سؤال بحث و بررسی اخبار مایکلی

04 جولای 2012 08:11 #25785 توسط Elnaz
"دوست ندارم روزی برسه که ببینم چیز جدیدی از مایکل وجود نداره که من نداشته باشم"... موافقم

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

04 جولای 2012 13:46 #25787 توسط FeanoR

کوچکترین طرفدار نوشته: با الناز موافقم، اینجور که تو میگی وحید ام جی فن ها باید موقعی که مایکل زنده میبود همیشه همشون یه چاقو دستشون میگرفتن و تو خیابون هرکی رو که در مورد مایکل بد میگفت سرش رو میبریدن تا دیگران از جمله کانراد موری متوجه خشونت ام جی فن ها بشن و فکر کشتن مایکل به سرشون نزنه
در مورد آرشیو هم من شخصا هیچ وقت سعی نکردم آرشیو مایکلیم رو کامل کنم
دوست ندارم روزی برسه که ببینم چیز جدیدی از مایکل وجود نداره که من نداشته باشم
کلا دوس دارم همیشه یه چیز جدید از مایکل وجود داشته باشه که من نشنیده یا ندیده باشم برای همین هم هیچ وقت سعی نکردم آرشیوم رو کامل کنم
همیشه دوست دارم برگردم به اون لحظه ای که برای اولین بار ویدیو smooth criminal رو دیدم

الان داری از خودت دفاع میکنی؟!!!!!!!!!!! :D من یکم گیج شدم!

من نمیگم همه یک چاقو یا اسلحه بردارن برن خیابون همه رو بکشن! مثل اینکه شما خیلی فیلم هندی دوست دارین، نه؟

یکم واقع گرا باشین، من میگم اگه یکم غیرت داشته باشین، هااااا فهمیدم، غیرت تو ایران بد معنی شده متاسفانه!

عزیزم، شما اگه بیخیال مایکل نباشین، خودش بسه! یک مثال خیلی خوب براتون میزنم تا بهتر بفهمین!

عرفان، امید و بقیه کسایی که اون شب من با یک اسم دیگه وارد چت رومی که تو سرگرمی آدرسش هست شدم، اونجا من اومدم به اینا گفتم که من رو با مایکل بیشتر آشنا کنین، گفتم که من اطلاعات خاصی از مایکل ندارم، یکم منو راهنمایی کنین! الناز، فکر میکنی جواب منو چی دادن؟ جواب منو اینطوری دادن که، شما اگه میخواین مایکلی بشین که هیچی، اگه نمیخواین خب نشین، ما حال بحث نداریم!

بله کلا موفق باشن امجی فن های اینطوری!!!!

آقا اگه ما اینطوری بیخیال نباشیم، خودش میشه غیرت!

در مورد آرشیو هم من نگفتم که هیچکس دنبال آرشیو نره! بیشتر امجی فن ها، تمام تلاششون اینه که مثلا فلان کنسرت رو داشته باشن! مثلا الان یک سایت زده شده که، فقط لینک دانلود میذاره! خودتون میدونین کدوم سایت رو میگم! اونا فکر میکنن دارن بیشترین خدمت رو به مایکل میکنن! خیلی جالبه! بقیه جاها میگن، ما امجی دات کام نمیایم چون نمیشه لینک دانلود بذاریم! میبینی عرفان؟! هیچکس دنبال اطلاعات مایکلی نیست! من میگم این تلاش صد در صدی که همه برای آرشیو صوتی و تصویری میکنن، بیان 50 درصدش بکنن و 50 درصد تلاششون رو برای اطلاعات مایکلی و به قول معروف مایکل شناسی بذارن! و گرنه من خودمم که الان به نظر خیلی ها شاید آرشیوم کامل باشه ولی هنوزم روزانه کلی دارم مایکل دانلود میکنم! ولی دنبال مایکل شناسی هم هستم خب...

نفسم بند اومد!!! :D
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, farzam, شاپرک

04 جولای 2012 14:56 #25788 توسط شايان
در مورد خبری که در سایت چاپ شد در مورد فردی مرکوری و مایکل و بخصوص در مورد جمله ای که در پرانتز در پایین خبر نوشته شده بود[نویسنده در این کتاب دچار اشتباهاتی نیز شده است. به عنوان مثال ویکتوری را یکی از آلبوم‌های گروه جکسون فایو معرفی کرده و یا نوشته است که آهنگ مشترک مایکل و فردی با نام ویکتوری در این آلبوم منتشر شده بود.]
خواستم اینو بگم که آهنگ victory اشتباه نیست و یک آهنگ نتیجه همکاری فردی و مایکل به این نام وجود داره که منتشر نشده است.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

04 جولای 2012 15:48 - 04 جولای 2012 15:52 #25789 توسط Elnaz
نه شایان چیزی که اشتباهه اینه که نوشته ویکتوری آلبومی از جکسون فایو در صورتیکه مال گروه جکسونزه. و بعد نوشته که آهنگ "ویکتوری" در آلبوم ویکتوری منتشر شده! آهنگی که مایکل و فردی ضبط کردن اسمش ویکتوری ه و دموش هم موجوده ولی تو آلبوم ویکتوری نبوده.

bemikelike.wordpress.com

04 جولای 2012 18:29 #25794 توسط Hamid
چیزی که توجه منو جلب کرد، دلیل قطع شدن رابطه شون بود.
من این جمله رو عمیقا حس کردم.

Keep The Faith

04 جولای 2012 20:32 #25798 توسط شايان

Elnaz نوشته: نه شایان چیزی که اشتباهه اینه که نوشته ویکتوری آلبومی از جکسون فایو در صورتیکه مال گروه جکسونزه. و بعد نوشته که آهنگ "ویکتوری" در آلبوم ویکتوری منتشر شده! آهنگی که مایکل و فردی ضبط کردن اسمش ویکتوری ه و دموش هم موجوده ولی تو آلبوم ویکتوری نبوده.

الناز جان این جمله هایی که الان خودت گفتی تو اخبار فروم نبودن...منظورم اینه که در اصل مطلب اشتباه شده بود شما اصلاحش کردین و تصحیح شده اش رو تو سایت قرار دادین؟

04 جولای 2012 21:22 - 04 جولای 2012 21:27 #25800 توسط شايان

hbmj2 نوشته: چیزی که توجه منو جلب کرد، دلیل قطع شدن رابطه شون بود.
من این جمله رو عمیقا حس کردم.

البته حمید این موضوع که بالا اشاره کردی که اون جمله رو عمیقا احساس کردی یک احساس شخصیه که میتونه به خیلی از اصول اخلاقی که داری برگرده در مورد مایکل هم مطمئنا این اصول وجود داشتن و دارن...همین اصول خودشون میتونن سازنده باشن...خودت دیگه با تجربه بیشتری که مطمئنا نسبت به اکثرما داری میدونی که یک هنرمند بدون داشتن اصول دربرخی روابط و برنامه های زندگیش مثل یک ماشین بی ترمزمیمونه که می تونه از بعضی پیچ ها و سختی ها گذر بکنه اما همیشه نمی تونه و جایی سقوط می کنه....
البته فردی مرکوری خواننده بزرگیه و دراون شکی نیست ولی نتیجه اینگونه زندگی کردن رو همدی البته خیلی ها به به این سرنوشت دچار شدن....اینکه مایکل چنین دید و نظری نسبت رابطه دوستیش با فردی داره نشان دهنده دقتش به اصولیه که برای خودش ترسیم کرده...شاید مایکل در خفا و به دلایل مختلف مواد مصرف کرده باشه اما مطمئنا به گونه ای نبوده که بخواد اون حالت طبیعی رو از دست بده و به افراط کشیده بشه چیزی که در بین ستاره های راک تمامی دوره ها بوده و هنوز هم هست و فردی فقط یکی از بزرگترین آن ها بود :mj7: :mjj:

كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

04 جولای 2012 21:46 - 04 جولای 2012 21:53 #25803 توسط کوچکترین طرفدار

من نمیگم همه یک چاقو یا اسلحه بردارن برن خیابون همه رو بکشن!

آره تو این رو نمیگی ولی توقسمت مایکلیسم هفته نامه هممیای میگی برین آهنگ just lose it امینم رو گوش کنید
من که نفهمیدم از آخر به کدوم ساز تو باید رقصید :D

عرفان، امید و بقیه کسایی که اون شب من با یک اسم دیگه وارد چت رومی که تو سرگرمی آدرسش هست شدم

چرا من رو قاطی می کنی، والا خوبه خودم هم اون شب با یه اسم دیگه اومده بودم و داشتم در مورد مایکل باهات بحث میکردم و میگفتم شاید یه نفر از یه خواننده دیگه خوشش بیاد و به نظرش اون خواننده بهترین باشه ولی تومیگفتی نه فقط باید از مایکل خوشش بیاد و مایکل از نظرش بهترین باشه

من خودمم که الان به نظر خیلی ها شاید آرشیوم کامل باشه

آخرین باری که این آرشیو کاملت رو نگاه کردی کی بود؟؟؟ :D
........................................................

دلیل قطع رابطه‌ی فردی و مایکل چه بود؟ نویسنده می‌گوید مایکل به مصرف بیش از حد کوکائین توسط فردی مرکوری در پذیرایی خانه‌اش اعتراض داشت.

جدا دلیل قطع رابطشون این بوده؟ یعنی فردی تو پذیرایی خونه مایکل چنین کاری میکرده؟ چقدر صمیمی شده بوده :o

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

04 جولای 2012 22:10 - 04 جولای 2012 22:24 #25804 توسط FeanoR
نگاه بحث غیرت و تعصب کلا جداس! من نمیگم روی مایکل تعصب داشته باشین و یکسره دعوا کنین! تعصب کاملا چیز بدیه، اصلا مزخرف ترین چیز دنیا تعصبه! چرت و پرت کاملا! اینکه من میگم برین just loose it رو ببینین، دو تا دلیل داره، یکی اینکه تعصباتتون نسبت به مایکل از بین بره، دوم اینکه اون اتفاق های پنهانی قبل و بعد موزیک ویدئو رو ببینین و نقش مایکل تو ساخت این آهنگ! اما غیرت، اینکه ما بیخیال نباشیم، میشه غیرت! اینکه وقتی بحث مایکلی پیش بیاد ما بگیم برو بابا، میشه بیخیالی! اینکه مایکل رو همینطوری یک گوشت قربونیش کردن و ما هم داریم نگاه میکنیم و حتی در موردش تو این فروم هم حرف نمیزنیم، میشه بیخیالی! اونا مایکل رو کردن گوشت قربونی، ما هم کردیمش یک کالا! اینکه وبلاگ ها، بعضی وقتها چرت کامل میگن و ما میریم نگاه میکنیم و هیچ غلطی نمیکنیم، میشه بیخیالی! برعکس این کارها میشه غیرت! این از این!

برای اون شب، من تو رو شاهد گرفتم، قاطیت نکردم! من نگفتم که نه فقط باید از مایکل خوشش بیاد و مایکل باید بهترین باشه!(با اینکه باید باشه!) من وقتی اومدم میگم که یکم من رو با مایکل بیشتر آشنا بکنین، بعد میگن برو بابا! این الان خیلی خوبه! من همون شب بهشون گفتم که شما باید حداقل سعی شون رو میکردن که مایکل بهش بهتر بشناسونن، نه اینکه بگن برو بابا! این اصلا معنی ش این نمیشه که من گفتم فقط باید از مایکل خوشش بیاد و مایکل از نظرش بهترین باشه!(با اینکه باید باشه!) اینم از این!

راستش، من بعضی وقتها ماهان، یک چیزایی از آرشیو من در میاره که من میگم: ااااااااا مگه مایکل اینم داشته! :D

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فردی، خب یک راکر و داخل یک بند هست، اصولا این نوع رفتار ها توی اعضای بند های راک و متال، دهه 80 طبیعی بوده! الان شده اخ جیز، ولی اون زمان براشون کاملا طبیعی بوده!

دلیل جدا شدنشون رو من وقتی کاملا حس کردم که، فردی مرد! البته از نظر زمانی نمیگم ها :D من اون زمان هنوز نبودم :D از این نظر میگم که وقتی توی سالهای اون دوران رو نگاه میندازی، کاملا این جدایی حس میشه! مثل american music awards1993 یادبود فردی در این مراسم، اشک همه یک طرف، بیخیالی مایکل و یکسره عوض کردن لباس هاش یک طرف!

ـــــــــــــــــــــــــــــــ

برای تاکید دوباره، غیرت یا بیخیال نبودن یک مسئله کاملا جدا از تعصب هست! من خودم بارها تو مایکلیسم هام با تعصب مایکلی یا هر چی دیگه، مخالفت کردم حتی نصف مایکلیسم هام تا الان سر این موضوع، از بین بردن تعصب هاست! بیشتر مشکلات ما و اینکه این فضای خفگان گونه ایران برای امجی فن ها رو، امجی فن های بیرون اینجا برای ما(اینجا!) بیشتر کردن، همه ش بر سر تعصب(یک بخش کند ذهنی و فکر نکردن هم توش هست!) و طمع هستش!

05 جولای 2012 05:53 - 05 جولای 2012 06:03 #25809 توسط Elnaz
نه شایان همون جمله‌ی قبلی هم درست بود شاید کمی بد خوندی

[نویسنده در این کتاب دچار اشتباهاتی نیز شده است. به عنوان مثال ویکتوری را یکی از آلبوم‌های گروه جکسون فایو معرفی کرده و یا نوشته است که آهنگ مشترک مایکل و فردی با نام ویکتوری در این آلبوم منتشر شده بود.]

مشخصه که چی اشتباهه: اینکه گفته آلبوم جکسون 5 به جای جکسونز / و اینکه آهنگ در آلبوم منتشر شده بود.

بالاترش هم تو اخبار اومده که:

«پیروزی» (Victory)
سال: ۱۹۸۳
نویسندگان: مایکل جکسون و فردی مرکوری

دمویی از این آهنگ که توسط مایکل و فردی ساخته شده، موجود است.

به هر حال جمله رو ویرایش کردم:
[نویسنده در این کتاب دچار اشتباهاتی نیز شده است. به عنوان مثال ویکتوری را یکی از آلبوم‌های گروه جکسون فایو معرفی کرده است در صورتیکه این آلبوم به عنوان آلبومی از گروه جکسونز منتشر شده است. و نیز نویسنده نوشته است که آهنگ ویکتوری در آلبوم ویکتوری منتشر شده است در صورتیکه این آهنگ اصلا منتشر نشده است.]

bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.