سؤال سوال در باره ترانه they don't care about us

09 مارس 2013 18:48 - 09 مارس 2013 18:51 #30952 توسط Michaellover

bahareh نوشته: این گروهای تروریستی که آبرو مسلمونها رو بردند پشت پرده دارند برادر فینور !

از بحث اصلی که خارج شدیم :D حالا منم یچی بگم :D
نمیشه گفت همه مسلمونا یا حالا هر گروهی خوبن یا بدن، هر چیزی استثنا داره...
اگه مایکل یهودی بود همه این کار ها رو میکرد،همه ی این آهنگ ها رو میخوند و ... بد بود؟دیگه اینجوری دوستش نداشتی؟

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

09 مارس 2013 19:45 - 09 مارس 2013 19:49 #30954 توسط FeanoR

این گروهای تروریستی که آبرو مسلمونها رو بردند پشت پرده دارند برادر فینور !

آره همین چند وقت پیش یک جلسه کاملا خصوصی و حفاظت شده با رئیس جمهور آمریکا داشتم، بعد تمام طرح ها رو برام توضیح داد، یک نقشه خیلی خیلی بزرگ و پیچیده که اصلا نشون داد چهره واقعی شیطانی آمریکا رو، بعد همونجا فهمیدم من محمد الظواهری بودمو خودم خبر نداشتم.

مطمئن باش واقعیت رو یک دنیا نمیدونن که همه جا بگن این گروهها پشت پرده دارن.

به قول یک نفری که میگفت: این جینگولک بازیا ماله جنگ سرد بود که دوره ش هم همونجا تموم شد و اگه الان قراره کاری انجام بگیره اونقدر لقمه رو برای خودمون نمیپیچونن، یک راست میریم سر اصل مطلب و بووم، بعدش لقمه رو برای مردم میپیچونیم.(اینو تو همون جلسه با رئیس جمهور گفتن.)

این گروههای تروریستی هیچگونه پشت پرده ای ندارن خیالت راحت.

منم یوزرم فئانور هست به معنی روح پر هیجان و آتشین و جالبیش اینجاست که من اصلا بهش اعتقاد ندارم.

و در آخر هم مطمئن باش اگه اون گروههای تروریستی نبودن، مسلمونا آبرو خودشون رو باز هم میبردن و اینم مطمئن باش اگه در جهان دینی وجود نداشت، ما دنیای بهتری داشتیم.

اگه میخوای این بحث رو ادامه بدی بیا پیام خصوصی یا یاهو تا بحث اینجا هم بیشتر از این منحرف نشه.

10 مارس 2013 12:19 #30959 توسط bahareh
علی جان راستش من آدمی ام که عقایدم رو رفتارم و کلا زندگیم موثره میدونمم که این رفتار صحیحی نیست ولی اینجورم چون مثلا من ضد صهیونم پس کسی که اینطور باشه فکرش بهتره
اینجورم نیستم حالا چون فلانی یهودیه ازش متنقر باشم
جنآب فءانور بنده به بحث در باره این موضوعات علاقه دارم ولی انقدر تو تالارا مختلف بحث کردمو به بینتیجه بودن بحث رسیدم که نمیخوام دوباره اینجا بحث کنم برا همین کامنتامو مختصر مینویسم
سری بعدم که رفتین پیش رءیس جمهور آمریکا سلام منم بهش یرسونید

10 مارس 2013 16:02 #30961 توسط FeanoR
از پست من ناراحت نشی ها، اونو اون شکلی نوشتم که یکم بخندیم حداقل در کنار بحث، اینطوری پستهای طولانی رو بهتر میشه خوند. کلا سعی میکنم آدم شوخی باشم. :D یک بیشعور باشعور دیوانه عاقل :))

نگاه من نمیگم هیچ پشت پرده ای وجود نداره و همه چی به همون سادگی هست که ما میبینیم، اما من میگم که اون پشت پرده ها در زمینه هایی فعالیت میکنن که یک سودی براشون داشته باشه، درسته گروههای تروریستی آبروی مسلمونا رو بردن اما هیچ پشت پرده ای ندارن، بهت قول میدم، چون اینکار بیشتر به ضررشون هست اما به جاش پشت پرده ها روی جامعه های انسانی کار میکنن که تاثیر بیشتر و بهتری داره نه گروههای تروریستی...

به نظر من اگه یک فرد ضد هیچ چیزی نباشه، میتونه دید بهتری داشته باشه و یک ویژگی جذاب پیدا میکنه به نام فکر آزاد(آزادانه فکر کردن) که مطمئنا موفقیت بیشتری در زندگی و رفتار و نوع تفکر به بار میاره.

خب من فرق دارم :)) شوخی میکنم ولی اگه میخوای بیا با هم بحث کنیم، یک وقت دیدیم به نتیجه خوبی رسیدیم و حتی دید یکی از ما دو نفر عوض شد.

آره الان برعکس کنارمم نشسته، اونم سلام میرسونه و برات آرزوی موفقیت میکنه.

20 مارس 2013 14:09 #31054 توسط کوچکترین طرفدار

bahareh نوشته: این گروهای تروریستی که آبرو مسلمونها رو بردند پشت پرده دارند برادر فینور !

پشت پرده ای به نام اسلام و سپاه پاسداران

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

20 مارس 2013 15:43 #31059 توسط bahareh

ﭘﺸﺖ ﭘﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺍﺳﻼ‌ﻡ ﻭ ﺳﭙﺎﻩ ﭘﺎﺳﺪﺍﺭﺍﻥ

دلیل فیلتر شدن سایت رو فهمیدم
;))

21 مارس 2013 03:47 #31065 توسط FeanoR

bahareh نوشته:

ﭘﺸﺖ ﭘﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺍﺳﻼﻡ ﻭ ﺳﭙﺎﻩ ﭘﺎﺳﺪﺍﺭﺍﻥ

دلیل فیلتر شدن سایت رو فهمیدم
;))

قبل فیلتر شدن سایت، کسی حرف سیاسی نمیزد و الان که فیلتره بچه ها حرف سیاسی میتونن بزنن.

دلیل فیلتر شدن سایت اصلا یک چیز خیلی الکی بودش.

تیکه هم نمیتونی بندازی که :)) شوخی میکنم :D

عرفان راست میگه، اون همون پشت پرده ای که میخواستی هست.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

21 مارس 2013 13:22 #31069 توسط bahareh
وحید :hammer:
میدونی که اطلاعات ایران خیلی قویه و تیزه قبل از اینکه بحث کنید به ماهیت صهیونیستیتون پی برد :))

22 مارس 2013 04:40 #31078 توسط FeanoR

bahareh نوشته: وحید :hammer:
میدونی که اطلاعات ایران خیلی قویه و تیزه قبل از اینکه بحث کنید به ماهیت صهیونیستیتون پی برد :))

:))

اونا که خیلی وقته پی بردن :)) :D

11 آگوست 2013 21:30 - 11 آگوست 2013 21:31 #32518 توسط bahareh
اون موقع تازه مایکلی شده بودم که این سوالو مطرح کردم حالا دیگه خودم جوابشو گرفتم =))

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.