سؤال سوال در باره ترانه they don't care about us

08 مارس 2013 15:25 #30935 توسط bahareh
:( بتو رو خدا دیگه نگید مایکل طرفدار یهود بوده !?!
l

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

08 مارس 2013 15:52 #30936 توسط FeanoR

bahareh نوشته: :( بتو رو خدا دیگه نگید مایکل طرفدار یهود بوده !?!
l

مگه یهود چشه؟ آدم نیستن؟

بهترین دوستای مایکل یهودی بودن، مثل الیزابت تیلور.

08 مارس 2013 16:01 #30937 توسط FeanoR

Elnaz نوشته: @وحید

Jew me, sue me
Everybody do me
Kick me, kike me
Don't you black or white me

Jew یعنی فرد یهودی. kike هم یه لغت حیلی زشت هست که برای توهین به فرد یهودی میگن مثل وقتی که به یه سیاهپوست بگن "کاکا سیاه" منظورش توهین هایی هست که به افراد میشه در جامعه. میگه من یهودی هستم و به من توهین میکنین فریبم میدین من سیاه هستم بهم توهین میکنین من مایکل جکسون هستم و بهم اتهام وار میکنین... و غیره

چیزی هم که در مورد دشمنی با ژاپن گفتی به این دلیل هست که ژاپن حمله کرد به پایگاه دریایی آمریکا در بندر پرل هاربر / هاوایی و ناوگان آمریکا رو غرق کرد. بعدش آمریکا وارد جنگ جهانی دوم شد. ولی چیزی که در مورد نژادپرستی گفتی که کلا به این خاطر روزولت از نژاد ژاپنی بدش بیاد نه همچین چیزی نیست. اون زمان جنگ بوده. 4 سال قبل از مرگ روزولت بوده این جریان

مرسی از توضیحت.

Jew رو که میدونم میشه یهودی اما Jew Me مگه امر نیست؟ یعنی یهودیم کنین شکنجه م کنین هر کاری بکنین اما نمیتونین منو بشکنین یه چیزی تو همین مایه ها البته شاید من اشتباه میکنم، میشه بگی الان کدوم درسته؟ من قاطی کردم :D

چیزی که در مورد نژاد ژاپنی خوندم یادمه نوشته بود روزولت در دوران جوونیش عضو اون گروه شده البته بازم میگم دقیق یادم نیست.

08 مارس 2013 20:20 #30942 توسط bahareh
آدم که هستن ظاهرا هم هیچیشون نیست
دلیلشم تو نظرا قبلیم گفتم

08 مارس 2013 21:02 #30943 توسط Elnaz
وحید کسی که به زور نمیاد کسی رو یهودی کنه. لغتی اینطوری به نظر میاد ولی مفهومش همینه که به این بهانه که من یهودی هستم این هستم اون هستم من رو بزنید و به قول تو شکنجه کنین ولی موفق نمیشین من رو شکست بدین. Jew Me امری نیست. Jew که اصلا فعل نیست. مثلا فرض کن سر کلاس هستیم من دارم حضور غیاب میکنم میگم Vahid؟ و تو میگی Me. یعنی: وحید منم. حالا اینجا میشه: یهودی منم یا تو میگی یهودی هستم و تحقیرم میکنی من رو kike صدا میکنی.. یا من که یهودی هستم رو kike صدا میکنی. همچین چیزی.

بعد میگه sue me که دیگه فعله.

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: مایکلا, farzam, FeanoR

09 مارس 2013 06:19 #30944 توسط farzam
خدا حفظتون كنه الناز خانوم....
^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
:MJ2:
همين كه به اين خونه يك سروساموني ميديد :D

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

09 مارس 2013 11:00 #30945 توسط FeanoR

Elnaz نوشته: وحید کسی که به زور نمیاد کسی رو یهودی کنه. لغتی اینطوری به نظر میاد ولی مفهومش همینه که به این بهانه که من یهودی هستم این هستم اون هستم من رو بزنید و به قول تو شکنجه کنین ولی موفق نمیشین من رو شکست بدین. Jew Me امری نیست. Jew که اصلا فعل نیست. مثلا فرض کن سر کلاس هستیم من دارم حضور غیاب میکنم میگم Vahid؟ و تو میگی Me. یعنی: وحید منم. حالا اینجا میشه: یهودی منم یا تو میگی یهودی هستم و تحقیرم میکنی من رو kike صدا میکنی.. یا من که یهودی هستم رو kike صدا میکنی. همچین چیزی.

بعد میگه sue me که دیگه فعله.

همینی که فرزام گفت :)) مرسی از توضیحت...

فقط یک سوال دیگه :D چرا بعدش به مایکل گفتن که با این آهنگ نشون دادی ضد یهود هستی و بعد مایکل گفت من ضد یهود نیستم و بهترین دوستام یهودین(یک چیزی تو همین مایه ها میگفتن)، چرا؟

09 مارس 2013 11:08 #30946 توسط FeanoR

bahareh نوشته: آدم که هستن ظاهرا هم هیچیشون نیست
دلیلشم تو نظرا قبلیم گفتم

این نظرات در مورد تمام مذاهب و نژاد ها هست، اگه ما بخوایم یک نژاد یا افراد یک مذهب رو بد بدونیم و اونا رو پست بدونیم، خب ما هم نژادپرست هستیم.

مثلا اگه بخاطر اینکه بیشتر گروههای تروریستی جهان مسلمونن، بعد یعنی شما هم تروریست هستین؟

اگه فرد یا افرادی بد هستن اصلا ربطی به نژاد و مذهبشون ندارن. به قول یک نفر: اگه تو تروریستی هیچ ربطی به مذهبت نداره، تو فقط با استفاده از مذهبت میخوای خودتو تبرئه کنی و یک دلیل برای کارت خلق کنی با اینکه تو در ذاتت تروریستی.(البته یک نقل قول بود بین دو نفر که با هم بحث میکردن، منظور خاصی من نداشتم.)

سعی کن دورتر از دیدت ببینی. :-bd

09 مارس 2013 13:28 #30948 توسط Elnaz
مرسی فرزام!

از اول برای من جای سوال بود که چرا این آهنگ با اعتراض روبرو شد. احتمالا به خاطر استفاده از kike بوده!

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

09 مارس 2013 18:43 #30951 توسط bahareh
این گروهای تروریستی که آبرو مسلمونها رو بردند پشت پرده دارند برادر فینور !

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.