سؤال در هفته چند بار مايكل گوش مي كنين فقط همين

04 سپتامبر 2012 19:26 #28745 توسط FeanoR

الان خود تو همه چیز رو راجع به مایکل می دونی و همه آهنگاش رو هم گوش کردی. مایکل هم که تبدیل به خاطره شده.دیگه چه چیزی مونده که جذبت کنه؟چرا بعد این همه مدت هنوز میای اینجا و خسته هم نشدی؟دیگه چیزی مونده که بخواد تو رو هیجان زده بکنه یا ....

خب میدونی اینجا حداقل برای خود من که حالا مثال زدی، بحث اون دوست داشتنه میاد وسط... من اونقدر مایکلو دوست دارم که هیچوقت ازش خسته نشم و هر کاری رو هم براش انجام بدم... دیگه اونطوری هم نیستم که بگین اول فن بودنشه و هنوز داغه! من از بچگیم با مایکل بزرگ شدم، یعنی طوری نبوده که نشناسمش بعدا بشناسمش... به غیر دوست داشتنه، مایکل تمام روح و قلبشو گذاشته برای فن هاش... حالا نوبت ما هست که خودمون رو تو جامعه مایکلی نشون بدیم و سهم خودمون رو پر کنیم(دلیل اومدنم به اینجا همینه، توی جامعه مایکلی، هیچ جا بهتر از امجی دات کام نیست، هیچ جا هم به غیر امجی دات کام من نمیرم و منم حاضرم هر کاری برای مایکل انجام بدم با همه سختی هایی که تو زندگیم هست.)

حالا من به غیر همه اینها عاشق موسیقی م هستم، برای همین اصلا خود موسیقی برای من خسته کننده نیست جدا از مایکل...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: atlas

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

05 سپتامبر 2012 12:08 #28774 توسط Nemesis865
من توی این چند وقت اخیر که جرات گوش دادن به آهنگ ها رو نداشتم. الان هنوز هم ویدیوها و کنسرت ها رو نمی تونم نگاه کنم.
مایکل برای من خیلی بیشتر از یک خوانندست. برای همین اگر آهنگ هم گوش نکنم همیشه فکرم باهاشه.
درواقع مایکل برای من یک mentor ئه که حالا خواننده هم هست !

البته جدیدا دارم آهنگ ها رو با دقت به ضرب آهنگ ها و ریزه کاری ها گوش میدم. برای نقد و فهمیدن عظمت آهنگ ها !

!He's Off the Wall, Thriller, Bad, Dangerous, and Invincible. But not history

07 سپتامبر 2012 12:48 #28878 توسط Ehsan
هر روز يكي 2 بار.قبلا خيلي مشتاقانه مايكل گوش ميكردم اما الان تازه فقدانشو احساس ميكنم.براي همين حسابي ناراحتم ميكنه. :(

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

07 سپتامبر 2012 18:17 #28898 توسط Jasmine Jackson-mjforever
من خیلی وقته که اهنگ های غمگین مایکل رو گوش نمیدم...
نمیدونم چرا اما انگار نمیخوام...

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.