× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال چجوری مایکلی شدی؟

28 می 2011 09:20 #1014 توسط Ehsan
فرناز تو اون سن من همون ابپاش رو بیشتر دوست داشتم.چون میگفتم حتما خیلی معروفه که بازیشم ساختن.
برای همین مجذوبش شدم و بعد وقتی اهنگاش رو دیدم بیشتر ازش خوشم اومد.اما با امکانات محدود نمیتونستم بفهمم که چند تا رکورد زده.
اما رفته رفته اطلاعاتم بیشتر شد.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

28 می 2011 11:00 #1022 توسط niloofar

Elnaz نوشته: نه فرناز من داستان فن شدنم رو توی بلاگ ام جی هم نوشته بودم. تو خانواده‌ام هم کسی حرفی ازش نمیزد و طرفدارش نبود. نمیدونم شاید سر معنا و مفهوم فن توافق نداریم. اگه فن شدن از نظرت اینه که در اون سن بدونم متولد چه سالیه و چه آهنگهایی داره و چه کارهایی کرده خوب مسلما نه نمی‌دونستم.

اما دوستش داشتم خیلی زیاد و هیچوقت هم علاقم بهش کم نشد از همون روز اول.

الناز جان شاید یه سری از بچه ها وبلاگت نرفتن داستان فن شدنتو هم اینجا بذار مرسی;)

29 می 2011 07:09 #1066 توسط niloofar
بچه ها میدونم این تاپیک قبلا هم بوده و تکراریه اما بازم بیاییدو بنویسید یاداوری اینجور خاطره ها قشنگ
برعکس مال من که ناراحت کنندس:(

29 می 2011 07:13 #1067 توسط Elnaz
نيلوفر جان وقتي كه تعريفش كردم بعضيها فكر كردن دروغ ميگم يا هرچي. ميترسم اينجا هم مثل اون دفعه بحث پيش بياد تاپيكت خراب شه.

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

29 می 2011 07:21 - 29 می 2011 07:38 #1069 توسط Ehsan
حالا من یه قسمتی رو نگفتم.
یکی از دلالیلی که هم من و هم برادرم مایکلی شدیم ژنتیکیه به نظرم.:D
چون از قدیم پدر و مادرم هم فن بودن.
اگه من فن نمیشدم قوانینه ژنتیک به هم میخورد.

29 می 2011 08:22 #1070 توسط Jasmine Jackson-mjforever
من با بازی سگا با مایکل اشنا شدم
وقتی 6 سالم بود
اما به طور رسمی مایکلی شدنم و اینکه مدام در موردش میرفتن اینترنت از کلاس سوم ابتدایی شروع شد.....
اولین ویدیو و اهنگی که از مایکل دیدم و شنیدم: smooth criminal بود
:(

mj for ever....

29 می 2011 11:05 #1086 توسط شايان
ممنون نيلوفر جان بابت تاپيكي كه زدي تو فروم قبلي هم بود اما واقعا نياز بود كه اينجا هم زده بشه...

بچه ها خيلي جالب و خاطره انگيز بود آشنايي شما با مايكل منم ماجرام رو تعريف ميكنم....

من 8 سالم بود كه تازه كنسول خاطره انگيز سگا رو بابام برام خريد.سال 78 بود.اولين نواري بازي كه بابام برام خريد سه تا بازي توش بود شورش در شهر 2 سواران غروب و بازي مايكل اولين شبي كه داشتم بازي ميكردم مايكلو وقتي زدم رقصيدن همه خانواده هاج و واج نگاه مي كردن ميگفتن چقدر قشنگه بذار دوباره برقصه!!!!اين بهانه اي شد تا تابستون همون سال رفتم تهران خونه دختر عموم نوار ويديويي برام گذاشت كه همون دي وي دي 2 هيستوري بود...ديگه ديدم و عاشقش شدم!!!!:-bd o|^_^|o 8-> 8-> :x :x

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: niloofar

29 می 2011 12:03 #1095 توسط Nasim
درود دوستان عزیزم
تاپیک خیلی خوبیه به نظرم

آشنایی من و مایکل خیلی خیلی ... افسانه ای بود !:))
ببخشید فرناز جان ! ولی من واقعا 6 سالم بود که اون اتفاق افتاد ...
یادمه قبل از اون خیلی اسم مایکل رو شنیده بودم و درواقع یک اسم شناخته شده بود توی ذهنم !ولی واقعیتش نه به خوبی ! ولی من کلا از کودکی عادت داشتم تا خودم در مورد کسی مطمئن نبودم در مورد خوبی و بدیش قضاوت نکنم ! ولی پیش زمینه ئ ذهنی ام این بود که دیگران مایکلو آدم خوبی نمیدونن ! و خودم یادمه از عکسهایی که از اون دیده بودم و پوست بیش از اندازه سفیدش همیشه تعجب میکردم !حقیقتش اون زمان اصلا نمیدونستم که مایکل سیاه پوست بوده !یعنی باورم نمیشد ...
تا اینکه بلاخره توی 6 سالگی یک روز که داشتم آلبوم پسرعمه ام رو نگاه میکردم به دو عکس برخوردم ! یکی عکس مدونا که سریع شناختمش و اون یکی عکسی از یک جوان سیاه پوست که نشناختم !ووقتی از عمه ام شنیدم مایکل جکسون خیلی تعجب کردم ! بدون اغراق اون معصوم ترین چهره ای بود که تا به حال دیده بودم و چشمهایش هرگز رهام نکرد ! بعدها خیلی چیزها در موردش میشنیدم و بهش حساس شده بودم ! شتیدم که میگفتن خودش رو زن کرده و شبیه به خواهرش ! یا اینکه پوستش رو عوض کرده !!! ... ولی هیچ کدوم دیگر نتونست منو قانع به خوب نبودنش کنه تا اینکه از دوران راهنمایی کاملا تونستم دنبالش بگردم ...
شاید یک کم احمقانه به نظر بیاد ! ولی اولین دلیل من برای بیگناهی مایکل و معصومیتش سیاه پوست بودن اون بود !وقتی بچه بدوم فکر میکردم سیاه پوست ها انسانهای معصوم و بیگناهی هستند و همه گناهها گردن سفیدهاست !
اولین ویدئویی هم که دیدم بی شک " Thriller " بود ! و تا همین امروز هم محبوبترین آهنگ و ویدئوی من هست ..چون یک جورایی از اول عاشق چیزهای ترسناک بودم !
اتفاقا بعد از فیلتر شدن وبلاگ انگلیسی ام یک وبلاگ فارسی ساختم که اولین مطلبش هم به همین موضوع اختصاص دادم ! خوشحال میشم اگر خواستید به اون هم سر بزنید ...
www.breakofdawn.blogsky.com

[attachment:1]1.jpg[/attachment]
اون عکس متعلق به Thriller era و چیزی شبیه به این بود ...

My life is dedicated to LOVING HIM
كاربر(ان) زير تشكر كردند: niloofar

29 می 2011 12:08 #1096 توسط شايان
نسيم جان حتما آدرس وبلاگت رو در قسمت معرفي وبلاگ قرار بده...

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

29 می 2011 16:09 - 29 می 2011 16:13 #1110 توسط niloofar

Elnaz نوشته: نيلوفر جان وقتي كه تعريفش كردم بعضيها فكر كردن دروغ ميگم يا هرچي. ميترسم اينجا هم مثل اون دفعه بحث پيش بياد تاپيكت خراب شه.

الناز عزیز تو بذار و اگه کسی چیزی گفت جیزش میکنم:D :)) نمیذاریم بحثی پیش بیاد بذار که بدجور مشتاق شدم;;)
در جواب فرناز عزیزم که پرسید چند ساله بودم 14 ساله بودم :)

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.