سؤال بحث و بررسی اخبار مایکلی

10 جولای 2012 15:52 #25951 توسط کوچکترین طرفدار

راه ساده تر؟ وجود داشته ولی مثلا چی؟ مثل انتخاب رقصنده :))

چه میدونم. من که مایکل جکسون نیستم

ه بهتر از این نبود که جونش رو از دست بده، مایکل برای طرفدارهاش مثل یک بت از دنیا رفت ولی اونطوری، شاید برای اون طرفدارهایی که دورش بودن مثل یک بت نمیبود دیگه! بعضی وقتها مرگ انسان رو جاودانه میکنه نه زنده بودن!

به نظرم اینکه واسه اون طرفدارای دوروبرش مثل بت دیگه نمیبود خیلی بهتر بود از اینکه جونش رو از دست بده

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

10 جولای 2012 16:13 #25953 توسط FeanoR

کوچکترین طرفدار نوشته:

ه بهتر از این نبود که جونش رو از دست بده، مایکل برای طرفدارهاش مثل یک بت از دنیا رفت ولی اونطوری، شاید برای اون طرفدارهایی که دورش بودن مثل یک بت نمیبود دیگه! بعضی وقتها مرگ انسان رو جاودانه میکنه نه زنده بودن!

به نظرم اینکه واسه اون طرفدارای دوروبرش مثل بت دیگه نمیبود خیلی بهتر بود از اینکه جونش رو از دست بده

تو میخواستی مایکل زنده باشه؟ تا جایی که من میدونم، مایکل به آرزوی تو اوج و جوانی مردنش رسید! بعد ما چیکاره ایم این وسط؟ رضایت ما خیلی مهمه؟ مثلا ما میگفتیم نه مایکل ما راضی نیستیم، مایکل نمیمرد؟ با اینکه رضایت ما اصلا مهم نیست ولی من خودم شخصا راضیم به آرزوی مایکل!

سلبریتی های معروف که هنوز جاوادنه موندن، قبل اینکه به افول برسن، مردن! مردن تو اوج جاوادنگی میاره نه زنده بودن تو افول!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Michaellover

10 جولای 2012 17:08 - 10 جولای 2012 17:21 #25957 توسط کوچکترین طرفدار

FeanoR نوشته:

کوچکترین طرفدار نوشته:

تو میخواستی مایکل زنده باشه؟ تا جایی که من میدونم، مایکل به آرزوی تو اوج و جوانی مردنش رسید! بعد ما چیکاره ایم این وسط؟ رضایت ما خیلی مهمه؟ مثلا ما میگفتیم نه مایکل ما راضی نیستیم، مایکل نمیمرد؟ با اینکه رضایت ما اصلا مهم نیست ولی من خودم شخصا راضیم به آرزوی مایکل!

سلبریتی های معروف که هنوز جاوادنه موندن، قبل اینکه به افول برسن، مردن! مردن تو اوج جاوادنگی میاره نه زنده بودن تو افول!

یعنی مایکل اون روز دوس داشت بمیره؟
اگه اون روز میدونست قراره بمیره خوشحال میشد؟

10 جولای 2012 17:25 #25958 توسط FeanoR

کوچکترین طرفدار نوشته:

FeanoR نوشته:

کوچکترین طرفدار نوشته:

یعنی مایکل اون روز دوس داشت بمیره؟
اگه اون روز میدونست قراره بمیره خوشحال میشد؟

من گفتم اون روز؟ :D عرفان تَوَم نزدی؟ نگاه عزیزم من نگفتم مایکل تاکید داشته که روز 25 ژوئن بمیره! من گفتم که مایکل دوست داشته تو اوج و جوونی بمیره! اوکی!

من نمیدونم خوشحال میشد یا نه ولی مایکل بارها از اینکه زود بمیره و تو اوج، ابراز خوشحالی کرده!

12 جولای 2012 11:26 - 12 جولای 2012 11:27 #26019 توسط کوچکترین طرفدار

پخش کاور فارسی یکی از آهنگهای مایکل جکسون از رادیو بلژیک

حمید لینک آهنگ رو میشه بذاری؟
راستی دیگه کدوم آهنگای مایکل رو کاور کردی؟

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

13 جولای 2012 10:28 #26033 توسط Elnaz
اینطور که به من گفت خودش چیزی از آهنگ نداره اصلا

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

13 جولای 2012 15:47 - 13 جولای 2012 21:18 #26040 توسط Hamid

حمید لینک آهنگ رو میشه بذاری؟
راستی دیگه کدوم آهنگای مایکل رو کاور کردی؟

من خودم اون آهنگ رو ندارم، شاید نزدیک به 4 سال پیش می شد. یک بار همون شب از استدیو گرفتمش، گمش کردم و چون از نحوه میکس راضی نبودم دیگه هیچوقت سراغش نرفتم. حتی دیگه اون استدیو هم نرفتم.
گاهی پیش میومد که یه چیزی رو برای تجربه شخصی خودم ضبط می کردم.
آهنگ You Rock My World هم جزو اون دسته از آهنگ ها بود، تا حالا سه بار اون آهنگ رو تو سه دوره زمانی مختلف ضبط کردم.
گاهی انگلیسی گاهی فارسی، مخصوصا از روزی که خودم استدیو دارم وقتی خیلی دلم برای مایکل تنگ می شه می رم و یه آهنگش رو می ذارم جلوم و چند ساعت از استدیو بیرون نمیام و اینطوری احساس خودم رو تخلیه می کنم، همیشه تو اون لحظه احساس می کنم خیلی به هم نزدیک شدیم و دائما صدای مایکل رو تو گوش های خودم می شنوم. :bye2:
به من قول دادن رمیکس رادیو NRJ بلژیک و ورژن اصلی خود اون آهنگ رو از رادیو بگیرن و برام بفرستن. هر وقت فرستادن باهاتون به اشتراک میذارم.
اینطور که بهم گفتن از صداها راضی بودن و صدای من رو دقیقا مابین آشر و ایکان گذاشتن. شنیدنش برام خیلی جالبه!

راستش من کاور کردن رو برای منتشر کردن اصلا دوست ندارم، سالها آهنگ های خودم رو ساختم و یک روز منتشرشون می کنم، گاهی پیش میاد که دوست دارم به آهنگی که دوستش دارم بیان فارسی و روایتی متفاوت ازش ارائه بدم، و اکثر مواقع همه اینها تجربه های شخصیمه و هیچ کسی ازشون خبری نداره

کارهایی که از مایکل به انگلیسی ضبط کردم خیلی زیادن
اما کارهایی که روشون ترانه فارسی گذاشتم اینها بودن:

State Of Shock
You Rock My World
Why
Ghosts
They Don't Care About Us
Dirty Diana
Scream
There Must Be More to Life Than This (خیلی با این خاطره دارم!)
Billie Jean (نه فقط اون رمیکس بیلی جین که از ترکه منتشر شد)
Streetwalker
Who Is It
She Drives Me Wild
Don't Walk Away (عاشق این آهنگم)
Dangerous (به کمک الناز! سال ها پیش)
Butterfiles
If You Don't Love Me (این یه پروژه خیلی جدی برای آلبومم بود که فعلا از لیست آهنگ های آلبوم حذف شد!)
We Are The World
و چند تای دیگه نصفه نصفه ...
آهنگ های دیگه هم پیش اومده که کنجکاوانه برم سراغشون مثل Imagine جان لنون.
سعی کردم Imagine رو تو حال و هوای ووکال های مایکل ضبط کنم، چون اصلا دلیل اینکه رو این آهنگ کار کردم این بود که با خودم فکر می کردم اگر مایکل این آهنگ رو می خوند چجوری میخوند! چون یه تجربه هم از آهنگ Come Together جان لنون که مایکل کاور کرد تو ذهنم بود.
خلاصه حسابی بازی می کنم با این آهنگ ها و برای خودم کشفیات انجام می دم! o|~

از بین همه اینها هم قصد دارم فقط آهنگ Streetwalker رو با یه موسیقی و تنظیم کاملا تازه با حال و هوای موسیقی "هاوس" برای آلبومم کنار بذارم
ترانه ای که روی آهنگ Streetwalker نوشتم مال تقریبا 5 سال پیش می شه که از یک اتفاق واقعی نوشته شد. اون روز برای اولین بار معنی واقعی داغ شدن رو متوجه شدم!

خوب دیگه ادامه نمیدم!
چون وقتی بحث راجع به موسیقی می شه حاضرم چند ده صفحه راجع بهش بنویسم!
:mjj:

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, farzam, e r o s, Nasim, کوچکترین طرفدار, mahan, شاپرک

13 جولای 2012 21:17 #26052 توسط Hamid
خوب آهنگ رو که هنوز ندارم، حداقل یه قسمت از ترانه فارسی شده ی You Rock My World رو براتون بنویسم!

o|^_^|o

باختم
دیگه دل رو به تو من
چقدر نازی تو دختر
هر جا که می رم،
تویی تو چشمم
دیگه شدی عشق من

تکون دادی منو تو
تغییر دادی ذهنم رو
راه رفتنمو
فکر کردنمو
شدم اونکه می خوای تو

اوه اوه اوه اوه اوه
تا بتونم ... دختر
تا بتونم خوشگل بی همتا واسه ی تو می خونم ... می خونم
اوه اوه اوه اوه اوه اووووه
تا بتونم
تا بتونم زیبای بی همتا واسه ی تو می مونم
تو بمون با من...

:d/
تو تغییر دادی دنیامو
می مونم من واسه تو
چه کسی فکرشو می کرد
تو رو بخوام من تا این حد...

2*
:d/

پایم
که تا صبح برقصم
تا صبح دست تو دست هم
واست بخونم
با تو می مونم
هیچوقت نرو از پیشم
تو مال من باش دختر
اصلا غم دیگه بی غم
هر جا که می رم
تویی تو چشمم
دیگه شدی عشق من ...

و ...

( با ریتم خود آهنگ بخونید...! :-p )

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: مایکلا, شايان, Jasmine Jackson-mjforever, farzam, e r o s, Nasim, کوچکترین طرفدار, Farshad , kingmichael, mahan, شاپرک, aisan

13 جولای 2012 21:28 #26053 توسط Farshad
عالیه! o|^_^|o
مخصوصا این قسمت ترانه:

"تکون دادی منو تو
تغییر دادی ذهنم رو
راه رفتنمو
فکر کردنمو
شدم اونکه می خوای تو"

اگه با ریتم خود آهنگ بخونیم، این تیکش خیلی خوب میشه! :-bd

18 جولای 2012 19:20 #26185 توسط Elnaz
خانواده‌ی جکسون باز رفتن رو اعصاب!

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.