5
12
15
 

نظر مايكل در مورد ايران و مردمان ايران چيه ؟ آيا مايكل از ايران ديدن كرده و آيا خودش مي دونه كه eMJey قسمت فارسي داره ؟

مايكل هيچگاه مستقيما در مورد ايران و مردم ايران اظهار نظري نكرده و متاسفانه اجازه ي بازديد از ايران به مايكل جكسون داده نشده است. به استثنای فرود اضطراری در زمان تور جهانی Dangerous در فرودگاه مهرآباد تهران. اما شواهد حاكي از آن است كه مايكل به ايراني ها همانند مردم تمامي جهان علاقمند است، چرا كه بسياري از كارمندان و اطرافيان نزديكش ايراني بوده اند (همانند ضيا مدبر و حمید مصلحی و ...). زمان ديدار بيتا٬ يكي از مديران اين سايت از نورلند٬ مايكل با دانستن ايراني بودن بيتا از او به گرمي و به گفته خدمتكارانش به طرزي بي سابقه استقبال نمود.

همچنين در مورد سايت eMJey بايد بگوييم كه بسياري از اطرافيان مايكل همانند كارن ( آرايشگر خصوصي با سابقه ي 20 سال كار براي مايكل ) و يوري گلر ( از صميمي ترين دوستان مايكل ) از قسمت فارسي سايت مطلع هستند و آمار و ارقام توسط Netstat گواه بر آن است كه اين سايت چندين بار از سانتاباربارا و محدوده ي نورلند مورد بازديد قرار گرفته است.

افزون بر آن سايت eMJey توسط سايت رسمي مايكل mjjsource.com مورد تاييد قرار گرفته است.

چطور پليس مايكل رو مجبور كرد كه از اعضاي تناسلي او عكس بگيرن و آيا اون عكس ها دست مردم افتاده و رسانه ها پخش كرده اند؟

بهتر است اين موضوع را از زبان خود مايكل نقل کنیم:

مايكل: ”من مجبور شده ام تا اوايل اين هفته به معاينه ي غير انساني و توهين آميز اداره ي قضايي سانتا باربارا و اداره ي پليس لس آنجلس، تن بدهم. آنها حكم كتبي معاينه ي من را به من تحويل دادند، كه به آنها اجازه داد تا بدنم را به اضافه ي عضو تناسلي، نشيمنگاه، پايين تنه، رانها و هر قسمتي كه آنها ميخواهند، معاينه كنند و از آن عكس بگيرند... اين حكم، همچنين مرا مجبور كرد كه در تمام معايناتي كه پزشك مخصوص آنها لازم ميداند، با او همكاري كنم. تا بتواند وضع پوستم را به خوبي بررسي كند و ببيند آيا من «ويتيليگو» يا هر بيماري پوستي ديگري دارم يا نه. [او قبل از اين ماجرا در طي مصاحبه اي با «اُپرا»، در مورد بيماري پوستيش صحبت كرده بود. بعد از انجام معاينات توسط پزشكي قانوني، ابتلاء مايكل به اين بيماري تأييد شد. شاكي ادعا كرده بود كه نشانه هاي اين بيماري بر روي عضو تناسلي او هم وجود دارد]... در طي مدت حياتم، فقط سعي كرده ام تا به هزاران هزار كودك كمك كنم تا زندگي شادي داشته باشند. وقتي كودكي را در حال رنج كشيدن ميبينم، به گريه مي افتم... با من همانند يك جنايتكار، رفتار نكنيد. زيرا من بيگناهم.“

در 27 ژانويه، خبر گزاري «رويترز» فاش كرد كه عكسهاي گرفته شده از عضو تناسلي مايكل، با مشخصاتي كه شاكي به پليس ارائه داده بود، همخواني ندارد. همچنين اين عكس ها به طور كاملا محرمانه نزد پليس مانده است .

تازه ترین نوشته های بلاگ eMJey :

هفته نامه:شماره بيست و دوم

هفته نامه:شماره بيست و يكم