سؤال بحث و بررسی اخبار مایکلی

05 جولای 2012 08:37 #25815 توسط Jasmine Jackson-mjforever
خبر جالبی بود.. کتاب جالبی هم باید باشه
موافقم وحید! مایکل تحت هیچ شرایطی دست از خصوصیات خودش یا مثلا لباس رنگارنگ عوض کردن برنمیداشت! شاید ما این رفتار رو الان توی بعضی خواننده ها میبینیم و خیلی ناراحت میشیم :D
اما من شخصا دموی there must be more to life... رو بیشتر دوست دارم... انگار بهتر میشه احساسش کرد...
همچنین state of shock با فردی مرکوری به نظرم خیلی زیباتر از ورژن میک جگر هست... هماهنگی مایکل و فردی مرکوری خیلی قوی تره از اون ورژن..
راستی یه چیزی... چرا مایکل توی کنسرت یادبود فردی مرکوری شرکت نکرد؟! شاید با کاراش تداخل داشت.. نمیدونم اما مایکل توی خیلی از این جور شرایط شرکت خاصی نداشت. احساس میکنم مایکل خودشو بزرگتر از این میدید تا توی چنین برنامه هایی مانند این شرکت کنه..

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

09 جولای 2012 15:31 - 09 جولای 2012 15:34 #25923 توسط کوچکترین طرفدار

ابطال مجوز وکیل سابق مایکل جکسون

برام جالبه که چرا مایکل یه همچین آدمی رو به عنوان وکیلش انتخاب کرده بوده
به نظرتون چرا؟

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

09 جولای 2012 15:41 #25924 توسط FeanoR

کوچکترین طرفدار نوشته:

ابطال مجوز وکیل سابق مایکل جکسون

برام جالبه که چرا مایکل یه همچین آدمی رو به عنوان وکیلش انتخاب کرده بوده
به نظرتون چرا؟

مگه دفعه اولش بوده؟ کانراد موری؟ بهتره بقیه شون رو هم اسم نبریم که باز...! ! ! کلا مایکل با اینجور آدما حال میکرده، نمیدونم چرا :D

10 جولای 2012 07:13 #25932 توسط شاپرک
مایکل در انتخاب افراد دور و برش (به جز مورد هنر) هیچوقت خوب عمل نمیکرد. دور اندیش نبود. شاید به این خاطر که فله ای و بی جهت به کسانی که نباید، اعتماد می کرد. نمی دونم ولی خلاصه اینکه تو این مورد اصلا تعریفی نداشت.

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

10 جولای 2012 07:21 #25933 توسط کوچکترین طرفدار
من نمیدونم چرا افراد دوروبرش رو از طرفداراش انتخاب نکرد

10 جولای 2012 07:43 #25936 توسط FeanoR

کوچکترین طرفدار نوشته: من نمیدونم چرا افراد دوروبرش رو از طرفداراش انتخاب نکرد

مگه بیکاره؟ بیاد بشینه از طرفداراش انتخاب کنه؟ کسی که میره تو دم و دستگاه مایکل باید اون فضا رو بشناسه، طرفداراش همچین شناختی رو ندارن و نداشتن! تازه طرفدارای مایکل همه شون از خودش تقلید میکنن و چیز جدیدی برای ارائه ندارن و نداشتن! در کل انتخاب از بین طرفدارهاش مساوی میشه با بیکار بودن مایکل!!! الان شاید بعضی انتخاب هاش اشتباه بوده ولی همین انتخاب های به ظاهر اشتباهش، مایکل رو مایکل جکسون کرد! با همین انتخاب ها کارهاش رو انجام داد!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Michaellover

10 جولای 2012 08:20 #25938 توسط کوچکترین طرفدار

FeanoR نوشته:

مگه بیکاره؟ بیاد بشینه از طرفداراش انتخاب کنه؟ کسی که میره تو دم و دستگاه مایکل باید اون فضا رو بشناسه، طرفداراش همچین شناختی رو ندارن و نداشتن! تازه طرفدارای مایکل همه شون از خودش تقلید میکنن و چیز جدیدی برای ارائه ندارن و نداشتن! در کل انتخاب از بین طرفدارهاش مساوی میشه با بیکار بودن مایکل!!! الان شاید بعضی انتخاب هاش اشتباه بوده ولی همین انتخاب های به ظاهر اشتباهش، مایکل رو مایکل جکسون کرد! با همین انتخاب ها کارهاش رو انجام داد!

مثلا دکترش
تو طرفداراش دکتر پیدا نمیشد؟
چی میشد دکترش رو از تو طرفداراش انتخاب کنه؟
مثلا یه طرفدارش که دکتره حتما باید اون فضا رو بشناسه؟!!
یه طرفدارش که دکتره باید چیز جدیدی واسه ارایه دادن داشته باشه؟ مثلا چی؟
یعنی اگه دکترش رو از تو طرفداراش انتخاب میکرد بیکار میشد؟؟؟!!!
مثلا کانراد موری که یه انتخاب اشتباه بود مایکل رو مایکل جکسون کرد؟؟؟؟؟!!!

10 جولای 2012 13:32 #25945 توسط FeanoR

کوچکترین طرفدار نوشته:

FeanoR نوشته:

مثلا دکترش
تو طرفداراش دکتر پیدا نمیشد؟
چی میشد دکترش رو از تو طرفداراش انتخاب کنه؟
مثلا یه طرفدارش که دکتره حتما باید اون فضا رو بشناسه؟!!
یه طرفدارش که دکتره باید چیز جدیدی واسه ارایه دادن داشته باشه؟ مثلا چی؟
یعنی اگه دکترش رو از تو طرفداراش انتخاب میکرد بیکار میشد؟؟؟!!!
مثلا کانراد موری که یه انتخاب اشتباه بود مایکل رو مایکل جکسون کرد؟؟؟؟؟!!!

مثلا دکترش!!!

تو طرفداراش بگیم مثلا دکتر هست، بعد مایکل میخواسته اونو پیدا کنه، بعد میره تو روزنامه :D اصلا یک جایی اطلاعیه بده که: من یک دکتر میخوام و شرطش اینه که طرفدار من باشه! مسخره ترین چیز دنیا، چون اولین سلبریتی هست که همچین کاری رو میکنه! به هر حال، دکتره پیدا بشه و بیاد دکترش بشه!

وقتی میگم فضا رو باید بشناسه، اون دکتر یا وکیل باید فضای زندگی مایکل و اطراف مایکل رو بشناسه! طرفداراش همچین شناختی رو ندارن! تازه برای وکیل باید هالیوود رو هم مثل کف دستش بشناسه، بازم طرفداراش اینطوری نیستن!

اگه دکتر فضای زندگی مایکل رو نشناسه، چطوری میخواد دکترش باشه؟ اون دکتر لازم نیست چیز جدیدی برای ارائه دادن داشته باشه، من دکتر رو نگفتم ولی باید تو کارش کاملا جدی باشه، مایکل یک دکتری میخواست که اختیاری از خودش نداشته باشه و هر چی اون میگه رو براش انجام بده! مثل کانراد موری! مطمئن باش طرفدارش اینطوری نیست!

توضیح دادم که کلی وقت ازش گرفته میشد تا یک دکتر انتخاب کنه، به معنای بیکار کامل!(بیکار نه از نظر کار نداشتن، از نظر الافی!)

کانراد موری یک انتخاب بود چه از نظر ما اشتباه چه از نظر مایکل درست که اون کاری رو که مایکل میخواست رو براش انجام میداد!

من بیشتر اون حرف هام رو برای وکیل مایکل زدم ولی الان دیدی چطوریه قضیه دیگه!

مهم ترین دلیل انتخاب نکردن مایکل از بین طرفدارهاش اینه که مایکل میخواست همیشه برای طرفدارهاش یک بت باشه و اگه کسی از طرفدارهاش وارد زندگی خصوصی مایکل میشد، اون بت شکسته میشد برای طرفدارش!

10 جولای 2012 15:08 #25947 توسط کوچکترین طرفدار

تو طرفداراش بگیم مثلا دکتر هست، بعد مایکل میخواسته اونو پیدا کنه، بعد میره تو روزنامه اصلا یک جایی اطلاعیه بده که: من یک دکتر میخوام و شرطش اینه که طرفدار من باشه! مسخره ترین چیز دنیا، چون اولین سلبریتی هست که همچین کاری رو میکنه! به هر حال، دکتره پیدا بشه و بیاد دکترش بشه!

قطعا راه های ساده تر از اینی که فکر میکنی هم وجود داشته

مهم ترین دلیل انتخاب نکردن مایکل از بین طرفدارهاش اینه که مایکل میخواست همیشه برای طرفدارهاش یک بت باشه و اگه کسی از طرفدارهاش وارد زندگی خصوصی مایکل میشد، اون بت شکسته میشد برای طرفدارش!

دیگه بهتر از این بود که جونش رو از دست بده

10 جولای 2012 15:25 #25948 توسط FeanoR

کوچکترین طرفدار نوشته:

تو طرفداراش بگیم مثلا دکتر هست، بعد مایکل میخواسته اونو پیدا کنه، بعد میره تو روزنامه اصلا یک جایی اطلاعیه بده که: من یک دکتر میخوام و شرطش اینه که طرفدار من باشه! مسخره ترین چیز دنیا، چون اولین سلبریتی هست که همچین کاری رو میکنه! به هر حال، دکتره پیدا بشه و بیاد دکترش بشه!

قطعا راه های ساده تر از اینی که فکر میکنی هم وجود داشته

دیگه بهتر از این بود که جونش رو از دست بده

راه ساده تر؟ وجود داشته ولی مثلا چی؟ مثل انتخاب رقصنده :))

نه بهتر از این نبود که جونش رو از دست بده، مایکل برای طرفدارهاش مثل یک بت از دنیا رفت ولی اونطوری، شاید برای اون طرفدارهایی که دورش بودن مثل یک بت نمیبود دیگه! بعضی وقتها مرگ انسان رو جاودانه میکنه نه زنده بودن!

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.