× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال پرسش و پاسخ پيرامون مايكل

04 جون 2011 20:07 - 04 جون 2011 20:08 #1497 توسط Elnaz
درسته اونا خیلی باید هنر رو خوب بشناسن ولی طوری رفتار میکنن که این رو نقض میکنه انگار هنر با پول سنجیده میشه. اونا رسانه‌های خیلی قوی دارن که مغز جامعه رو هدایت میکنه. هرچی تلویزیون بگه قبوله. کمپانی‌ها هم از طریق همین تبلیغات رسانه‌ای به چیزهایی که میخوان می‌رسن. یه بار از طریق یه نفر افشا شد که یکی از این کمپانی‌ها برای تخریب چهره‌ی یه ستاره به یه وب نویس پول پرداخت کرده بوده. وقتی میخوان کسی رو از هستی ساقط کنن خیلی راحت این کارو میکنن.

بنجل!؟ نمیدونم یعنی الان آلبوم جاستین بیبر و گاگا رو چی میخونن؟ آلبومی که به زور 99 سنت، یک میلیون فروخته که اگه بخوایم با قیمت واقعیش حساب کنیم در اصل فقط چند صد هزار فروخته.

در مورد کاتالوگ... آره سونی خیلی علاقه داشت که مایکل تحت فشار مالی اون کاتالوگ رو بفروشه و دوست داشتن وضعیتی واسه مایکل درست کنن که مجبور به این کار بشه ولی مایکل رو نمی‌شناختن. من به کار بنیاد ایمان دارم و فکر نمیکنم در حق مایکل هیچوقت خیانت کنن. به علاوه اینکه در شرایط بحران مالی اون سال این کارو نکردن الان که دیگه بدهی‌ها تقریبا تسویه شده یا سرشون توافق شده.

راستی من زیاد به شیطان پرستی و این چیزا بها نمیدم فقط واسه جنجاله. ولی خوب لیستی که توش اینوینسیبل در صدر نباشه از نظر من هیچ ارزشی نداره!

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شهروز

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

05 جون 2011 07:08 #1502 توسط Jasmine Jackson-mjforever
اونا هرکاری بکنن نمیتونن کاتالوگ ها رو به باد بدن
مسئله ی یکی دو دولار نیست که
1 میلیارد دلار و شاید هم بیشتر....

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

05 جون 2011 16:07 #1533 توسط شايان

shahroozporia نوشته: تازه الناز دقت کردی که آلبوم اینوینسیبل رو «بنجلی گرون قیمت» نامیده اند. همین اخبار بی بی سی گفته بود. آلبومی که ۱۴ میلیون فروخته رو بنجل می دونن. معلوم نیست ملاکشون برای خوب بودن یک آلبوم چیه؟

داشتم ۱۰۰ آلبوم برتر جهان را در مجلهٔ تایم می خوندم. فقط تریلر در آن بود و اونم در آخر مقاله نوشته بودن. جالبه که آلبوم «لایک ا پریر» مدونا رو اول آوردن. آلبومی که در آن همین ترانه رو و همین قسمت همانند یک نماز خوان رو اگر برعکس پخش کنی تبدیل به یک جملهٔ شیطان پرستانه می‌شود. وقعا براشون متاسفم. حرفامو قبول داری الناز؟

شهروز شما كجا ليست بهترين آلبوم هاي جهان رو خوندي كه فقط Thriller توش بوده؟؟؟من كتاب 1001 آلبومي كه بايد قبل از مرگ گوش داد,ليستي از بهترين آلبوم هاي تمام دوران مجله رولينگ استون و كانال vh1 رو كه ديدم تو همشون 2 يا 3 آلبوم از مايكل بود....off the wall,thriller,bad

اين ليستي كه شما ديدي مربوط به كجا بوده؟؟

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

05 جون 2011 16:36 #1543 توسط Nasim

Elnaz نوشته:
ولی خوب لیستی که توش اینوینسیبل در صدر نباشه از نظر من هیچ ارزشی نداره!

موافقم الناز جون ! دنیا رو بگردن مثل اینوینسیبل پیدا نمیکنن !
واقعا باعث تاسفه که یک گروهی همیشه در حال ساختن قهرمان و اسطوره هستند !ولی زمانی که اونها محبوب شدن سعی میکنن یک جوری اون محبوبیت رو خدشه دار کنن ! شرم بر اونها ...

My life is dedicated to LOVING HIM

05 جون 2011 16:58 #1554 توسط شايان

Nasim Parsi نوشته:

Elnaz نوشته:
ولی خوب لیستی که توش اینوینسیبل در صدر نباشه از نظر من هیچ ارزشی نداره!

موافقم الناز جون ! دنیا رو بگردن مثل اینوینسیبل پیدا نمیکنن !
واقعا باعث تاسفه که یک گروهی همیشه در حال ساختن قهرمان و اسطوره هستند !ولی زمانی که اونها محبوب شدن سعی میکنن یک جوری اون محبوبیت رو خدشه دار کنن ! شرم بر اونها ...

واقعا خيلي جالبه نسيم جان باهات موافقم....اول يك نفر رو تلاش ميكنن ميبرن بالا بعد ميكوبنش بيارنش پايين!!!X-( X-( X-( X-(

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

05 جون 2011 17:09 #1558 توسط شهروز
این بخاطر اینه که با خودشون میگن که ما اون شخص رو معروف میکنیم و بعد از او به نفع خودمون استفاده میکنیم. و وقتی میبینن اون شخص داره به مسیر دیگه‌ای میره سعی در تخریبش میکنن. مثلا چرا مدونا را خراب نمب کنن؟؟؟!

05 جون 2011 17:41 #1561 توسط شهروز
شایان جان نوشتم که در مجلهٔ تایم.

www.time.com/time/specials/packages/comp...9569,1955625,00.html

اینم لینکش. اگر بجز تریلر آلبوم دیگه‌ای پیدا کردی، جایزه داری.

05 جون 2011 18:32 #1568 توسط Hamid

مثلا چرا مدونا را خراب نمب کنن؟؟؟!

مدونا مثال خوبی برای این بحث نیست به نظر من . جون اولا بارها مدونا رو هم تخریب کردن و مدونا انقدر پوست کلفته که کنار میاد با این مسائل و در ثانی مدونا یه خواننده خیلی بزرگه و بسیار هنرمند ! بابا یکی دیگه رو حداقل مثال بزن !

به نظر من گذشته از داستان سونی دلیل دیگه ای که اینوینسیبل با مشکل مواجه شد یکی قدرت موسیقی آلبوم بود و دیگری تغییر سبک مایکل که هر دو برای عوام در اون زمان زیاد بود اما خوشبختانه اهالی موسیقی اکثرا واکنش خوبی به این آلبوم دادن .

بهترین جمله هم جمله کوئینسی جونز بود که گفت " آگاهی مردم سی سال بعد به درک آلبوم اینوینسیبل می رسه ! "

و امینم گفت " بهترین آلبومی که تا امروز شندیم اینوینسیبل مایکل جکسون بوده "

Keep The Faith

05 جون 2011 19:21 #1579 توسط شهروز
در این که مدونا هنرمند خیلی بزرگی است شک ندارم. منم کاراشو از نظر هنر قبول دارم ولی از نظر هدفی که دنبال میکنه نه. هدفش هدفی است که مطابق میل سرمایه داران است. تازه، ربطی به پوست کلفتی مدونا نداره، دربارش بد میگن ولی آیا در اخبار جهان انعکاس میشه؟؟

حالا اگه مایکل دست رو سر یه بچه میزاشت میگفتن: «اوه. نگاه کنید. داره نظر بچه رو جلب میکنه». تمام اخبار هم اونو پخش میکردن. ولی مثلا نامزد جایزهٔ نوبل شده. کو. پس چرا بازتابی نداشت؟

ولی واسه مدونا فرق داره؟! من نمی گم خرابش نمی کنن. چرا. همه دشمن دارن. ولی از طرف رسانه‌ها گفته نمی شه. در صورتی که مدونا ملکهٔ پاپ است و مثل مایک با استعداد است. ولی چون هدفش همونی هست که اونا (They) دوست دارن. پس ازش مراقبت میکنن.

مایکل ۱۶ سال پیش در شعرش گفت (They Dint Care About Us) اون موقع کسی نمیدونست که «اونا» کی هستن. ولی حالا داره کم کم مشخص میشه. رسانه‌های جمعی، سرمایه دران و فیلم سازان و... که هیچ کدوم به فکر انسانیت نیستن و فقط به دنبال پول هستن. (Money)

واقعا ک مایل عجب هوشی داشته.

05 جون 2011 19:33 #1580 توسط شهروز
در مورداینوینسیبل هم کاملا حق با تویه حمید.

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.