× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال پرسش و پاسخ پيرامون مايكل

31 می 2011 12:11 #1265 توسط Nasim

niloufarz نوشته: منم با نسیم موافقم کجای this is it حالتش غیر عادی بود ؟!!!بلاخره دارویی که مایکل مصرف میکرده تاثیر میذاره ولی فعالیت بدنی زیادی داشته کمتر تاثیر گذاشته
و با یه حرف نسیم موافق نیستم به سنو سال نیست

نیلوفر جان منم فقط حدس زدم که شاید به خاطر سنه که دیگه نمیتونه با خستگی زیاد مثل قبل برقصه !
وگرنه از نظر من مایکل مثل یک پسر 22 بود ..:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

My life is dedicated to LOVING HIM

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

31 می 2011 12:16 #1266 توسط niloofar

Elnaz نوشته: بعضي طرفدارا حرف درميارن! كارن في هم بعد از فوت مايكل ديگه اعتباري نداره حرفهاش. بعد از فوت مايكل افتاده تو خط سحر و جادو و خرافات. رفته بود پيش فالگير كه روح مايكل رو احضار كنه! جدي ميگم واقعا رفته بود! مثل لاتويا كه گفته بود مايكل از طريق طوطي باهاش ارتباط برقرار كرده و وقتي رفته فارست لان چراغها رو خاموش روشن كرده واسه لاتويا. كارن هم روح مايكل رو احضار كرده و روح مايكل گفته از ليزا ماري معذرت ميخواد! ابلهانه تر از اينم هست؟

نه الناز جون نیست ولی با این حرفا و کارا میخوان چیو ثابت کنن واقعا برام عجیبه :-?

31 می 2011 12:26 - 31 می 2011 13:13 #1267 توسط Elnaz
ميخوان فقط حرفي زده باشن...
مرگ مايكل خيلي دردناك بوده واسه همه. تلاش ميكنن يه جوري قابل تحملش كنن واسه خودشون. همه‌ي اين حرفها فقط از روي احساسات و تفكرات و توهمات و برداشت‌هاي شخصيه و بعضي اونقدر توش افراط ميكنن كه به مرزي ميرسن كه تشخيص واقعيت و خيال واسشون مشكل ميشه. تخيلات ذهتي هيچ حد و مرزي نداره. تا ابد ميشه نشست و نظريه ساخت.

من در اين مورد هيچكس رو قابل اعتماد تر، صادق‌تر و وفادارتر از كني اورتگا نمي‌دونم. يه دوست حقيقي بوده واسه مايكل و هميشه مثل يه شاگرد در حضورش رفتار كرده. اون خودش در اون جمع حضور داشته همه چيز رو با گوشت و پوست و استخون خودش حس كرده بعد پا شده اومده تو دادگاه شهادت داده. اون همه پليس ازش بازجويي كرده. اون سر دنيا يه عده مي‌شينن مي‌گن اينجور بوده اونجور بوده... هركسي حق انتخاب داره با دليل و منطق چيزي رو تاييد كنه يا با حدس و گمان و توهم و نقل قولهاي بدون منبع.

من ترجيحم هميشه تا آخر دنيا همون گزينه‌ي اوله.

بعدشم اورتگا نيست كه فقط! خيلي‌ها گفتن.

اين متن شهادت اورتگا در دادگاهه: منبع

کنی اورتگا، کارگردان تور کنسرت و فیلم This Is It و از دوستان قدیمی مایکل یکی دیگر از شاهدان بود. او گفت که بر سر سلامت مایکل، تنها ۶ روز پیش از درگذشت وی با پزشک موری و سایرین به شدت جدل کرده بود.

اورتگا که آخرین فردی است که با مایکل بر سر صحنه‌ی تمرین کار کرده بود، گفت که یک روز پس از آنکه به مایکل اجازه داد به خاطر ناخوشی، تمرین را لغو نماید، به نشستی در منزل وی فراخوانده شد.

دکتر موری گفته بود که لزومی نداشته وی مایکل را به خانه بازگرداند زیرا او از لحاظ احساسی و جسمی در شرایط خوبی بوده است. اورتگا شهادت داد که موری به او گفته بود سعی نکند برای مایکل یک دکتر یا روانشناس باشد.

"او اصلا خوب به نظر نمی‌رسید. او یخ کرده بود و آرام صحبت میکرد. در موقعیتی نبود که در تمرینات حضور داشته باشد. گمگشته به نظر می‌رسید. ترسناک بود. نمی‌توانستم بگذارم بقیه متوجه‌ی این موضوع شوند. گفتم «مایکل آیا اکنون اینجا بهترین مکان برای توست یا دوست داری به خانه بروی و با خانواده‌ات باشی؟» او گفت «از نظر تو ایرادی ندارد؟» من گفتم نه و او رفت."

صبح روز بعد او در منزل مایکل همراه با پزشک موری، فرانک دیلو مدیر برنامه‌ی مایکل و رندی فیلیپس، مدیر عامل کمپانی AEG که کنسرت‌‌های مایکل را تهیه می‌کرد، حاضر شد.

"بی‌درنگ برایم مشخص شد که این نشست به خاطر من برپا شده است. دکتر موری از اینکه مایکل را به خانه فرستاده و اجازه‌ی تمرین به وی نداده بودم، ناراحت بود."

"به عقیده‌ی من مایکل برای رفتن به روی صحنه به اندازه‌ی کافی سالم و سلامت نبود و این می‌توانست برایش خطرناک باشد. من به آنها گفتم که این تصمیم مایکل بود که به خانه بیاید."

اورتگا گفت که پس از آن دیگر مشکلی پیش نیامد. او تمرینات روزهای ۲۳ و ۲۴ ژوئن را افسانه‌ای توصیف کرد که طی آن مایکل با حرکات خود، رقصندگان جوانش را مات و مبهوت خود ساخت.

"همان مایکلی شده بود که همه‌ی ما می‌شناختیم. او در حالت دلپذیری بود و ما روز بزرگی داشتیم."

لازم نيست اصلا كارن في حرفي بزنه. خود اورتگا داره ميگه. دليلش هم داروهايي بوده كه دادگاه بايد مشخص كنه كي و چرا و چطوري به مايكل تزريق ميكرده اون روزا. ولي هر 2 روز پيش از مرگش حالش خوب بوده توي فيلم هم از تمرينات اين روزا استفاده شده.

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

31 می 2011 13:43 #1269 توسط e r o s
من هم هیچ چیز غیر عادی در TII ندیدم!
خواهش می‌کنم اسم رقص نیارید!!! TII تمرینه! همه می‌دونیم مایکل فقط خودشو در اجرا نشون می‌داد.
فکر می‌کنم تمرینات Dangerous رو فراموش کردید.

This is BREAKING NEWS

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

31 می 2011 13:58 #1270 توسط Elnaz
كاملا درسته، فقط تمرينه. دنجروس هم مثال خيلي خوبيه.

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

31 می 2011 18:26 #1284 توسط شهروز
دقیقا من هم با اروس موافقم.

01 جون 2011 07:13 #1309 توسط Jasmine Jackson-mjforever
سلام دوستان
من منظورم غیرعادی در اون حد نبود
یک چیزی مثل نگران یا مضطرب یا ناراحت
جاهایی مثل human natur
البته این فقط نظر منه....

mj for ever....

04 جون 2011 08:35 #1424 توسط شهروز
سلام. آیا مایکل جکسون تا حالا نامش در «تایم ۱۰۰» آمده؟ چند با؟

و اینکه آیا آهنگ هالیوود تونایت در جدول ۱۰۰ اثر برتر بیلبورد نامبر وان شد یا خیر؟

04 جون 2011 08:54 #1425 توسط Jasmine Jackson-mjforever
سلام شهروز جان
بله اهنگ هالیوود تونایت الان در صدر جدول اهنگ های رقص بیلبورد هست

mj for ever....

04 جون 2011 09:12 #1431 توسط شهروز
نه منظورم جدول Billboard 100 بود.

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.