سؤال کتابخانه

15 جولای 2012 15:05 #26104 توسط شايان
بازیش رو خوب یادمه اما آخر هم نخریدمش اما کاور و اسمش همیشه یادم هست....ممنون بابت توضیحات و معرفی کتاب

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nikolay

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

19 جولای 2012 17:55 - 19 جولای 2012 18:00 #26211 توسط Nikolay
خاطرات هانس اولریخ رودل (خلبان اشتوکا)

ترجمه و اقتباس: ذبیح الله منصوری

مقدمه مترجم:

سرگذشتی که شما در این کتاب می خوانید ، تاریخچه ماموریت جنگی هوایی ((هانس اولریخ رودل)) خلبان بزرگ آلمان در جنگ دوم بین المللی است.
این مرد روزی که وارد جنگ شد ، یک خلبان عادی بود و وقتی جنگ به اتمام رسید ، درجه ژنرالی داشت و به او نشان صلیب آهنین مکلل به الماس را با شمشیر الماس نشان که برجسته ترین نشانهای جنگی بشمار می آید داده بودند.
((لیندبرگ)) هوانورد معروف آمریکایی و شخصی که برای اولین مرتبه از اقیانوس اطلس گذشت ، وقتی شرح عملیات هوایی و جنگی هانس اولریخ رودل را شنید و مطلع شد که در جنگ اخیرا او دو هزار و پانصد ماموریت جنگی هوایی را انجام داده ، گفت: (( بدون شک ، این مرد یک موجود خارق العاده است و اگر نگویم مافوق بشر می باشد ، باید اعتراف کنم که استعدادی خیلی بیش از افراد عادی دارد ، زیرا در خود آلمان ، یک خلبان را بعد از انجام هزار ماموریت جنگی مرخص می کردند و می گفتند باید برود استراحت نماید)).
برای این که امانت ادبی رعایت شده باشد ، می گوییم که در متن اصلی (متن آلمانی) و هکذا در ترجمه فرانسوی آن ، این کتاب به عنوان ((خلبان اشتوکا)) منتشر گردیده است.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, e r o s, kingmichael

30 جولای 2012 15:01 #26743 توسط شايان

Nikolay نوشته: ده بچه زنگی

نام اصلی: Ten Little Niggers

نام دیگر: And Then There Were None

نویسنده: آگاتا کریستی

تاریخ نشر: 6 نوامبر 1939

زبان اصلی: انگلیسی

این کتاب ششمین کتاب پرفروش تاریخ هست ( en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_books ) و بازی این کتاب هم به نام Agatha Christie: And Then There Were None در سال 2005 برای ویندوز منتشر شد که شرکت دارینوس با عنوان "و سرانجام هیچکس باقی نماند" به فارسی دوبله و منتشرش کرد.

نوضیحات پشت کتاب (کتابهای کارآگاه ، وابسته به انتشارات هرمس):

داستان پلیسی بدون کارآگاه !

ده نفر دعوت می شوند تا تعطیلات خود را در قصری افسانه ای در نیگر آیلند بگذرانند. هر یک از آنان رازی برای پنهان کردن دارد. آنان در بعد از ظهر باشکوه روزی تابستانی به وعده گاه می رسند ... اما بزودی سلسله حوادثی پیش بینی نشده رخ می دهد و همگان را در اضطرابی نفس گیر فرو میبرد ...

هر چی گشتم این کتاب به زبان فارسی رو پیدا نکردم تو کتاب فروشی ها X-( خودت جایی ترجمه فارسی این کتاب رو دیدی؟(البته بالا دیدم نوشتی انتشارات هرمس اما من چیزی ندیدم)

30 جولای 2012 15:23 #26744 توسط Nikolay
من خودم ترجمه فارسیشو دارم.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

30 جولای 2012 16:27 #26750 توسط شايان
اگر به صورت pdf هستش ممنون میشم همین جا بذاری بقیه بچه ها هم استفاده کنن

30 جولای 2012 18:24 #26754 توسط Nikolay
PDF نیست ، خریدنیه.

نیچه

30 جولای 2012 19:11 #26755 توسط atlas
جدا مایکل جاناتان مرغ دریایی رو دوست داشته؟؟ چه باحال! چه خوش سلیقه!من که میگم به جای دانلود کردن کتاب ها باید خریدشون! بخصوص که جاناتان .... یه چاپ جالب توی جعبه فلزی همراه با کلی پر و اینا هم داره! اصلا واساسا من با ebook ها حال نمی کنم! آدم باید کتاب رو بگیره دستش لم بده رو کاناپه ای جایی یا ولو شه رو زمین !!! :D برای همین نسخه های pdf و اینترنتی راست کار من نیست! پیشنهادم اول از همه کتاب های سلینجر و جورج اورول ( بخصوص رمان 1984 که به حال و روز ما هم بدجوری سازگاره!!!!!!) و از ایرانی ها هم احمد محمود و عباس معروفی (بخصوص سمفونی مردگان و سال بلوا) هست هرچند کتاب های جدیدش ممنوع الچاپ اند و آدم باید دانلودشون کنه!! از این دردناک تر دیگه نمیشه! =(( محمود دولت آبادی که جای خود داره...
سرزمین گوجه های سبز رو هم بخونید ، فوق العاده بود

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nikolay, mahsa

31 جولای 2012 23:47 - 01 آگوست 2012 00:19 #26805 توسط FeanoR
اوستا(بدون سانسور!)

www.mediafire.com/?45nplghtrpnjbqj
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, mahsa

01 آگوست 2012 08:05 #26813 توسط Nikolay
اوستا دقیقا کجاش سانسور شده که این بدون سانسورشه ؟!

نیچه

01 آگوست 2012 17:43 #26842 توسط FeanoR

Nikolay نوشته: اوستا دقیقا کجاش سانسور شده که این بدون سانسورشه ؟!

متاسفانه اوستا یک نسخه سانسور شده هم داره!!! یک سری چیزها توش سانسور شده! من نسخه سانسور شده ش رو تو انتشارات امام دیدم! البته چند سال پیش... و نسخه سانسور نشده ش زیاد مروج نیست! گفتم بذارم که یک اونایی که نسخه سانسور نشده ش رو ندیدن رو این رو بخونن!

مدیران انجمن: شايان

Please publish modules in offcanvas position.