× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال پرسش و پاسخ پيرامون مايكل

24 جولای 2013 07:31 #32212 توسط bahareh
گونه هاشو بنظر نمیاد عملکرده باشه چون این اواخر که صورتش خیلی لاغر شده بود اگر گونه اش رو عمل کرده بود مشخص بود ولی کلا پوست صورتش شبیه اونها که جراحی زیبایی میکنند بودکه احتمالا مربوط به بیماریشه و اون کرمهایی که به این دلیل استفاده میکرده

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

24 جولای 2013 08:19 #32214 توسط ImaN
بدون شرح:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

♥ I Love You ♥
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

24 جولای 2013 08:34 - 24 جولای 2013 08:48 #32215 توسط pouria
مایکل تنها عملش عمل بینیش بوده که فقط دوبار انجامش داده
اونم سر شکستگی که برای بینیش اتفاق افتاده بود عمل کرد

و حالا اینکه من وتو یه دروغ گوی کثیفه
که نمیدونم سر چه موضوعی ، ولی مخالف مایکله
تو این کلیپ تا سال 2012 فروش آلبوم تیریلر رو بیش از 9 میلیون ثبت کرده
در صورتی که تو این کلیپ که گذاشتم میبینید که 104 میلیون تا سال 2006 فروش داشته
این شبکه حتی شهرام شپره هم اجیر کرد تا به مایکل توهین کنه
در صورتی که شهرام شپره خودش جای دیگه از مایکل تعریف کرده و ایشونو استاد بزرگ و شاه پاپ دونستن
اینم دانلود کلیپ
s4.picofile.com/file/7860282468/Michael_...ds_SPEECH_2.mp4.html
كاربر(ان) زير تشكر كردند: ImaN, mahsa

24 جولای 2013 08:55 - 24 جولای 2013 09:27 #32216 توسط mahsa
ایمان جان عذر خواهی از طرف آقای شب پره باید صورت می گرفت که یا توی فیسبوکش می گذاشت یا توی برنامه بعد اعلام می کرد. چون مسئولش شبکه نبود. این مسائل هم زیاد بین ایرانیها جا نیافتاده.
در مورد تریلر هم به قول دوستان بحث سر تک آهنگ بود وگرنه اشتباه به این فاحشی نمی شه که بیشترین فروش تاریخ موسیقی 9 میلیون فروش داشته باشه! :scared: آلبوم تریلر بیشتر از 100 میلیون فروش داشته عزیز من :D . ^:)^

توی بزرگداشت تریلر که از برنامه موزیک من و تو پخش شد اشاره شد که این ویدئو تا به امروز یک میلیارد نفر بیننده داشته. این برنامه رو اگر ندیدید سعی می کنم براتون بگذارم. توی این برنامه درمورد آلبوم و ویدئوی تریلر صحبت شد. پس نباید زیاد مته به خشخاش گذاشت. باید نظرمون رو بگیم و درخواست در مورد پخش برنامه هایی درباره مایکل رو بدیم اما در کنارش از توجهشون هم باید تشکرکنیم.

شبکه 4 کانالیه که به نظرمن هم ایرانیه چون برنامه ای داره که ترانه ها رو به صورت فارسی زیرنویس می کنه و توی فیسبوکش هم کامنت فارسی می گذارند. شبکه ایه که هم کیفیتش خوبه هم کلیپ های خوبی پخش می کنه. مخصوصا که ویدئوهای مایکل رو هم پخش می کنند. این شبکه هم بخش آهنگ های درخواستی داره که می تونیم از آهنگ های مایکل درخواست بدیم تا پخش کنند. من خودم سعی می کنم چند هفته یکبار این کار رو انجام بدم. به شماهم توصیه می کنم. :D

اگر مصاحبه مایکل با مارتین بشیر رو هم ببینید که تاریخش از همه نزدیکتره و به سال 2000 به بعد مربوط می شه مایکل اونجا هم می گه که دماغش رو دو بار عمل کرده و گونه هاش رو عمل نکرده. حتی در مورد شباهت گونه هاش به پدرش می گه. اگر هم دقت بکنید تمام برادرها و خواهرهاش گونه هاشون به همین شکله و عمل نشده است. بعد از لاغرتر شدن صورتش بیشتر مشخص شده. بقیه موارد که مثل کشیدن پوست صورت باشه جزء عمل زیبایی محسوب نمی شه.
بعد هم این مسئله چرا باید انقدر مهم باشه. امروزه روز هرکی از جاش بلند می شه یه جراحی زیبایی انجام داده ولی کسی انقدر گیر بهش نمی ده نمی دونم چرا جراحی بینی مایکل انقدر مهم شده. آقاجان دوست داشته پولشو داشته عمل کرده. اینکه دیگه انقدر جای بحث نداره. متأسفانه آدم های پیشرو در همه موارد زیر حرف و حدیث ها قرار دارند. :-?

without hope we are lost.....i love you Michael

24 جولای 2013 20:09 #32252 توسط FeanoR
کسی هم نگفت که عمل های زیباییش بده، به نظرم این یکی از امضاهای هنری مایکل محسوب میشه، چون شما هر کسی رو ببینین میتونین بگین که شبیه فلانی هست یا پدر و مادرش اما وقتی مایکل رو نگاه میکنین، مایکل شبیه هیچکس نیست، مایکل شبیه مایکل جکسون هست و من اگه مایکل چهره ش تا آخر عمرش مثل دوران تریلر یا قبل از اون بود، من هیچوقت به این شکل طرفدار مایکل نمیشدم.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

27 جولای 2013 11:22 #32277 توسط farzam
وحيد به همه وقت بده... به هر حال ماهم از اول اينجوري نبوديم... 4 5 سال پيش تنها چيزي كه واسه ما هم مهم بود همين بود وحيد كه به همه ثابت كنيم مايكل نميدونم اينقد عمل كرده اينجوري بوده اينجوري نبوده...
اين دوستمون ايمان و چند نفر ديگه اگه يك نگاه به پستهاي تو مينداختند كه چند هزارتاست مطمئنا متوجه ميشدند كه تو از همه ي اينا خبر داري
مصاحبه ي اپرا و كتاب و..و...و... خودشون به اينجا برسن متوجه ميشن كه بحث اصلا سر اينكه چندتا عمل كرده نيست
بحث سر اينه كه مايكل ، مايكل جسكون و خلق كرد.... و اين بزرگترين كاري ه هستش كه يك انسان ميتونه بكنه
ولي با تمام اينا وحيد وقت بده ، به بقيه هم وقت بده تا به اينجا برسن...

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

27 جولای 2013 16:45 #32280 توسط bahareh
البته بچه ها هدفشون از مطرح کردن این بحث این نبود که بگن این موضوع خیلی براشون اهمیت داره فقط این بحث در راستای حمایت از مایکل بود
كاربر(ان) زير تشكر كردند: ImaN

27 جولای 2013 17:34 - 27 جولای 2013 17:52 #32281 توسط ImaN

farzam نوشته: وحيد به همه وقت بده... به هر حال ماهم از اول اينجوري نبوديم... 4 5 سال پيش تنها چيزي كه واسه ما هم مهم بود همين بود وحيد كه به همه ثابت كنيم مايكل نميدونم اينقد عمل كرده اينجوري بوده اينجوري نبوده...
اين دوستمون ايمان و چند نفر ديگه اگه يك نگاه به پستهاي تو مينداختند كه چند هزارتاست مطمئنا متوجه ميشدند كه تو از همه ي اينا خبر داري

آقا فرزام پستهای چند هزارتایی دلیل نمیشه که اطلاعات بیشتری دارن ،من خودم 9 ساله طرفدار مایکلم ،مستند زندگیشو دارم ،من در آوردی حرف نمیزنم ،شما با این حرفتون دارین پست چند هزارتایی یا طرفدار مایکل بودنو به رخ من میکشین ؟
من رقابتی اصلا ندارم داداش من ،سعی من معرفی مایکل واقعی به همست اگه خدا بخواد!

مصاحبه ي اپرا و كتاب و..و...و... خودشون به اينجا برسن متوجه ميشن كه بحث اصلا سر اينكه چندتا عمل كرده نيست
بحث سر اينه كه مايكل ، مايكل جسكون و خلق كرد.... و اين بزرگترين كاري ه هستش كه يك انسان ميتونه بكنه
ولي با تمام اينا وحيد وقت بده ، به بقيه هم وقت بده تا به اينجا برسن...

منم به این ابر ستاره افتخار میکنم ،همتا نداره چشم حسود کور!
فرزام جان طوری صحبت میکنن که انگار با من پدر کشتگی دارن !
من وقتی حرف منطقی بشنوم برای چی قبولش نکنم؟
حرف باید دلیل و مدرک داشته باشه عزیز من.

♥ I Love You ♥

27 جولای 2013 18:01 - 27 جولای 2013 18:16 #32282 توسط farzam
نه نميگم دليل ميشه آقا ايمان منظور من اين بود اينكه به هر حال يك نفر اين همه پست يكجا داره يعني وقت گذرونده اونجا
منظورم كلي اين بود كه اينارو همه ي بچه هاي سايت ميدونن الان واقعا فك نكنم كسي باشه تو سايت كه چيزايي كه شما فرمودينو
ندونه!!!
من اصلا و ابدا با هيچكس پدر كشتگي ندارم دوست من...
اخه من كاملا اين چيزارو درك ميكنم، كامل ه كامل درك ميكنم
اما چيزي كه هستش اينه كه وقتي بخوايم يك عمليو توجيح كنيم براي كسي، اينكه حقيقت محض و براي ديگراني كه بيخبرن بازگو كنيم يعني كه خودمون در اصل اون قضيه در ناخوداگاهمون ايراداتي ميبينيم...
براي همين ميگم مدت زماني كه ميگذره و به هر حال تجربه هايي كسب ميشه ديگه اين قضيه مهم نيست كه
" مايكل جكسون " چرا و چقدر ؟؟؟؟ عمل هاي زيبايي داره...
واسه همين گفتم دوست عزيز ه من :)
وگرنه كاري كه ميكنين چون فكر كنم خارج از سايت ام جي هم فعاليت ميكنين براي مايكل
خيلي هم واسم ارزش داره....

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: ImaN

28 جولای 2013 07:32 - 28 جولای 2013 07:47 #32286 توسط mahsa

FeanoR نوشته: کسی هم نگفت که عمل های زیباییش بده، به نظرم این یکی از امضاهای هنری مایکل محسوب میشه، چون شما هر کسی رو ببینین میتونین بگین که شبیه فلانی هست یا پدر و مادرش اما وقتی مایکل رو نگاه میکنین، مایکل شبیه هیچکس نیست، مایکل شبیه مایکل جکسون هست و من اگه مایکل چهره ش تا آخر عمرش مثل دوران تریلر یا قبل از اون بود، من هیچوقت به این شکل طرفدار مایکل نمیشدم.

منظورمن نظر فرد خاصی نیست. منظور من پررنگ کردن مسئله بی اهمیت یا کم اهمیتی مثل جراحی در تمام بررسی های زندگی مایکله که بیش از حد بهش پرداخته می شه و جوری جلوه داده می شه که انگار یه گناه کبیره مرتکب شده.آیا مسائل مهمتری توی زندگی مایکل وجود نداشته که هر گزارشگری که به مایکل رسیده این سوال رو ازش پرسیده؟! بخشی از مایکل با چهره اش خلق شده اما بخش عمده اش با عملش خلق شده و این خاص خودشه.
بعد هم ماهایی که اینجا هستیم و این مسائل رو می دونیم باید آنچه که توسط خود مایکل گفته شده با مدرک بیان کنیم برای آشنا شدن بقیه افراد. وقتی خود مایکل درموردش صحبت کرده و دلایلش رو گفته چرا از خودمون داستان بسازیم [منظورم شما نیستید] :D
اگر یک نگاه سر سری هم به افراد خانواده مایکل بندازیم بیشترین شباهت رو با مادرش و جنت خواهرش داره [البته جنت هم جراحی زیبایی داشته] .این شباهت که قرار نیست عین به عین باشه چون دوقلو که نیستن ولی ته چهره نزدیکی به هم دارند.
این حرفی هم که گفتم از خودم نیست اگر مصاحبه مارتین بشیر [ بخشهای حذف شده] رو ببینید مایکل خودش این حرف رو زده که گونه هاش به پدر و برادرهاش شبیه. به نظر من هم یک شباهت مشترک بین اونهاست اما بعد از تغییرات کم شدن وزن و جراحی تغییرات بیشتر به چشم میاد و شباهت کمتر احساس می شه.

بیشتر از چهره اش شخصیت بی همتا و در نوع خودش کم نظیر مایکله که به هیچ کس شبیه نیست و همین مسئله در کنار چهره اش اونو بیشتر جذاب می کنه. بالاخره این از ویژگی های یک هنرمند آوانگارده که در همه چیز تک باشه و تا به رضایت قلب نرسه دست برنداره. :-bd

without hope we are lost.....i love you Michael

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.