Loved نقد و بررسی کاور آرت های آلبوم های مایکل - DANGEROUS ALBUM COVER

30 آگوست 2011 05:09 #9128 توسط Nemesis865
من اینکه چشم های مایکل به این صورت اون بالا قرار داره رو اینجوری ازش برداشت می کنم که:

این زندگی سیرک مانند مایکله !

با ترمه موافقم. نباید همه چیو به دین ربط بدیم. این طرز فکر مال ماهاست که از بجگی سرمون رو هر وری کردیم گفتن دین دین دین !

!He's Off the Wall, Thriller, Bad, Dangerous, and Invincible. But not history
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s, کوچکترین طرفدار

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

30 آگوست 2011 11:40 #9158 توسط FeanoR
میشه مسیح رو نماد گرفت مسیح نماد پاکی و معصومیت هست و مایکل میخواسته اینها رو و کار مسیح رو یاد آوری میکنه به جهان تازه اگه همچین منظوری داشته که جای بحث داره خودش

من با نظر رضا موافقم

ومایکل واقعا پیامبر عقلانی بوده و پیامی رو هم همواره میخواسته به جهان بگه

و ترمه هم راست میگه نباید همه چی رو به دین ربط بدیم ولی باید بحث بشه تا به نتیجه برسیم

من همیشه حرفهای خوب رو یادم میمونه که یکی میگفت(;) ):هیچی بهتر از یک نتیجه گیری خوب و شیرین نیست

پس ادامه بدیم تا نتیجه گیری کنیم:mjface:

30 آگوست 2011 17:59 #9281 توسط Hamid
مایکل سال 93 بعد از آلبوم دنجورس به دین کاتولیک ها درومد .

چند سال بعد هم به نظر می رسید از دین خارج شده و کوچکترین تبلیغی براش نمی کرد .
هرگز دینی رو رد و یا تائید نکرد و همواره می گفت فقط خدا رو می پرستم !

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s, Termeh, Nasim, FeanoR

17 سپتامبر 2011 10:29 #10322 توسط FeanoR

در اواسط دهه ی هشتاد مایکل گفته بود که کتاب PT Barnum برای اون مثل انجیل میمونه بارنوم یک نویسنده ست که قرن 19 زندگی میکرده و سیرک رو به حالت و شیوه ی مدرن باب کرده
P.T Barnum تعزیه گردان یا به قولی مجری نمایش های سیرکش بود و همینطور استاد حقه و کلک یا بهتر بگم "HOAX" !!!!
و عکسش با فیل معروفش روی کاور آلبوم دنجراس هست و این آقا جزء ایلومیناتی های معروف هستش
در واقع این که میگن، طرف گنجشکو رنگ کرد، جای قناری فروخت، حکم کارای بارنوم رو داره!!!
سیرکی که بارنوم تاسیس کرد، از جمعی آدمهای ناقص الخلقه و عجیب غریب بود.(اینو یک جایی خوندمش که در ارتش Red Queen فیلم آلیس در سرزمین و اینکه تمام کسایی که در کاخ Red Queen براش کار میکردن، همه به نحوی میبایست، ناقص الخلقه میبودن! یکی هیکلش اندازه غول بود، یکی گوشاش خیلی بزرگ بود، یکی دماغش، یکی دندوناش دراز بود.... و خود Red Queen که سرش گنده بود و اینکه آخر فیلم معلوم شد که تمام کسایی که برای Red Queen کار میکردن و به گونه ای ناقص الخلقه بودن، همش دروغ و تغییر قیافه ای بیش نبود تا بتونن پیش Red Queen کار کنن. در واقع همشون آدمای معمولی بودن...)از این کارا، بارنوم زیاد میکرد.
مدتی بعد Barnum و Bailey یه برنامه ای ترتیب میدن به اسم : "The Greatest Show On Earth"
که عکس پایینی هم تبلیغشه...

(یک جوریایی هم یاد فیلم Water For Elephant منو میندازه اونجا هم یک اجرا داشتن به نام "The Greatest Show On Earth")
همونطور که میبینین، اکثر عناصر (حیونای) این عکس، در کاور دنجرس هم دیده میشن!!
این اعداد روی چیزهایی اومده که به نحوی با Barnum و یا سیرکش در ارتباطه!!!
فیل: که نماد بارنوم بود

Sherwood: آدم کوتا قدی که بارنوم به عنوان یه آدم عجیب الخلقه، ازش تو سیرک استفاده کرد
دست مایکل: همگی یادمونه که خیلیا مایکلو با اسمهای "Freak / Wacko Jacko..." صدا میکردن. فکر میکردن مایکل، یه آدم عجیب غریبه، همش با بچه ها ارتباط داره، مثل بقیه آدما نیست، پس جاش تو سیرکه، اون یه Freak ه. حتی توی موزیک ویدیوی Ghosts هم تکرار میکنه که مایکل یه Freak هست!!(Freaky Boy)اولش خیلی به مایکل میگن

سیرک بارنوم، سیرک Freak ها بود. بودن مایکل، پشت اون نقاب، یه جورایی نشون میده که انگار مایکلم تو این بازیه و الان اون، گردوننده این سیرکه! چون تصویر اونه که بزرگتر از همه توی کاور اومده.
آوردن چشمها، به این بزرگی و قرار دادن در مرکز بالا، نشون دهنده ی اینه که این شخص، مجری و گرداننده ی نمایشه...
پوستر Cirque Du Soleil کریس انجل!!!

و پوستر David Blaine... بازم همون چشمها

David Blaine رو که میشناسین؟

اونم یه شعبده باز خیلی معروفه

گفته میشه که بارنوم وقتی میمیره، یه سنجاق سینه ای روی لباسش بوده که دقیقا همین 1998 <---000 بوده. درست مثل همین عکس. و آوردن این توی امضاهای مایکل، مطمئننا رابطه مستقیمی با بارنوم داره!!!

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, شايان, M_P, e r o s, شاپرک

17 سپتامبر 2011 10:34 #10323 توسط FeanoR

اینم ادامه اون امضاها

17 سپتامبر 2011 11:02 - 25 مارس 2012 09:49 #10324 توسط FeanoR
این پادشاه سمت چپی رو ببینید دقیقا عین یکی از تابلوهایی که از ناپلئون وجود داره لباس پوشیده(که اشاره شد اول این بحث) و حالتش هم همونه

سمت راستیه کیه؟
ملکه الیزابت اول (به نظر من جالب ترین شخصیت تاریخی توی این هزار سال هستش که واقعا من با این شخصیت خیلی حال میکنم)
خب این دو تا شخصیت یک جوریایی دو قطب قدرت هستن ناپلئون پادشاه قدرتمند و الیزابت اول ملکه قدرتمند و ملکه یک فراماسونری خوف هستش به طوری که جزو سه زن اول قدرت حساب میشه(آخه فراماسونری ها زن ها رو بهترین نوع انسان میدونن)و یک جوریایی الیزابت رو یک الهه حساب میکنن و ناپلئون هم که تا جایی که من خوندم یک ضد فراماسونری بودش برای اینم دلیل دارم ولی جدای از اینها این دو نفر تو نوع قدرت و حکومت به یک شکل عمل میکردن و یک نوعی هم به خود مایکل هم میخورن تو نوع حکومت

حالا یکبار دیگه به این عکس توجه کنین به زیر ملکه الیزابت و ناپلئون!!!

زیر عکس چشم های مایکل یک ستاره هستش که نماد نیکه و جاودانگی هم هستش
حالا دور اون ستاره رو نگاه کنین چی میبینین

زیر اون ستاره نوشته Dangerous که باز زیر دنجروس دنیای مدرن یا نظم نوین جهانی هستش به یک نوعی آخه اون زمان کلینتون هم تو سخنرانیش توی سازمان ملل طرح نظم نوین جهانی رو مطرح کرده بودش و مایکل هم یک نوع عکس العمل و دفاع در این مورد انجام داد

مایکل روی کاور این آلبوم به طرز غیر قابل باوری عدد 7 7 09 رو جا داده یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی 7 جولای 2009 روز مموریال!!!!!!!!!!!!!!!

(اینم عدد هفت)
خب یعنی چی؟آیا مموریال یک نوع سیرک بودش یا نه؟نظرتون چیه؟مایکل.... نمیدونم
خب اینم یک....
در 7 جولای 2009 که مموریال برگزار شد مقابل استپلس سنتر عکس فیل و اسب که سمبول بارنوم هستن نصب شده بوده یعنی اون مراسم ها یک جور سیرک هستند

در فیلم ghosts یک قسمت مایکل میمیره (همون قسمتی که صورتشو میکوبه به زمین و پودر میشه) چون مردم دور و ورش درکش نمیکردن ولی فاتحانه بر میگرده
خب حالا چی شد؟آیا الان هم مثل اون زمان هستش
Ghost چه زمانی بودش؟

مایکل یک جورایی در آلبوم دنجراس تاریخ مرگشو گنجونده اینطوری که ضبط این آلبوم 25 ژوئن 1990 شروع شده دقیقا 19 سال قبل از 25 ژوئن 2009 و در 29 اکتبر 1991 تموم شده یعنی 18 سال منهای یکروز از تاریخ اکران TII

اااااااااا راستی اون وسط چی اتفاقی افتادش تو thIS IS it میگم جالبه فکر فراماسونری نکنین برای isis به این فکر کنین isis نماد چیه؟اسیس الهه و نماد احیای دوباره
حالا آیا مموریال یک سیرک و نمایش بود آیا اتفاق Ghost واقعا میوفته برای مایکل؟ یعنی مایکل از اول برنامه Ghost رو داشته؟
چقدر جالب شدش نه!!!!!!!!!؟؟!!!!!!؟؟!

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, e r o s, کوچکترین طرفدار, شاپرک

17 سپتامبر 2011 12:17 #10335 توسط FeanoR
نگاه کنین اگه

زمانی که ضبط آلبوم دنجروس 25 ژوئن 1990 شروع شده و به 25 ژوئن 2009 برسیم و ماجرا شده دیگه بر این اساس پس زمان تموم شدن این باید زمان تموم شدن این ماجرا باشه یعنی چه زمانی 29 اکتبر 1991 این آلبوم تموم شده پس میشه 29 اکتبر چه سالی..... یکم فکر کنین بهش میرسین

farnaz mj:

من بايد به خاطر پيامي كه براش فرستاده شده ام، ايستادگي كنم و تحمل داشته باشم. به خاطر دنيا، به خاطر بچه ها... اما به من رحم كنيد، من خون زيادي از دست دادم.

ادامه داره

MJtermeh:

سال 2009 بعد از فوت مایکل کارن(گریمور مایکل)یک جمله ی مشابه این رو تکرار میکنه.کارن دلیل برگشت دوباره مایکل رو به صحنه اینطور میگه

باید دلیل مایکل را از دوباره برگشتن به روی صحنه با شما قسمت کنم.برای پول یا شروع دوباره حرفه اش نبود....دلیلش فرستادن پیام دنیا را شفا دهیم بود،قبل از اینکه زمان را از دست بدهیم.او میخواست ما بدانیم که یک فرصت 4 ساله از زمان باقی مانده که بتوانیم در راه درست قدم برداریم...در غیر اینصورت کره زمین را از دست خواهیم داد.
و در پاسخ به اینکه منظور از 4 سال چیست گفت که من فقط پیام مایکل را منتقل کردم و نمیدانم چرا او روی 4 سال تاکید داشت

خب اینا یعنی چی؟(نگین از کجا برداشته اینا تو تایپیک گفته های مایکل هستش)

4 سال کی میشه یعنی آیا 4 سال بعد از 25 ژوئن 2009 یا نه 4 سال بعد از سالی که این حرف رو زده؟

من نمیخوام چیزی رو ثابت کنم ولی میخوام شما نظرتون رو بگین شاید یک وقت ورق برگشت و تمام موضوع عوض شد
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

20 سپتامبر 2011 20:53 - 20 سپتامبر 2011 20:54 #10718 توسط Nikolay
وحید صفحه قبل گفتی ناپلئون ضد فراماسون بوده در حالی که من در بیشتر سایت ها دیدم ناپلئون رو فراماسونر معرفی کردن !
میگن این حالت هم که دست طرف اینجوری باشه نشانه نظام درجه 3 فراماسونری بوده. مطمئنن اگه هم این حالت نشانه فراماسونری نباشه یک معنی مهم داره.

کارل مارکس

استالین

ناپلئون

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

20 سپتامبر 2011 21:07 #10719 توسط FeanoR
من خیلی از اون مطالب رو برای تکاپو نوشتم که بچه ها فکر هاشون به هیجان بیاد و فکر کنن
من در مورد فراماسونری بودن ناپلئون حرفی ندارم چون زیاد در مورد ناپلئون تحقیق نکردم ولی یک چیزی ناپلئون تمام نقشه های فراماسون ها رو تو فرانسه بهم زد برای همین مظهر قدرت هستش به این دلیل گفتم اون رو

ولی بیشتر برای به هیجان اومدن فکر ها بودش که هیچ تاثیری نداشت=)) ولی تو ادامه این مطالب خیلی چیز ها عوض میشه و شاید خیلی از اینها رد بشه خودتون یکم فکر کنین در مورد خود آلبوم و نظر بدین

الان نمیخوام هیچ چیز رو به صورت حتمی بگم چون تو ادامه این مطالب میخوام همه چیز رو ثابت کنم پس به این چیزهایی که الان نوشتم به صورت حتم چیزی رو نگین;)

22 سپتامبر 2011 15:34 #10885 توسط Nasim
وحید جان خسته نباشی ! مطمئنم همه مطالبتو خوندن و براشون جالب هم بوده ولی نظر دادن درباره ئ این موضوع واقعا سخته !
مایکل طرفدار بارنوم بوده چون بنظرش جمع کردن آدم های عجیب الخلقه کار جالب یا قشنگی میومده و با این آدمها احساس همذات پنداری می کرده چون فکر میکرده خودش هم عجیب الخلقه است !!!
بنظرم این غیر محتمل نیست که مایکل خودش رو اینجوری فرض کنه !!!

ولی اینکه مایکل منظورش خود ناپلئون و ملکه ویکتوریا بوده رو شک دارم ! درسته که ظاهر اونها این رو تداعی میکنه اما فکری نمیتونه پشت این انتخاب ها باشه ! در ضمن چه شباهتی بین نوع حکومت ملکه ویکتوریا و ناپلئون وجود داره ؟!! و در ضمن شباهتش با حکومت مایکل کجاست ؟!
آیا مایکل خودش رو شبیه یک سردار جنگجو می دونه یا ملکه ای مستبد که بریتانیا در زمان اون بزرگترین استعمارگر زمان بود ؟!! و در صورت فراماسونر بودن ملکه برفرض ؛ مایکل یا بر علیه اونهاست و یا با اونها و یا از اونها! انتخاب دیگه ای وجود نداره ! پس مایکل کجای این قضیه است ؟!

اون قسمت کارخونه مانند هم بنظرم ربطی به " New World Order" نداره ! مایکل باید خیلی از اصول خودش تخطی کرده باشه که بخواد نطق کلینتون رو توی کاور آلبومش تبلیغ کنه !
اگر اون قسمت رو ظاهری ببینیم شاید اصلا به "انقلاب صنعتی " مربوط باشه و شاید اصلا مفهوم دیگه ای داره که پوشیده است .
منظور از " نظم نوین جهانی " تغییر مناسبات جهانه ربطی به مسائل صنعتی که نداره !شاید انقلاب صنعتی هم دقیقا همین کارو کرد و مناسبات جهانی رو تغییر داد اما حالا دیگر زمان اینه که این مناسبات از راه های دیگری تغییر کنند .

در مورد اعداد 7 7 09 - اولا مگر مایکل فراماسونر بوده که اینقدر نمادگرا (Symbolist) باشه ؟! چرا باید از 19 سال قبل روز مرگ خودش رو انتخاب کنه ؟!
این یعنی مایکل از سالها پیش نقشه ای داشته ! و طرح اون رو بشکل نماد روی کاور Dangerous منتشر میکنه تا شاید کسی بتونه کشفش کنه ، و نقشه اینه که روز 25 جون 2009 ناگهانی نزدیک به افتتاح تور خودش بمیره و بعد از 4 سال دوباره برگرده ! تا اینجاش عجیب و غیر محتمل نیست ! به قول یکی از دوستانم هم حتما بچه هاش همیشه پیشش هستند و خبر دارند که اون زنده است و این ما طرفداران هستیم که باید این درد و رنج رو تحمل کنیم تا روزی که دوباره برگرده ! اما حلقه ئ گمشده ئ این نقشه هدفه ! چه هدفی باید از این کار داشته باشه ؟! شاید میخواد مدتی رو به دور از هیاهو زندگی کنه و ببینه در نبودش هر کسی چه حرفی میزنه دربارش و چه کارهایی انجام میشه ! یا عکس العمل هوادارانش رو ببینه ! یا یک جوری انتقام بگیره از کسانی که بلاهایی رو به سرش آوردند ! اما با تمام اینها بنظرم اینکار با این اهداف از مایکل برنمیاد ! اون میدونه که شاید بعضی از هوادارانش خودکشی می کردند یا حتی از غصه دق می کردند ! اون نمیتونه این رو قبول کنه ! بعلاوه این کار بیشتر از یک بیمار روانی برمیاد !
اما مایکل چه هدف والایی میتونه داشته باشه از اینکار ؟! برای نجات دنیا چرا اینکار لازمه ؟! فرضا که مایکل 29 اکتبر 2012 برگرده ، 21 دسامبر 2012 هم قراره اون اتفاق موعود بوقوع بپیونده ! توی این مدت زمان کوتاه چه پیامی میتونه بده برای نجات دنیا ؟!!!
اصلا شاید مایکل قصد داشته چیزی رو توی TII بگه (که قبلا هم دربارش بحث شده ) که بخاطر همین کشته شده ! ولی فکر نمیکنم از 19 سال قبل براش برنامه ریزی کرده باشه ! وگرنه نشونه های روشن تری توی این سالها میداد تا همه درک کنند !

درباره سیرک ! شاید مایکل میخواد توی این کاور بگه که دنیا یک سیرک بزرگه و شوخی ای بیش نیست ! فقط باید بتونی راز اون شوخی رو پیدا کنی ! شایدم بهمین خاطر توی مراسمش از این حیوانات استفاده شده ! آهنگ " Greatest Show On Earth " هم که مال خود مایکله و بهمین هم اشاره داره !

ظاهرا اون 2 تا در شبیه تونل وحشت هستند !اما مشخص نیست کاملا اون چیزهایی که توی واگن ها سوار هستند چه ربطی بهم دارند !

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.