سؤال در هفته چند بار مايكل گوش مي كنين فقط همين

27 می 2012 16:46 #24607 توسط Jasmine Jackson-mjforever
معمولا روزی یک بار

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

28 می 2012 06:06 #24618 توسط Michaellover
روزی دو یا سه بعضی وقتا بیشتر :mj6:

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

30 می 2012 05:50 #24654 توسط kingmichael
من الان دو هفته ای میشه که یه دونه آهنگ مایکلی هم گوش ندادم ( به جز آهنگ پیشواز بیلی جین)
~X(

04 سپتامبر 2012 06:11 - 04 سپتامبر 2012 06:12 #28705 توسط dorsa mj
من هر شب موقعی که میرم تو رختحوابم گوش میدم o|^_^|o و صبح که پامیشم o|^_^|o :D اهنگ the lost children وsmoot و ... کلا 1 ساعتی گوش میدم . :D
ولی هر موقعه دیگه ای که گوش بدم و مامانم ببینه MP4 ام توقیف میشه :(
مامانم میگه گوشات کر میشن :-@
من نمیدونم MP4 چه کاربرد دیگه ای داره ؟؟؟؟ :-??

04 سپتامبر 2012 08:21 #28714 توسط hojat
از وقتی ارشیوم پاک شده . معمولا 10 ساعت امینم گوش میدم

هه

04 سپتامبر 2012 10:17 #28717 توسط kianmehr
برام شده يه عادت حتي اگه گوش نكنم باخودم زمزمه مي كنم سركار بيرون تو ماشين خونه

04 سپتامبر 2012 12:20 #28729 توسط atlas
درسا جان نگران نباش!مامان من هم همین عقیده رو داشت ولی از اون جایی که من تقریبا24 ساعت شبانه روز MP3 تو گوشمه و بعد از مدتی دید که گویا قصد کر شدن ندارم،حالا طفلی تغییر عقیده داده!یعنی چاره دیگه ای هم نداره! :D

یه مدت زیاد گوش میدادم ولی از اینکه یه آهنگی برام خسته کننده بشه متنفرم واسه همین الان دیگه زیاد گوش نمیدم. همیشه دنبال یه چیز دیگه ام!درمورد همه خواننده ها همین طوره. نمی دونم چرا ولی راستش من درک نمی کنم که میگین درمورد مایکل فرق داره! برای من که نداشت! دلم می خواد هربار که هر موسیقی رو گوش میدم با لذت گوش بدم.

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nikolay

04 سپتامبر 2012 12:36 #28731 توسط FeanoR

یه مدت زیاد گوش میدادم ولی از اینکه یه آهنگی برام خسته کننده بشه متنفرم واسه همین الان دیگه زیاد گوش نمیدم. همیشه دنبال یه چیز دیگه ام!درمورد همه خواننده ها همین طوره. نمی دونم چرا ولی راستش من درک نمی کنم که میگین درمورد مایکل فرق داره! برای من که نداشت! دلم می خواد هربار که هر موسیقی رو گوش میدم با لذت گوش بدم.

خب حتما یک خواننده رو به صورت متداوم پشت هم گوش میدی؟ :D مثلا یه هفته مایکل، یه هفته مثلا یکی دیگه؟ :D

اگه میخوای هیچوقت خسته نشی، خواننده ای گوش نکن، آهنگی گوش کن... مثلا الان یک آهنگ از مایکل، بعدی یکی از جان لنون بعدی مثلا یکی دیگه، یکجوری مثل دوره ای گوش کردن... فکر نکنم اینطوری خسته بشی...

مایکل چون تنوع آهنگهاش زیاده، کمتر کسی خسته میشه و خب وقتی یکی رو هم خیلی دوست داشته باشی، هیچوقت ازش خسته نمیشی اگه بخوای... ولی جدا از این موضوع دوست داشتن، تنوع آهنگهاش زیاده برای همین کمتر کسی خسته میشه، شاید تو همه آهنگهاش رو نداری و برای همین به اون تعدادی که داری، خسته میشی...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: atlas

04 سپتامبر 2012 13:47 #28732 توسط atlas
راستش وحید حق با توئه! :D آهنگای زیادی ازش ندارم. البته به نسبت تعداد آهنگای مایکل ها!باید بیشتر دانلود کنم! اعتراف می کنم که حاشیه های زندگیش منو بیشتر از موسیقی اش درگیر کرد!
ولی در کل هیچ وقت نشد که برای مدت طولانی طرفدار کسی باشم. واسه همین این که میبینم تو و بقیه بچه ها این همه مدت طرفدار مایکل بودین یا یه رفیقی دارم که دیوونه ریکی مارتینه و سالهاست طرفدار اونه و وبلاگ طرفدارای ریکی توی ایران رو داره و همواره دنبال فعالیت های ریکی هست برام عجیبه. حقیقتش عجیبش اینه که خسته و دلزده نمیشین!می دونم که مایکل موجود بی نظیریه ولی این هم کافی نیست!
الان خود تو همه چیز رو راجع به مایکل می دونی و همه آهنگاش رو هم گوش کردی. مایکل هم که تبدیل به خاطره شده.دیگه چه چیزی مونده که جذبت کنه؟چرا بعد این همه مدت هنوز میای اینجا و خسته هم نشدی؟دیگه چیزی مونده که بخواد تو رو هیجان زده بکنه یا ....
نمی دونم. بی خیال! من زیادی سئوال می کنم و موضوع اصلی تاپیک منحرف میشه. ..

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

04 سپتامبر 2012 14:12 #28735 توسط kingmichael
تنها هدف ما شناختن مایکل نیست . شناسوندن مایکل هم هست

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.