× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال پرسش و پاسخ پيرامون مايكل

13 جولای 2013 23:35 #32116 توسط kingmichael
وحید منظورت چیه اواخر عمر دیگه خصوصات سیاه پوستا رو نداشت ؟! چه خصوصیاتی مثلا ؟!

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

14 جولای 2013 12:11 #32126 توسط FeanoR

kingmichael نوشته: وحید منظورت چیه اواخر عمر دیگه خصوصات سیاه پوستا رو نداشت ؟! چه خصوصیاتی مثلا ؟!

هر اتفاقی در هر جای بدن بیوفته، مغز اول اونو بررسی میکنه و در این مسئله اونو به عنوان یک نقص درکش میکنه و سعی در درست کردنش داره اما بعد از یک مدت طولانی(وقتی دیگه مایکل کاملا سفید شده بود و دیگه نیازی به گریم نداشت.) مغز مدت خیلی زیادی با اون زندگی کرده و اونو جزوی از بدن حسابش میکنه دیگه نه به عنوان یک نقص و وقتی مایکل سفید شده بود توی مثلا سالهای 2003 یا 2005 به بعد دیگه مغز مایکل رو به عنوان یک فرد سیاه پوست نمیدونه ش، چون اون دیگه سیاه پوست نیست.

برای فهمیدن خصوصیاتش، عکس دوران آف د وال مایکل رو با عکس دوران دادگاه مایکل رو مقایسه کن، میبینی که مایکل دیگه خصوصیات اون زمان رو نداره، حتی یک دونه ش رو.

21 جولای 2013 17:54 - 21 جولای 2013 18:02 #32186 توسط ImaN
سلام به همه
من یه سوال داشتم:
این شبکه ی من و تو که ویژه ی برنامه ی مایکل جکسونو که برای جشن تولدش به نمایش قرار داد ،توش گفته که آلبوم تریلر فروشش تا این سال به بیش از 9 میلیون رسیده اینم تصویر این نوشته در ویژه برنامه:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

در صورتی که این آلبوم بیشتر از این عددی که گفتن به فروش رسیده!

به غیر از این موضوع یه چیز دیگه تو ویدیوشون ذکر کردن که با دیدن تصویر زیر میتونین بفهمین:

همانطور که تو تصویر بالایی میبینید نوشتن "خبری از جراحی های زیبایی در این ویدیو نیست" در صورتی که مایکل اصن جراحی زیبای انجام نداده فقط دماغشو عمل کرده !
من سوالم اینه که این شبکه اطلاعات کافی از مایکل نداره که اینطوری در موردش شایعه میکنه یا ضد مایکله که این حرفارو میزنه و شایعه سازی میکنه؟

میتونید این ویدیورو در اینجا دانلود کنید!

♥ I Love You ♥

21 جولای 2013 18:09 #32187 توسط Michaellover

Imanliver نوشته: سلام به همه
من یه سوال داشتم:
این شبکه ی من و تو که ویژه ی برنامه ی مایکل جکسونو که برای جشن تولدش به نمایش قرار داد ،توش گفته که آلبوم تریلر فروشش تا این سال به بیش از 9 میلیون رسیده اینم تصویر این نوشته در ویژه برنامه:

در صورتی که این آلبوم بیشتر از این عددی که گفتن به فروش رسیده!

به غیر از این موضوع یه چیز دیگه تو ویدیوشون ذکر کردن که با دیدن تصویر زیر میتونین بفهمین:

همانطور که تو تصویر بالایی میبینید نوشتن "خبری از جراحی های زیبایی در این ویدیو نیست" در صورتی که مایکل اصن جراحی زیبای انجام نداده فقط دماغشو عمل کرده !
من سوالم اینه که این شبکه اطلاعات کافی از مایکل نداره که اینطوری در موردش شایعه میکنه یا ضد مایکله که این حرفارو میزنه و شایعه سازی میکنه؟

میتونید این ویدیورو در اینجا دانلود کنید!

ایمان، برنامش طوری بود که هر قسمت که ویدیویی رو نشون میداد در مورد همون صحبت می کرد.
وقتی داشته ویدیو تریلر رو نشون میداده فکر نکنم داشته در مورد آلبومش صحبت می کرده.صحبت درباره ویدیو یا خود آهنگ بوده.

عمل کردن بینی هم جراحی زیباییه دیگه!

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

21 جولای 2013 18:28 - 22 جولای 2013 12:12 #32188 توسط ImaN

Michaellover نوشته:
ایمان، برنامش طوری بود که هر قسمت که ویدیویی رو نشون میداد در مورد همون صحبت می کرد.
وقتی داشته ویدیو تریلر رو نشون میداده فکر نکنم داشته در مورد آلبومش صحبت می کرده.صحبت درباره ویدیو یا خود آهنگ بوده.

ویدیورو ببین در مورد آلبوم مایکل گفته!اینم تصویرش:

عمل کردن بینی هم جراحی زیباییه دیگه!

ولی اینجا گفته جرای های زیبایی ،این ینی چی؟
ینی یه عضو جراحی نکرده بلکه چند جارو جراحی کرده ،جمع بسته!
بعدشم اظهار نظر شهرام شب پره چی ؟
تو این شبکه در آکادمی گوگوش در مورد دامنه ی صدای مایکل حرف چرندی زده!

♥ I Love You ♥

22 جولای 2013 09:43 #32190 توسط mahsa
متأسفانه اون اظهار نظر آقای شب پره از بی اطلاعی و کم دانشی شون در مورد ابتدایی ترین اطلاعات موسیقایی( تنور- آلتو- باس و...) و دامنه صدا بود و به شبکه ارتباطی نداشت. :D
اینکه یک خواننده نباید حتما دامنه صدای خاصی داشته باشه تا مورد توجه باشه . درثانی دامنه صدای مایکل 6دانگ یا 3 اکتاو قید شده اما من در بعضی از سایت ها4 اکتاو هم دیدم. این هم سایتی درباره دامنه صداهای خوانندگان که گفته دامنه صدای مایکل تنور بلند(های تنور) ، 4 اکتاو ، تیز ، قوی و گرم است که طنینش بیشتر از صدای هر خواننده مردی است که در مواقع لزوم نرمی و ملایمت را دارد.
www.divadevotee.com/2012/01/michael-jack...l-profile-range.html
answers.yahoo.com/question/index?qid=20091019190556AAXmfrI

در مورد اطلاعاتی هم که در مورد آلبوم تریلر دادند تا جایی که یادمه متأسفانه اصلا به برترین فروش تاریخ موسیقی اشاره نکردند که این مسئله خیلی مشخص و واضحه اگر یک سرچ ابتدایی درمورد آلبوم تریلر انجام بدن اولین اطلاعاتی که ظاهر می شه the best selling album for all time . که حتی این فروش امروز از مرز صد میلیون هم گذشته.
در برنامه های قبلی هم چند نفر درمورد اطلاعاتی که داده می شد ایراد گرفتند اما تهیه کننده این بخش گفتن که ما از چند سایت اطلاعاتمون رو جمع آوری می کنیم مثل اینکه اطلاعاشون یکم نم کشیده است:-)
اما در مورد تک آهنگ تریلر من هم اطلاع زیادی ندارم که دقیقا چقدر فرخته. بین 9 تا 10 میلیون گفته شده اما اگر کسی اطلاعی داره لطفا مطلع کنه :D

without hope we are lost.....i love you Michael

22 جولای 2013 12:07 - 22 جولای 2013 12:27 #32192 توسط ImaN

mahsa نوشته:
متأسفانه اون اظهار نظر آقای شب پره از بی اطلاعی و کم دانشی شون در مورد ابتدایی ترین اطلاعات موسیقایی( تنور- آلتو- باس و...) و دامنه صدا بود و به شبکه ارتباطی نداشت. :D

ببین مهسا جان اگه شهرام شب پره اطلاعی نداشته ،چرا شبکه حرفشو تایید کرده و به نمایش قرار داده!
به غیر از این ،چرا بعد از اینکه این چرندیاتی که شهرام گفته ،چرا به درخواست ما رسیدگی نکردن ،نه شبکه و نه آکادمی؟

در مورد اطلاعاتی هم که در مورد آلبوم تریلر دادند تا جایی که یادمه متأسفانه اصلا به برترین فروش تاریخ موسیقی اشاره نکردند که این مسئله خیلی مشخص و واضحه اگر یک سرچ ابتدایی درمورد آلبوم تریلر انجام بدن اولین اطلاعاتی که ظاهر می شه the best selling album for all time . که حتی این فروش امروز از مرز صد میلیون هم گذشته.
در برنامه های قبلی هم چند نفر درمورد اطلاعاتی که داده می شد ایراد گرفتند اما تهیه کننده این بخش گفتن که ما از چند سایت اطلاعاتمون رو جمع آوری می کنیم مثل اینکه اطلاعاشون یکم نم کشیده است
اما در مورد تک آهنگ تریلر من هم اطلاع زیادی ندارم که دقیقا چقدر فرخته. بین 9 تا 10 میلیون گفته شده اما اگر کسی اطلاعی داره لطفا مطلع کنه

من شنیدم ،میگن آلبوم تریلر تا سال 2006 ،105 میلیون فروش داشته ،اما اینا دارن میگن که تا این سالی که الان ما توش هستیم ینی 2013 ،به 9 میلیون فروش رسیده!
خیلی جالبه واقعا!!! :o

♥ I Love You ♥

22 جولای 2013 14:19 #32193 توسط FeanoR
کی گفته مایکل فقط دماغش رو عمل کرده؟ گونه و چونه اینا هم هست.

بعدم وقتی گفته "نه از جراحی های زیبایی" خبری نیست، به نظر من که توهین نیستش، بالاخره چهره مایکل یک نوع امضای هنری براش محسوب میشه.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Michaellover

22 جولای 2013 18:42 #32195 توسط kingmichael
باز منوتو یکم به مایکل توجه کرد ، بقیه ی شبکه ها که همینم نداشتن !
کامل نبود ولی بهتر از هیچی بود .

مایکل چند بار دماغش رو عمل کرد ، جریان این جراحی گونه چیه ؟!
چونه که خط انداخته که عمل محسوب نمیشه کلا !

22 جولای 2013 20:38 - 22 جولای 2013 20:40 #32196 توسط ImaN

FeanoR نوشته: کی گفته مایکل فقط دماغش رو عمل کرده؟ گونه و چونه اینا هم هست.

بعدم وقتی گفته "نه از جراحی های زیبایی" خبری نیست، به نظر من که توهین نیستش، بالاخره چهره مایکل یک نوع امضای هنری براش محسوب میشه.

در مورد این شایعه ی جراحی خود مایکل صحبت کرده:
مایکل جکسون دربارهٔ این شایعه در کتاب زندگی‌نامه‌اش به نوشتهٔ خودش در سال ۱۹۸۸ می‌گوید:

وقتی برای اولین بار مشهور شدم، هنوز کوچک بودم و مانند تمامی بچه‌ها تپل بودم. صورتم هم خیلی گرد بود و گونه داشتم. گردی صورتم تا سال‌ها بعد با من ماند، تا زمانی که رژیم غذایی‌ام را تغییر دادم و خوردن گوشت قرمز، مرغ، گوشت خوک، ماهی و چیزهای چاق کننده را متوقف کردم. فقط می‌خواستم بهتر به نظر برسم. بهتر و سلامت‌تر زندگی کنم.
به تدریج وزنم کم شد و صورتم به حالتی که الان هست، درآمد. و روزنامه‌ها مرا متهم می‌کردند که ظاهرم را با جراحی پلاستیک تغییر داده‌ام.
گذشته از جراحی بینی، که من آزادانه تأیید کردم که انجامش داده‌ام. همانند بسیاری از خواننده‌ها و بازیگران. [اما] آن‌ها یکی از عکس‌های قدیمی‌ام را که مربوط به دوران بلوغ یا دبیرستانم بود، انتخاب می‌کردند و آن را با یکی از عکس‌های جدیدم مقایسه می‌کردند. در عکس قدیمی، صورتم گرد و تپل بود و موهای آفریقایی داشتم و نورپردازی عکس هم خیلی بد بود. عکس جدید، صورت یک فرد بسیار بزرگ‌تر و بالغ را نشان می‌داد.
مدل موهایم فرق کرده بود و بینی‌ام را هم عمل کرده بودم. همچنین، نورپردازی عکس‌ها هم با گذشت زمان عالی شده بود. اینطور مقایسه کردن‌ها واقعأ منصفانه نیست. من هرگز گونه‌ها یا چشمانم را تغییر نداده‌ام. لب‌هایم را نازک نکرده‌ام و هیچگونه عمل جراحی روی پوستم نداشته‌ام. تمام این اتهامات مضحک است. اگر حقیقت داشت، می‌گفتم. اما حقیقت ندارند. من دوبار بینی‌ام را عمل کردم و اخیرأ یک شکاف در چانه‌ام ایجاد کرده‌ام [که امروزه به عنوان جراحی پلاستیک، محسوب نمیشود]. ولی تمامش همین است. من به چیزهایی که دیگران می‌گویند، اهمیت نمیدهم. این صورت خودم است و خودم می‌دانم

♥ I Love You ♥
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.