهره ي منفور شده ي دنيا ياد شد .

لازم به ذكر است كه مايكل جكسون هيچ گاه به بشير ابراز تنفر نكرده و تنها او را يك خيانت كار معرفي كرده است .

 

آیا مایکل هنوز هم مانند قبل در آمریکا و اروپا طرفدار دارد؟

بله. هنوز هم افراد بسيار زيادي در سرتاسر دنيا از مايكل طرفداري ميكنند. در واقع مايكل هيچگاه طرفدارانش را از دست نداده است و از هواداران  او، هميشه به عنوان وفادارترين هوادارن ياد ميشود. براي مثال در جريان برگزاري جلسات دادگاه اخير مايكل به اتهام آزار و اذيت جنسي يك پسر بچه 13 ساله، طرفداران او در بسياري از كشورهاي اروپايي و همچنين در ايالات متحده براي حمايت از مايكل و ابراز عشق و وفاداري به او به خيابانها آمدند و در طي مراسم روشن كردن شمع، براي او دعا ميكردند . طرفداران مايكل از بسیاری از نقاط جهان با اجتماع در محل تشکیل جلسات دادگاه، حمایت خود را از مایکل اعلام می کردند. سايتهاي اينترنتي طرفداران مايكل اين اجتماعات را برنامه ريزي ميكردند و با كرايه كردن اتوبوس ترتيب آمدن حاميان هميشگي سلطان پاپ را به محل تشكيل جلسات دادگاه ميدادند. در اولين جلسه ي دادگاه رسيدگي به اين اتهامات چند هزار  نفر از طرفداران مايكل جكسون از نقاط مختلف دنيا براي اعلام حمايت از مايكل به ايالت سانتاباربارا رفتند و در محوطه دادگاه تظاهرات كردند. این حمایتها تا پایان محاکمه ادامه داشت.

تازه ترین نوشته های بلاگ eMJey :

هفته نامه:شماره بيست و سوم

شماره بيست و سوم هفته نامه: کلیک نمایید. هفته نامه به صورت پي دي اف هفته نامه به صورت...

هفته نامه:شماره بيست و دوم

شماره بيست و دوم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

هفته نامه:شماره بيست و يكم

شماره بيست و يكم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

 

آخرین بروز رسانی
General update: 05-10-2013 08:32
Last registration: 29-07-2015 01:09
0 أعضاء و 16 زوار متصل