سؤال آلبوم جديد از منتشر نشده هاي مايكل جكسون به نام Legacy

06 می 2011 00:35 - 06 می 2011 01:27 #125 توسط شايان
همون طور كه تو تاپيك مايكل گفتم آلبوم جديد از مايكل در سال 2011 مياد از كمپاني سوني به نام Legacy اين خبر رو در سايت خود مايكل حدود 4 ماه پيش خوندم و برام جالبه كه سايت emjey اشاره اي نكرد!!!!

اينم لينك مرجع www.michaeljackson.com/at/node/1064472

اينم ليست آهنگ ها البته گفته شده اين ليست آهنگ ها ممكنه تغيير كنه

The Gloved One
Blue Gangster
Burn 2night
Someone Put Your Hand Out (Finished Version)
Color Of My Soul
Slave To The Rhythm
I'm Still The King
Water
A Place With No Name
Peaceful Journey

البته توضيحاتي كوتاه در مورد بعضي از آهنگ هاي در اين ليست ميدم...

آهنگ The Gloved One از آهنگ هاي پخش نشده آلبوم invincible هستش...كه آهنگسازش Sisqó هستش كه در سال 2001 نوشته شده اين آهنگ....

Blue Gangster رو مايكل به همراهي آهنگساز بزرگ dr.freez كار كرده كه ورژن كاملش اواخر 2010 لو رفت!!!!

Burn 2 Nite از آهنگ هايي كه براي آلبوم michael رد شد اما در اين آلبوم قرار ميگيره كه از جمله كارهايي هستش كه مايكل با ادي كاسيو در سال 2007 انجام داد...

Someone Put Your Hand Out ورژن كامل اين آهنگ در اين آلبوم قرار ميگيره مثل آهنگ i like the way u love me در آلبوم مايكل كه هر دو در آلبوم ultimate collection قرار داشتن..

Slave To The Rhythm كه همه شما احتمالا ديگه نسخه كاملش رو شنيدين ديگه!!!!اين آهنگ هم از كارهاي پخش نشده آلبوم invicible هستش كه تهيه كنندگي اون با Rodney "Darkchild" Jerkins. بوده....

I'm Still the King آهنگي كه بي صبرانه منتظرم بياد!!!يكي از 6 تا آهنگي كه مايكل با will.i.am در سال 2006 با هم كار كردن و از اسمش معلومه در مورد چي بايد باشه!!!!عاشق Will.i.am هستم!!!

Water آهنگي كه همه شما همه شنيدينش براي 2 يا 3 تانيه ازش رو شنيدين!!!!تو فيلم this is it پايان تمرين billie jean مايكل با حالتي موزيكال ميگه Water Water!!! البه منبع اين حرفم سايت ويكيپديا هستش!!!اين آهنگ رو مايكل با همراهي ادي كاسيو و James Porte در سال 2009 كار كردند كه البته neffu هم در اون مشاركت داشت....اينكه مايكل در فيلم this is it اون طور واتر واتر ميكنه ميتونه نشان دهنده اين باشه كه اون دوران فكرش روش بوده و مشغول كار روش بودن!!!البته يك snnipet از اين كار لو رفته بود كه ويكيپديا بهش اشاره كرد و اونو به this is it ربط داد!!!

A Place With No Name آهنگي كه اكثر ما باهاش آشنايي داريم و snippet اون رو شنيديم كه بعد از مرگ مايكل لو رفت اين آهنگ رو مايكل با Dewey Bunnell و dr.freeze كار كرد كه در اصل يك كاور و برداشت از آهنگ گروه america آهنگ A Horse with No Name هستش

Peaceful Journey آهنگي كه مايكل در سال 2009 همراه با Edward Ferrell و Dwight Myers نوشت...

فقط اطلاعاتي در مورد آهنگ color of my soul نداشتم اگر كسي داره بگه ممنون ميشم اميدوارم اين آلبوم بزودي بياد....

اميدوارم اطلاعاتم مفيد بوده باشه...

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, Farnaz, Termeh, niloofar

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

06 می 2011 04:50 - 06 می 2011 04:56 #127 توسط Elnaz
ممنون شايان
به اين دليل تو اخبار اشاره‌اي نشد چون خبر رسمي نيست و معلوم نيست كه چنين آلبومي خواهد بود يا نه. اين مطلب رو يكي از طرفداران در اون سايت نوشته و از جانب بنياد يا سوني تاييد نشده. چون معلوم نيست اين طرفدار اين مطالب رو از كجا برداشته، نميشه ازش توي اخبار استفاده كرد.

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

06 می 2011 09:13 #130 توسط Sam
دقيقاً با الناز موافقم
توی تاپيک MICHAEL هم به اين اشاره کردی برای همين چيزی نگفتم...فکر کردم خودت ميدونی که رسمی نيست
تا چيزی رو سونی تاييد نکنه نميشه بهش اطمينان کرد
مرسی

06 می 2011 09:24 - 06 می 2011 09:40 #131 توسط شايان
ممنونم از اينكه اين نكته رو گفتين من دقيقا اين نكته رو نميدونستم اميدوارم كه اين آلبوم صحت داشته باشه چون كارهاي خوبي توش هست...البته من نديدم كه اين آلبوم رو رد هم كرده باشه...

06 می 2011 10:13 #132 توسط Farnaz
اگه رسمی پخش نشه پس چه جوری به دست ما میرسه تا گوش کنیم!
منم امیدوارم که البوم بشه انگیزست :(

URL=https://img4up.com/]

[/URL]

06 می 2011 11:13 #133 توسط Sam
اين آهنگ ها بالاخره توسط سونی منتشر ميشن فقط بايد ديد که کدوم ها در چه آلبومی قرار ميگيرند
يعنی سونی بايد تشخيص بده و انتخاب کنه
مطمئن باشيد يه روزی بيشتر آهنگ ها رسمی به بازار ميآد
من چند وقت پيش ها يه ليست بلند بالا توی ويکيپديا ديدم از آهنگ های منتشر نشده مايکل خيلی زياد بودن
پيدا کردم ميزارم اينجا
ولی تا رسمی اعلام نشه چيزی مشخص نميشه

06 می 2011 11:36 #135 توسط Farnaz
چه دلیلی باعث میشه به صورت رسمی پخش نشه؟
یعنی ماله مایکل نیست؟ یا ارزش البوم شدن نداره؟ جریانش چه جوریه

URL=https://img4up.com/]

[/URL]

06 می 2011 11:43 #136 توسط شايان

samijackson1958 نوشته: اين آهنگ ها بالاخره توسط سونی منتشر ميشن فقط بايد ديد که کدوم ها در چه آلبومی قرار ميگيرند
يعنی سونی بايد تشخيص بده و انتخاب کنه
مطمئن باشيد يه روزی بيشتر آهنگ ها رسمی به بازار ميآد
من چند وقت پيش ها يه ليست بلند بالا توی ويکيپديا ديدم از آهنگ های منتشر نشده مايکل خيلی زياد بودن
پيدا کردم ميزارم اينجا
ولی تا رسمی اعلام نشه چيزی مشخص نميشه

سامي من اون ليستو الان به صورت كامل دارم اگر اجاز ه بدي بذارم....

06 می 2011 11:44 #137 توسط Hamid
تجربه به من نشون داده که آلبوم بعدی از مایکل احتمالا آلبومی به همراه بقیه خواننده ها خواهد بود و همشون با خواننده های دیگه میکس خواهند شد .
البته این بستگی داره که تا کی مایکل هنوز خوب فروش کنه و سونی چقدر بودجه برای این آلبوم ها داشته باشه .

امیدوارم سونی و تهیه کنندگان اینبار زیادی همه چیز رو ایده آل و کوک نخوان بشنون و به فالشی های کوچیک صدای مایکل رضایت بدن تا اون همه فیلتر و صافی روی صدای مایکل ، آهنگ رو از حالت طبیعی خارج نکنه .
من به شخصه بیشتر دوست دارم صدای خام و اورجینال مایکل رو برای یه آهنگ بشنوم تا یه آهنگ روتوش شده ی حرفه ای . اما اینجا کاملا حق با سونی هست چون من یه طرفدار قدیمی از مایکل هستم و تعداد و جمعیتم اونقدر ها زیاد نیست که جمعیت جهان زیاده و باید اکثریت راضی باشن .

در کل فکر می کنم انتخاب سونی و برگشت به سونی از سوی مایکل ، یه انتخاب خیلی خوب بود چرا که تغییرات زیادی تو سیستم مدیریتیش ایجاد شده و خیلی کمپانی بزرگ و معتبریه .
فراموش نکنیم وقتی سونی اون آلبوم های فوق العاده از مایکل رو منتشر کرد و همه ما شاد بودیم ...
ایرت سانگ هم از اون جمله آهنگ هاست ...

Keep The Faith

06 می 2011 11:47 - 06 می 2011 11:54 #138 توسط شايان
فرناز جان آلبوم جديد از مايكل مياد بزودي حالا اينكه ترك ليست قطعيش چيه بعدا مشخص ميشه ايني كه من گفتم يك خبره كه هنوز نه جايي من ديدم رد بشه نه به قول الناز از طرف سوني تاييد بشه اما بزودي شاهد آلبومي جديد هستيم اينو مطمئن باش احتمال داره هر سال يك آلبوم پخش بشه البته اين احتماله با توجه به پخش آلبوم هاي
this is it -2009
michael -2010
ميگم

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Farnaz

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.