× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال پرسش و پاسخ پيرامون مايكل

05 جون 2011 21:15 #1593 توسط FeanoR
به نظر من همون تریلر رو هم قصد آوردنشو نداشتن ولی گفتن دیگه خیلی ضایع میشه ولی مدونا مجبور دنبال اون اهداف باشه و شرایطش با بقیه خواننده ها فرق میکنه چون جزو دودمان هست(ایلومناتی) و خودش هم تو یکی از مصاحبه هاش گفته "من فقط کارهای سحر آمیز و جادوگریشو دوست دارم" ولی اجباری اهدافی که دنبال میکنه ولی هنر مدونا فوق العاده اینو توی Frozen میشه به خوبی احساس کرد و سبکش هم پاپ راک که خوبم از پس سبکش بر اومده ولی آمریکا خواننده زن بهتر از مدونا خیلی داره

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

05 جون 2011 21:42 - 05 جون 2011 21:46 #1596 توسط Hamid

حالا اگه مایکل دست رو سر یه بچه میزاشت میگفتن: «اوه. نگاه کنید. داره نظر بچه رو جلب میکنه». تمام اخبار هم اونو پخش میکردن. ولی مثلا نامزد جایزهٔ نوبل شده. کو. پس چرا بازتابی نداشت؟

خود شما میگی مایکل جکسون ! مایکل کلا یک موضوع دیگه ورای بقیه هنرمندهاست . طرف مایکل جکسونه ! موجودی که هر چند صد سال شاید یکبار بیاد !
اصلا مایکله و جنجال ! تخصصش همینه . جذابیتش و نو بودنش همینه .

فکر می کنی چرا شما الان اینجا هستی و می نویسی ؟ چرا مایکل جکسون یه سایت مثل eMJey.com تخصصی راجع به خودش داره ؟ جرا تو این میلیون تا خواننده هیج کس تو ایران همچین جیزی نداره ؟ ! خوب دلیل مشخصه ! طرف یه جیز دیگه ست .
بحث هایی که من اینجا می کنم بیشتر به خاطر باور پذیر تر شدن بزرگی مایکل و احترام به بقیه هنرمند هاست . وگرنه همین وجود شما در ایران کافی و بس ! برای اثبات بزرگی یک خواننده در سطح جهانی ! در یک مملکت دشمن امریکا و همینطور اسلامی و مخالف مایکل !

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

05 جون 2011 21:56 #1601 توسط FeanoR
فرق مایکل با بقیه خواننده ها هم در اینه دیگه که مایکل یک خواننده جهانی ولی بعضیشون الویت اولو به آمریکا میدن بعد بقیه جهان ولی اکثرآ فقط برای آمریکا میخونن البته حقم دارن چون جهانی براشون لقمه گنده ایه(اینو میشه از معنی آهنگاشون و ریتم آهنگشون فهمید)

05 جون 2011 22:08 #1607 توسط Hamid
درسته ، این موضوع جهانی رو می دونی کی می شه خوب لمس کرد ؟ وقتی مایکل تو کنسرت دنجورس آهنگ بیلی جین رو با لهجه بلک ( لهجه سیاه پوستی خودش ) می خونه اما تو آهنگ های استدیویی اکثرا کلمات رو واضح تر و به قولی جهانی تلفظ می کنه .

Keep The Faith

05 جون 2011 22:13 #1608 توسط FeanoR
آره قبول دارم

مثلآ توی Wettendas که یک تیکه آلمانی صحبت میکنه(همونی که دنجروس و Earth Song اجرا میکنه بعد آلمانی صحبت میکنه)کنسرت نیست فقط اجرای خالیه مثل MTV

05 جون 2011 22:13 #1609 توسط شهروز
حمید جان منظور منو متوجه نشدی. من می‌دونم مایکل هستو جنجالش. درست. پس باید جنجال‌های خوبش رو هم بگن. چرا نمی گن؟؟ ولی واسه مدونا و ریانا و لیدی گاگا و .... رو زرت و فرت میگن. خودت می‌دونی مثلا برای همین فیس بوک. عین خبرش رو میگم.

«لیدی گاگا اولین فرد زنده‌ای است که هوادارانش در فیس بوک از مرز ۱۰ میلیون گذشت».

چرا نباید بگن دومین فرد بعد از مایکل جکسون است. می‌دونی تمام دوستای فیس بوک باز من فکر می کردن لیدی گاگا از مایکل بیشتر لایک داره.

یا مثلا وقتی مایکل رکورد الویس را شکوند. یاهو عکس مایکل رو نگذاشت. و نوشت. الویس به ردهٔ دوم رفت. خوب چرا نگفتن مایکل اول شد؟

من منظورم اینه که همه جنجال دارن ولی واسه مایکل فقط بداشون میزاشتن و ۱۰۰ تا چیز بدتر اضافه میکردن و پخش می کردن.

مثلا چرا بی بی سی میگه آلبون تریلر ۶۵ میلیون فروخته؟ مگه گینس اعلان نکرد ۱۱۰ میلیون؟

یا مثلا میگن هرگز نگو هرگز جاستین بیبر از مستند ایس ایز ایت پرفروش تر شد؟ فقط در آمریکا پر فروش شده اینا می دونی تیترشون چی بود؟

نگفتن که جاستین بیبر فلان قدر فروش کرد در آمریکا و پر ورش ترین فیلم مستند آمریکا شد. نوشتن

«جاستین بیبر رکورد فیلم مایکل جکسون رو زد و به پر فورش ترین فیلم تمام دوران‌ها تبدیل شد»

چرا واژه آمریکا را حذف کردن؟ چرا اینجا که مایکل شکست خورده اسمش رو میارن؟ تازه مگه جاستین آمریکایی است که ملاک فروش فیلمش در آمریکا سنجیده میشه؟

امیدوارم که فهمیده باشی منظورم رو حمید جان. می دونم که تمام این سوال ها رو جوابش رو میدونی. من هم می دونم. ولی می خواستم ثابت کنم. که تمام خبرگذاری‌های و به خصوص اون معتبرهاش کمر بستن تا مایکل رو شکست بدن. و این کار تنها به خاطر اینه که مایکل نخواست پیروی صاحبان رسانه و قدرت باشه. همین.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Elnaz

05 جون 2011 22:17 #1610 توسط FeanoR
نمی دونم چرا شو تصویری Born this way لیدی گاگا رو میبینم یاد isis جد مدونا میفتم

05 جون 2011 22:27 - 05 جون 2011 22:28 #1613 توسط Hamid
من فکر می کنم شهروز بی انصافی داری می کنی . من به شخصه فکر نمی کنم رسانه ها به هیچ انسانی روی کره زمین بیشتر از مایکل توجه کرده باشن . چه جنبه خوبش چه بدش ! همه چیز تو خبر ها بود هزاران بار خوب بودنشو تو مجله ها خوندیم ! خدایی بعد از مرگش هم کلی تبلیغ مثبت براش کردن .
اگر جنبه منفیش بیشتر به چشم میاد خوب این طبیعیه ! چون جنجال معمولا همراه با کار غیر عادی کردن و عرف نبودن با جامعه ست .

خود این لیدی گاگا رو که می گی ، بنده خدا رو پدرش رو دراوردن اول کاری هنوز نیومده از شایعه !

اما اینکه جاستین ببر انقدر روش تبلیغ می شه این مورد جای سوال داره !

Keep The Faith

05 جون 2011 22:36 #1615 توسط FeanoR
جاستین بیبر خط و مشی میرسه به مایکل(به این اعتقاد ندارم) چون آشر اونو خواننده کرده و اون حرفی رو که توی جوایز موسیقی مایکل زد وقتی داشتم نگاهش میکردم احساس کردم از اینکه بعد از اون همه جایزه و هر بار صحبت چیزی برای گفتن نداشت و فقط ضمیر ناخودآگاهش اونو گفت درباره ی مایکل و بعد از اونم دیگه از این فرصت استفاده کردش و بعدم تا همین چند وقت پیش رسانه روی جاستین و سلنا گومز زوم منفی کرده بودن

05 جون 2011 22:37 #1616 توسط شهروز
حمید جان خودت هم می دونی که دلیل تبلیغ بعد از مرگش چیه. پس به او تبلیغ ها نباید بنازیم. اون فقط برای همون سال اول بود. حالا کم کم می‌رن به سمتی که از مایکل تو رسانه‌ها کمترین حرفی زده بشه. تا دیگه مردم و به خصوص نوجون‌ها ندونن مایکل چه تاثیری داشته. خیلی از طرفداران جاستین بیبر حتی نمی دونن که آهنگ ها و لباس و ... همش از مایکل هست. میگن «ببین چه استعدای داره. چه شعرایی می نویسه، چه لباسایی. چه رقصایی» تنها می دونن که مایکلو دوست داره.

من به شخصه فکر نمی کنم رسانه ها به هیچ انسانی روی کره زمین بیشتر از مایکل توجه کرده باشن . چه جنبه خوبش چه بدش ! همه چیز تو خبر ها بود هزاران بار خوب بودنشو تو مجله ها خوندیم

وقتی بهش توجه «خوب» کردن که به نفع خودشون بود. دقیقا مثل بعد از مرگش. به نظرت که بعد از مرگ مایکل که همه واسش ناراحت بودن. کسی میومد میگفت مایکل خودشو عمل جراحی کرده کسی گوش می داد. اون موقع فقط باید از خوبی هاش میگفتن. تا دو سه سال دیگه خواهیدید که دیگه به زور از مایکل در تلوزیون‌های معتبر حرف میزنن.

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.