20.jpg
16.jpg
07.jpg

دوبله فیلم ارواح مایکل جکسون

تنها دوبله فیلم به همراه زیر نویس فارسی بر روی آهنگ ها - 78.6%
دوبله به همراه مجموعه زبان اصلی و زیر نویس - کیفیت پایین تر - 21.4%

Total votes: 182 Refresh results
 

آيا هيچ بازی کامپيوتری با حضور مايکل در آن وجود دارد؟

مايکل در دهه های گذشته در چندين بازی کامپيوتری حضور داشته و حتی اقدام به توليد چند بازی کرده است. در اولين روزهای آغاز کار دستگاه های Sega مايکل در توليد سناريوی یک بازی Sega Genesis تحت عنوان Moonwalker همکاری کرد. در اين بازی که بر اساس ويديوی آهنگ Smooth Criminal و فيلم Moonwalk ساخته شده بود مايکل در نقش اصلی برای نجات دختر کوچولويی به نام Katy از دست شخصيت پليد، Mr. Big، در قسمتهای مختلف بازی تلاش می کند. در سال 2000 نيز مايکل در يک بازی Ready to Rumble II که در دستگاههای Play Station 2 اجرا می شود حضور دارد. در اين بازی می توان شحصيت مايکل را از ميان چندين چهره معروف بازی مشتزنی (بوکس) انتخاب کرد. موسيقی مايکل (Billie Jean و Wanna Be Starting Something) همچنين در ميان آهنگهای انتخابی در رادیو ضبط ماشينهای بازی Grand Theft Auto: Vice City قابل دسترسی است.

 

آيا مايكل مسلمان شده است؟

مدتي است كه شايعه ي مسلمان شدن مايكل بر سر زبانهاست، اما اين قضيه تا كنون از سوي خود مايكل تائيد و يا تكذيب نشده است.

 باديگاردهاي مايكل به هنگام ورود او در جلسات دادگاه از گروه اسلامي بودند. اما مايكل در يكي از جلسات دادگاه ساعاتي قبل از ورود به جلسه ي دادگاه در يك كليسا براي انجام اعمال خيرخواهانه و دعا حاضر شد. به هر حال با بررسي اين قضايا شايد نتوان چيزي را به درستي دريافت.

مايكل در كليسا

مايکل در گذشته پيرو فرقه Jehovah\'s Witness بود که در حقيقت شاخه ای از مسيحت است و مادر او نيز پيرو اين فرقه است. بنا بر قوانين پيروان اين مذهب يک سری جشنها مطلوب نيست و به اين دليل مايکل تا چند سال اخير هيچگاه جشن تولد يا کريسمسی نداشت. هم اکنون نمی دانیم که مایکل پیرو چه ایدئولوژی است. اما به هر حال مايکل هميشه گفته است که اعتقاد او به خدا يکی از اصولی ترين اعتقادات اوست. او می گويد: "من به انجيل اعتقاد دارم و سعی می کنم راه انجيل را دنبال کنم. می دانم که انسان کاملی نيستم. من سعی نمی کنم که از خودم فرشته ای بسازم چون که فرشته نيستم، در عين حال شيطان نيز نيستم. سعی مي کنم تا جايی که بتوانم بهترين باشم و سعی می کنم آنچه را که درست می دانم انجام بدهم. به همين سادگی. و به خدا اعتقاد دارم. من هر شب دعا می کنم. فقط شبها دعا نمی کنم. هر وقت که چيز زيبايی می بينم می گويم ای خدا، اين چه زيباست! من عاشق زيبايی هستم."

در اوایل فوریه ۲۰۰۶ هنگامی که شایعه ساخت مسجد توسط مایکل در رسانه ها منتشر شده بود٬ سخنگوی مایکل ریمون بین آنرا تکذیب نمود. اما در مورد اعتقاد مایکل به اسلام سخنی به میان نیاورد.

 

 

مايكل حركات رقصش (از جمله به عقب راه رفتن يا Moonwalk) را از كجا آموخته است؟

خود مايكل گفته است Moonwalk را از كودكان سياه پوست در محله سياه پوستان داخل شهر الهام گرفته است. "آنها استعداد ذاتی برای رقصيدن دارند. آنها اين رقصها را ابداع كردند. من فقط كمی اين حركات را بهبود بخشيدم." خوب است بدانيد كه مايكل هيچگاه تحت تعليم آموزشهای آكادميك رقص قرار نگرفته است. او حركات رقصی اكثر ويديوهايش را خودش طرح ریزی كرده يا دستی در آنها داشته است.


[منبع: مصاحبه Simulchat و مصاحبه مايكل با Oprah Winfrey]

تازه ترین نوشته های بلاگ eMJey :

هفته نامه:شماره بيست و سوم

شماره بيست و سوم هفته نامه: کلیک نمایید. هفته نامه به صورت پي دي اف هفته نامه به صورت...

هفته نامه:شماره بيست و دوم

شماره بيست و دوم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

هفته نامه:شماره بيست و يكم

شماره بيست و يكم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

 

آخرین بروز رسانی
General update: 05-10-2013 08:32
Last registration: 26-05-2015 12:28
0 أعضاء و 10 زوار متصل