× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال پرسش و پاسخ پيرامون مايكل

04 جون 2011 12:15 #1455 توسط شايان
نه در جدول بيلبورد 100 نامبر وان نشده همون طور كه ياسمين گفت در جدول آهنگ هاي رقص و كلاب اول شده...

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

04 جون 2011 12:51 - 04 جون 2011 13:19 #1457 توسط Elnaz
شماره یک که داشته مثلا یو آر نات الون اولین آهنگ تاریخ بود که یه راست شماره یک بیلورد 100 شد و آخرین شماره یک مایکل هم بود در زمان حیاتش. بلک ار وایت، بد، درتی دایانا، بن، دنت استاپ و.. و.. اینا همه شماره یک بیلورد 100 شدن.

ولی آخرین شماره یک مایکل در بیلورد رقص، آهنگ اسکریم بود که الان هالیوود هم توی همون جدول شماره یک شده.

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

04 جون 2011 17:29 #1473 توسط شهروز
ممنون از راهنماییتون. اما الناز جان خبری که در سایت آمده بود کمی گنگ بود و من اول فکر کردم که در بیلبورد ۱۰۰ اثر برتر شماره یک شده و وقتیبه سایت‌های دیگه رفتم چیز دیگری دیدم

اگه می تونی به ین سوال من هم پاسخ دهید:
آیا مایکل جکسون تا حالا نامش در «تایم ۱۰۰» آمده؟ چند با؟

04 جون 2011 17:36 - 04 جون 2011 17:40 #1474 توسط Elnaz
کجاش گنگه؟ بگو ویرایش کنم. چون اومده که تو بیلبورد رقص اول شده. اینجا

تایم 100 منظور چیه؟ 100 انسان پرنفوذ رو میگی؟

bemikelike.wordpress.com

04 جون 2011 17:39 #1476 توسط شهروز
قسمت اولش:

You Are Not Alone دیگر آخرین تک‌‌آهنگ شماره یک مایکل جکسون در بیلبورد نیست (در بیلورد ۱۰۰ شماره یک شده بود). اکنون هالیوود تونایت پس از ۱۶ سال نخستین تک‌آهنگ شماره یک مایکل جکسون در جدول بیلبورد است.

اولش اون جملهٔ‌توی پرانتز نبود فکر کنم. برای همین کمی گنگ بود.

04 جون 2011 18:03 - 04 جون 2011 18:06 #1482 توسط Elnaz
آها آره احساس کردم لازمه اون توضیح اضافه بشه.
100 نفر تاثیرگذار مجله‌ی تایم اولین بار در سال 1999 اعلام شد. اگه سال 1984 که مایکل طرح جلد مجله بود این لیست وجود داشت حتما جزو نفرات مهم اون میشد. فکر نمیکنم تا حالا اسمش اومده باشه.

bemikelike.wordpress.com

04 جون 2011 18:28 #1488 توسط شهروز
وای الناز خیلی ممنون. من دیگه داشتم دیونه میشدم. با خودم میگفتم که مگه میشه که اسم مایکل حتی یک بار هم در آن نیامده باشه. خوب شده که بهم گفتی. ممنون.

بعدش یعنی مایکل توی این ۱۲ سال هیچ تاثیر مهمی رو مردم نداشته؟! یعنی جاستین بیبر تاثیرش بیشتر بوده که اون توی این فهرست اومده.

من هیچ موقع به این فهرست‌ها مسخره اطمینان ندارم. مثلا رولینگ استون مایکل رو ۸ امین هنرمند بزرگ جهان معرفی کرده و این در حالی است که جنت جکسون در مقام ۷ است. واقعا مسخره است. یا مثلا ترانه بیلی جین ۵۸ امین ترانه است.

یه سری آدم منتقد که بلا نسبت هیچی حالشون نیست نشستن و این فهرست ها رو مینویسن. جالبه که مدونا ۳ بار پشت سر هم جایزه گرمی «آلبوم سال» رو برده ولی مایکل فقط یکبار. کاملا معلومه که واسه چی دارن این کارا رو میکنن. تیعیض نژاد و ... هنوز هم بیداد می کند.

04 جون 2011 19:27 #1493 توسط Elnaz
باهات موافقم شهروز. اینا یه مشت آدم هنرنشناس هستن که حتی اخلاقیات هم به راحتی زیر پا میذارن. همونطور که مایکل همیشه میگفت صنعت موسیقی پر از زالو و انگل شده و اونا اوضاع رو می‌چرخونن.

یک نمونه‌ی خیلی بارز از رفتار ضد هنرشون کاریه که با آلبوم اینیوینسیبل کردن. البته شاید نباید توقع داشت که منتقدا با همه‌ی برو و بیاشون قابلیت درک هنر و موسیقی مایکل رو داشته باشن.

من دنبال اسم مایکل توی تایم 100 گشتم ولی ردی پیدا نکردم. اگه کسی چیز بیشتری میدونه خوشحال میشم به ما هم بگه.

bemikelike.wordpress.com

04 جون 2011 19:42 #1495 توسط شهروز
الناز من واقعا تعجب میکنم که اینها واقعا نفهم هستند یا خودشون رو می‌زنن به نفهمی!! اونا خیلی بهتر از ما میدونن که هنر چیست!! ولی نمیزارن که امثال میکل جکسون این صنعت رو به دست بگیرن. ماجرای آلبوم اینوینسیل هم به نظرم به خاطر اون کاتولوگ با ارزشش بود. اونا مایکل رو تحت فشار قرار می دادن تااون کاتولگ رو بفروشه! میترسیدن که تمام موسیقی رو تو دستش بگیره. شایدم به خاطر همین کشته اونو کشته باشند. چون بالاخره هر کسی قیمتی داره. شاید وکلای مایکل یه روزی ب پول خریده بشن و این کاتولوگ رو به باد بدن. خدا کن که همیشه قر میراث مایکل رو بدونن.

04 جون 2011 19:50 #1496 توسط شهروز
تازه الناز دقت کردی که آلبوم اینوینسیبل رو «بنجلی گرون قیمت» نامیده اند. همین اخبار بی بی سی گفته بود. آلبومی که ۱۴ میلیون فروخته رو بنجل می دونن. معلوم نیست ملاکشون برای خوب بودن یک آلبوم چیه؟

داشتم ۱۰۰ آلبوم برتر جهان را در مجلهٔ تایم می خوندم. فقط تریلر در آن بود و اونم در آخر مقاله نوشته بودن. جالبه که آلبوم «لایک ا پریر» مدونا رو اول آوردن. آلبومی که در آن همین ترانه رو و همین قسمت همانند یک نماز خوان رو اگر برعکس پخش کنی تبدیل به یک جملهٔ شیطان پرستانه می‌شود. وقعا براشون متاسفم. حرفامو قبول داری الناز؟

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.