× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال پرسش و پاسخ پيرامون مايكل

10 جولای 2013 01:58 - 10 جولای 2013 02:08 #32040 توسط bahareh
این چند تصویر مربوط به افراد دو رگه ی سفید پوست و سیاه پوستند
افراد دورگه میتوند ظاهرهای متفاوتی داشته باشند میتونن پوستشون سفید باشه
چشماشون رنکهای متفاوتی داشته باشه ولی در کل یک الگوی دورگه ای هم دارند که قابل شناسایی هست

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

این تصاویر هم مربوط به اون موارد استثنایی که اشاره کردم البته استفاده از عبارت استثنا درست نیست میشه گفت افراد با احتمال کمتر همون صفات غالب و مغلوب
توجه کنید از ازدواج یک فرد سیاه پوست و سفید پوست از بین چهار فرزند دو تا از فرزندان کاملا شبیه دورگه ها شدن یکیشون شبیه پدر و یکی شبیه مادر شده

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

10 جولای 2013 02:24 - 10 جولای 2013 02:28 #32041 توسط bahareh
اینم یه مثال دیگه
هلی بری که دیگه همه میشناسیم
مادرش سفید پوست و پدرش هم سیاه پوست

:mjface:
خودش که دورگه بود از دوست پسرش بچه دار میشه

گابریل سفید سفید نیست اما پوستش روشنه و بوره!

باز میبینیم که بچشون یه الگوی دورگه ای داره
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

10 جولای 2013 07:00 - 10 جولای 2013 07:04 #32042 توسط farzam
بهاره منظورتو دقيق نفهميدم، يعني ميگي بيولوژيكي مايكل نيستن يا هستن ؟؟؟؟
اخه ميدوني من يكجا خونده بودم كه شرايط در طول زمان بروي ژن تاثير گزاره.... حالا نميدونم چقدر درسته!!!
بعدم در مورد ويتيليگو شنيده بودم اصلا رنگدانه ي پوستو از بين ميبره و هر چيزي كه مربوط ميشه
به رنگدانه ي پوست يعني ژن و اينا؟ ديگه نميدونم
اما بزار يك چيزيو بگم
چيزي كه هست شرايط در بزرگ شدن افراد بيش از اونچه كه فكرش رو بكنيم تاثير گزار هستش
وجود اون "مرد" در بالاي سر اين بچه ها و بزرگ شدن كنارش خودش خاصيتو به وجود مياره در اون بچه ها...
بچه ي بيشتر افراد نخبه و اعجوبه اگه يك سرچ ساده بكنيم ميبينيم كه واقعا هيچكدومشون افراد اعجوبه اي
نشدن... با اينكه 100% بچه هاي بيولوژيكي همون افراد اعجوبه بودن... نمونش انيشتن،چاپلين،بروسلي و...و...و...و...
ولي مايكل با حرفاش و كاراش و خاصيت چهره و صداش همه ي خاصيتو به فكر و روان و ناخودآگاه بچه هاش منتقل كرده
پس اگه بچه ي خود مايكل نباشن اتفاقا بهتر چون اينجوري احتمالا 100برابر فراتر از چيزي كه هستن ميتونن برن

به نظرم مايكل واقعا آگاهي كامل داشته و واقف بوده به اين قضيه كه داره چيكار ميكنه!!!!

ولي واقعا سخته اين مسئله،
فك كنم يكي از دلايلي كه پاريسو به اينجا رسوند همين دست مسائل بود...

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

10 جولای 2013 10:01 - 10 جولای 2013 10:29 #32043 توسط mahsa
این عکس ها نشون می ده که چهره بچه ها با پدر و مادرشون متفاوته . مثلا بی یانسه دورگه است ولی ویژگی سیاه پوستها رو نداره ، بیشتر به یه سفید پوست شبیه که پوستشو برنزه کرده. در آفریقا قبیله ای هست که چشم های کاملا آبی دارند. بعد از تحقیقات مختلف فهمیدن که در نسلهای قبل افراد این قبیله با فرانسوی ها اختلاط پیدا کردند و در عین اینکه سیاه پوست هستند چشم های آبی دارند.

من خودم هم اولش در این مورد شک داشتم ولی بعد که مسئله ویتیلیگوی پرنس رو فهمیدم شکم برطرف شد. مثلا پرنس توی بچگیش کاملا بور بود اما الان تغییر کرده در ثانی اگر هم تمام این احتمالات درست باشه دیگه نمی شه یک بیماری ژنتیکی مثل ویتیلیگو رو از کس دیگه ای گرفته باشه چون درصد ابتلا به این بیماری نادره. خود مایکل تنها کسی بود که بین نه بچه این بیماری رو از نسلهای قبلش به ارث برده بود.

دبی رو استرالیاییه. این بخشی از حرفهای پرنس در حمایت از اوباماست که به نژادش هم اشاره می کنه:

"پدرم سیاهپوست است و مادرم سفید و چند نژاد دیگر، یک پسر هستم و پانزده سال دارم"

بعد هم فکر نمی کنم این مسئله انقدر مهم باشه که یک عده براش وقت می گذارند. اونچه که مهمه اینه که این بچه ها با تربیت مایکل و دیدگاه او بزرگ شدند.
وقتی مایکل یک مرد ازلحاظ جنسی سالم بوده و دبی رو هم خواسته آرزوی پدر بودنش رو محقق کنه دلیلی وجود نداره که بخواد راه دیگه ای رفته باشه. دبی هم چند بار این حرف رو که بچه ها از مایکل هستند گفته.

البته یکبار خوندم که حرف دیگه ای هم زده بود که بعد گفته شد برای اینکه توجه مایکل رو جلب کنه اینطور حرف زده. بهتره این بچه ها یه آزمایش ژنتیک بدن و کسانی رو که مشتاق فهمیدن این موضوع هستند راحت کنند.

فرانک کاسیو هم در کتابش " دوستم مایکل" اشاره کرده که مایکل یک روز پیشش رفته و گفته می خواد پدر بشه. اون هم تعجب کرده چون مایکل در اون زمان مجرد بوده. وقتی با هم صحبت می کردن مایکل گفته که دبی قراره براش بچه بیاره و گفته بعد از بدنیا اومدن بچه ها به اونها بگه که مادرشون توی تصادف مرده. که البته بقیه اتفاق ها در طول زمان جور دیگه ای پیش رفته. دبی رو بیشتر حالت یک baby maker رو داشته تا مادر.

خودش هم نمی خواست تا بچه ها، مادر صداش بزنند. که توی بخش دوم مستند زندگی با مایکل جکسون این حرف رو زده.

بین بچه ها هم بلنکت بیشتر از پاریس و پرنس به مایکل شباهت داره و چهره اش به سیاه پوستهای دورگه شبیه. جوزف جکسون هم گفته که ما یه مایکل دیگه داریم بلنکت مثل پدرشه.

این هم دورگه هایی که بیشتر به سفید پوستها شبیه هستند:

without hope we are lost.....i love you Michael

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, Michaellover

10 جولای 2013 22:30 #32047 توسط bahareh
فرزام من واقعا نمیدونم این بچه ها فرزندان بیولوژی مایکل هستند یا نیستند
این موضوعیه که بهش شک دارم
این چیزایی که نوشتم در واقع اون مساءلی هستند که باعث شده رسانه ها به این موضوع بپردازند و برا خیلی ها از جمله خودم باعث تعجب شده
من نوشتم که واقعا غیرممکن نیست بچه ها این شکلی باشند ولی خوب با الگوهای وراثتی که همیشه میدیدیم متفاوته و حالا چرا این اتفاق نادر باید برای مایکل اتفاق بیفته ؟!!!! اونم نه برای یک فرزندش بلکه برای سه فرزندش
البته اظهار نظر راجع به بلنکت مشکله چون هویت مادرش معلوم نیست و مشکله بخوایم راجع بهش نظر بدیم
از این نظر شاید بشه این احتمال رو داد که اینها فرزندان بیولوژی مایکل نباشند
ولی هیچ چیز به اندازه تست دی ان ای نمیتونه چیزی رو ثابت کنه

من اول فکر میکردم که این بچه از مایکل نیستند ولی یه چیزی که
باعث شد که مردد بشم و این احتمال رو هم بدم که این بچه میتونن از خود مایکل باشن رابطه ی مایکل با بچه هاست
با توجه به اخبار دادگاه و مطالبی که درباره رابطه مایکل و فرزنداش و خاطرات و صحبتهای خود بچه ها که تو وبلاگها خوندم متوجه شدم علاقه مایکل به بچه هاش خیلی خیلی خیلی زیاد بود حتی خیلی بیشتر از پدرهای دیگه
درحالی که مایکل همه ی کودکان رو دوست داشته و به اونها کمک میکرد محبتش به این سه کودک خیلی بیشتر و رو اونها خیلی حساسه در واقع رفتارش دقیقا مثل پدر واقعی میمونه نه یک پدر خوانده
و خوب این موضوع میتونه ثابت کن
که شاید واقعا اون بچه ها از خودشن وگرنه فکر نمیکنم واسه مایکل خیلی مشکل بود که بخواست سه تا بچه از پرورشگاه بیاره و نیازی به این همه هزینه و مخفی کاری نبود
این خودش میتونه دلیلی باشه که اینها فرزندان واقعیشن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

10 جولای 2013 22:50 #32048 توسط bahareh

ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﻫﺴﺖ ﺷﺮﺍﻳﻂ ﺩﺭ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﻥ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺑﻴﺶ ﺍﺯ ﺍﻭﻧﭽﻪ ﻛﻪ ﻓﻜﺮﺵ ﺭﻭ ﺑﻜﻨﻴﻢ
ﺗﺎﺛﻴﺮ ﮔﺰﺍﺭ ﻫﺴﺘﺶ
ﻭﺟﻮﺩ ﺍﻭﻥ " ﻣﺮﺩ" ﺩﺭ ﺑﺎﻻﻱ ﺳﺮ ﺍﻳﻦ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻭ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﻥ ﻛﻨﺎﺭﺵ ﺧﻮﺩﺵ ﺧﺎﺻﻴﺘﻮ
ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﻣﻴﺎﺭﻩ ﺩﺭ ﺍﻭﻥ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ .

این حرفت راجع به تاثیر روان مایکل بر بچه ها خیلی قشنگ بود
قطعا خیلی از افراد مشهور فرزندانشون بجایی نرسیده چون واقعا هر انسانی خودش به تنهایی منحصر به فرده و تکرار نمیشه پس قطعا فرزندان چنین انسانهایی نمیتونن جای خودشون رو بگیرند
این چیزیه که خود این افراد میدونن
بعضی از این افراد هم بخاطر سختی هایی که خودشون تو زندگی داشتند نمیخواستن فرزندانشون مثل خودشون باشن و ترجیح میدادن که فرزندانشون مثل آدمهای عادی زندگی کنن
بنظرم مایکل نمیخواست بچه هاش زندگیشون مثل اون باشه ولی میخواست یه یک زندگی ایده آل داشته باشن و تو زندگی افراد با استعداد و موفق باشن
درهرصورت چه این بچه ها از خود مایکل باشن چه نباشن مایکل برای تربیتشون سنگ تمام گذاشت ولی متاسفانه خیلی زود ترکشون کرد اونم در آستانه سن نوجونی که شخصیت انسان تازه میخواد شکل بگیره و بچه بدون اون ضربه خوردن و زندگیشون تحت الشعاع قرار گرفت که وضع امروز پاریس با این موضوع بی ربط نیست
کلا پاریس بعد از فوت پدر خیلی عوض شد چون بزرگترین حامیشو تو دنیا از دست داد و قطعا تو این سن و سال چون سرپرست درست حسابی نداشت دچار رفتارهای اشتباه شد و کارش به اینجا کشیده شد این حالتش شبیه زندگی لیزا ماریه که تو وبلاگ الناز نوشته شد اونم بعد از فوت پدرش تو سن نوجوانی دچار افسردگی و نارحتی شد که اگر چه بهبود یافت ولی زندگیشو تحت شعاع قرار داد
این وسط رفتار پرینس خیلی پخته تر بود قطعا اونم از نبود مایکل ضربه بزرگی خورد ولی امیدوارم بتونه مایه افتخار مایکل بشه بلنکتم که هنوز بچست
کلا این بچه ها بعد مایکل هیچ فرد نزدیکی بخودشون نداشتند و بدتر از همه خوشون هم بخاطر کاراشون از هم دور شدن
بلنکت الان به حمایت پاریس و پرینس نیاز داره
دبی هم با اینکه از پاریس حمایت کرد ولی قطعا نمیتونه مثل مایکل براشون باشه و اینکه اون چهارده پونزده سال از بچه هاش دور بوده واقعا سخته بخواد بعد این همه مدت مثل روز اول براشون مادری کنه

در رابطه با بیمیاری برص یا همون ویتیلیگو
این بیماری همونطور که گفتی رنگدانه پوست رو نابود میکنه نه ژن تولید رنگدانه رو کلا بیماریهای که رو جسم اسر میزارن نمیتونن رو DNA تاثیر بزارند البته این موضوع با بیماریهای ژنتیکی فرق داره
اطلاعات ژنتیکی مایکل هم همونی بوده که از پدر مادرش دریافت کرده
این بیماری بین یک تا دو رصد مردم دنیا دارن و در همه نژادها به یک نسبت شایع است من نمیدونم الان جمعیت دنیا چنده ولی اگر مثلا جمعیت چهار میلیارد باشه یک درصد میشه چهل میلیون یعنی از هر صد نفر یک نفر مبتلاست که این نشون میده اصلا بیماری نادری نیست
علل ابتلا به این بیماری هنوز مشخص نیست نیست ولی این احتمال رو میدن بر اثر فشار و استرس ها یک دفعه این حالت بوجود بیاد بیماری کبد هم ممکنه از علل ابتلا به اون باشه تو طب سنتی ایران علتش رو تغذیه نامناسب و استرس و اضطراب میدونن
من خودم این احتمال رو میدم مایکل بخاطر هیجان ها و اضطرابهایی که اون موقع برای برای البومش داشت یه دفعه دچار شده
چیزی که جالبه اینه بدونید از این بیماری خیلی هم به عنوان یه بیماری ارثی یاد نمیشه
البته کسانی که پدر و مادرشون این بیماری رو دارند بیشتر مستعد هستد ولی این مشاهده شده که بیشتر کودکانی که یکی از والدینشون برص داشته به این بیماری مبتلا نمیشن و در عوض در افرادی که سابقه این بیماری رو نداشتند مشاهده شده چون بیشتر شرایطه که باعث وجود امدنش میشه
همسایه دیوار به دیوار ما خودش مبتلاست ولی هیچکدوم از پنج فرزندش مبتلا نشدن

11 جولای 2013 06:09 #32053 توسط raha
من باور دارم آدم های بزرگ سخت تر از آدم های عادی امتحان میشن. بیماری ویتیلیگو، اتهام کودک آزاری و...

11 جولای 2013 09:09 #32054 توسط FeanoR
تا وقتی که کشاورزی میتونه، زمین خودش رو شخم بزنه و به کاشتن ادامه بده، چرا باید از یک کارگر به جای خودش استفاده کنه یا اینکه بره از سر کوچه شون میوه بخره؟

11 جولای 2013 09:34 #32055 توسط FeanoR
دو تا سوال، رنگ پوست مگه غالب و مغلوب داره؟ میدونم رنگ چشم و اینا غالب و مغلوبی هست اما رنگ پوست رو شنیدم که طیفی هست، حالا غالب مغلوب داره؟

تغییرات عمده ملانین ها، نمیتونه روی ژن اولیه اثر بذاره و جایگزین بشه؟

یک اثر جسمی اگه عمیق باشه یا به صورت متداوم و مدت طولانی و نسل های متوالی باشه، بر ژن اثر میذاره و جایگزین ژن اولیه میشه. نمونه ش سفید شدن تعداد خیلی زیادی از مردم جهان که شرایط محیطی تونست بر ژن اولیه تاثیر بذاره و جایگزین بشه.

11 جولای 2013 10:28 #32056 توسط farzam
بهاره من با اونجا كه گفتي اونم تو سني كه تازه داره شخصيتشون شكل ميگيره مخالفم
من خيلي تحقيق كردم رو اين زمينه
بيش از 70 درصد شخصيت يك نفر تا 3 سالگي شكل ميگيره !!!!! ما حتي 3 سالگيمونو يادمون نمياد...
كلا اتفاقاتي كه تو دوران بلوغ ميفته به خاطر يك سري تغييرات هورموني آدم كلا يك جوري ميشه !!!!!! ضعيفتر حساستر خشنتر و...و...
براي همين بعد از سن بلوغ كم كم به اون چيزايي كه در ناخودآگاه ثبت شده دسترسي پيدا ميكنن بچه ها و خب تغييراتي ايجاد ميشه رفتاري و
فكريو....
واسه همين من ميگم صبر كنيدو ببينيد مايكل واقعا چي تربيت كرده...

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.