سؤال آلبوم جديد از منتشر نشده هاي مايكل جكسون به نام Legacy

06 می 2011 15:06 #147 توسط Sam
شايان جان بزار ببينيم

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

06 می 2011 16:56 #152 توسط شايان
ممنون سامي جان

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

06 می 2011 21:17 #190 توسط e r o s
شایان عزیز ممنون از اطلاعاتت اما This Is It آلبوم نبود. This Is It فقط اوریجینال سوند ترک فیلم THIS IS IT بود با این تفاوت که یه سی‌دی بوناس داشت. می‌دونی که با هر فیلمی یه سوند ترک بیرون میاد.
اگه Legacy امسال بیرون بیاد من دیگه قادر به درک این سیاست نیستم. Michael بعد از ده سال از آخرین آلبوم استودیویی مایکل رلیز شد.

This is BREAKING NEWS

06 می 2011 22:40 - 06 می 2011 22:43 #191 توسط شايان

EROS_LoveCrys نوشته: شایان عزیز ممنون از اطلاعاتت اما This Is It آلبوم نبود. This Is It فقط اوریجینال سوند ترک فیلم THIS IS IT بود با این تفاوت که یه سی‌دی بوناس داشت. می‌دونی که با هر فیلمی یه سوند ترک بیرون میاد.
اگه Legacy امسال بیرون بیاد من دیگه قادر به درک این سیاست نیستم. Michael بعد از ده سال از آخرین آلبوم استودیویی مایکل رلیز شد.

سلام دوست من...اولا آلبومي كه من ميگيم this is it درسته يك سوند تراك بود اما اگر در بخش اخبار هم خونده باشي اين آلبوم هم جز اون قرار داد 250 ميليوني سوني با بنياد مايكله...بعدش هم آلبوم مايكل استديو آلبوم نيست!!!ديگه از مايكل جكسون استديو آلبوم نمياد چون ديگه زنده نيست!!!اين آلبوم مايكل جز دسته آلبوم هايCompilations حساب ميشه...ما الان چندين ساله شاهد اين سري آلبوم ها هستيم با اينكه آهنگ هاي آلبوم مايكل همه جديدا اما در اصل جز آلبومهايي به حساب مياد كه آهنگ هاي پخش نشده هستن حتي ميتوني براي اطمينان ويكيپديا رو هم چك كني يا هر سايت ديگه در ويكيپديا هم من اينو ديدم كه آلبوم مايكل جز استديو آلبوم ها نيست...پس عجيب نيست هر سال يا هر دو سال يك آلبوم اينگونه بياد!!

اگر اين يك استديو آلبوم بود به نظرت سوني اينقدر روش كم تبليغ ميكرد؟؟؟عرضه آلبومي اون هم به عنوان استديو آلبوم در نبود خود خواننده اصلا كار اخلاقي و درستي حساب نميشه!!!چون هنوز هيچ چيز قطعي نشده بوده و حتي ليست آهنگ ها هم معلوم نبوده مايكل اصلا ميخواسته اين آهنك ها رو يا نه!!!اگر باز هم به روند آلبوم هاي مايكل دقت كني تمامي آلبوم ها از نظر تراك در تعداد بالا بودن تا در invincble به 16 تراك رسيد هرگز يك استديو آلبوم اينقدر با تبليغات كم عرضه نميشه و عرضه يك استديو آلبوم بدون حضور خواننده اگز شكست به همراه بياره يك خيانت به اون خواننده محسوب ميشه پس هرگز اينكار ور نميكنن...دقيقا عرضه كارهاي مايكا شبيه عرضه كارهاي2pac هستش كه اون هم بعد مرگش آلبوم هاي زيادي اومد اما استديو آلبوم نبود...

07 می 2011 13:38 - 07 می 2011 13:43 #204 توسط e r o s
با حرفت به شدت مخالفم و می‌تونی یه سری هم به wikipedia بزنی. آلبوم "مایکل" هرچند یه استودیو آلبوم نیست اما یه Compilation هم نیست چون به گفته‌های بنیاد هم برگردیم این آلبوم تا حد ممکن آلبومی شد که مایکل در صدد انتشارش بود. آلبوم‌هایی که از این به بعد منتشر خواهند شد رو به نام Compilation می‌شه نامید اما MICHAEL رو نه.
سوند ترک This Is It به‌هرحال همراه فیلم باید منتشر می‌شد و طبیعی هست که جزو قرارداد محسوب بشه. مگه وقتی همراه فیلم باشه کلا محسوب نمی‌شه که نباید جزو قرار داد باشه؟! سوندترک فیلم هست دیگه! به همراه چند ترانه‌ی نشنیده شده.
بله دوست من آلبوم‌های مایکل پر بود حتی در Invincible یک ترانه به دلیل جا نشدن در ظرفیت سی‌دی حذف شد. این آلبوم بنا به سیاست‌ها و برنامه‌های دور و دراز حرفه‌ای تنها 10 ترک داشت. تبلیغات فوق‌العاده ضعیف برای اوضاع به‌هم ریخته بود - تست صدا و کارشناس‌ها و صحبت‌های افراد داخلی رو که فراموش نکردی؟
بله فاصله آلبوم‌های بعد از مرگ 2pac دوسال هست تقریبا، اما الآن صحبت از مایکل جکسون، آیکون جهانی موسیقی، رقص و شگفتی هست. اگر Legacy امسال رلیز شه دو سال 2pac هم طی نشده. هرچند آلبوم‌های بعد از مرگ 2pac خیلی پرتر از آلبوم Michael و اونچه از Legacy شنیده می‌شه هست.
حساب MICHAEL از هرچه که می‌خواد بیرون بیاد جداست.

This is BREAKING NEWS

07 می 2011 16:22 - 07 می 2011 16:28 #205 توسط شايان

EROS_LoveCrys نوشته: با حرفت به شدت مخالفم و می‌تونی یه سری هم به wikipedia بزنی. آلبوم "مایکل" هرچند یه استودیو آلبوم نیست اما یه Compilation هم نیست چون به گفته‌های بنیاد هم برگردیم این آلبوم تا حد ممکن آلبومی شد که مایکل در صدد انتشارش بود. آلبوم‌هایی که از این به بعد منتشر خواهند شد رو به نام Compilation می‌شه نامید اما MICHAEL رو نه.
سوند ترک This Is It به‌هرحال همراه فیلم باید منتشر می‌شد و طبیعی هست که جزو قرارداد محسوب بشه. مگه وقتی همراه فیلم باشه کلا محسوب نمی‌شه که نباید جزو قرار داد باشه؟! سوندترک فیلم هست دیگه! به همراه چند ترانه‌ی نشنیده شده.
بله دوست من آلبوم‌های مایکل پر بود حتی در Invincible یک ترانه به دلیل جا نشدن در ظرفیت سی‌دی حذف شد. این آلبوم بنا به سیاست‌ها و برنامه‌های دور و دراز حرفه‌ای تنها 10 ترک داشت. تبلیغات فوق‌العاده ضعیف برای اوضاع به‌هم ریخته بود - تست صدا و کارشناس‌ها و صحبت‌های افراد داخلی رو که فراموش نکردی؟
بله فاصله آلبوم‌های بعد از مرگ 2pac دوسال هست تقریبا، اما الآن صحبت از مایکل جکسون، آیکون جهانی موسیقی، رقص و شگفتی هست. اگر Legacy امسال رلیز شه دو سال 2pac هم طی نشده. هرچند آلبوم‌های بعد از مرگ 2pac خیلی پرتر از آلبوم Michael و اونچه از Legacy شنیده می‌شه هست.
حساب MICHAEL از هرچه که می‌خواد بیرون بیاد جداست.

خب دوست عزيز پس اين لينك ويكيپديا رو خوب نگاه كن و دنبال آلبوم michael بگرد ببين چجور آلبوميه؟آيا Compilation هست يا نه!!!!ببين تو قسمت Compilation هستش......به اين لينك برو و بعد از اين كه رفتي گزينه Michael Jackson albums discography (peak chart positions)رو بزن...
en.wikipedia.org/wiki/Michael_Jackson_albums_discography )
توضيحات زير آلبوم رو بخون نوشته Unreleased tracks نه استديو آلبوم!!!! و در قسمت آلبوم هاي Compilation هستش...

بعدش كي گفته مايكل ميخواسته اينچنين آلبومي رو پخش كنه؟؟؟؟اين آلبوم اصلا آهنگ هاي پخش نشده هستند!!!كه يك سري جديد و يك سري قديمي هستند!!!!!
musch too soon - behind the mask اين ها اصلا تو برنامه مايكل براي پخش آلبوم جديد نبودند..بعدش ميتوني از مديران هم بپرسي كجا نوشته شده جز ترك هاي hold my hands كه مايكل اونو خودش گفت دوست داشته به عنوان اولين سينگل پخش كنه و best of joy كه ميخواست در this is it اجرا كنه بقيه ترك ها اصلا معلوم نبوده ميخواد عرضه بشه يا نه!!!ميتوني از نديران هم بپرسي يا اخبار سايت رو دوباره بخوني....مثلا آهنگ River Ripple در سايت ويكيپديا خوندم جز آهنگ هايي بود كه مايكل ميخاست در تور this is it اجرا كنه پس ميخواسته تو آلبومش بذاره اما چرا تو اين آلبوم نيست؟اگر همون آلبومي بود كه مايكل ميخواست پخش كنه پس چرا اين ترك توش نيست يا چرا يك كار از will.i.am نيست با اينكه امتياز كارها رو سوني در دست داره.... بعد سال ربطي نداره!!!دليل نميشه چون مايكل جكسون بزرگتر از 2pac ههستش بايد مقدار سال هاي بيشتري فاصله بين آلبوم ها باشه!!!ربطي به مقدار سال نداره!!!كارهاي مايكل يا نصفه هستند يا ناقص كه ميخان تكميلش كنن نميخوان براي صداي خام بشينن آهنگ بسازن!! مگه چقدر سوني رو آلبوم michael كار كرد؟؟؟چند ماه فقط...دوست عزيز فاصله سال ها نشان دهنده بزرگي يك كار يا يك خواننده نيست!!!تا دلت بخواد خواننده هايي هستن كه كارهاي موفقي داشتند بعد كارهايي داشتند كه روش زياد و با فاصله زياد كار كردن و شكست خوردند...پس با هر سال يا با فاصله كم آلبوم اومدن اعتبار مايكل زير سوال نميره...

اما دوست من من ميگم آلبوم مايكل يك استديو آلبوم نيست يك Compilation هستش به سايت ويكيپديا سر بزن و ببين من كه دارم نگاه ميكنم جز دسته Compilation هستش!!!!

07 می 2011 17:04 #206 توسط Sam
من يک سؤال برام پيش اومده
اگه مايک قرار بوده آهنگ های Best of joy و River Ripple و . . . رو توی تور this is it اجرا کنه چرا اصلاً تمرينی روش نکرده بود؟
يا شايدم به ما نشون ندادن

07 می 2011 21:34 - 07 می 2011 21:36 #207 توسط شايان
آره سامي جان به ما نشون ندادن يا براي دور دوم كنسرت ها بوده كه اصلا تمرين نكردن مثلا من تمرين dirty diana و will u be there رو داشتم كه تو فيلم نبود اون ها همه تمرين هاي ضبط شده رو نذاشتن!!!يك سري رو تو تدوين حذف كردن

07 می 2011 21:45 #208 توسط e r o s

خب دوست عزيز پس اين لينك ويكيپديا رو خوب نگاه كن و دنبال آلبوم michael بگرد ببين چجور آلبوميه؟آيا Compilation هست يا نه!!!!ببين تو قسمت Compilation هستش......به اين لينك برو و بعد از اين كه رفتي گزينه Michael Jackson albums discography (peak chart positions)رو بزن...
en.wikipedia.org/wiki/Michael_Jackson_albums_discography)
توضيحات زير آلبوم رو بخون نوشته Unreleased tracks نه استديو آلبوم!!!! و در قسمت آلبوم هاي Compilation هستش...

می‌خوای منبع معتبرتو خودم عوض کنم شخصا؟! "مایکل" یک روز در استودیو آلبوم‌ها هست یک روز در complication ها. تا سه روز پیش - آخرین باری که در پیج ام/جی بودم - مایکل استودیو آلبوم بود. ویکیپدیا Home Page منه دوست من.
نه عزیز من River Ripple قرار نبوده اجرا شه. Best of Joy هم فقط شب آخر پنجاه کنسرت بوده.
بهتره شما بیشتر تحقیق کنی. Much Too Soon تقریبا تو تمام آلبوم‌ها می‌خواسته بیاد که نشده. حتی یک خبر از من دور نمی‌مونه دوست عزیز. گفته‌های بنیادو حتما مرور کن قبل از پاسخ به من.
من نگفتم آلبوم کاملا استودیویی هست، گفتم بیشترین شباهتو به آلبومی که مایکل در صدد انتشارش بودو داره - این گفته‌ی بنیاده - و کاملا یک کامپلیکیشن نیست.
دوست عزیز بنده، ویکیپدیا اون چیزی که فکر می‌کنی نیست. هرکسی می‌تونه هرکاری انجام بده. بحث من و تو یک بحث جهانی هست و دلیلشم همین دعوای ویکیپدیا. یک روز "مایکل" استودیویی هست یک روز کامپلیکیشن. در مورد مخالفت‌های William واقعا جای صحبت نیست! اگه دنیا نتونسته به توافق برسه یعنی دلایل هیچ‌کدوم به این سادگی‌ها قانع کننده نبوده. اما بهترین کار راهی هست که برای 2pac در نظر گرفتن. بخشی به نام Posthumous Albums برای آلبوم‌های بعد از مرگ.
کل صحبتم بات این بود که This Is It بیشتر از یک سوند ترک نبوده به کجا کشید!
و در مورد سال‌های بین آلبوم فراموش نکنیم مایکل فقط یک خواننده نیست. مایکل بدون ذره‌ای غلو، یعنی لوگوی صنعت موسیقیِ تاریخ این کره. در اینکه اگه انتشار آلبوم هر سال باشه ارزش خودش و آلبوم قبلو کمتر می‌کنه که دیگه اصلا جای بحثی نیست! مایکل با این تعداد آن‌رلیز می‌تونست همه ساله در طول زندگی هم آلبوم‌های بی‌نظیر بیرون بده نه این تعداد انگشت شمار. آخر هم اضافه کنم همون کار ناقص مایکل، همراه با مهر مایکل جکسون هست و این یعنی یک ترک با ارزش بیشتر از تمام خواننده‌های تازه به دوران رسیده.

سامی عزیز River Ripple تا جایی که من خوندم و شنیدم کلا قرار نبوده اجرا شه و Best of Joy هم اجراش فقط در شب آخر بوده پس کلا تمرینی نیاز نداشتن.
تمرینات ناتمام Dirty Diana در نسخه بلو-ری هست اما WYBT فقط با تصاویری از Staging the Return میکس شده که نشون می‌ده مربوط به این ترانه در روز 24 ژوئن بوده.

This is BREAKING NEWS

07 می 2011 22:02 - 07 می 2011 22:17 #209 توسط شايان

EROS_LoveCrys نوشته:

en.wikipedia.org/wiki/Michael_Jackson_albums_discography)

می‌خوای منبع معتبرتو خودم عوض کنم شخصا؟! "مایکل" یک روز در استودیو آلبوم‌ها هست یک روز در complication ها. تا سه روز پیش - آخرین باری که در پیج ام/جی بودم - مایکل استودیو آلبوم بود. ویکیپدیا Home Page منه دوست من.
نه عزیز من River Ripple قرار نبوده اجرا شه. Best of Joy هم فقط شب آخر پنجاه کنسرت بوده.
بهتره شما بیشتر تحقیق کنی. Much Too Soon تقریبا تو تمام آلبوم‌ها می‌خواسته بیاد که نشده. حتی یک خبر از من دور نمی‌مونه دوست عزیز. گفته‌های بنیادو حتما مرور کن قبل از پاسخ به من.
من نگفتم آلبوم کاملا استودیویی هست، گفتم بیشترین شباهتو به آلبومی که مایکل در صدد انتشارش بودو داره - این گفته‌ی بنیاده - و کاملا یک کامپلیکیشن نیست.
دوست عزیز بنده، ویکیپدیا اون چیزی که فکر می‌کنی نیست. هرکسی می‌تونه هرکاری انجام بده. بحث من و تو یک بحث جهانی هست و دلیلشم همین دعوای ویکیپدیا. یک روز "مایکل" استودیویی هست یک روز کامپلیکیشن. در مورد مخالفت‌های William واقعا جای صحبت نیست! اگه دنیا نتونسته به توافق برسه یعنی دلایل هیچ‌کدوم به این سادگی‌ها قانع کننده نبوده. اما بهترین کار راهی هست که برای 2pac در نظر گرفتن. بخشی به نام Posthumous Albums برای آلبوم‌های بعد از مرگ.
کل صحبتم بات این بود که This Is It بیشتر از یک سوند ترک نبوده به کجا کشید!
و در مورد سال‌های بین آلبوم فراموش نکنیم مایکل فقط یک خواننده نیست. مایکل بدون ذره‌ای غلو، یعنی لوگوی صنعت موسیقیِ تاریخ این کره. در اینکه اگه انتشار آلبوم هر سال باشه ارزش خودش و آلبوم قبلو کمتر می‌کنه که دیگه اصلا جای بحثی نیست! مایکل با این تعداد آن‌رلیز می‌تونست همه ساله در طول زندگی هم آلبوم‌های بی‌نظیر بیرون بده نه این تعداد انگشت شمار. آخر هم اضافه کنم همون کار ناقص مایکل، همراه با مهر مایکل جکسون هست و این یعنی یک ترک با ارزش بیشتر از تمام خواننده‌های تازه به دوران رسیده.

سامی عزیز River Ripple تا جایی که من خوندم و شنیدم کلا قرار نبوده اجرا شه و Best of Joy هم اجراش فقط در شب آخر بوده پس کلا تمرینی نیاز نداشتن.
تمرینات ناتمام Dirty Diana در نسخه بلو-ری هست اما WYBT فقط با تصاویری از Staging the Return میکس شده که نشون می‌ده مربوط به این ترانه در روز 24 ژوئن بوده.

ممنون كه به جواب ها اهميت و پاسخ ميدي من اينو خوب ميدونم كه مطالب در سايت ويكيپديا قابل ويرايش و تغيير هستند اما به نظرم بهتره اگر هنوز روي اين موضوع با هم بحثي داريم تو چت با هم مطرحش كنيم كه اولا هم از موضوع تاپيك دور نشيم و هم جاي اين بحث تا همين حد در فروم كافي هستش...چون اين بحث كه اين يك استديو آلبوم بوده يا complication نه چيزي از اعتبار مايكل كم ميكنه و نه اضافه ميكنه پس صحبت در موردش ما و كساني كه دربارش ميخونند رو به حاشيه ميبره من هنوز هم حرف درباره نظرات شما دارم اما بهتره در چت و بيرون از فروم در موردش صحبت كنيم....اما فقط يك چيزي بگم اونم اين كه آهنگ River Ripple هم قرار بوده در تعداد كمي از كنسرت ها اجرا بشه.....

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.