سؤال عاشقانه ترين

12 سپتامبر 2011 06:54 - 12 سپتامبر 2011 07:02 #9990 توسط farzam
بچه ها به نظرتون عاشقانه ترين اهنگ مايكل كدوم يكي از اهنگاش ه ؟

من هميشه كه به اهنگاي عاشقانه ي مايكل گوش ميدم نميدونم چرا ولي اون احساسي و كه
مثلا به اهنگ تايتانيك سلن ديون پيدا ميكنم و نميكنم...
به نظر خودم علتش اينه كه مايكل هيچوقت عشق واقعي به يك زن و تجربه نكرد....دوس
داشتن نه ها... عشق به يك زن، شايد به خاطر همينه...نميدونم
معمولا چون ما مايكل و صداشو دوس داريم و همينطور خود ه خوندن مايكل، احساس خاصي
پيدا ميكنيم به آهنگ... ولي بعضي اهنگاي خواننده هاي ديگه يك جوره ديگن...
نمي دونم منظورم و درك كرديد...

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

12 سپتامبر 2011 09:32 #9994 توسط e r o s
عاشقانه ترین ترانه ای که تابحال شنیدم، ترانه ی Why هست و عاشقانه ترین آهنگ، بی شک، She's Out of My Life. این خیلی به تجربه های شخصی برمی گرده، SOOML طوری هست که انگار زمانی خودت به استودیو رفتی و این آهنگو ساختی. برخوردهایی که به این آهنگ دیدم، از جمله خودم، فوق العاده شخصی هست.
تایتانیک بنظرم عاشقانه ترین فیلم تاریخه پس تأثیر اینو یادت نره.
مایکل هم یه آدم بود، اون هم نه یه آدم معمولی، تا حدی جلو رفته بود که بهتر بود اسمشو بذاریم احساس. مطمئن باش این تجربه رو هم خیلی رنگین تر از من و شما در زندگیش کرده.
شاید دلیل حرفت پیچ بالای صدای مایکل هست که برات اونو از حالت معمولی خارج کرده و یه جوری احساس می کنی حرفشو نمی فهمی.

This is BREAKING NEWS

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

12 سپتامبر 2011 09:44 #9998 توسط FeanoR
آره منم همین حس رو دارم البته one day in your life یک حس خاصی رو در من بوجود میاره ولی آره خیلی از خواننده های دیگه اون حس عشق رو بهتر منتقل میکنن البته مایکل خدا رو شکر زیاد هم عاشق شده البته شاید این عشق یک نوع دوست داشتن معمولی بوده باشه ولی آیا خواننده های دیگه ای که این حس عشق رو بهتر منتقل میکنن یعنی آیا اونا عاشق شدن یا بودن اونم به معنای واقعی؟

و یک چیز دیگه هم هست این که موسیقی مایکل طی چند تا آلبوم از موضوع عشق دور شد و دیگه نتونست برگرده به دوران اولش و مایکل هم موضوع مهمتری رو نسبت به عشق پیدا کرده بود(البته عشق به جنس مخالف)و اون راه رو ادامه داد ولی آیا اگه مایکل راه آلبوم ها یا آهنگ هایی با موضوع عشق به جنس مخالف اونم به سبک خواننده هایی مثل آهنگ سلن دیون آیا به اینجایی که هست میرسید؟

مایکل تو آهنگ هایی مثل Childhood یا the lost children که شعر هاش هم مال خودش هست آیا اون عشق رو نسبت به کودک احساس نمیکنین

و یک چیز دیگه مایکل همه آهنگ هاشو شعر هاشو خودش نگفته و خیلی هاش رو بقیه گفتن و این حس رو آیا اونا نتوستن تو شعر هاشون منتقل کنن؟
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

12 سپتامبر 2011 09:46 #9999 توسط farzam
تو تجربه ي كلي عشق نگفتم....به نظر من مايكل تنها كسي بود كه عشق حقيقي و به ديگران ابراز ميكرد
ولي يك مسئله ديگه هم ميتونه باشه كه كلا به خاطر اين كه صداي مايكل و اهنگاشو چند صد برابر بقيه خواننده ها گوش دادم اين طوري به نظر ميرسيه....
ممنونم از شما

12 سپتامبر 2011 09:53 #10001 توسط farzam
صد در صد من كه نگفتم ناراضي ام....تغييراتي كه مايكل رو من ايجاد كرد و همينطور احساسي كه به من ميده رو با هيچ چيزي حاضير
نيستم عوض كنم
آره دقيقا وحيد يك جوري عشق نسبت ب كودكان ميشه گفت.

12 سپتامبر 2011 09:56 #10002 توسط e r o s
مهمترین حرفی که در پست قبلی گفتم، جمله ی آخر بود. پیچ بالای صدای مایکل یعنی همون صدای ظریف و پسرانه ای که در آهنگ ها ازش استفاده می کرد.
برای مثال به In the Closet در هیستوری تور گوش کنین. بخاطر همون دکلمه که مایکل با صدای خودش می خونه، جه تفاوتی به وجود آورده؟

This is BREAKING NEWS

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

12 سپتامبر 2011 14:51 #10012 توسط sinalovermj
you are not alone
you are my life
من اين دوتا رو قبول دارم

12 سپتامبر 2011 16:49 #10018 توسط Termeh
ببینید من هیچ برداشتی از پستاتون ندارم فقط جواب خودمو میدم....
شیوه تربیت و رشد مایکل به عنوان یک پسر تا حدودی متفاوت با یک پسر طبیعیه.نه از نظر جسمی بلکه منظورم از نظر فکری و روحیه.مایکل در 20 25 سالگی بیشتر به حیوانات علاقه نشون میداد یا در سن 30 سالگی حتی بیشتر وقتش رو با بچه ها میگذروند.در حالی که کمتر مردی وجود داره که تو اون شرایط وقتش رو به این شکل پر کنه.
به هر حال مایکل همیشه در برقراری ارتباط با خانمها تا حدودی مشکل داشت...

مایکل تماما عشقه.پر از عشق خالص اما نه به اون شیوه ای که شما تصور میکنید...آهنگ سلندین و داستان فیلم تایتانیک یک عشقه که در مدتی کوتاه و کاملا اتفاقی ایجاد شده بدون هیچ عمق خاصی.شما از اون آهنگ لذت میبرید زمانی که تو شرایط اون عشق قرار بگیرید اما عشقی که مایکل میخواد منتقل کنه عشق به دنیاست و نه فقط قلب یک خانم...
امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, کوچکترین طرفدار, mohammad

12 سپتامبر 2011 17:24 #10022 توسط mohammad
اشتباه میکنی .
مایکل هم اهنگ که توش عشقشو به بچه ها و دنیا و خوبی داره نشون میده و هم عشقش به خانوما .
She's Out Of My Life
The Way You Make Me Feel
I Just Can't Stop Loving You
In The Closet که خودم عاشق این اهنگم . نه به خاطر ویدئوش . به خاطر رقصش و صداش و حسی که داره رابطه زن و مرد نشون میده .
البته اگه بگم ویدئو In The Closet رو دوس ندارم دروغ محض گفتم . واقعا قشنگه . به نظر من این اهنگ حس جن3ی ادمو بالا نمیبره که نذاشتن تو افریقا بخش بشه . خود من اینجوریم .
You Are Not Alone

مایکل هم مثل هر ادمی مشکلاتی داشته .

12 سپتامبر 2011 18:09 #10023 توسط Termeh
باز هم من میگم که

آره درسته مایکل تو بعضی آهنگها مخاطبش یک خانمه مثل break of dawn اما بنظرم با چیزی که منظوره فرزام بود این آهنگها جدا متفاوته.
اصلا به نظرم این آهنگها با این مفهوم بخاطره اینه که در آلبومها تنوع حفظ شه نه اینکه احساس قلبی مایکل باشه

هر کس که با هر دختری برقصه یا ویدئو بسازه معنیش این نیست که علاقه ای در کاره.
این دیگه بخشی از حرفه ی مایکل بوده نه چیزی بیشتر از دوستی معمولی

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.