32.jpg
13.jpg
31.jpg

دوبله فیلم ارواح مایکل جکسون

تنها دوبله فیلم به همراه زیر نویس فارسی بر روی آهنگ ها - 78.6%
دوبله به همراه مجموعه زبان اصلی و زیر نویس - کیفیت پایین تر - 21.4%

Total votes: 182 Refresh results
 

بشیر که مایکل گفته بود از اون متنفره چه کسی است؟

مارتين بشير فردي است كه مدت زمان 8 ماه در نورلند با مايكل جكسون زندگي كرد تا از زندگي مايكل فيلمي مستند براي عموم به نمايش بگذارد. اما بر خلاف پيمان خود در مورد نشان دادن زندگي واقعي مايكل جكسون، او را طوري ديگر به نمايش گذاشت و قسمت هايي از صحنه هايي را كه مايكل اجازه ي پخش آنها را نداده بود ( از زندگي خصوصي خود  مثلا فرزندانش ) در آن فيلم گنجاند. در روز 3 فوريه سال 2003، مستند «زندگي با مايكل جكسون» از شبكه ي انگليسي «آي.تي.وي.وان» پخش شد. اين مستند روزهاي بعد از شبكه هاي سراسر دنيا پخش ميشود.

 

 

مايكل در اين مستند، بي پرده راجع به پول، جراحي پلاستيك، دوران كودكي، فرزند سومش «پرينس مايكل دوم» و بسياري چيزهاي ديگر صحبت ميكند.

«بشير» به جاي آنكه مايكل را به نحوي عادلانه جلوه بدهد، تمام تلاشش را به كار برد تا آنجا كه ميتواند مسائل را به شكل نادرستي بپيچاند. اگرچه بيشتر بينندگان اين مستند، بطرف خواسته ي «بشير» جذب نشدند و در سراسر جهان، حمايت خود را از مايكل، اعلام كردند.

سه روز بعد، در روز 6 فوريه 2003، مايكل در بيانيه اي كه در رسانه هاي انگلستان منتشر شد، گفته بود:

”امروز من شايد بيش از گذشته، احساس ميكنم كه به من خيانت شده است. كسي كه فرصت يافت با فرزندانم، كارمندانم و خودم آشنا شود، كسي كه به او اعتماد كردم و حقيقت را به او گفتم، توانست از اعتماد من به خود سوء استفاده كرده و اين فيلم ناخوشايند و ناعادلانه را تهيه كند. هر كس كه مرا ميشناسد،‌ حقيقت را ميداند. و آن اين است كه در زندگيم، فرزندانم بر همه چيز مقدم هستند و من هرگز به كودكي آسيب نمي رسانم.“

چند روز بعد در بسياري از سايت ها و رسانه هاي انگليسي از مارتين به عنوان 5 امين چهره ي منفور شده ي دنيا ياد شد .

لازم به ذكر است كه مايكل جكسون هيچ گاه به بشير ابراز تنفر نكرده و تنها او را يك خيانت كار معرفي كرده است .

چطور پليس مايكل رو مجبور كرد كه از اعضاي تناسلي او عكس بگيرن و آيا اون عكس ها دست مردم افتاده و رسانه ها پخش كرده اند؟

بهتر است اين موضوع را از زبان خود مايكل نقل کنیم:

مايكل: ”من مجبور شده ام تا اوايل اين هفته به معاينه ي غير انساني و توهين آميز اداره ي قضايي سانتا باربارا و اداره ي پليس لس آنجلس، تن بدهم. آنها حكم كتبي معاينه ي من را به من تحويل دادند، كه به آنها اجازه داد تا بدنم را به اضافه ي عضو تناسلي، نشيمنگاه، پايين تنه، رانها و هر قسمتي كه آنها ميخواهند، معاينه كنند و از آن عكس بگيرند... اين حكم، همچنين مرا مجبور كرد كه در تمام معايناتي كه پزشك مخصوص آنها لازم ميداند، با او همكاري كنم. تا بتواند وضع پوستم را به خوبي بررسي كند و ببيند آيا من «ويتيليگو» يا هر بيماري پوستي ديگري دارم يا نه. [او قبل از اين ماجرا در طي مصاحبه اي با «اُپرا»، در مورد بيماري پوستيش صحبت كرده بود. بعد از انجام معاينات توسط پزشكي قانوني، ابتلاء مايكل به اين بيماري تأييد شد. شاكي ادعا كرده بود كه نشانه هاي اين بيماري بر روي عضو تناسلي او هم وجود دارد]... در طي مدت حياتم، فقط سعي كرده ام تا به هزاران هزار كودك كمك كنم تا زندگي شادي داشته باشند. وقتي كودكي را در حال رنج كشيدن ميبينم، به گريه مي افتم... با من همانند يك جنايتكار، رفتار نكنيد. زيرا من بيگناهم.“

در 27 ژانويه، خبر گزاري «رويترز» فاش كرد كه عكسهاي گرفته شده از عضو تناسلي مايكل، با مشخصاتي كه شاكي به پليس ارائه داده بود، همخواني ندارد. همچنين اين عكس ها به طور كاملا محرمانه نزد پليس مانده است .

 

آيا مايكل مسلمان شده است؟

مدتي است كه شايعه ي مسلمان شدن مايكل بر سر زبانهاست، اما اين قضيه تا كنون از سوي خود مايكل تائيد و يا تكذيب نشده است.

 باديگاردهاي مايكل به هنگام ورود او در جلسات دادگاه از گروه اسلامي بودند. اما مايكل در يكي از جلسات دادگاه ساعاتي قبل از ورود به جلسه ي دادگاه در يك كليسا براي انجام اعمال خيرخواهانه و دعا حاضر شد. به هر حال با بررسي اين قضايا شايد نتوان چيزي را به درستي دريافت.

مايكل در كليسا

مايکل در گذشته پيرو فرقه Jehovah\'s Witness بود که در حقيقت شاخه ای از مسيحت است و مادر او نيز پيرو اين فرقه است. بنا بر قوانين پيروان اين مذهب يک سری جشنها مطلوب نيست و به اين دليل مايکل تا چند سال اخير هيچگاه جشن تولد يا کريسمسی نداشت. هم اکنون نمی دانیم که مایکل پیرو چه ایدئولوژی است. اما به هر حال مايکل هميشه گفته است که اعتقاد او به خدا يکی از اصولی ترين اعتقادات اوست. او می گويد: "من به انجيل اعتقاد دارم و سعی می کنم راه انجيل را دنبال کنم. می دانم که انسان کاملی نيستم. من سعی نمی کنم که از خودم فرشته ای بسازم چون که فرشته نيستم، در عين حال شيطان نيز نيستم. سعی مي کنم تا جايی که بتوانم بهترين باشم و سعی می کنم آنچه را که درست می دانم انجام بدهم. به همين سادگی. و به خدا اعتقاد دارم. من هر شب دعا می کنم. فقط شبها دعا نمی کنم. هر وقت که چيز زيبايی می بينم می گويم ای خدا، اين چه زيباست! من عاشق زيبايی هستم."

در اوایل فوریه ۲۰۰۶ هنگامی که شایعه ساخت مسجد توسط مایکل در رسانه ها منتشر شده بود٬ سخنگوی مایکل ریمون بین آنرا تکذیب نمود. اما در مورد اعتقاد مایکل به اسلام سخنی به میان نیاورد.

 

آيا مايكل در حال فروش نورلند است ؟ اگر جواب منفي است، آيا قصد برگشت به آنجا را دارد؟

مايكل گفته است كه هرگز قصد فروش نورلند را ندارد و قبل از شروع محاکمه اش آنجا را براي مدتي به علت بي احترامي پليس در بازرسي از اتاق خوابش ترك كرد. سپس شايعه شروع شد كه ام جي قصد فروش نورلند را دارد كه بنگاه حدود ۱۵ ميليون دلار روي نورلند قيمت گذاشته است و همچنين شايعه شد كه امينم مبلغ ۵۰ ميليون دلار براي خريد نورلند پيشنهاد داده است .

لازم به ذكر است كه قيمت واقعي نورلند بيش از ۱۰۰ ميليون دلار است.

در جریان محاکمه مایکل به نورلند بازگشت و پس از تبرئه از اتهامات از آمریکا خارج شد و تا کنون به آنجا بازنگشته است. هنوز معلوم نيست كه آيا مايكل به نورلند یا آمریکا بازخواهد گشت يا خير.

اخیرا مایکل برای صرفه جویی در مخارج قسمتی از نورلند را به صورت تعطیل در آورده و تعدادی از کارکنان آنجا را اخراج کرده است. اما این که نورلند به کلی بسته شده باشد را تکذیب نمود و اطلاعات بیشتری نداد.

تازه ترین نوشته های بلاگ eMJey :

هفته نامه:شماره بيست و سوم

شماره بيست و سوم هفته نامه: کلیک نمایید. هفته نامه به صورت پي دي اف هفته نامه به صورت...

هفته نامه:شماره بيست و دوم

شماره بيست و دوم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

هفته نامه:شماره بيست و يكم

شماره بيست و يكم هفته نامه: کلیک نمایید. ( برای باز کردن فایل دانلود شده، به برنامه Winrar و یا...

 

آخرین بروز رسانی
General update: 05-10-2013 08:32
Last registration: 24-11-2014 09:29
0 أعضاء و 177 زوار متصل