Loved نقد و بررسی کاور آرت های آلبوم های مایکل - DANGEROUS ALBUM COVER

25 جولای 2011 13:48 #4937 توسط e r o s
دقیقا کپی از نقاشی ناپلئون هست دیگه نسیم.
تیزر Dreams رو تیری با دو نشون می‌دونم. به نحوی این تصویر رو هم تشریح کرده. اما عجیبه که در اون، پادشاه سگ اون دخترس.

This is BREAKING NEWS

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

25 جولای 2011 19:19 #5007 توسط Nemesis865
اون عکسی که از مایکل گذاشتم رو فقط برای این گذاشتم که بگم مایکل به این pose در لباس شاهانه و روی تخت پادشاهی علاقه داشته و این میتونه دلیل دیگه ای باشه که این سگ نماد مایکله.
نسیم، سگ مگه حیوون بدیه؟ بخصوص توی فرهنگ غرب که دوست داشتنی ترین حیوونه. بهترین دوست انسان، وفا دار، بی شیله، و ...

!He's Off the Wall, Thriller, Bad, Dangerous, and Invincible. But not history

25 جولای 2011 19:25 #5010 توسط farzam
دقت كردين 2تا پادشاه دارن به هم نگا ميكنن...
بچه ها اگه واقعا كار كنيم رو مفاهيم نمادهايي كه هست فك ميكنم به چيزاي جالبي پي ببريم....

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

25 جولای 2011 21:01 #5025 توسط Nasim
نه ! منظورم به غیر از تصویر ناپلئونه ! مایکل اصلا با ناپلئون چکار داشته ؟! فقط از روش کپی برداری کرده یا قصد خاصی داشته؟
رضا جان من قصد بدی راجع به سگ نداشتم ! به این خاطر میگم چون میدونم نه حیوون مورد علاقه مایکل بوده نسبت به حیوانات دیگه ! و نه نماد خاصی ! وفاداری ربطی داره؟!

26 جولای 2011 09:33 #5071 توسط Jasmine Jackson-mjforever
به احتمال زیاد باید خلقیات سگ باشه یا همون وفاداری

mj for ever....

26 آگوست 2011 06:38 - 26 آگوست 2011 06:40 #8517 توسط Nemesis865
خوب بریم سراغ ملکه پرنده:

اولین چیزی که توی این ملکه جلب توجه می کنه تاج و لباسشه.
تاج اون همون تاج Imperial State هست که تاج سلطنتی بریتانیاست.
عکس واقعیش:

لباسی که این پرنده تنشه هم درست مثل لباس ملکه الیزابت اول در این عکسه که میبینید:

به یقه، گوی و عصایی که در دست ملکه الیزابت و ملکه پرنده اینجا هست دقت کنید. درست مثل هم هستن.
رنگ بنفش هم در بریتانیا رنگ سلطنتی محسوب میشده به این خاطر که پیدا کردنش توی طبیعت خیلی مشکله و کسی که این رنگ رو تنش می کرده به این معنی بوده که از بقیه بالاتره.
سر عصای ملکه پرنده سر، پادشاه سگ سمت چب هست و سر عصای اون سگ هم سر ملکه پرندست! به نظر میاد این دو تا خیلی به هم مربوط هستن ولی در قلمرو های مختلفی حکومت می کنند.
نمی دونم چرا همش فکر می کنم که شاید این ملکه نماد الیزابت تیلوره که بر قلمرو سینما حکومت می کنه، و اون پادشاه هم مایکله که بر قلمرو موسیقی حکومت میکنه. ها؟؟
این تاج و گوی و عصا نمادهای سلطنتی هستند که بعد از تاجگذاری یا زمان بازگشایی پارلمان ملکه ازشون استفاده می کنه. هر سه تا رو با هم.

به عکس زیر از ملکه الیزابت دوم دقت کنید:

اون دو تا پرنده هم ردای ملکه رو زدن کنار و زیرش چرخ دنده و چیزهای مکانیکی وجود داره. یعنی چی ؟ یعنی این ملکه ماشینه ؟ واقعی نیست؟ ساخته ی دست اون پادشاهه؟ نمیدونم !
اون یک فرمانرواست ولی از قدرت خاصی برخوردار نیست. (درخشندگی دستکشش هم خیلی کمه).

یه لوله مانند هم از بدنش در اومده و به یک گوی وصله که توی اون آدم و حوا هستند و خیلی هم خوشحالن ! احتمالا می خواد این رو بگه که این ملکه انسان رو از بدی ها و پلیدی ها حفظ می کنه و بدون اون نمی تونیم دوام بیاریم. این ملکه مثل یک مادره که بر قلمرو زندگی، خلقت، نگهداشتن زندگی حکومت می کنه و پادشاه سگ بر قلمرو نظامی، اختیار و قدرت حکومت می کنه.
این آدم و حوا هم از نقاشی هنرمندی به نام "بوش" برگرفته شده که اسم تابلوش هم هست The Garden of Earthly Delights. می تونید توی گوگل سرچ کنید و اطلاعات بیشتری راجع بهش کسب کنید. من توی عکس زیر جایی که آدم و حوای کاور Dangerous هستند رو مشخص کردم:

توی این اثر خیلی از هنر هنرمندان بزرگ استفاده شده. کنار پای پادشاه سگ هم عکس ونوس رو میبینیم که توسط بوتیچلی نقاشی شده. عکسش رو در زیر ببینید:

!He's Off the Wall, Thriller, Bad, Dangerous, and Invincible. But not history

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Farnaz, شايان, e r o s, Termeh, Nasim, کوچکترین طرفدار

26 آگوست 2011 09:42 - 26 آگوست 2011 09:43 #8523 توسط Farnaz
راجع به الیزابت من باهات موافقم چون همیشه وقتی اسم الیزابت میاد همه یاده دو نفر میوفتن(ملکه الیزابت-الیزابت تیلور) که هر دو معروفن و شاید زیبا

URL=https://img4up.com/]

[/URL]

26 آگوست 2011 12:17 - 26 آگوست 2011 12:19 #8577 توسط Hamid
من پست ندادم تا ببینم شما به نکته ی ریز تری پی می برید یا نه .
بحث هایی که می کنید خیلی زیبا هستند اما اونقدری که انتظار می ره مثله اینکه این تصویر رو جدی نگرفتید .
تا اینجا من از زاویه دیگه ای که دید شما رو تشکیل می داد چیزهایی که ندیده بودم رو درک کردم .

اما تصاویری در این کار وجود داره که آشکارا اعلام وجود می کنند و نیازی نیست در مورد حضورشون حدس و گمان زد .

اگر پا به پای من میاید اجازه بدید کمی تو این تصویر ریز تر بشیم .

تا حالا به گوش بارنوم تو تصویر دقت کردید ؟

متوجه اسکلت جمجمه شدید ؟
اگه نه به این تصویر که علامتگذاری کردم دقت کنید .

اما بازم این آقا راز پیش خودش داره . یعنی کلا تصاویر همینجوری نیستن .

به موها دقت کنید .
تصویر سر یک شیر درون موها مشخصه .

اما به گردن و بدن اون شیر توجه کنید .
به نظر اسب آبی میاد !

خوب با یه جستجوی ساده تو گوگل می شه فهمید این چه موجودیه !

موجودی که سر شیر داره و بدن اسب آبی ! خوب چیزی نیست جز الهه ی زایمان و باروری ( همون تصویر خلق جهان هستی آلبوم ! ) مصر باستان !

این ؟

نه بهتره بگیم این :

که بهش می گن Taweret به معنی " Shw who is Great "
در موردش تو ویکی پدیا تحقیق کنید و نتایجش رو بنویسید : en.wikipedia.org/wiki/Taweret

اما به نظر می رسه کل معنای تصویر آلبوم رو سر بارنوم نقش بسته ؟
اسکلت : مرگ
توآرت : باروری

یعنی همون دستگاه خلقت !

به نظر شما اون دو چشم مایکل به این ادعای مایکل نیست که من عیسی هستم ؟! یا می خوام که باشم ؟ راجع بهش می شه بحث کرد ! اجرای ارت سانگ و صلیب مایکل چی ؟!

راستی تصویر اون مجسمه مصری مایکل رو یادتون میاد ؟ مایکل چقدر با مصر باستان درآمیخته ؟!

Keep The Faith

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Termeh, Nasim, کوچکترین طرفدار, Farshad

26 آگوست 2011 12:42 #8583 توسط Termeh
یعنی مایکل دقیقا وسط دستگاه خلقت قرار گرفته؟

26 آگوست 2011 13:41 #8587 توسط e r o s
خیلی جالب بود حمید اما در مورد موها مطمئن نیستم آخه ممکنه اشکال زیادی میون خطوط به وجود بیاد.
عدد 7 هم روی کلاه دلقک هست و هم روی مچ مایکل اما عدد 9 روی سر فیل عجیب‌تر از 7 هست!

This is BREAKING NEWS

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.