سؤال عاشقانه ترين

14 سپتامبر 2011 15:23 #10124 توسط شايان
فرزام جان من خودم به شخصه آهنگ celion dion رو خيلي دوست دارم اما به هر حال اينكه چرا اين آهنگ مثلا اينطور شده يك چيز خاص و استثنايي هستش...چند تا آهنگ ميشناسي كه اينطور افسانه اي شده باشن؟؟؟؟تعدادشون خيلي كمه....

من با حرف كارلوس سانتانا موافقم كه زيباترين وصف رو در مورد موسيقي مايكل كرد اون گفتش كه موسيقي مايكل يك احساس معصوميت كودكانه به انسان ميده.....پس بين يك موزيكي كه احساسي مانند كار سلن ديون به وجود بياره با اين احساس موزيك مايكل مطئنا تفاوت بسياري وجود داره..... فكر كنم اين يكي از مهمترين دلايل باشه...

البته بايد به اين نكته كه سبك و گرايش كارهاي مايكل با celion dion فرق داره هم توجه كرد...

خودم در ميان كارهاي احساسي مايكل you are not alone و who is it رو خيلي دوست دارم...

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

14 سپتامبر 2011 15:32 #10131 توسط mohammad

shayan69 نوشته:

m.yMJJ نوشته: ترمه هر چقدر هم کار در کار باشه ولی کسی اهنگی که خودش نمیفهمه چی میگه رو نمیخونه که .
مثلا طرف بره اهنگ شیطان رستی بخونه . بعد بگیم جزو کارش بود .
فکر نکنید من دارم مایکلو با شیطان .. مقایسه میکنم . اصلا .
ولی دارم میگم نمیشه که یه خواننده مثل مایکل یه اهنگو همینجوری بخونه .o|~

اشتباه ميكني!!!!بعضي از خواننده ها اصلا نميئونن چي دارن ميخونن جدا ميگم!!!!مثلا ريحانا موزيك ويديو umberella رو كه ساخت بعد از پخشش كارگردان گفت منظورش از ويديو چي بوده و ريحانا فقط شركت داشت و كمپاني همه چي رو براش تعيين كرد...حتي آهنگ معروف only girl هم توسط كمپاني بهش تحميل شد كه بخونه!!!!اما مطمئنا در مورد مايكل اينطور نبوده

من نمیدونم برای حرفت منبع درستی داری یا نه . ولی من این حرفتو توی یکی از وب های ریحانا خوندم . سایت خودش نه . طرفداران ایرانیش .
اما هر هنرمندی یه جور اهنگ میخونه و خیلی از هنرمند ها هستن که مجبور به خوندن اهنگی میشن . ولی مایکل اگه میخواست اینجوری باشه . شاید هیچ وقت خیلی از اهنگاشو نمیخوند .
مثلا "انها به ما توجهی نمیکنند" . میشه گفت این اهنگ فقط اهنگ بود و جز کار بود . ولی خودت میدونی اینجور نبوده و نخواهد بود . و احتمال زیاد هم اهنگ In The Closet هم فقط کار نبوده .

14 سپتامبر 2011 19:38 #10165 توسط farzam
من كه نميگم هيچ چيزي نبوده ....غير ممكن ه اهنگي مثل who is it و you R not alone و ... هيچ چيزي تو دنيا واقعي مايكل توشون نقش
نداشته باشن... اما من ميگم بيش از اون كه اين عاملهاي خارجي ( عشق و شكستو...) تاثير داشته باشن اين صداي بي نظير مايكل ه كه اون احساس هارو ايجاد ميكنه....
البته شايد من اشتباه ميكنم...اما همين كه تبادل نظر ميكنيم خوبه ...

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

14 سپتامبر 2011 20:07 #10173 توسط farzam
راستي آقا حميد يك سري مطالب گذاشته بوديد تو وبلاگ در مورد رابطه ي مايكل با خانومها كه يك سري چيزا رو بنا به دلايلي نگفته بوديد....ميشه كله مطلبي و كه داريد واس من بفرستيد ؟؟؟ ممنونم

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.