05
21
23
 

آيا هيچ بازی کامپيوتری با حضور مايکل در آن وجود دارد؟

مايکل در دهه های گذشته در چندين بازی کامپيوتری حضور داشته و حتی اقدام به توليد چند بازی کرده است. در اولين روزهای آغاز کار دستگاه های Sega مايکل در توليد سناريوی یک بازی Sega Genesis تحت عنوان Moonwalker همکاری کرد. در اين بازی که بر اساس ويديوی آهنگ Smooth Criminal و فيلم Moonwalk ساخته شده بود مايکل در نقش اصلی برای نجات دختر کوچولويی به نام Katy از دست شخصيت پليد، Mr. Big، در قسمتهای مختلف بازی تلاش می کند. در سال 2000 نيز مايکل در يک بازی Ready to Rumble II که در دستگاههای Play Station 2 اجرا می شود حضور دارد. در اين بازی می توان شحصيت مايکل را از ميان چندين چهره معروف بازی مشتزنی (بوکس) انتخاب کرد. موسيقی مايکل (Billie Jean و Wanna Be Starting Something) همچنين در ميان آهنگهای انتخابی در رادیو ضبط ماشينهای بازی Grand Theft Auto: Vice City قابل دسترسی است.

 

آيا مايكل فرزندی هم دارد؟

مايكل دو فرزند از همسر سابقش Debbie Rowe دارد. يك پسر به نام Prince متولد ۱۳ فوريه ۱۹۹۷ و يك دختر به نام Paris متولد ۳ آپريل ۱۹۹۸. فرزند سوم او که يک پسر به نام Prince Michael II است و مايکل او را با اسم مستعار Blanket می خواند نيز به خانواده جکسون پيوسته است. گفته شده اين کودک در ماه August سال 2002 شش ماه داشته، گرچه تاريخ تولد او و هويت مادر او به طور رسمی اعلام نشده است. مايکل می گويد که اين کودک فرزند خود اوست که توسط يک مادر نيابتی (Surrogate) به دنيا آمده است.

نظر مايكل در مورد ايران و مردمان ايران چيه ؟ آيا مايكل از ايران ديدن كرده و آيا خودش مي دونه كه eMJey قسمت فارسي داره ؟

مايكل هيچگاه مستقيما در مورد ايران و مردم ايران اظهار نظري نكرده و متاسفانه اجازه ي بازديد از ايران به مايكل جكسون داده نشده است. به استثنای فرود اضطراری در زمان تور جهانی Dangerous در فرودگاه مهرآباد تهران. اما شواهد حاكي از آن است كه مايكل به ايراني ها همانند مردم تمامي جهان علاقمند است، چرا كه بسياري از كارمندان و اطرافيان نزديكش ايراني بوده اند (همانند ضيا مدبر و حمید مصلحی و ...). زمان ديدار بيتا٬ يكي از مديران اين سايت از نورلند٬ مايكل با دانستن ايراني بودن بيتا از او به گرمي و به گفته خدمتكارانش به طرزي بي سابقه استقبال نمود.

همچنين در مورد سايت eMJey بايد بگوييم كه بسياري از اطرافيان مايكل همانند كارن ( آرايشگر خصوصي با سابقه ي 20 سال كار براي مايكل ) و يوري گلر ( از صميمي ترين دوستان مايكل ) از قسمت فارسي سايت مطلع هستند و آمار و ارقام توسط Netstat گواه بر آن است كه اين سايت چندين بار از سانتاباربارا و محدوده ي نورلند مورد بازديد قرار گرفته است.

افزون بر آن سايت eMJey توسط سايت رسمي مايكل mjjsource.com مورد تاييد قرار گرفته است.

آيا مايكل در حال فروش نورلند است ؟ اگر جواب منفي است، آيا قصد برگشت به آنجا را دارد؟

مايكل گفته است كه هرگز قصد فروش نورلند را ندارد و قبل از شروع محاکمه اش آنجا را براي مدتي به علت بي احترامي پليس در بازرسي از اتاق خوابش ترك كرد. سپس شايعه شروع شد كه ام جي قصد فروش نورلند را دارد كه بنگاه حدود ۱۵ ميليون دلار روي نورلند قيمت گذاشته است و همچنين شايعه شد كه امينم مبلغ ۵۰ ميليون دلار براي خريد نورلند پيشنهاد داده است .

لازم به ذكر است كه قيمت واقعي نورلند بيش از ۱۰۰ ميليون دلار است.

در جریان محاکمه مایکل به نورلند بازگشت و پس از تبرئه از اتهامات از آمریکا خارج شد و تا کنون به آنجا بازنگشته است. هنوز معلوم نيست كه آيا مايكل به نورلند یا آمریکا بازخواهد گشت يا خير.

اخیرا مایکل برای صرفه جویی در مخارج قسمتی از نورلند را به صورت تعطیل در آورده و تعدادی از کارکنان آنجا را اخراج کرده است. اما این که نورلند به کلی بسته شده باشد را تکذیب نمود و اطلاعات بیشتری نداد.

تازه ترین نوشته های بلاگ eMJey :

هفته نامه:شماره بيست و دوم

هفته نامه:شماره بيست و يكم