سؤال احتمال زنده بودن michael jackson!!!

22 جولای 2012 20:27 - 22 جولای 2012 22:35 #26385 توسط FeanoR

درست میگی من کمتر از یک ساله که دارم در موردش می خونم ولی باور کن برداشت تو از این گروه و نوع حرف زدنت که توضیح عقایدت و نظرت رو همیشه به زمان نامشخصی موکول می کنی برام تا به حال از هر چزی عجیب تر بوده!

از هر چیزی عجیب تر بوده؟ خب من اصولا تمام مطلب رو به یک نفر نمیگم، سعی میکنم یک بخشی شو بگم تا اون کنجکاو شه و بره تحقیق کنه و یک وقت دیدی تو تحقیق خودش به مطالب بهتری دست یافت، تا اینکه من راحت یک لقمه رو بذارم تو دهنش! :D

من معتقدم که ما هیچ کدوم چیزی از هیچ کدوم از اینا نمی دونیم! منم اصلا قصد ندارم که تحقیقات وسیع و جامعی در این زمینه به عمل بیارم یا هرچی! چون اصولا این وظیفه وکار من نیست! وظیفه من گشتن و یافتن حقیقت تا جایی که عقلم می رسه و خدا کمک می کنه هست و این داستان ها درمورد مایکل هم فقط یه سرگرمی بود و اون چیزی که درمورد این آدم منو مجذوب خودش کرد اتفاقا همین بخش از زندگیش و تلاشش برای هشیار کردن مردم و یه زندگی صادقانه بود وگرنه کسی که بخواد در این موارد تحقیق منه باید زندگیشو بذاره! ولی بذار یه چیزی رو دوستانه بهت بگم.... من و تو و خیلیای دیگه که این ور اونور میشینیم و به شکلای مختلف با هم بحث می کنیم ، همه مون در واقع هیچی نمی دونیم! ما همه داریم فقط تلاش می کنیم و هیچ کدوم هم ادعایی نداریم! نه من ادعا دارم می دونم که تو هم ادعایی نداری ولی خدا وکیلی قبول داری که پسرا همیشه فکر می کنن که بیشتر می دونن؟؟؟؟

من که اصلا ادعا ندارم... پسرا؟ مگه تو پسر نیستی؟ راستش من درسته پسرم ولی همیشه فکر نمیکنم که بیشتر میدونم! مگه تو پسر نیستی؟

-همین الان شاهد از غیب رسید و من باخوندن جوابت درباره موری و هوادارن مایکل و اینا کلا ثابت کردم که خداوکیلی پسرا.... دم هرچی پسره گرم. به افتخارشون.....

دیگه با این جوابت، مطمئن شدم که پسر نیستی! تا حالا دختر به این کنجکاوی ندیده بودم!

-درباره شب آخر و خواب مایکل و اینا و کامیون و اینا هم که من از یه سری عکس و مصاحبه و مستند که جمع و شور شده حرف زدم (به سایت آرشیوsplashnewsonline.com مراجعه کن)و 2000000 بار تصریح کردم که من فقط دارم میگم بوده! همین! یه سری اتفاقت اینجوری افتاده و من فکر کردم شاید برای شما هم جالب باشه! وگرنه اون بنده خدا که فوت شده! جالبه با وجود اینکه من هر بار این عقیده خودمو اعلام میدارم بازم لحن تو بهم هشدار میده که ...... نه ! جدا منم نمی گم زنده است! من اومدم اینجا و از تعداد بسیار زیادی سئوال که برام پیش اومده بود که درصد زیادشو تازه هنوز نپرسیده، یه تعدادی رو نوشتم!همین!ok? قبول؟

سایته ف*ی/ل*ت-ر بود :D لحن من مگه چطوریه؟ :D بذار یک چیزی همین اول کاری بگم، من در تمام لحظه ها این شکلیم: :D منظورم به جواب دادن الان نیست ها، کلا من اینطوریم! لحن خاصی ندارم! منم میدونم که تو نمیگی که زنده س مایکل، البته نه تو دروغ میگی، تو هی میگی مایکل زنده س، تازه میگی باهاش در ارتباطم هستی، همین الانم بهش اس ام اس دادی :)) شوخی میکنم، جدی نگیر! میدونم که میگی مایکل زنده نیست! برعکس خیلی از این اطلاعات برای من جالب بود، اگه بیشتر داری بازم بگو... خیلی برام جالبه... از آدمای کنجکاو خوشم میاد.

اینجا اومدی که سوالات رو بپرسی، خب همه سوالات رو بپرس... همه ما خیلی سوال بدون پاسخ و مبهم داریم! مگه میشه فن مایکل باشی و سوال مبهم در مورد زندگی مایکل نداشته باشی! هر کسم بگه که همه چی رو میدونه و سوالی نداره، معلومه یکجای حرفاش میلنگه!

درمورد بدون ماسک بودن بچه ها و اینا هم تو در کل خیلی در همه چیز ساده گیری و من مدام تو فکر اینم که مایکل جکسونی که من تا امروز شناختم یه نمه انگار برنامه ریزی شده تر از اینا عمل می کرد و ... ول کن اصلا!

نگاه مایکل برنامه ریزی شده کار میکنه، منم قبول دارم! من خیلی مسائل رو اگه بگم، همه میمونن که مایکل تا این حد برنامه ریز بوده یعنی! من میگم که این برنامه ریزی به این شکل که تو میگی نمیتونه بوده باشه! چون مایکل برنامه ای که بریزه اونم به این بزرگی، که همه عالم و آدم بدونن، رو نداره مایکل! این یک اشکال از تئوریت... مایکل برنامه ریز هست ولی برنامه هاشو به این شکل عمل نمیکنه!

در مورد فیلم باز هم باید بگم که صحنه ای که از فیلم استفاده شده صحنه put thr blame on Mome هست که اگه با دقت بیشتری صحنه رو ببینی اونی که شما داری میگی که دستکش رو نمیگیره billin نیست بلکه johnny دوست billin هست. در کل در این فیلم johnny farrei توسط billin mundson که بعدا جانی رو دستیار خودش میکنه از دست یه فرد مسلح نجات پیدا می کنه. در طول فیلم نشون میده که بیلین همراه با یک زن زیبا بنام gilda از سفر باز می گرده و اونو بعنوان همسرش معرفی می کنه . روابط آزادی که گیلدا داره و غیره هیچی، نکته جالب اینجاست که بیلین به نازی هایی نزدیک شده بوده که می خواستن از نام و ثروت بیلین برای پوشش دهی سازمان مخفی خودشون استفاده کنن و بیلین هم راضی نمیشه که اموالش رو به اونها واگذار کنه و یکی از نازی ها رو می کشه و بعد که به خونه بر میگرده میبینه که گیلدا در حال بوسیدن دوستش جانی یه! به همین دلیل هم میره و بعد برای فرار از نازی ها هواپیماش در دریا منفجر میشه و سقوط می کنه. گیلدا و جانی ازدواج می کنن ولی بعدا روابطشون در مرز بین عشق و جنون قرار می گیره ! بعد نشون میده که بیلین در حالی که مسلحه ( کلیپ smooth criminal رو به یاد بیارید...) بر میگیرده و در واقع اون اینا رو صحنه سازی کرده بوده و قبل از انفجار، با چتر از هواپیما بیرون پریده بوده،فقط برای فریفتن نازی ها..... در اون صحنه کذایی هم چون جایی که مایکل نشته رو با جایی که جانی در فیلم قرار گرفته اشتباه گرفتی این سوئ تفاهم پیش اومده وگرنه مایکل در نقش بیلین ظاهر میشه نه جانی که دستکش رو نگرفت... ( داستان رو برای اوناییی گفتم که ندیده بودن و ممکن بود براشون جالب باشه)

آها پس که اینطور، آره من فکر کردم مایکل تو اون نقشی که دستکش رو نگرفته میگی ظاهر شده، الان باز شد این مسئله برام، فیلم گیلدا فیلم خیلی قشنگیه، من اون تیکه ای که داره برای اون متصدی بار آهنگ میزنه و هیچکس به غیر اون دو تا نیست رو خیلی دوست دارم... که جانی از اون بالا نگاه میکنه فکر کنم، البته اگه باز اسماشون رو درست گفتم!

اسم فیلم دیگه ای که استفاده شده چیه؟ شاید به جالب تر شدن ماجرا کمک کنه! کسی هم نمیدونه که منظور مایکل دقیقا چی بوده! نه من ونه تو ونه هیچ کس دیگه ای! ما فقط مجاز به ارائه کردن نظر خودمون هستیم نه حکم قطعی صادر کردن!

اسم فیلم اینه: The Big Sleep اینم لینک IMDb... جالبی استفاده این دو فیلم این هست که هر دو تاش مال سال 1946 هست! دو فیلم در یک سال رو مایکل در اسموت دیس ایز ایت استفاده کرده!

در مورد دقیقه 90 مردن مایکل جدا هردو معتقدیم که فقط به خودش و عزرائیل مربوطه! مرسی تفاهم!!

خواهش میکنم تفاهم :))

من دقیقا منظورم کنفرانس خبری O2 هست نه هیچ چیز دیگه ای! توی ان کنفرانس چی رو نگفته؟ من نمی فهمم منظورتو متنش اینه:

من گفتم چیزی رو نگفته؟ من گفتم فکر کنم مایکل 145 بار This is it میگه، البته این توی اون کنفرانس با اون دوربین ها نشون نمیده! طی فیلمی که یکی از اون افراد اونجا با گوشیش گرفته بود، من شمردم! حالا درست و غلط ش رو نمیدونم!

همین که مایکل در این کنفرانس اصلا مثل قبلی ها عمل نکرد و بجای صحبت های همیشگیش(با اون حالت خجالتی) راجع به کمک به نجات جهان و بچه ها و .... مدام هی فقط گفتthis is it برای خیلی ها عجیب بود و حjی مجری این کنفرانس که با مایکل روی سن بود بعدها در ماحبه اش با یکی از شبکه های انگلیس میگه: اون هی می گفت this is it this is it وچیز خاص دیگه ای نمی گفت و حتی می گه که طرفدارانش بعد مراسم جوری بودن که انگار انتظار نوع دیگه ای از سخنرانی رو در این مورد از مایکل داشتن! "
من اینا رو فقط از قول این افراد بازگو می کنم و صحه نمیذارم و صرفا چون گفتی که کدوم رو می گم یه کم توضیح دادم! تو رو خدا دوباره شروع نکن جوری که انگار من میگم مایکل حتما زنده اس و بغل دست من نشسته!!

مایکل بغل دست تو نشسته؟ جدی! دارین با هم مشاعره میکنین! یعنی تو میدونی اون میلیون ها مایل دورتر کجاست؟ نکنه تو خود مایکل جکسونی؟ :)) شوخی میکنم!

آره برای منم خیلی عجیب بود، بعد اون کنفرانس من یک هفته تو بهت بودم که مایکل چیکار کردش!

بله من در جریان داستان مرگ توپک هم هستم ولی در این مورد قضیه فرق می کرد برای من، من جذب شخصیت خاص مایکل شدم و همه این چیزای دیگه در حاشیه است. اینا هم گفتم که حرفای من نیست و حتی نظر منم نیست بلکه مستنداتیه که درست یا غلط به هر حال یه عده جمع آوری کردن و باید قبول کنیم که بعضیاشون جالبن دیگه! همین! پس من نمی گم.... خواهشا این تهمت رو به من روا مدار وحید جانم...

کدوم تهمت؟ :D بیشترشون برای من خیلی جالب بودن، اطلاعاتی که دادی... بقیه رو نمیدونم!

حالا جدی کدوم تهمت؟ اینکه تو میگی مایکل زنده س؟ =)) شوخی میکنم :D من میدونم تو نمیگی مایکل زنده و این اطلاعات چون خیلی جالب بودن رو گذاشتی اینجا تا ما هم مستفیض شدیم... خیلی هم ازت ممنونیم، یعنی ممنونم(چرا از طرف بقیه حرف میزنم من :D ) من خیلی از آدمای کنجکاو خوشم میاد... هر چی سوال داری بپرس... اینجا بچه ها جواب میدن بهت...

در مورد اینکه همه جهان می دونن یا نه و این هم دیگه زیادی توضیح دادم و بارها تاکید کردم که این نظریه که اینا می گن خیلی جاهاش می لنگه بخصوص این یکی جاش! ولی نظر شخص من اینه که اینهم این جوری که تو داری توضیحش میدی نیست و باز هم میتونه جور دیگه ای تعریف بشه ولی منم از بیخ باهاش مشکل دارم! من اسم این یکیو هم میذارم تفاهم البته اگه شما بپذیری که حرف منم همینه وهی مدام تکرارش نکنیییییی!

چیو تکرار نکنم؟ چی داری میگی؟ :D اینکه تو میگی مایکل زنده س؟ =)) شوخی میکنم :D

منم با این قسمت نظریه که اونا میگن مثل تو از بیخ مشکل دارم! تفاهم داریم...

در مورد اینکه اون الان در صورت زنده بودن چه ارتباطاتی با بچه هاش یا هرکس دیگه ای داره من خیلی حرفا و نظریه ها رو شنیدم ولی برام هیچ کدوم مهم نیستن ولی به اندازه تو هم بهش بدبین نیستم! درباره لاتویا هم بله میدونم که چه شرایطی رو گذرونده ولی به هر حال قبلا نظرمو دراین باره گفتم و ما در هر حال اتفاق نظر نداریم دیگه! کاریش هم نمیشه کرد.

من به چی بدبینم؟ چی داری میگی؟ :D اینکه تو میگی مایکل زنده س؟ =)) شوخی میکنم :D

در مورد چی با هم اتفاق نظر نداریم؟ قضیه چیه؟ یکی توضیح بده! :D

دوستان بابت این همه پست طولانی عذرخواهی می کنم. من فقط برام جالب بود نظراتتون رو بدونم وگرنه عمیقا به این قضیه اعتقاد ندارم و در هر حال همه مون هم فکر می کنم متفق القول هستیم که اصولا این چیزا اهمیت چندانی نداره و این پیام و زیبایی هنر مایکل و روح زیبا و روحیه خلاقشه که برای ما اهمیت داره. من عاشق مایکل هستم و همه شما رو که دوسش دارین دوست دارم. فکر می کنم اونم همین روابط سالم انسانی رو از ما می خواست و خواستار گسترش عشق در دنیا بود. بخصوص وحید عزیز که حوصله به خرج دادی و یه کل جانانه با هم انداختیم. می دونم باز هم جواب هایی داری که احتمالا توی بعضیاش باز منو محکوم به پذیرفتن این تئوری می کنی ومن منتظر هر آنچه که نظر تو باشه هستم ولی ترجیح میده کامنت احتمالی تو آخر این بحث باشه.... باوجود اینکه من از اول فقط چند تا سوال رو نوشتم و از اون موقع تا حالا داریم سر همون ها بحث می کنیم و موارد بسیار بسیار بیشتری هست ولی برای احترام به روح مایکل که هردومون دوسش داریم! البته قول نمی دم ها! اگه تونستم جلوی خودمد بگیرم!!!!

خواهش میکنم! من همیشه با حوصله م! :D کل انداختیم؟ :D آره مثل اینکه! :D البته من بیشتر تبادل اطلاعات سعی کردم بهش نگاه کنم! :D اااااااا چرا جلوی خودتو بگیری؟ اینجا درست شده برای همین چیزا دیگه... اینکه سوالاتمون رو مطرح کنیم و بحث هامون رو بکنیم! اگه اینجا سوال نپرسیم در مورد مایکل، پس کجا بپرسیم؟

تو راحت باش، هر سوالی داری بپرس، این اطلاعات خیلی برای من جالب بودن و اطلاعات بیشتری هم که داری من خیلی مشتاقم تا بدونم و بخونمشون! من همیشه از اینجور بحث ها خوشم میومده و میاد همینطور!

مایکل عزیز ممنون بابت هرآنچه که در این مدت کوتاه به من آموختی که برام بسیار با ارزشن.... LOVE U MJ :x
راستی خبر جدید رو همین الان دیدم! دیدی؟ کاترین مفقود شده! فکر کن! متن خبر رو دیدی؟ نوشته بود:"روز گذشته در مورد واکنش کاترین به نامه‌ی فرزندانش که توسط منبعی نزدیک به وی منتشر شده بود، خواندید. گویا در حالیکه عده‌ای از بستگان به شدت از او بی‌خبرند، عده‌ای دیگر به او دسترسی کامل دارند." باحاله! نه! جان من دوباره شاکی نشی ها! من منظوری ندارم به خدآ!!!!

من از چی شاکی بشم؟ چی داری میگی؟ :D اینکه تو میگی مایکل زنده س؟ =)) شوخی میکنم :D

کاترین مفقود شده، فکر کن مثلا جرمین اینا میدونن کجاس بعد پاریس و غیره نمیدونن کجاس! قضیه یه وقت دیدی گروگان گیری باشه :D

یک سوال، چرا اینقدر از من میترسی تو؟

راستی خودتو توی بخش آشنایی ها معرفی نکردی!

امیدوارم آخرین پستهایی که در آخرین لحظات عمرم تو این فروم میدم، بحث در مورد مایکل باشه و یک چیزی هم این وسط یاد بگیرم...

راستی هفته نامه رو هم بخون، بخش مایکلیسم رو من مینویسم، اگه تونستی از اول تا همینجاش رو بخون، شاید تونستیم سر اون نوشته های من هم بحث کنیم :-bd
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, atlas

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

23 جولای 2012 15:34 #26419 توسط atlas
هاهاهاهاها!!! ....
آره یه نمه جوش آوردم! آب یخ خوردم درست شد! کلا دخترا یه نمه زودتر جوش میارن!آخه منم دخترم! می دونی!!!!! ;;)
در مورد بخش اول : کلا گور بابای فراماسونری! چه خبر از قیمت مرغ؟!
در مورد پست دوم :....... هیچی دیگه! مگه آدم حتما باید یه چیزی بگه؟؟؟

وحید گفته:
از هر چیزی عجیب تر بوده؟ خب من اصولا تمام مطلب رو به یک نفر نمیگم، سعی میکنم یک بخشی شو بگم تا اون کنجکاو شه و بره تحقیق کنه و یک وقت دیدی تو تحقیق خودش به مطالب بهتری دست یافت، تا اینکه من راحت یک لقمه رو بذارم تو دهنش!

ومن دیگه چی بگم در مورد این سخن!؟؟

وحید جان درباره هر کدام از قسمت هایی که با هم بحث کردیم کلی اطلاعات و تناقضات ریز و درشت وجود داره .تازه من فقط یه درصد خیلی خیلی کمی از اونا رو خوندم و دیدم واینا چه درمورد this is it چه موارد پزشکی و کالبد شکافی چه خانواده، چه شرایط روحی مایکل و تصمیماتش، چه اطرافیان دور و نزدیکش و خیلی چیزای دیگه و مهم تر اینکه درصد زیادی شون هم ربطی به تئوری فرار بزرگ پیدا نمی کنه و فقط چیزایی اند که در خبرها بصورت کلی پخش میشن و کسی به جزئیاتشون توجه نمی کنه و این وسط یه عده متوجه ترن و دارن می گن اینا چیزایی بود که به ما نگفتن!
این که در واقع چی به مایکل گذشته برای هیچ کس روشن نیست جز خدا و خود او واین وسط هر کس فقط می تونه نظرشو بگه.
با توجه به اینکه به نظر من دیدگاه هواداران مایکل جکسون هر جای دنیا یه جوریه و راستشو بخوای دیگران در جاهای دیگه دنیا هر کدوم به روش خودشون با این قضیه و قضایای دیگه برخورد می کنن و درایران شاید برای ما این مدل نگاه کردن به تراژدی مرگ مایکل خیلی جالب نباشه پس من فکر می کنم باید به سلیقه جمع احترام بذارم.
ولی به هر حال اگه فکر کردی که موارد خیلی خیلی ریز و این مدلی یا ارتباطاتی که هواداران مایکل بین همه چیز زندگیش به هم میدن( اون طوری که من دیدم!) برات جالبه ، باید بگم که همه اینها نتیجه جستجوی من دربین آدمایی هست که اینطوری فکر می کنن و تا اون جایی که یاد گرفتم و فهمیدم می تونم برات بذارمشون. فقط به یک شرط!!! اینکه بپذیریم اینا فقط یه تعداد اطلاعات جزئی تریه که از حواشی مرگ مایکل درآورده شده و گاهی هم استباط های کسانی بهشون اضافه شده. هر چند باید بپذیری که اینکه من بشینم اینجا و اینا رو واسه تو تایپ کنم و هی خودم واسه خودم پست های طوماری از خودم در کنم یه نمه بی مزه و مسخره است!
شاید جای این بحث کلا اینجا نیست!؟ ها؟ موافقی؟ حالا یه عده کنه بازی در میارن به ما چه؟ مگه نه؟ این مدلیش فقط سلیقه شخصی منه!همین!

پ.ن: من از هیچ پسری نمی ترسم! هرگز !هرگز! :D
امیدوارم کل کل بعدی هر چه سریع تر از راه برسه. :swrdmn: ممنون بابت حوصله ات. :*

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

23 جولای 2012 16:17 #26422 توسط FeanoR

آره یه نمه جوش آوردم! آب یخ خوردم درست شد! کلا دخترا یه نمه زودتر جوش میارن!آخه منم دخترم! می دونی!!!!!

کلا از دست من جوش نیار :D آره به تازگی فهمیدم که دختری :))

در مورد بخش اول : کلا گور بابای فراماسونری! چه خبر از قیمت مرغ؟!
در مورد پست دوم :....... هیچی دیگه! مگه آدم حتما باید یه چیزی بگه؟؟؟

قیمت مرغ سر سام آور، صف مرغ بیش از حد بلند شده که چشم آدمیزاد ته این صف رو نمیبینه!

نباید یه چیزی بگه؟ :D

وحید گفته:
از هر چیزی عجیب تر بوده؟ خب من اصولا تمام مطلب رو به یک نفر نمیگم، سعی میکنم یک بخشی شو بگم تا اون کنجکاو شه و بره تحقیق کنه و یک وقت دیدی تو تحقیق خودش به مطالب بهتری دست یافت، تا اینکه من راحت یک لقمه رو بذارم تو دهنش!

ومن دیگه چی بگم در مورد این سخن!؟؟

بگو که: " عجب سخنی پروروند این وحید ها!!!!"

وحید جان درباره هر کدام از قسمت هایی که با هم بحث کردیم کلی اطلاعات و تناقضات ریز و درشت وجود داره .تازه من فقط یه درصد خیلی خیلی کمی از اونا رو خوندم و دیدم واینا چه درمورد this is it چه موارد پزشکی و کالبد شکافی چه خانواده، چه شرایط روحی مایکل و تصمیماتش، چه اطرافیان دور و نزدیکش و خیلی چیزای دیگه و مهم تر اینکه درصد زیادی شون هم ربطی به تئوری فرار بزرگ پیدا نمی کنه و فقط چیزایی اند که در خبرها بصورت کلی پخش میشن و کسی به جزئیاتشون توجه نمی کنه و این وسط یه عده متوجه ترن و دارن می گن اینا چیزایی بود که به ما نگفتن!
این که در واقع چی به مایکل گذشته برای هیچ کس روشن نیست جز خدا و خود او واین وسط هر کس فقط می تونه نظرشو بگه.
با توجه به اینکه به نظر من دیدگاه هواداران مایکل جکسون هر جای دنیا یه جوریه و راستشو بخوای دیگران در جاهای دیگه دنیا هر کدوم به روش خودشون با این قضیه و قضایای دیگه برخورد می کنن و درایران شاید برای ما این مدل نگاه کردن به تراژدی مرگ مایکل خیلی جالب نباشه پس من فکر می کنم باید به سلیقه جمع احترام بذارم.
ولی به هر حال اگه فکر کردی که موارد خیلی خیلی ریز و این مدلی یا ارتباطاتی که هواداران مایکل بین همه چیز زندگیش به هم میدن( اون طوری که من دیدم!) برات جالبه ، باید بگم که همه اینها نتیجه جستجوی من دربین آدمایی هست که اینطوری فکر می کنن و تا اون جایی که یاد گرفتم و فهمیدم می تونم برات بذارمشون. فقط به یک شرط!!! اینکه بپذیریم اینا فقط یه تعداد اطلاعات جزئی تریه که از حواشی مرگ مایکل درآورده شده و گاهی هم استباط های کسانی بهشون اضافه شده.

آره، تو این حرفا با هم تفاهم داریم...

هر چند باید بپذیری که اینکه من بشینم اینجا و اینا رو واسه تو تایپ کنم و هی خودم واسه خودم پست های طوماری از خودم در کنم یه نمه بی مزه و مسخره است!
شاید جای این بحث کلا اینجا نیست!؟ ها؟ موافقی؟ حالا یه عده کنه بازی در میارن به ما چه؟ مگه نه؟ این مدلیش فقط سلیقه شخصی منه!همین!

واسه من؟ خب بقیه هم میخونن دیگه :D پس جای این بحث ها کجاست؟ توی فروم فیلم و سریال؟ :D اینجا جای بحث های مایکلی هست ولی شاید بعضی بحث ها یکم سنگین باشه برای اینجا! همین! که اونم معمولا تو چت انجام میشه... و گرنه جای بحث های مایکلی اینجاست دیگه... اومدیم اینجا که با هم سر همین چیزا بحث کنیم دیگه!

یه عده کنه بازی در میارن؟ منظورت خودم و خودتی؟ :D آره به ما چه :D کدوم مدلیش؟ مدل 2012؟ :D

همین!

24 جولای 2012 18:49 #26467 توسط e r o s
خوبه این تاپیک طولانیه و شاید هرکسی فرصت خوندن پیدا نکنه و الا مخصوصا با جوابای وحید، زنده بودن مایکل به عام و خاص ثابت می‌شد!
وحید سبک یکی از مقامات تو جوابات می‌پیچونی!!

This is BREAKING NEWS

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

24 جولای 2012 20:31 #26475 توسط FeanoR

e r o s نوشته: خوبه این تاپیک طولانیه و شاید هرکسی فرصت خوندن پیدا نکنه و الا مخصوصا با جوابای وحید، زنده بودن مایکل به عام و خاص ثابت می‌شد!

جدی، من و اطلس که به اون فعلا هنوز معتقد نیستیم، تا در آینده ببینیم چی میشه!

وحید سبک یکی از مقامات تو جوابات می‌پیچونی!!

ای بابا به اون آقای مقام بگین از من تقلید نکنه دیگه! نمیخوام روشم خز شه! :))

جایی که فضا کوچیک باشه برای توضیح دادن، بهترین کار پیچوندنه!

25 جولای 2012 09:21 #26496 توسط atlas
eros تو ببین من چی کشیییییییییییییییییدم!!!! :D ( شوخی کردم وحید به دل نگیر! :D )

خوب از اون جایی که eros معتقده که ما توانایی اینو داریم که ثابت کنیم مایکل زنده اس پس من طی یک حرکت ساختارشکنانه و خائنانه به محض درست شدن این لپ تاپ لعنتی ام به افشاگری های بیشتری دست خواهم زد، جوری که نه تنها اعتقادتون به روح راسخ تر بشه بلکه خود روح رو کنارتون احساس کنید! مثل من که الان مایکل کنار دستم نشسته!!!

فقط هم یه راه داره ! اون هم اینه که همه هواداران مایکل در این فضای مجازی دست به یکی کنید و منو مثل کاترین بانو بدزدید و دست و پامو ببندید و در مکان نامعلومی زندانی ام کنید تا جلوی این افشاگری ها گرفته بشه!! مرده باد خائن!!! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :D :D :D :D :D :D :D

به امید روزی که مسئله زنده بودن مایکل حل بشه و یه تاپیک جدید درست کنیم با این عنوان : " محل احتمالی اختفای مایکل!!!!!!" B-) یوهاهاهاهاها( با لحن شیطانی!!!)

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

27 جولای 2012 19:10 - 27 جولای 2012 19:18 #26635 توسط atlas
خوب! بذار ببینم از کجا میشه شروع کرد؟
راستش چون یه سری چیزای درهم برهم و طبقه بندی نشده اس پس من فقط یکی یکی شروع می کنم به گفتن و ممکنه که یه چیزایی مثلا راجع به دادگاه یا کالبدشکافی یا هرچی گفته بشه و بعدا اطلاعات بیشتری راجع بهش پیدا بشه و خوب من هرچی دم دستم بود رومی نویسم ( البته سعی می کنم که منسجم بشه ولی خیلی سخته!!!) طبقه بندی چیزایی که می خونید با خودتون!
توجه توجه: من فقط چیزایی که خوندم و دیدم رو می نویسم و نتیجه گیری و تئوری پردازی و ... نمی کنم.
مایکل جکسون 100% فوت شده ولی خوب یه نمه عجیب فوت شد! همین وهمین! ومن چون از چیزای عجیب خوشم میاد رفتم سراغش و الان هم فقط می نویسم تا نظر شما رو هم بدونم ! اینجا انواع تاپیک ها درمورد مایکل هست. فقط جای یه بازی پلیسی کم بود که من شروعش کردم. هیچ احتیاجی هم نیست که اینجا من (یا دیگران) رو قانع کنید که نه، اینا همش الکیه و مایکل مرده! ما همه میدونیم( حداقل من و وحید که میدونیم!!! :D ) . هرکس هر چیز جالب دیگری که پیدا کرد خواهشا بذاره چون این اطلاعات به وفور در اینترنت پخش شدده و کار من یا گفته من یا عقیده من نیست! همین.

1- خوب همون طور که می دونید جرمین مرگ برادرش رو در مرکز پزشکی UCLA اعلام می کنه هر چند همون طور که گفتم راه اصلی اعلام خبر مرگ توسط پزشک مربوط بیمارستان هست و نه هیچ کس دیگه ای! در واقع هیچ دکتری وهیچ پرستاری و هیچ کسی از این مرکز پزشکی چیزی راجع به مرگ مایکل نگفته! و خوب کل این ماجرا می تونست ضربه مهلکی به حیثیت حرفه ای اون دکتری که قرار بود خبر مرگ اعلام کنه(وکل بیمارستان) وارد کنه! توجه کنید که اون روز tomeh tomeh همراه جرمین بود اون هم در حالی که اون قبلا اخراج شده بود!!! چرا اون باید اونجا باشه؟ بعدا درموردش بیشتر میگم.
2- یه نگاه کلی به صحنه ضبط شده از خروج آمبولانس از خونه مایکل آدم رو به این فکر می اندازه که اولا صدای آژیر آمبولانس کو؟؟؟ کل مراحل خروج آمبولانس از خونه بیش از یک دقیقه طول می کشه که آدم حوصله اش سر میره از این کش اومدن ماجرا چون این آمبولانسه و باید شاهد سرعت عملش باشیم نه مکث های طولانی و دادن فرصت به تک پاپاراتزی حاضر در صحنه برای فیلم و عکس گرفتن با خیال راحت ( مطمئنی عکس گرفتی؟ بریم؟؟؟؟) جالبه که آمبولانس معلوم نیست به چه دلیلی در کمال آرامش واز عقب از خونه خارج میشه درصورتی که عکس هوایی گرفته شده از خونه نشون میده که می تونسته به راحتی و خیلی سریع تر دور بزنه و خارج بشه و اینکه اصولا این خونه در دیگه ای داره که عبور از اون به مراتب راحت تر بوده ولی مشکلش این بوده که در معرض دید عموم نبوده و خوب نمیشده عکس های درست و حسابی از آمبولانس گرفت! در ادامه نشون میده که بن آمبولانس رو دنبال می کنه و فیلم میگیره ولی ما هیچ وقت این فیلم رو نمیبینیم! و در اینجا توجه شما رو به خاطره نقل شده از Lou Ferrigno از مایکل در Good Day LA جلب می کنم:" یه بار مایکل یه مانکن از خودش رو توی یه آمبولانس قرار داد تا پاپاراتزی ها رو اغفال کنه!!!)
3- CNN اعلام میکنه که هنگام ورود مایکل به UCLA همه باید ساختمان رو ترک می کردن! چه اتفاقاتی افتاد وقتی مایکل داخل بود و همه بیرون بودن؟؟
Randy Taraborrellis عنوان کرده که مایکل همه کارمندان UCLAرو می شناخت و بارها به اونجا رفته بود و روابط خوبی با اونها داشت.
4- LAX Airpor: در لیست پروازها میبینیم که اونا تاخیر پرواز بخاطر "یک فرد خاص" درروز 25 ژوئن که حتما میدونید چه روزیه داشتن! در واقع تعدادی تاخیر پرواز بین 8 تا 9 صبح ثبت شده و یک پرواز کنسل در همون روز ساعت 7:56 صبح ثبت شده. همین طور در روز 27 ژوئن مردی در بلاگ زنده لری کینگ اداعا می کنه که :" من بطور قطع می دونم که او نمرده! 2ساعت بعد از مثلا مردن او یک ناحیه در LAX Airport بطور مخفیانه بسته شد برای پذیرایی از یک شخصی که ناشناخته باقی موند. تعداد زیادی بادیگارد و دیده بان دور تا دور کسی رواحاطه کرده بودند که در یک SUV سیاه رنگ قرار داشت که داشتن وارد منطقه بسته شده میبردنش . و در یک باد شخصی به مقصد نامعلومی(طبق گفته برج مراقبت) پرواز کرده. با اون میزان بدهی که جکسون داشت و با اون دادرسی ها یی که به زودی از راه می رسید، من هم در جایگاه اون همین کار رو انجام میدادم!"
چرا این شخص باید چنین دروغی بگه اونن هم دو روز بعد مرگ مایکل در زمانی که هیچ کدوم از این شایعات رواج پیدا نکرده بود؟ پس مایکل به بیمارستان رفت با فرودگاه؟ نظر جرمین رو که قبلا براتون گفتم!!! نظر شما چیه؟
جرمین همچنین توی مصاحبه اش درمورد نقشه ای که برای فرار مایکل بعد از دادگاه 2005 کشیده بوده میگه که در این فرودگاه دوستانی داره!!! و حالب ماجرا فقط و فقط لیست پروازهای روز 25ژوئن هست که به وضوح می تونید توش یه پرواز بدون ذکر مقصد ببینید که اگه بتونم عکسشو میذارم! من میگم کسی که یه بار نقشه فرار کشیده.....شاید... نه! نه بابا! فیلم هالیوودی که نیست!!! :D :D

خوب دیگه چون می خوام برم افتتاحیه المپیک رو ببینم تا همین جا رو داشته باشید و شب موقع خواب به این فکر کنید که : همه اعتراف می کنن که مراسم یادبود عالی برگزار شد و همه متعجبند! چرا که درمورد خانواده جکسون اصولا همیشه یه مشکلی اون وسط وجود داره!! ولی به هر حال.... خوب برگزار شد. یه ذره عجیب نیست که یه همچین مراسم یادبودی تنها در 12 روز تدارک دیده شده باشه؟ با دعوت ستاره هایی از هر جای دنیا و چیدمانها و موسیقی و برنامه ریزی و هزارتاچیز دیگه که به خوبی برنامه ریزی و اجرا شد! اما به هر حال.... ما تبریک میگیم!نه! یعنی تسلیت میگیم!!!

این خیلی نامردیه که من نمی تونم تصویر اضافه کنم! :( یه بار توی پیوست ها زدم ولی نیومد!!! چه جوری باید عکس گذاشت؟؟؟ :-?

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, e r o s, کوچکترین طرفدار

28 جولای 2012 04:21 - 28 جولای 2012 04:22 #26644 توسط FeanoR

چه جوری باید عکس گذاشت؟؟؟

پيوست 04.JPG يافت نشد

اگه روی افزودن فایل میزنی و عکس رو نیاورد، دقیقا زیر افزودن فایل رو بزن(یک میلی متر پایین تر!)

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, atlas

28 جولای 2012 08:22 #26647 توسط atlas
سپاس فراوان وحیدجونی!! :x بذار بذارم ببینم میشه!!

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, e r o s, kingmichael

28 جولای 2012 08:26 - 28 جولای 2012 08:28 #26648 توسط atlas
واااااااااااای!!!! شد!!! :-bd :-P ~^o^~ :-)/:-) :x :)) :hug: :budbr: :clp: :clp2: :lighten: :hilrs: :jump: :bd: :guitar: :good: :D

لیست پروازهای ALX توی 25 ژوئن بودها!
چه حالی میده عکس گذاشتن!! من باید برم! باز با خبرا و عکسای جدید میام!! بای بای :x :*

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.