Important هر چه میخواهد دل تنگت بگو ... !

22 فوریه 2014 08:54 #33542 توسط kingmichael
میگم الان که فروم فیلتره میشه یه تاپیک دانلود فیلتر شکن بزنیم که بقیه هم بتونن بیان ؟!!؟؟

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

05 مارس 2014 10:15 #33550 توسط FeanoR
آره فکر کنم بشه، اما تناقض رو حال میکنی، چون کسایی که میان اینجا فیلتر شکن دارن پس چه نیازی به فیلتر شکن دارن؟

من یک نمونه فیلتر شکن دارم ازش راضیم هم سرعتش خوبه هم زود تند سریع کانکت میشه...(میزارمش همینجا)

آقا راستی من بی معرفت نیستم ها، اون تایپیک رو کاملش میکنم، اینترنتم نداشتم تازه یکسری مشغله هایی همین یکی دو هفته پیش اومد اما سعی میکنم سریعتر کاملش کنم تایپیک رو...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

05 مارس 2014 14:35 #33551 توسط kingmichael
آخه بعضیا به سختی میتونن بیان ، اگه اینجا فیلتر شکن درست و حسابی بدیم راحت ترن !
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

07 مارس 2014 11:47 #33560 توسط FeanoR
www.mediafire.com/?b74mcx1bxz4msm1

این همون فیلتر شکنه هست، این رو نصب کنین بعد از این که یکبار کانکت بشین، خودش خودش رو آپدیت میکنه آخه هم یکی نیست بگه چه نیازی داری که دوبار بنویسی خودش، یکبار بنویسی ملت منظورت رو میفهمن به هر حال بعد از این که خودش رو آپدیت میکنه بعد اولین سایتی که باز میکنین رو کلا یکبار چک میکنه و بعدش دیگه اوکی میشه و سرعتش هم خیلی خوبه.

راستی اون پست باب دیلن کامل شد.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

07 مارس 2014 21:38 - 07 مارس 2014 21:46 #33563 توسط kingmichael
اینم سایفون 3 ، که تقریبا بیشتر مواقع جواب میده و سرعتش هم بد نیست !

www.mediafire.com/download/7j2a996c6fdh828/ps3.exe

07 مارس 2014 21:47 #33564 توسط kingmichael
میگم یه چند تا فیلتر شکن خوب رو انتخاب کنیم توی یه تاپیک جدا معرفی کنیم ، اینجوری بعد یه مدت گم میشن این پستا !

08 مارس 2014 12:43 - 08 مارس 2014 12:46 #33565 توسط Nikolay
سلام ملت ، نمیدونین چقدر دلم تنگ شده براتون. عجب روزگاری شده ، زمانی این انجمن کلی اعضا و انرژی و فعالیت داشت حالا به چه روزی افتاده ...

بنظر من علت اینکه کسی نمیاد این نیست که ملت رفتن فیسبوک ، دو تا دلیل عمده داره. نخست اینکه سایت فیلتره و این خودش ضربه بزرگی بهش زده. دوم اینکه الان ملت انقدر مشکل و بدبختی دارن که حوصله و انرژی ندارن که بیان اینجا ، ملت واسه نون شبشون موندن بعد تو این بین کی به مایکل فکر میکنه ... اینا خیلی چیزای مهمیه. من خودم الان زبان دارم به زور یاد میگیرم با این مشکلات ، تمرکزم خیلی کم شده ، آرامش روحی کمی دارم. پس شما باید بیشتر به فکر این باشین که نوجوونای راهنمایی و دبیرستانی رو جذب کنین اینجا چون بعد این دوران ممکنه یک چیزایی رو ببینن و براشون اتفاق بیفته که حال و حوصله ندارن دیگه. سوم اینکه یکی از دلایلی که من به مایکل نسبتا سرد شدم اینه که فکر میکردم طرفدارای ایرانیش خیلی خوبن ولی بعد که یک اتفاقایی افتاد شوکه شدم و باعث شد افسردگی بگیرم. چون مایکل خوب بوده پیش خودم فکر کردم همه طرفداراشم خیلی خوبن.

به هر حال بنظرم در درجه اول یک فکری به حال فیلترینگ سایت بکنید ، بنظر من شاید بهتر اینه که مدیرا آدرس سایت رو عوض کنن و یک سایت جدید بسازن ، حالا لازم نیست انقدر بچسبین به نام emjey ، یک نام دیگه در کنارش بزارین.

راستی امروز تولد شکوفست ، نمیدونم به اینجا سر میزنی یا نه ولی اگه این پیام رو دیدی نخست بهت بگم تولدت مبارک و امیدوارم خداوند یار و یاورت باشه ، دوم اینکه کار درستی نکردی که گذاشتی رفتیو نیومدی انجمن.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

08 مارس 2014 18:33 #33566 توسط FeanoR
آقا من یک چیزی میگم ناراحت نشی محمد :D خیلی حال میده وقتی اینو به یکی میگم :)) اوکی پس ناراحت نشی :D

آب پاش به شیلنگ میگه سوراخ داری؟ حاجی تو خودت رفتی نیومدی بعد به شکوفه میگی رفتی نیومدی :))

میدونی اگه قبلا بود میگفتم که اومدن اینجا فقط 10 دقیقه از زمانت رو میبره و خیلی راحت میتونی فعال باشی در هفته حدود یک ساعت اما الان فهمیدم اون زمان خیلی بهم خوش میگذشته چون الان که حساب میکنم هر پست حدود یک ساعت طول میکشه :)) پس اومدن اینجا وقت زیادی رو میبره اما به هر حال...

حالا بعد از شوخی که گفتم یکم حال و هوات عوض بشه اما یک جمله جدی میگم... اینجا خلوت شده، دیگه خلوت شده اینکه معلومه و جای حرفی هم نیست مثل یک چاه آبی که خشک شده تنها راهی که میشه اون چاه از خشک شدن در بیاد اینه که توش آب باشه...

آقا خب یک قرار بذار هم رو ببینیم، حال و هوات عوض میشه ها البته اگه منو جزو اون طرفدار بدها حساب نمی کنی :)) (چی حالی میده بیاد بگه حسابت میکنم :D )

09 مارس 2014 13:12 - 09 مارس 2014 15:56 #33568 توسط Nikolay
به به یالله حاج آقا

من منظورم کلا این بود که یکهو نفهمیدم چی شد دیگه گفت نه اینجا میام ، نه یاهو ، باز من یاهو میومدم. بعدشم من اینجا هر از چند گاهی سر میزدم ولی دلیلی برای لوگین شدن نمیدیدم.

این چاه فیلتر شده یره ، هر کس هر کس هم نیمتونه بیاد ای تو. بعدشم جذابیتی هم نداره که بیاد ، باید دوباره ساختش که همین نوجونای راهنمایی دبیرستانی بیان.

چرا من همش قرار بزارم ؟! عجب آدمی هستیا. یک بارم تو قرار بزار اس بده ببینم اصلا بلدی از این کارا. تو رو نمیدونم تو از کدوم طرفدارایی.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

09 مارس 2014 15:21 #33569 توسط kingmichael
اینکه خلوته که منم موافقم ! (اصلا مگه میشه موافق نبود !!! )

راست میگه محمد ، این فیلترینگ خیلی ضربه ی بزرگی بود ! واقعا بزرگ !!

مشکل رو که همه دارن ، من خودم داغونم !! به هیچ چیز زندگیم نمیرسم ولی سعی میکنم روزی یکبار رو بیام تا اگه کسی سوالی چیزی پرسیده بود در حد توانم جواب بدم ، ولی واقعا وقت نمیکنم مثله قدیم به تاپیک و پست های آنچنانی برسم !
باورتون نمیشه من امروز بعد از دو روز تازه تونستم یه دونه ساندویچ بخورم !!!

از 21 وعده غذایی دانشگاه فقط 2 تاش گیاهیه !!! (البته یکی صبحونه هست که مربا میدن !! :D)

من سعی میکنم دوران عید این کم کاری (حداقل از طرف خودم) رو جبران کنم !

از نظر جذب نوجوون ها من با محمد موافقم ، بهتره یه فکری برای این کار بکنیم ، نمیدونم چی ، ولی واقعا این موضوع جای بحث داره !

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.