سؤال کتابخانه

25 ژانویه 2012 16:23 #20303 توسط شايان
در این تاپیک دوستان میتونین کتاب هایی که دوست دارین رو معرفی کنین و لینک دانلود کتاب های الکترونیکی ای به صورت pdf یا زیپ قرار بدید تا سایر دوستان هم بتونن استفاده کنم من امروز یکی از کتاب های محبوب مایکل جکسون که تو بخش اخبار هم ذکر شد رو براتون میذارم به نام جاناتان مرغ دریایی

لینک دانلود

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

This message has an attachment file.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Elnaz, FeanoR, NicoleL2, شاپرک, aisan, mahsa, PATROMAS

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

25 ژانویه 2012 16:29 #20305 توسط شايان
کتاب بعدی که معرفی میکنم کتاب زیبای مزرعه حیوانات اثر جرج اورل هستش که یکی از تاثیر گزارترین کتاب ها رو من بوده و یکی از بزرگترین داستان های اجتماعی سیاسی ادبیات که الهام بخش آلبوم های موسیقی و آثار بسیاری بوده است.داستان این کتاب در مورد مزرعه ای است که در اون انقلابی میشه و مدیریت مزرعه بدست حیوانات می افته و خوک ها رهبریت رو به عهده میگرن(این داستان برای ما ایرانی ها به خوبی قابل درکه):mj7: :mjj:

از این داستان انیمیشن های هم ساخته شده است...

لینک دانلود

This message has attachments images.

This message has an attachment file.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nikolay, NicoleL2, aisan, PATROMAS

25 ژانویه 2012 16:34 - 25 ژانویه 2012 16:37 #20307 توسط Nikolay
شایان جان یکم بیشتر در مورد مزرعه حیوانات توضیح بده. این کتابو من دارم ولی هنوز وقت نکردم بخونمش (کتاب نخونده زیاد دارم)!

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه
كاربر(ان) زير تشكر كردند: PATROMAS

25 ژانویه 2012 19:32 - 25 ژانویه 2012 19:54 #20310 توسط Elnaz
یه تاپیک عالی شایان!

من چون خودم عاشق کتابهای تن تن هستم، تورنت مجموعه‌ی کامل این کتابها رو اینجا میذارم، در 24 جلد.

devotedmjfan.persiangig.com/document/Tin...bmininova%5d.torrent

از ویکیپدیا:

ماجراهای تَن‌تَن و میلو (به فرانسوی: Les Aventures de Tintin) (به انگلیسی: The Adventures of Tintin) از معروف‌ترین داستان‌های مصور جهان است. اولین بخش از رشته ماجراهای تن‌تن و میلو در سال ۱۹۲۹ در روزنامه‌ای در بروکسل چاپ شد. این کتاب در اصل به زبان فرانسوی است.

نویسندهٔ ماجراهای تن‌تن، «ژرژ رمی» اهل بلژیک بود که با نام مستعار هِرژه کار می‌کرد.

ماجراهای تن‌تن و میلو، درباره اتفاقاتی است که برای یک خبرنگار ماجراجو و دوستانش می‌افتد. ماجراهای تن‌تن تا سال ۱۳۸۸ به بیش از ۱۵۰ زبان جهان،[۱] از جمله زبان فارسی ترجمه شده و بیش از ۳۵۰ میلیون نسخه از آن در سرتاسر جهان به فروش رفته‌است.[۲]

اولین کتاب‌های تن‌تن به این دلیل که با رگه‌های نژادپرستی و با شکوه نشان دادن استعمار اروپاییان همراه بود و نیز به خاطر این کتاب همچنین از سوی هواداران حیات‌وحش به خاطر شکار و بی رحمی مورد انتقاد قرار گرفت. هرژه بعد از چندی این انتقادات را پذیرفت و از دههٔ ۱۹۳۰ به بعد کتاب‌های تن‌تن لحن متفاوتی پیدا کرد و حامل پیام‌های بشردوستانه شد. در سال ۱۹۴۶ هرژه با کمک یکی از دوستانش مجله تن‌تن را به راه انداخت که بلافاصله با استقبال شدید مردم روبه‌رو شد.

با مرگ هرژه در سال ۱۹۸۳ میلادی، آخرین ماجرای تن‌تن به نام تن‌تن و هنر الفبا که به صورت نیمه‌کاره و در حد اتودهای سیاه و سفید ابتدایی کشیده شده بود، با همان وضع ابتدایی به زبان فرانسه و بعدها بصورت تکمیل شده توسط همکاران هرژه در سال ۱۹۸۶ چاپ و منتشر شد. ترجمه انگلیسی این کتاب در سال ۱۹۹۰ میلادی به بازار کتاب عرضه شد.

تن‌تن در ایران
تنها در پرواز شماره ۷۱۴ از ماجراهای تن‌تن و میلو است که به نام «تهران» اشاره شده و آن هم جایی است که گفته می‌شود که کمک‌خلبان هواپیمای لازلو کاریداس، میلیاردر خسیس داستان، در تهران پایش شکسته و کمک‌خلبان تازه‌ای جانشین او شده است.[۳] و یک بار دیگر هم در کتاب 'گوش شکسته' در یک تکه از روزنامه نامی از خلیج فارس برده شده است.

فهرست کامل مجموعه کتاب‌های تن‌تن و میلو

۱. تن‌تن در سرزمین شوراها (۱۹۳۰) (فرار از شوروی)
۲. تن‌تن در کنگو (۱۹۳۱) (سفر به آفریقا)
۳. تن‌تن در آمریکا (۱۹۳۲) (جدال با تبهکاران)
۴. سیگارهای فرعون (۱۹۳۴)
۵. گل آبی (۱۹۳۶) (نیلوفر آبی)
۶. گوش شکسته (۱۹۳۷)
۷. جزیره سیاه (۱۹۳۸)
۸. عصای اسرار آمیز (۱۹۳۹)
۹. خرچنگ پنجه طلایی (۱۹۴۱)
۱۰. ستاره اسرار آمیز (۱۹۴۲)
۱۱. راز اسب شاخدار (۱۹۴۳)
۱۲. گنجهای راکهام (۱۹۴۴)
۱۳. هفت گوی بلورین (۱۹۴۸)
۱۴. معبد خورشید (۱۹۴۹)
۱۵. سرزمین طلای سیاه (۱۹۵۰)
۱۶. هدف کره ماه (۱۹۵۳) (سفر به کره ماه)
۱۷. به ماه قدم گذاشتیم (۱۹۵۴) (گشت و گذار در ماه)
۱۸. ماجرای تورنسل (۱۹۵۶) (ماجرای کلکولس)
۱۹. کوسه‌های دریای سرخ (۱۹۵۸) (انبار ذغال‌سنگ)
۲۰. تن‌تن در تبت (۱۹۶۰) (جستجو در غار هیولا)
۲۱. جواهرات کاستافیوره (۱۹۶۳)
۲۲. پرواز شماره ۷۱۴ (۱۹۶۸)
۲۳. تن‌تن و پیکاروها (۱۹۷۶) (در سرزمین پیکارگران)
۲۴. تن‌تن و هنر الفبا (۱۹۸۳ ناتمام، ۱۹۸۶ چاپ اولیه، ۲۰۰۴ چاپ کامل)

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

This message has an attachment image.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, FeanoR, NicoleL2, شاپرک

25 ژانویه 2012 20:22 #20313 توسط kingmichael
شایان جان دستت درد نکنه:-bd

راستی اگه درخواست کتابی رو داشته باشیم همین جا بگیم؟:rdbk:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

27 ژانویه 2012 18:54 #20404 توسط blackfire
کسی سه گانه ی ارباب حلقه ها رو داره(به زبان فارسی)؟؟؟

علم و دانش همان قدرت است ...

27 ژانویه 2012 21:47 #20410 توسط FeanoR
بهت پیشنهاد میکنم هر تا کتابهایی که در این موضوع هستن یعنی سیلیماریون ، هابیت ، سه گانه ارباب حلقه ها رو بخونی از هم اول هم بخون به همین ترتیب که نوشتم چون این داستان از اول آفرینش هست تا آخر ارباب حلقه ها و همه هم به هم مربوطن

28 ژانویه 2012 05:57 #20418 توسط شايان

InvincibleMJ نوشته: شایان جان یکم بیشتر در مورد مزرعه حیوانات توضیح بده. این کتابو من دارم ولی هنوز وقت نکردم بخونمش (کتاب نخونده زیاد دارم)!

این کتاب در مورد مزرعه ای است که دوره ای توسط یک مزرعه دار ظالم اداره میشه بعد از اون حیوانات با الهام از حرف بز پیری که از ظلم خسته شدند به رهبری خوک ها انقلابی میکنند و موفق میشوند که مزرعه دار رو فراری بدهند و خودشون مدیریت مزرعه رو بدست بگیرند.بعد از اون خوک ها رهبری مزرعه رو بدست میگیرند.اون ها تغییراتی ایجاد میکنند و اوایل همه چی گل و بلبله اما بعد از مدتی خوک ها هم روند خودشون رو پیش میگیرند و موقعی حیوانات قصد اعتراض دارند به آن ها میگویند شما با این انقلاب از دیگران بی نیاز شدید!!!حیواناتی در داستان هستند که نمادی از تلویزیون و نیروهای نظامی در واقعیت هستند!!! خوک ها صاحب همه چیز در مزرعه هستند و بقیه حیوانات ساده با یک مشت شعار خام میشوند و برای آن ها کار میکنند!!!این داستان کلا در مورد تمامی انقلاب های خود جوش و مردمی در جهان هست که بعضی خیلی از اتفاقات این داستان با جامعه و کشور ما با مطابقت داره..توصیه میکنم حتما بخون یک شب بیشتر وقتتو نمیگیره اما برای هزاران شب تفکر با ارزشه محمد جان....:mj7: :mjj:

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nikolay

28 ژانویه 2012 06:14 #20421 توسط شايان

kingmichael نوشته: شایان جان دستت درد نکنه:-bd

راستی اگه درخواست کتابی رو داشته باشیم همین جا بگیم؟:rdbk:

آره همین جا بگو ;)

رضا جان من ارباب حلقه ها رو گشتم اما 3 گانه رو پیدا نکردم باز هم می گردم اما حتما سعی کن به توصیه وحید عمل کنی تو خوندن کتاب:mj7: :mjj:  

28 ژانویه 2012 06:45 #20427 توسط Elnaz
ارباب حلقه‌ها رو دارم به زبان انگلیسی. میخواین؟

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

مدیران انجمن: شايان

Please publish modules in offcanvas position.