× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

Important مستند بی بی سی درباره مایکل

12 جون 2012 14:00 - 12 جون 2012 14:02 #25028 توسط FeanoR
تنها کاری که تونستم بعد این مستند بکنم این بود که آهنگ Broken رو گوش کنم!

مستند نسبتا خوبی بود، جالب بودش و در خور خودش یک نوع تلاش... ولی نتونست از بزرگراه 101 خارج بشه!

خیلی ممنون ازت محسن جان که این مستند رو آپ کردی تا کسایی مثل من که نتونستن این مستند رو ببینن، رو ببینن!

I wanted you to know I love the way you laugh
I want to hold you high and steal your pain away
I keep your photograph; and I know it serves me well
I want to hold you high and steal your pain
Cause you're broken when you're lonesome
The worst is over now
There's so much left to learn
and no one left to fight
But ourselves

I Love You Michael
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Mohsen.srn

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

12 جون 2012 16:12 #25029 توسط FeanoR
میدونین وقتی وسط دیدن مستند بودم با خودم چی گفتم؟ اینکه ما به جای اینکه بحث کنیم در مواردی که این مستند راهش رو باز کرد، فقط نشستیم و در مورد خوب و بد بودن مستند حرف زدیم...

حالا، واقعا مایکل، لیزا رو دوست داشت؟کاری به تمام داستان های قبل ازدواج و بچگیهاشون و دوران بیست سالگی مایکل ندارم! ولی یک مرد 35 36 ساله، دیدگاهش با یک مرد زیر 33 سال فرق میکنه در مورد همه چیز و همینطور در مورد ازدواج، اصولا میگن اگه مرد تا 35 ازدواج کرد که کرد و گرنه بعدش یا ازدواج نمیکنه یا به دلیل نداشتن پشتیبان و یا اینکه تنهاییش رو پر کنه یا اینکه احساس آرامش پیدا بکنه، ازدواج میکنه... حالا مایکل واقعا لیزا رو دوست داشت و ازدواج کرد باهاش؟ کسایی که میگن مایکل لیزا رو دوست داشته، بیان اینجا پست بدن و یک دلیل خوب هم براش بیارن.

مایکل به نظر شما مُرد که بچه هاش از هالیوود دور بشن یا اینکه بزرگ نشن تو هالیوود یا اینکه مُرد و بچه هاش رو تو این راه تنها بذاره؟ یا اینکه جدا از همه چی واقعا مُرد؟

این مستند نشون داد که مایکل از خانواده ش به هالیوود پناه آورد و بعدش از هالیوود به en.wikipedia.org/wiki/Citizens_Commission_on_Human_Rights و بعدش هم خودش تنها شد... حالا اگه ما اونقدر طرفدار های خوبی بودیم که مایکل به ما پناه میاورد، اینقدر زجر میکشید؟ چرا الان به مایکل نشون نمیدیم که آره ما هم خودمون یک سرپناه هستیم و الان از مایکل حمایت بکنیم؟

اگه هالیوود رو یک تیم فوتبال تصور بکنین، مایکل رو تو کدوم پست این تیم فوتبال میذارین؟

12 جون 2012 21:14 #25030 توسط mohammad
یه چیزی که واسه من هم مبهم بود همین قضیه ازدواجهای مایکله.تو این فیلم از یه اصطلاح زیاد استفاده میکنه و اونم (خدمات هالیووده).وازدواج مایکل رو جزء خدمات هالیوود میدونه.یعنی میخاد بگه مایکل برای خودش تصمیم نمیگرفته؟و حتی میگفت دبی رو فقط اومد تا برای مایکل بچه بیاره!!چرا دبی رو قبول کرد که در مورد بچه ها هیچ حقی نداشته باشه؟اصلا الان کجاست؟زندست؟قضیه این که میگفت اون حاضر شد اسپرم هاش رو اهدا کنه چی بود؟اینا هم مثل بقیه شایعه ها دروغن؟اصلا چرا مایکل دو بار ازدواج کرد و دو بار طلاق گرفت؟آیا مایکل در این مورد حرفی زده؟ اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا در اختیار ما هم بذاره تا ماهم روشن شیم.

12 جون 2012 21:26 - 12 جون 2012 21:27 #25032 توسط Nikolay
بنظر من مایکل بخاطر اینکه بچه داشته باشه ازدواج کرد.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

12 جون 2012 21:58 #25033 توسط FeanoR
اینکه مایکل زن میخواست یا بچه، میشه خیلی راحت گفت بچه! چون اگه زن میخواست مطمئنا با دبی رو به اون سرعت ازدواج نمیکرد، و اونطوری هم طلاق نمیگرفت، ازدواج دبی رو معلومه که برای بچه بوده، اینکه مایکل زن نمیخواست رو میشه از بعد دبی فهمید، چرا مایکل برای سومین بار ازدواج نکرد؟ شاید اگه از لیزا جدا نمیشد، باهاش میموند که اینم احتمالش خیلی کمه، ولی خب اگه مایکل بچه میخواسته و لیزا هم بچه نمیخواسته، خب... اما اینکه لیزا رو دوست داشت یا نه؟ یک مسئله جالبی هست، این نامه هم که مشکوک میزنه، روی اون کاغذی که نوشته شده، یکجوریه! البته اگه مایکل این نامه رو نوشته باشه، بدترین زمان مایکل بوده، چون استرس بیش از حد داشته، تمرکز اصلا نداشته، عرق میکرده و بدنش سرد بوده، فشار خونش بیش از حد پایین بوده، احساس لمس شدگی سرش رو میکرده و اصلا حال خوبی نداشته... به هر حال، مایکل احتمالا لیزا رو بیشتر به عنوان یک حامی و پشتیبان میخواسته... مثل اینکه بخوان به یک قلعه حمله کنن، بعد یک نفر میره تو و نگهبان ها رو میکشه و در قلعه رو باز میکنه و با تیر کمونش یک تیر آتشین به عنوان نشونه برای حمله بقیه افراد میفرسته! مثل قضیه بوس ام تی وی 1994! بحث سر مایکل و دبی رو نیست، چون کاملا معلومه مایکل بچه میخواسته نه دبی رو! اما آیا مایکل واقعا لیزا رو دوست داشته؟ (این مستند راه رو برای خیلی از بحث ها باز کرد!)

به یک چیز جالب دیگه ای هم که برخورد کردم و شاید اینجا زیاد مناسب نباشه که بگم ولی خب میگم اینه که بعد مرگ مایکل، پزشکی قانونی، مایکل رو دارای اسپرم فعال اعلام کرده! که دو تا گزینه وسط میاد برای این قضیه...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mohammad

13 جون 2012 10:51 #25050 توسط mohammad
خب ادامش چی شد؟

13 جون 2012 11:43 #25052 توسط FeanoR
ادامه؟ ادامه نداشت دیگه!

اینکه فضای هالیوود اینطوری شد، باعثش خود سلبریتی ها و افراد مشهور هالیوود هستن، طی یک قرن خودشون این فضا رو درست کردن و اگه بگیم مایکل تو هالیوود قربانی شد، پس افراد دیگه هالیوود از اول تا همین الان مایکل رو قربانی کردن که خود مایکل هم جزو این افراد حساب میشه! پس یک سهمی هم خودش تو قربانی کردن خودش تو هالیوود داشته! خدمات هالیوود رو خود این افراد مشهور بوجود آوردن... پس تو این مستند وقتی از هالیوود حرف میزنه که انگار داره به شخص خاصی تیکه میندازه از آخر هم گفت که حاضر به مصاحبه نشده! پس اون شخص مورد نظر زیاد تاثیری بر این فضا نداشته و خود این افراد مشهور بودن که خدمات هالیوود رو که چند تاییش رو تو این مستند گفت رو درست کردن نه شخص خاصی! پس اگه کسی هم این وسط قربانی بشه، خودشون باعثش بودن که میشه، خودشون، خودشون رو قربانی میکنن... برای پول و پول و شهرت و پول و شهرت و شهرت! مثل بازی های استراژیک مثل ژنرال یا وارکرفت و دوتا و غیره! خودمون اون فضا رو درست میکنیم و از آخر هم همدیگه رو نابود میکنیم برای پیروزی! فقط تو هالیود پول و پول و شهرت هست!

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.