سؤال درد و دل

30 نوامبر 2011 21:12 - 10 سپتامبر 2012 15:26 #16140 توسط FeanoR
بچه ها این تایپیک برای یک خانواده ای مثل ما کمه و منم چون به این تایپیک نیاز دارم زدمش

تو این تایپیک هر کی میخواد درد و دل و غم غصه هاشو بگه یا فقط میتونه بگه که براش دعا کنیم و خیلی چیز های دیگه
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خودم

بچه ها من یک مدتی هست یک مشکلی برام پیدا شده و الان هم داره عمومی میشه توی خانواده البته من بدبخت کاری نکردم مثل قضیه آش نخورده و دهن سوخته شده ولی الان اینقدر که استرس دارم چند باری نزدیک بوده که استفراغ کنم دیگه خنده م حتی نمیاد و من نیاز به دعا های شما دارم بچه ها فقط برام دعا کنین

فقط برام دعا کنین

مایکل دوست دارم:mjface
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, mohammad, شاپرک

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

30 نوامبر 2011 21:23 #16141 توسط mohammad
همونطور که به تاپیک هایی نیاز داریم که توش بچه ها جوک و....... غیره بذارن . به همچین تاپیکی هم نیاز داریم .
ممنون وحید
امیدوارم مشکلت زودتر حل بشه . امشب از ته ته ته قلبم برات دعا میکنم .
استرس هم نداشته باش خدا همیشه باهاته .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, FeanoR

01 دسامبر 2011 04:59 #16143 توسط mohammad
ممنون وحید از این تاپیک خوب

من هم برات دعا میکنم که هر چه زودتر مشکلت حل بشه سعی کن استرس نداشته باشی

01 دسامبر 2011 06:58 #16149 توسط Nasim
وحید جان من همش تو فکرتم ! خیلی برات دعا می کنم که حداقل توی خانواده برات مشکلی پیش نیاد ! اینقدرم نگران و مضطرب نباش وقتی اشتباهی نکردی !

01 دسامبر 2011 07:33 #16154 توسط شايان
تو فروم قبل هم چنین تاپیکی بود البته در یک دوره ای از محرم زده شده بود و مربطی به محرم بود و الان جای خالی چنینی تاپیکی احساس میشد ممنون که این تاپیک رو زدی وحید.....
وحید جان امیدوارم هر چه زودتر مشکلت بر طرف بشه من و همه دوستانت در فروم که این ارسال رو میخونن مطمئنا حتی اگر ارسالی هم برات نذارن برات دعا میکنن....خودت بهتر از من میدونی در شرایط و لحظات سختی فقط یک چیز هستش که یادش دل انسان رو آروم میکنه....مطمئنا این روز هم میگذره خوب یا بد که خواسته قلبی همه ماست که طوری بگذره که دوست همه ما وحید ازش سربلند بیرون بیاد...شاید واسه همه ما سخت باشه در لحظات سختی جز حل و گذروندن مشکل به چیز دیگه ای فکر کنیم چون واقعا هم سخته بخوای به چیز دیگه تمرکز کنی اما امیدوارم همه همیشه بتونیم از اون اتفاق ها درس بگیریم...امیدوارم و از ته دل آرزو میکنم که هر چه زودتر دوباره لبخند به روی لبهات برگرده وحید جان :x ;) :mj7: :mjj:

دوستان دیگه همون طور که وحید هدفشو از زدن تاپیک مطرح کرد شما هم میتونین بیاین و حرفای دلتون رو هم بگید....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

01 دسامبر 2011 08:43 #16162 توسط blackfire
وحید از قانون جاذبه چیزی میدونی؟

واسه حل کردن هر مشکلی درمان 100 درصده

علم و دانش همان قدرت است ...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

01 دسامبر 2011 08:43 #16163 توسط FeanoR
ممنونم از همتون وقتی حرفای شما رو میخونم قوت قلب میگیرم دستتون درد نکنه و چون تو این شرایط نمیتونم برای کسی هم حرف بزنم دلم گرفته بود ولی الان دلم باز شد ممنون از همتون:x :x :hug: :hug: :hug: :)
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

01 دسامبر 2011 08:57 #16164 توسط Ehsan
وحید نگران نباش.گاها سخت ترین لحظات هم به زودی میگذرن و میرن.امیدوارم به زودی مشکلت حل شه.راستی اون بالایی رو از یاد نبر.یه جمله ی خدایا خودمو به تو سپردم خیلی مشکلات رو حل میکنه.منم هم برات دعا میکنم.
اینم یه خواهش از خدا برای همه:امیدوارم ذهنتون هیچ وقت مشوش نباشه که خیلی سخته. داشتن افکار درهم و مشکلاتی که به هم پیچ شدن و باز نمیشن.

01 دسامبر 2011 11:38 #16171 توسط Hamid
وحید جان اگر کار ویژه ای از دست ما ساخته ست حتما بگو
و اگر دوست داشتی در مورد مشکلت با ما صحبت کن .
شاید مشکل تو قبلا برای هر کدوم ما پیش اومده باشه و ما تونسته باشیم ازش رد بشیم .
و یا شاید بتونیم برای رد شدن ازش بهت یاری بدیم .

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, FeanoR, شاپرک

01 دسامبر 2011 14:05 #16177 توسط blackfire
علاوه بر دعا بهت یه راهکار هم میدم
خودت رو بدون اون مشکل حس کن و از اون وضعیت که تصور کردی احساس رضایت کن بعد از یه مدت مشکلت محو میشه
این روش کاملا تاثیر داره و من خودم کلی از مشکلام رو اینطور حل کردم(بعد از یه هفته)

امتحانش کن و بهش ایمان داشته باش جواب میده

علم و دانش همان قدرت است ...

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.