× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

Important مستند بی بی سی درباره مایکل

08 جون 2012 16:20 - 08 جون 2012 16:21 #24908 توسط شاپرک
من گرفتار بودم و ندیدم این مستند رو، ولی یک نمونه نظر یه آدم غیر مایکلی رو شنیدم! شوهر خواهرم امروز بهم گفت دیشب یه مستند از مایکل نشون داد که خیلی خوب بود، خراب کاری هاشو رو کرد X-(
من هم ازش خواستم بگه که دقیقا چیا گفته که ایشون اینجوری دریافت کرده. بعد بین حرفاش همه تلاشمو کردم و مثل همیشه که اینجور وقتا(کسی اتهام کودک آزاری میزنه بهش) بغضم میگیره با صدای لرزون دونه دونه توجیهش کنم که جریان چی بوده. نمیدونم موفق شدم یا نه. به هر حال واسه من که خاطره ی خوشی نساخت این مستند! امیدوارم همه غیر مایکلی ها به اینجوری نتیجه گیری نکرده باشن!

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

08 جون 2012 19:48 - 08 جون 2012 20:28 #24911 توسط Farnaz
نمی دونم همه جا اینطوریه یا نه! ولی تویه ایران اونقدری که شایعه های زندگی مایکل قوی بودن تو ذهن مردم واقعیتاش به چشم نمیومد
دیگه با همون دید می شینن این مستندو تماشا می کنن اخرشم به نتیجه ی دلخواهه خودشون می رسن
منم ندیدم تکرار نداره؟

URL=https://img4up.com/]

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

[/URL]

08 جون 2012 20:19 #24912 توسط sepideh jackson
اتفاقا اونایی که ام جی فن نبودن به همین نتیجه رسیدن با دیدن این مستندهجو.........!!!!!!!!!!1 X-( X-( X-(
که اره پس مایکل جکسون همچین کسی بوده...BBC با اینکارش دوباره این ادمایی رو که عقلشون به چشمشون هست رو به مایکل عزیز بدبین کرد...!! :( :(
واقعا من نمیدونم چرا بعضیا خوششونم اومده...به جای اینکه یه مستند بزارن راجه به کارای مایکل...راجبه اینکه چه انسان بزرگی بوده... :x
اون وقت از کاباره و معتاداو قاتلا میگه...

:-*

08 جون 2012 20:59 #24913 توسط کوچکترین طرفدار
درود
والا هر کسی نظر خودش رو داره
به نظر من این مستند از اون مستندی که شبکه 4 سال پیش گذاشته بود خیلی بهتر بود
بعضی مسائلی که واسه کسایی که طرفدار نبدودن مبهم بود رو روشن کرد مثل قضیه دادگاه ها و اتهامات و غیره و من اصلا نفهمیدم کدوم قسمتش شبهه ایجاد کرده
دیگه بهتر از اینکه هیچ برنامه ای در مورد مایکل نشون ندن و مردم رو تو جهالت خودشون رها کنن
نباید انتظار داشت مستندی نشون بدن که توش افراد از اول تا اخر قربون صدقه مایکل برن.
سپاس

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Mohsen.srn

08 جون 2012 23:55 - 08 جون 2012 23:57 #24918 توسط Hamid
به نظر من یه سری از اطلاعات داخل مستند جالب و شنیدنی بود، اما نکات منفی کم نداشت.
مستند تا حدی حالت قضاوت به خودش گرفته بود و بینهایت گنگ بود.
متاسفانه ترجمه واقعا ایراد داشت. بعضی از جمله ها حس اصلی گوینده رو نمی رسوندن.

افرادی هم که برای مصاحبه انتخاب شده بودن، افراد زیاد قابل اعتمادی به نظر نمی رسیدن.

اما از این دید که از دریچه ای دیگه با مایکل مواجه شده بود، برتری داشت.
در کل دیدنش برای من بهتر از ندیدنش بود، اما دوست داشتم این مستند رو دانلود کنم و تو خونه تنها تماشا کنم.

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: sepideh jackson, کوچکترین طرفدار, Mohsen.srn

09 جون 2012 07:14 #24922 توسط kingmichael
من ندیدم این مستندو اگه تکرار نشون میده یکی به من هم اطلاع بده

09 جون 2012 07:50 #24923 توسط Nasim
فکر میکنم ما به عنوان هواداران مایکل باید بیشتر خوشحال بشیم که یک مستند همه شایعاتو رو کنه و بازشون کنه نه اینکه فقط دوست داشته باشیم همیشه از خوبی های مایکل بگن . اون جوری همیشه علامت سوال درباره اتهامات مایکل و اعتیادش و ... تو ذهن مردم باقی میمونه . بنظرم خیلی خوب اتهامات رو رد کرده بود و ایرادی هم توی موضوع اعتیاد نمیشه بهش گرفت . اما متاسفانه افرادی که باهاشون مصاحبه شد به نظر از حلقه های خیلی نزدیک به مایکل نبودن و موضوع رو از برداشت شخصی خودشون می گذروندن . یک مساله درباره ازدواج های مایکل بود که نادرست بود و مشخص بود که سازنده فیلم واقعا آشنایی عمیقی با اتفاقات و افرادی که اطراف مایکل بودن نداشته . اما جملات خیلی خوب و کلیدی از زبان مصاحبه کنندگان گفته شد که من تاثیرش رو روی اطرافیان دیدم . عجیبه که کسی این مستند رو دقیق ببینه و بعد بگه مایکل گناهکار بوده .
بد نبود بی.بی.سی برای ترجمه این فیلم از کسی که به مایکل تسلط داره کمک می گرفت .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, شهروز, کوچکترین طرفدار, Mohsen.srn, شاپرک, Michaellover

09 جون 2012 09:58 #24929 توسط شايان

Nasim نوشته: فکر میکنم ما به عنوان هواداران مایکل باید بیشتر خوشحال بشیم که یک مستند همه شایعاتو رو کنه و بازشون کنه نه اینکه فقط دوست داشته باشیم همیشه از خوبی های مایکل بگن . اون جوری همیشه علامت سوال درباره اتهامات مایکل و اعتیادش و ... تو ذهن مردم باقی میمونه . بنظرم خیلی خوب اتهامات رو رد کرده بود و ایرادی هم توی موضوع اعتیاد نمیشه بهش گرفت . اما متاسفانه افرادی که باهاشون مصاحبه شد به نظر از حلقه های خیلی نزدیک به مایکل نبودن و موضوع رو از برداشت شخصی خودشون می گذروندن . یک مساله درباره ازدواج های مایکل بود که نادرست بود و مشخص بود که سازنده فیلم واقعا آشنایی عمیقی با اتفاقات و افرادی که اطراف مایکل بودن نداشته . اما جملات خیلی خوب و کلیدی از زبان مصاحبه کنندگان گفته شد که من تاثیرش رو روی اطرافیان دیدم . عجیبه که کسی این مستند رو دقیق ببینه و بعد بگه مایکل گناهکار بوده .
بد نبود بی.بی.سی برای ترجمه این فیلم از کسی که به مایکل تسلط داره کمک می گرفت .

من این مستند رو ندیدم اما نکته ای که گفتی نسیم جان در مورد افراد مصاحبه شده در اکثر مستند هایی که در مورد مایکل ساخته میشه وجود داره افرادی که مصاحبه می شوند از افرادی هستند که اصلا معلوم نیست چقدر به مایکل و خانواده اش نزدیک بودن و این مطالبی که بیان می کنن چقدر صحت داره...

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: sepideh jackson

09 جون 2012 16:17 #24936 توسط NicoleL2
به نظر من این مستند چیزی نبود که یه طرفدار مایکل انتظار داشت ببینه.
زمینه ی مایکلیش کم بود!
یکی از مشکلاتش این بود که همه چیزو خیلی سربسته میگفت،خیلی مبهم.
اما با وجود همه ی کم و کاستی هایی که داشت باعث شد که یه چیزایی واسم روشن تر بشه:
این که حقیقتا چقدر دنیای هالیوود(و در کل شهرت) بی رحم و کثیفه،
و مهم تر از اون این که چقدر مایکل تنها بوده،خیلی سخته تو دنیایی زندگی کنی که به هیچ کس نمیتونی اعتماد کنی و همه میخوان زیر پاتو خالی کنن،واقعا از این لحاظ متاثر شدم

فردای من و تو باز هم تاریک است
سالی که نکوست از بهارش پیداست...

09 جون 2012 17:06 #24940 توسط FeanoR
فکر کنم مشکل از مستنده نیست، من مستند رو ندیدم ولی همه شما میگین مبهم بوده و زمینه مایکلیش کم بوده، خب بهتر نیست یکم خودتون فکر کنین و بقیه راه رو خودتون برین یا نه همش باید بیان خودشون بهتون کامل توضیح بدن، نمیشه یکم خودتون فکر کنین و تحقیق؟ برای اینکه زمینه مایکلیش کم بوده، به نظر شما از این نظر کم بوده که از نیکوکاری های مایکل نشون نداده؟ یعنی اینکه از نظر اسرار هالیوود نشون داده زمینه مایکلیش کم بوده؟ به نظرم اونقدر مستند خوبی بوده که شما دارین در موردش بحث میکنین، و گرنه اینقدر مستند در مورد مایکل و نیکوکاری هاش هست که شما اصلا ندیدین ولی این یکی رو دارین در موردش بحث میکنین...

دنیای هالیوود خیلی پیچیده تر از این حرفاست، البته من این مستند رو ندیدم ولی به نظرم اگه از یک دیدگاه دیگه هم به زندگی مایکل پرداخته که شما بپردازین(خدا کنه که بپردازین) خیلی ارزش داره با همه کم و کاستی هاش...

این رو باید حساب کنین که هر مستند از یک دیدگاه به مایکل یا به هر شخصیت دیگه ای میپردازه، مثلا یک مستند در مورد موسیقی و هنر مایکل، یکی نیکوکاری مایکل، یکی زندگی شخصی، این یکی هم از این دیدگاه پرداخته و باید اینو قبول کنین...

بهتره برای جاهایی که مبهم هست، خودمون یکم فکر و تحقیق و تبادل نظر بکنیم، نه؟
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار, Mohsen.srn, NicoleL2

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.