5
16
21
 

آيا هيچ بازی کامپيوتری با حضور مايکل در آن وجود دارد؟

مايکل در دهه های گذشته در چندين بازی کامپيوتری حضور داشته و حتی اقدام به توليد چند بازی کرده است. در اولين روزهای آغاز کار دستگاه های Sega مايکل در توليد سناريوی یک بازی Sega Genesis تحت عنوان Moonwalker همکاری کرد. در اين بازی که بر اساس ويديوی آهنگ Smooth Criminal و فيلم Moonwalk ساخته شده بود مايکل در نقش اصلی برای نجات دختر کوچولويی به نام Katy از دست شخصيت پليد، Mr. Big، در قسمتهای مختلف بازی تلاش می کند. در سال 2000 نيز مايکل در يک بازی Ready to Rumble II که در دستگاههای Play Station 2 اجرا می شود حضور دارد. در اين بازی می توان شحصيت مايکل را از ميان چندين چهره معروف بازی مشتزنی (بوکس) انتخاب کرد. موسيقی مايکل (Billie Jean و Wanna Be Starting Something) همچنين در ميان آهنگهای انتخابی در رادیو ضبط ماشينهای بازی Grand Theft Auto: Vice City قابل دسترسی است.

 

آیا مایکل هنوز هم مانند قبل در آمریکا و اروپا طرفدار دارد؟

بله. هنوز هم افراد بسيار زيادي در سرتاسر دنيا از مايكل طرفداري ميكنند. در واقع مايكل هيچگاه طرفدارانش را از دست نداده است و از هواداران  او، هميشه به عنوان وفادارترين هوادارن ياد ميشود. براي مثال در جريان برگزاري جلسات دادگاه اخير مايكل به اتهام آزار و اذيت جنسي يك پسر بچه 13 ساله، طرفداران او در بسياري از كشورهاي اروپايي و همچنين در ايالات متحده براي حمايت از مايكل و ابراز عشق و وفاداري به او به خيابانها آمدند و در طي مراسم روشن كردن شمع، براي او دعا ميكردند . طرفداران مايكل از بسیاری از نقاط جهان با اجتماع در محل تشکیل جلسات دادگاه، حمایت خود را از مایکل اعلام می کردند. سايتهاي اينترنتي طرفداران مايكل اين اجتماعات را برنامه ريزي ميكردند و با كرايه كردن اتوبوس ترتيب آمدن حاميان هميشگي سلطان پاپ را به محل تشكيل جلسات دادگاه ميدادند. در اولين جلسه ي دادگاه رسيدگي به اين اتهامات چند هزار  نفر از طرفداران مايكل جكسون از نقاط مختلف دنيا براي اعلام حمايت از مايكل به ايالت سانتاباربارا رفتند و در محوطه دادگاه تظاهرات كردند. این حمایتها تا پایان محاکمه ادامه داشت.

 

دليل مايکل از گرفتن فرزندش در لب تراس (در آلمان، 1382) چه بود؟

تنها قصد مايکل از اينکار نشان دادن فرزندش به طرفدارانی بود که در اطراف هتل محل اقامتش در برلين ساعتها جمع شده بودند و به ابراز احساسات می پرداختند. مايکل پيش از نشان دادن فرزند سومش (Blanket) دو فرزند ديگرش را نيز به طرفداران نشان داده بود. از آنجا که مطبوعات جنجالساز منتظر فرصتی برای فروش بيشتر هستند اين مساله را به گونه ای بزرگ کردند که گويا مايکل قصد آسيب رساندن به فرزندش را داشته است. اين مساله آنچنان بزرگ شد که گروهی تقاضای پيگيری قضايی اين موضوع شدند، اما تمامی پيگيریها در مراحل آغازين خاتمه يافت. اين در حالی است که درست در همان هفته در ايالات متحده مادری کودک خردسال خود را با پرتاب کردن از پنجره خانه اش به هلاکت رساند و حال بگوييد کدام رسانه اين مساله را پوشش داد؟ کافی است شما مايکل جکسون باشيد!

تازه ترین نوشته های بلاگ eMJey :

هفته نامه:شماره بيست و دوم

هفته نامه:شماره بيست و يكم