سؤال در هفته چند بار مايكل گوش مي كنين فقط همين

15 می 2012 15:47 #24326 توسط ليلا
سلام دوستان اميدوارم حال همه خوب باشه من فقط مي خواستم بدونم در هفته چند بار مايكل گوش مي كنين والبته چي همين وقت همه بخير
:-bd

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

15 می 2012 18:42 #24329 توسط farzam
هر روز هفته...

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

15 می 2012 22:51 #24335 توسط Mohsen.srn
من توی هر دوره ای، هر ماهی، سالی، اعتیاد به یه خواننده یا موسیقی پیدا می کنم و اونقدر گوشش میدم تا اون رو تو وجودم نابود می کنم. بعد از چند وقت اینقدر ریتمش توی وجودم فرو میره که حس میکنم وقتی دارم گوش بهش میدم، هر ضرب آهنگش، درست چند صدم ثانیه قبل از نواخته شدن، توی مخم نواخته میشه. و این برام واقعاً آزار دهنده میشه. وقتی به اینجا میرسم دیگه نمیتونم به اون آهنگ گوش بدم. حتی بعد از سالها وقتی به گوشم می خوره بازم ذهنم جلوتر از آهنگ، شروع میکنه به نواختن.
اما... اما... اما...
در اینجا یه امای بزرگ وجود داره...
از حدود 7 یا 8 سال پیش که گوشم به آهنگهای مایکل عادت کرد و کم کم معتادش شدم.(همون روزها که به هر کس و ناکسی رو میزدم تا شایدم یه کلیپی، آهنگی چیزی ازش بتونم پیدا کنم.) تا الان بارها و بارها بهش گوش دادم. ولی تا الان که دارم تایپ می کنم، آهنگها قادرند ذهنم رو دائم غافلگیر کنند و نذارند ذهنم بهشون غلبه کنه. یه سری آهنگ ها رو هرچی گوش میدم انگار بازم یه صداهای جدید رو توش میتونم بشنوم. یه ظرافت کشف نشده.
این ویژگی در یه سری از آهنگ هاش قوی تره و توی سری هاش ضعیف تر، ولی در کل از این جهت اعجاب آورند.

ماشالله اینقدر آهنگ خوب داره که نمیشه هر روز همه رو گوش داد. شاید به بعضی آهنگ ها ماهی یا شاید 6 ماه یکبار نوبت گوش دادن برسه...

!You’re probably better than you think you are

24 می 2012 15:46 #24510 توسط sepideh jackson
هرروز هفته :) ... بیشتر به Speechless, You are not Alone, Will you be there..., Gone too soon, Music and Me... :x
یه جورایی میشه بیشترشونو گوش میدم... :D
اصلا روزی بی مایکل نمیشه... :x :MJ2:

:-*

24 می 2012 16:42 #24513 توسط mohammad
در هفته که نه در روز باید گفت .
صبح زود قبل از مدرسه حتما یه اجرا از بد تور میبینم خیلی حال میده . بخارست و بروئنی و المان و برزیل و مونیخ و ..... هم که جای خودشون رو دارن . کلا همه کنسرت ها رو هر روز میبینم .
اهنگ ها هم که بیشتر از البوم ایمورتال The Immortal Intro , WBSS , This Place Hotel . البوم بد و دنجروس . گه گاهی سری به هیستوری هم میزنم . بعضی مواقع هم میشینم ویژن میبینم مخصوصا DVD 3 ویدئو blame it on the boogie . Say Say Say . دیگه انقدر گوش میدم و میبینم که چیزی نمونه واسه دیدن . فردا هم که شروع میشه انگار دفعه اولمه دارم میبینم میشینم با ذوق دوباره میبینم .
مایکله دیگه هزار بار ببینی خسته نمیشی . :clp2:

24 می 2012 21:07 #24532 توسط Erfan
بهتر بود اسم عنوانو میزاشتی در روز چند دفعه مایکل گوش میدیم .اخه در هفته زیاد میشه بخوای بشماری o|^_^|o
من روزی حد اقل دو سه بار مایکل گوش میدم اگه وقت کنم.ازabc گرفته تا dangerous و hold my hand

25 می 2012 15:18 #24542 توسط Farnaz
جالبه من وقتی سنم کمتر بود (مثلن 15 اینا) خیلی زیاد مایکل گوش می دادمو میدیدم اما الان دیگه اینطوری نیستم اون روزا میومدم اینجا و کسایو می دیدم که می گفتن ماهی یا سالی کلیپ می بینن تعجب می کردمو می گفتم اینا دیگه مایکل فراموششون شده اما الان خودم دقیقا اینطوری شدم دیگه نمی دونم به چی ربط داره... ولی حسم به مایکل تغییری نکرده
شاید اصلا ربطی به این چیزا نداره مهم اینه که تویه دلت به یادش باشی

URL=https://img4up.com/]

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

[/URL]

25 می 2012 20:29 #24548 توسط شاپرک
آره فرناز جان منم مث شما خیلی زیاد طرفش نمیرم. ولی دلیلشو میدونم. چون طاقت نمیارم...! باز گوش دادنش خوبه, اما دیدن کلیپ هاش دلم رو حسابی ریش میکنه. قلب آدم تیر میکشه, تمام مدتی که مایکل گوش میدم یا میبینم دلم واسش پر میکشه. بی نهایت, بی نهایت دلم براش تنگ شده.صداش دلتنگترم میکنه.
اگه گوش بدم مثلا be not always . در عین حال که بغض قشنگش تو این آهنگه میتونه طرفدار بدبختو بکشه! , دلتنگیمو آروم میکنه.
اسپیچلس هم که پای ثابته. پر از امید و انرژی مثبت.
بن رو هم از بس گوش دادم خودم یه پا مایک شدم عین خودش میخونمش!

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

27 می 2012 09:32 - 27 می 2012 09:34 #24594 توسط کوچکترین طرفدار
متوسطش هفته ای یه بار
smooth criminal

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

27 می 2012 09:52 #24595 توسط aisan
متوسط روزی یه بار
:mjface:

when you have faith in yourself you dont need others to believe in you

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.