سؤال احتمال زنده بودن michael jackson!!!

21 جولای 2012 22:26 #26332 توسط FeanoR
پست طولانیه، احتمالا جواب منم طولانی میشه! البته سعی میکنم زیاد توضیح ندم، چون طولانی بشه خیلی ها نمیخونن!

مثلا همون طور که می دونین مایکل با دستبند قرمزی که همیشه داشت رسما نشون می داد که طرفدار و پیرو کابالاست و کابالیست ها به رموز اعداد و نشانهگذاری علاقه زیاد دارند و در جریان همه اتفاقات مرگ مایکل این قضیه دیده میشه و صدق می کنه! ی

اون دستبند ماله یهود هست نه کابالا، کابالا مثل فرق بهایی در مذهب شیعه و در دین اسلام هست! میبینی همونطور که اصلا تو اسلام بهاییت دیده نمیشه، کابالا هم دیده نمیشه تو دین یهود! برای همین کابالا رو اصولا یک فرقه جدا از یهود میدونن! پس اون دستبند ماله یهوده که با تعداد دوستای یهودی مایکل اصلا عجیب نیست!

ا همه می دونیم که مایکل در حال مبارزه با ایلومناتی که سلطه ی خودش رو بر موسیقی آمریکا اثبات کرده و از فرقه های شیطانی هم هست بود و کلی هم سخنرانی های افشا گرانه دار و داشتن سعی می کردن که بکشنش و حتی سالها برای تخریب شخصیتش تلاش کردن و در اواخر عمر خودش هم اعلام کرده بود که وحشت اره و برای زندگی خودش و بچه هاش نگرانه و به دنبال یه جای دیگه و یه اتمسفر دیگه برای زندگیه و اونجار و هم پیدا کرده!

جان؟!!! MAMMA MIA!!!

مایکل در حال مبارزه با ایلومناتی!!! کی سلطه خودش رو بر موسیقی اثبات کرده؟ یا چی؟ سعی کردن چه کسی رو بکشن؟ اصولا اگه یک گروهی سعی کنه یک نفری رو بکشه، حداقل در طول عمر اون چند بار بهش سوء قصد برای ترور یا کشتن میشه دیگه ولی چرا برای مایکل نشده؟ اگه ثابت کردی که تام اسندون یک ایلومناتی بوده، میشه گفت ایلومناتی برای تخریب شخصیت مایکل تلاش کردن ولی در اصل تام اسندون بوده، اون رو ببین میتونی به ایلومناتی ربط بدی؟

وحشت داره؟ راستش برای خونه پیدا کردن، مایکل گفته بوده که خودش و بچه هاش از خونه به دوشی خسته شدن و میخوان یک جای آروم در شمال لندن رو برای زندگی انتخاب کنن! که قرارداد this is it هم یک بند به نام درست کردن خونه برای مایکل در شمال لندن اونطوری که خودش میخواد داشته، ولی this is it اجرا نشد، پس تمام شرط و شروط ها هم باد هوا!

یا شما ها که طرفدارشین می دونین که در مصاحبه اش به وضوح گفت که از برگزاری تور متنفره و بعدها اعلام کرده بود که اگر دواره بخواد تور برگزار کنه این قضیه اونو میکشه و می تونید بیمار بودن مایکل رو که باعث استفاده بیشترش از قرص های مسکن شده بود به اینا اضافه کنید که به نظرتون برگزاری تور لندن اونم با اون همه اجرا برای کسی که تا چند وقت قبلش روی ویلچر دیده شده به نظر عجیب بیاد.

مایکل شصت پاش درد میگرفته رو ویلچر میشسته! اینکه روی ویلچر بوده، حتما ربطی به اینکه پاش شکسته یا اینکه فلج شده تا توان جسمی ش پایین بوده نداره، آخرین باری هم که مایکل رو روی ویلچر دیدم سال 2001 یا 2002 بود، بعدش دیگه ندیدم، اگه شما دیدین عکس شو اینجا بذارین!

مایکل 50 سال سنش بوده، مثل دوران دنجروس 34 35 سال نداشته که، تازه توی دوران هیستوری مایکل ریپ میزنه و کم میاره! چی برسه به دیس ایز ایت! اینکه تور اونو میکشه، حتما این نبوده که وسط کنسرت ترورش کنن! بخاطر فشار های جسمی گفته میمیره، تازه منظور مایکل مردن نبوده که، مثلا شما نمیگی که من اگه امروز فوتبال بازی کنم، میمیرم، خیلی خسته م؟ اینم تو همین مایه ها بوده! مایکل بعد سال 2005 دوباره شروع کرد به خوردن قرص های مسکن و دمرول و غیره، ربطی به دیس ایز ایت و سال 2009 نداره!

در مورد همیت this is it هم نکات مبهمی وجود داره که هنوز بی پاسخ مونده و خیلیا اونو فقط نمایشی از طرف مایکل می دونن که راه رو برای فرارش از فشاری که روش بود و تهدیدایی که میشد هموار کنه و در ضمن قرض مایکل رو هم .....! می دونین که؟؟؟ بعلاوه اینکه این تمرینات بعدا فیلم شد و اون هم کلی فروش داشت!!( مایکل عاشق کارگردانی بود و اینو همه می دونن، اینو همین جوری گفتم که یادتون نره!! B-) )

در مورد دیس ایز ایت نکات مبهمی وجود داره ولی اینا نیستن! تهدید که نمیشد بابا دیگه! مایکل هیچوقت زیر قرض کم نمیاورد، اون قرض هم مال دیروز و پریروز سال 2009 نبود که، سالها اون قرض رو داشته، خود مایکل تو مصاحبه پرایم تایمز میگه: « من پوست کلفتم، هیچوقت کم نمیارم!» مایکل تمام تمرین های تور های مختلف شو فیلم میکرده برای خودش! من خودم به غیر دیس ایز ایت، دنجروس تور و هیستوری تور رو هم دارم! پس به دیس ایز ایت ربطی نداره! فقط دیس ایز ایت به شکل سینمایی تدوین شد و اونم بعد مرگش تدوین این شکلی شده!

حتی جرمین هم در مراسم فرش قرمز this is it میگه درسته که اسمش this is it هست ولی همش همین نیست و خیلی خیلی بیشتر از این در راهه و این پایان ماجرا نیست!!(this is really not it! there is gonna be much much more going on! this is not the final curtain call!!) منظور جرمین از اینکه میگه چیزایی رو میدونه ولی نمی تونه بگه وهمین حرفرو هم اعضای دیگه ی خانواده میگن چیه؟ این افراد معتقدن که ماییکل در عوض بیمارستان به فرودگاه رفته و.....! جالبه که جرمین در یکی از مصاحبه هاش در حین صحبت و تعریف کردن میگه که :... وبعد مایکل رو به فرودگاه بردیم....! می خنده و تصحیح می کنه که: ااااااااا! منظورم بیمارستانه!! بعد ازش می پرسن که چیزی هست که می دونید و نمیگید و منتظرید آشکار بشه؟ میگه: بله بله! من می دونم ولی نمی تونم بگم!!!

تمام مسائل مربوط به جرمین رو ول کن، جرمین تو این سه سال و اون 46 سال قبلش نشون داد که فقط میخواد مشهور شه و این وسط 22 سالش رو از طریق سوء استفاده از مایکل خواسته مشهور شه!!!

چرا الیزابت تیلور روز 25 جون در سی ان ان میگه که مایکل خوبه و به خوبی نفس میکشه؟
چرا توی هلکوپتر حامل پیکر وی دو جنازه دیده مشه؟
چرا عکسای روز آخر زندگی مایکل(همون معروفا که بعدا خدا تومن به سایر خبرگزاری ها فروخته شده) توسط پاپاراتزی که دوست صمیمی مایکل بوده گرفته شده؟ و اصولا اون اون روز اونورا چی کار می کرده! (یعنی تصادف در این حد؟؟؟)

الیزابت همچین حرفی زده؟ توی هلیکوپتر دو جنازه دیده میشه، پس چرا من ندیدم؟ پاپاراتزی که دوست صمیمی مایکل بوده؟ حتما تمام اون آهنگهایی که میگه از دست پاپاراتزی ها خسته شده رو هم برای همین دوست صمیمی ش خونده؟ اصولا پاپاراتزی ها کارشون همینه که دور و وره افراد مشهور پلاس باشن!

در مورد کنراد موری سئوالات زیاده که من خسته اتون نمیکنم! جالب ترینش عضویت خود موری در گروه های فراماسونری و استخدام او تنها مدت کوتاهی قبل از مرگ مایکل و به اصرار خود مایکل( که عاشق کارگدانیه) هست و جابه که همه عکسای گرفته شده از موری توسط همون پاپاراتزی که عکسای روز آخر رو گرفته بود و دوست مایکل هم هست ،گرفته شده!!! و اگه دقت کرده باشین موری اصولا همیشه تنهاست!

منظورت سال 2003 هست، نه؟ اگه میگی موری فراماسونری شده، یک سری شایعات در این مورد هست ولی همه شون روی سالهای 2003 تا 2004 توافق دارن، نه چند روز قبل مرگ مایکل! موری الانم تنهاست!!!

چرا ویدئو های خونه مایکل در روز حادثه همگی محو شدن با بهانه اینکه پلیس فکر نمی کرده اونا مهم باشن!!!!!(فکر کن!!!!!)
چرا بعد از مرگ مایکل LAPD خونه اش رو مه رو موم نکرد و حتی خانواده مایکل به اونجا رفت و آمد داشتند و چیزایی رو خارج رکدن( و احتمالا شاید هم وارد کردن مثلا!!!!!!!؟)
چرا مایکا با چوپرا کتابی به نام FATED نوشته که داستانش مربوط به ستاره پاپ میشه که داره زندگی می کنه در حالی که همه فکر می کنن مرده؟؟؟؟
چرا BRIAN OXMAN گفته که عکس گرفته شده از مایکل در آمبولانس به احتمال زیاد فتو شاپه؟؟؟؟؟؟ ( اون که دیگه یه فن نیست که همین جوری یه چیزی بگه وچرا اصلا باید این رو بگه وچرا اون توی روز مرگ مایکل موقع مصاحبه مدام تلاش می کنه که نخنده؟؟؟؟؟)

خب چیز مهمی نیست که بشینی 10 ساعت خوابیدن مایکل رو تماشا کنی! البته این یکم آره مشکوکه، قبول دارم.

مهر و موم هم که بکنن، بازم خانواده میتونن وارد بشن! پس وارد شدن خانواده جکسون ربطی به مهر و موم نداره! چیزی خارج کردن؟ مثلا چی؟ تا حالا نشنیده بودم! چی گروه جالبیه این beLIEver!

شاید برایان محو نقش لئونارد توی فیلم غلاف تمام فلزی بوده! که یکسره میخندیده!

چرا هی همه می گن که موقع صبح باهاشون تماس گرفته شده در حالی که مایکل بعد از ظهر مرده!
چرا جنت کلا یادش نیست موقع شنیدن خبر مرگ برادرش کجا بوده و هر بار یه چیزی میگه؟ و اون اصولا هر بار( هربار) از ماجرای مرگ داره حرف می زنه درحال خندیدنه! از خنده های وحشتناک مراسم یادبود که هیچی نگوووووو!!!
چرا مایکل دوست قدیمیش FRANK DIELO رو بعد از بیست سال درست در سال 2009 دوباره منیجر خودش می کنه؟؟
چرا مایکل john branca رو دقیقا 8 روز قبل از مرگش دوباره وکیل خودش معرفی می کنه؟

مایکل ساعت 10:30 صبح حالش بد شده! یعنی ساعت 10:30 تازه دیدن که حالش بد شده، مایکل احتمالا از ساعت 9 صبح حالش بد بوده! بعد تا ساعت 11 همه مونده بودن و موری هم داشته مثلا عملیات اولیه پزشکی شو انجام میداده که انجام نداده! ساعت 11 به بقیه زنگ زدن، اول یکی از محافظ ها، بعد همکارها و بعد خانواده! مایکل ساعت 12:21 زنگ زدن به 911 که مرده و نفس نمیکشه! بعد چطوری مایکل بعد از ظهر مرده؟ این که هنوز ظهر هم نشده!

فرانک دیلو و جان برانکا رو چون اصولا یک ماه بعد تور مایکل شروع میشده و تمام خواننده همینطورین، فقط مایکل نیست که!

چرا مایکل دقیقا 22 روز قبل مرگش بچه هاش رو بدون ماسک بیرون می بره و قبلش هم گفته بوده کهمی خواد اونا رو به دنیا معرفی کنه و،همون طور که الان داره می کنه!!( یه تصادفات جالبی!!!!!) و چه کار گردان قهاری!!!
چرا ما بالاخره نمی فهمیم مایکل مریض بوده در اون دوران یا نه چون اون سعی می کنه روی ویلچر دیده بشه و در طول دو ماه حد اقل 30 بار به پزشک مراجعه کنه همراه با عکسای زیاد در حالی که روی سن this is it کاملا سالمه!( جرمین یه بار میگه اون کاملا سالم و آماده بود و یه بار میگه که نه اون از دارو استفاده می کد! اصولا همه اعزای خانواده اول می گن نمی دونستن دارو استفاده می کنه بعد می گن می دونستن!!! یا هزار تا داستان دیگه که البته به دلیل عجیب بودن کل خانواده جکسون این مورد عجیب نیست!!!!)

مایکل وسط مردم که بدون ماسک نبردشون! از جای تمرین در اومدن رفتن سوار ماشین شن، ماسک نداشتن، حالا اون پاپاراتزی که عکس گرفته خیلی بیکار بوده که اونجا پاتوق کرده بوده! مایکل حال درست و حسابی نداشته و بی خوابی داشته و درد عضلانی! اون ویلچر دیده شدنش اصولا خیلی طبیعیه، اگه رو ویلچر نبود ما تعجب میکردیم!

گفتم که کلا جرمین رو ول کن، حالا نه اینکه این دو برادر خیلی هم به هم نزدیک بودن، برای همین جرمین تمام رازهای مایکل رو میدونه! خودت جواب خانواده جکسون رو دادی دیگه!

چرا یه دوست خانوادگی میگه مایکل ممکنه 6 ماه دیگه بمیره و دقیقا این اتفاق 6 ماه و 2 روز بعد می افته؟؟؟؟!!!
چرا در فیلم آماده شده برای smooth criminal در this is it مایکل نقش کسی رو در یک فیلم قدیمی بازی می کنه که مرگ خودش رو صحنه سازی می کنه( توی فیلم ها!!!)
چرا مایکا دقیقا کمتر از یک روز بعد از پایان هر آنچه برای تهیه فیلم this is it لازم بوده میمیره؟
چرا تنها عکس در طول تمرینات گرفته شده مایکل رو در پشت دوربین نشون میده همراه کنی؟ (بقیه عکسا از روی فیلمه!!!!)
چرا مایکل در O2 میگه: when i say this is it, it really means this is it!! this is the final curtain call!!

اون دوست خانوادگی کی بودن اونوقت؟ منم دکتر بابابزرگم گفت که 2 ماه بعد میمیره، دقیقا راس دو ماه مرد، نه یک روز اینور نه یک روز اونور!

مایکل آخر اون فیلم نمیمیره! اگه کسی دیس ایز رو با تدوین متفاوت دیده باشه، میفهمه که اونجا که مایکل از شیشه میپره پایین، بعد با اسلحه میاد رو سن مثلا، انگار پریده، افتاده رو سن! تازه کسی از تو پنجره بپره که نمیمیره! اون یکجور فرار بود!

چون دقیقا یک روز بعد میخواستن نقل مکان کنن به مکانی که سری اول کنسرت ها قرار بوده اونجا اجرا بشه، برن! یعنی تمرینات توی لس آنجلس تموم شده بوده دیگه! پس دیگه چیزی نمیمونه که بخوان فیلم بگیرن ازش!

چونکه قرار بوده از موسیقی کناره گیری کنه اون جمله رو گفته!

چرا تنها عکس استفاده شده در خاکسپاری عکس مایکل در liberian girl هستش که در این ویدوئو مایکل در آخر کلیپ در حالی که پشت دوربین بعنوان کارگردان نشسته و تمام مدت همه داشتن دنبالش می گشستن از بالا پاییم میاد و میگه که این همش fake بوده! دقیقا موقع سخنرانی دردناک پاریس در یادبود هم همین عکس پشت سر پاریسه!

مایکل تور liberian girl میگه که همه چی Fake بوده؟ راستش مایکل میگه: It's Wrap اصولا یک اصطلاح بین کارگردان ها هست که یعنی عالی بود!

اصولا چرا مراسم خاکسپاری این همه شاد و خجسته است و همه در حال خندیدن و شوخی کردن اند و عکسایی که بعد از خاکسپاری گرفته شده اونقدر خجسته اند که ما توی عروسی مون انقدر خجسته نیستیم!!!!)

اصولا ما با اونا فرق میکنیم! طرف کل خانواده شو از دست داده، میره دو تا گل روی قبر افراد کل خانواده ش که مردن میذاره، دو دقیقه بعد با دوست پسرش میره، یکجایی!

تا اینجا بخونین، تا وقته بقیه شو جواب بدم که اینطوری احساس طولانی شدن نکنین!

تمام این جوابهایی که من دادم، نظر خودم بوده...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, کوچکترین طرفدار, kingmichael

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

21 جولای 2012 23:06 - 21 جولای 2012 23:07 #26336 توسط FeanoR

مراسم خاکسپاری درست مثل یک فیلم و با نظارت خانواده و بصورت full hd!! پخش شده البته فقط قسمتهایی که خانواده اجازهداده بودن! منتها بعدا فیلم های هوایی از مراسم پخش شد که کلی ابهام و ماجرا باقی گذاشت که بی خیال اون میشم( که جرمین هم بابت پخشش دلخور شده بود!!)

مثل اینکه مایکل جکسون مرده! تمام مراسم خاکسپاری به صورت زنده، پخش میشده که تمام مردم جهان ببینن و بعد یک میکس زیبایه چند ساعته منتشر شد که مردمی که نتونستن بمیرن، ببینن! حالا برای ما شده یک نوع آرشیو! باز جرمین!

مسخره تر از همه خنده های بی پایان تمامی اعضای خانواده جکسون در مراسم یاد بود حتی هنگام سخنرانی دردناک پاریسه که راستش امیدوارم این یکی رو حتما دیده باشید چون از دست دادنش جای تاسف داره!حتی خنده های پرنس و پاریس هم جالبه و من که به شخصه بجز صدای گریه هیچ قطره اشکی که از چشمان این دو عزیز جاری بشه ندیدم! حالات پاریس قبل از سخنرانیش جدا دیدنیه! جان من حتما ببینید!!! تنها کسی که در طول یادبود گریه می کنه بلنکته که با سن کمش اصولا نمی دونه چه اتفاقی داره می افته همون طور که بعدا هم گفته بود که: پدر به تعطیلات رفته!!! " من عاشق بلنکت ام!!

فرداش هم تازه رفتن استخر! اینا همه ش طبیعیه، اونا رو با ما مقایسه نکن! اصولا من اگه جای مایکل بودم و میخواستم بمیرم و یک خانواده ای مثل خانواده جکسون داشتم، بعد یک کاری میکردم، فقط خودم و بچه هام بدونن نه کسی دیگه! تازه فکر کن، خانواده جکسون بدونن مایکل زنده س، بعدش همچین کاری رو هم الان بکنن و بگن وصیت نامه تقلبی بوده و به دنبال ارث و میراث مایکل بیوفتن! حتما اینم نقشه خود مایکل بوده، نه؟!!!

چرا جرمین در مراسم یادبود هنگام خوندن شعر رو عوض می کنه و بجای : light up your face with gladness, hide every trace of sadness می خونه: light up your face with sadness, hide every trace of gladness!! معنیش جالب میشه نه؟!

باور کن اگه مایکل هم زنده باشه، ولی جرمین نمیدونه! کل خانواده جکسون نمیدونن، چون اینا از صد تا پاپاراتزی برای مایکل بد تر بودن!

به کسانیکه در یادبود سخنرانی کردن دقت کردین؟ چرا دوستای بسیار صمیمی تر حضور نداشتن؟ اسم نمی برم چون زیادن!

صمیمی تر از بروک شیلدز؟ که قضیه سال 1987 و 22 سالگی ش رو با مایکل داشته؟

چرا موقع مصاحبه یک پاپاراتزی با جو جکسون دختری که همراه جو هست میگه مایکل عاشق طرفداراشه و دلش براشون تنگ شده؟
چرا همیشه TMZ اولین خبرا رو در مورد مایلکل میده؟ بعضیاش جدا جدا جدا جالبه!! یکیش اینکه TMZ 6 دقیقه قبل از زمان ثبت شده مرگ مایکل ، اون رو اعلام کرده!!!!
چرا کاترین میگه : یه اتفاقسی افتاده..... من نمی دونم چیه و نمی تونم بگم!!

این چی کاری بود دیگه، اگه مایکل زنده س و نمرده و تمام اینها یک فیلم بوده که از تهدید ها به قول شما فرار کنه، اینطور که شما داری مینویسی، همه میدونن که مایکل زنده س، چیکاریه دیگه! معمولا اینکارا رو میکنن که همه فکر کنن طرف مرده ولی فقط خود اون فرد زنده باشه و چند نفر از همکارای نزدیکش و بقیه ندونن! اینکه همه میدونن که!

چرا جو کالبد شکافی رو خصوصی می خواد ولی بهش نشون داده نمیشه؟
چرا جو در حال قهقهه زدن و خندیدن با صمیمی ترین دوست مایکل دیده میشه ( عکسای جالبین خدایی!) دقیقا یک روز بعد از مرگ مایکل!!
چرا کنی اورتگا در مراسم یادبود میگه: کمتر از یک هفته پیش( باتاکید!!) ما اینجا بودیم و مایکل با ما بود ، در حالی که در زمان مراسم یادبود مایکل 2 هفته بوده که مرده بوده! ( اشتباه لپی بوده البته. درسته...)

چون دلایل زیادی داشته که بهشون کالبد شکافی خصوصی رو ندن!

کلا خانواده جکسون شاد میزنن، من میگم فرداش بچه های مایکل رفتن استخر! خندیدن که دیگه چیزی نیست، ولی خداییش خیلی طبیعیه! اونا مثل ما 3 و 7 و 40 م ندارن که! یک دقیقه سر قبر میرن همون روز اول و بقیه ش شادن، مگه اینکه مثلا طرف همسرش باشه یا دوست دختری چیزی!

من جمله کنی اورتگا رو دقت نکردم! اگه گفته که خیلی مشکوکه!

چرا جو نمی دونه که بدن مایکل بهداز memorial کجاست؟؟ جالب ترین چیز درباره جو مصاحبه اش با cnn هست و مصاحبه ای که بعد از مرگ مایکل داشته و باید ببینید چقدر شاده و براش طبیعیه و در عوض جواب دادن بهه سئوال درباره مایکل به معرفی محصولات و هماران جدیدش می پردازه! عجب دجالیه این آدم!!!

اون جمله آخر جواب خودتو دادی!

چرا همه فامیل جکسون در مصاحبه ها گفتن که چیزی رو می دونن ولی نمی تونن بگن!!!
چرا همه معتقدند که بچه های مایکل خیلی خیلی خوبن و هیچ مشکلی ندارن و واقعا هم هستن!!!( الان رو نمی گم!درست بعد از مرگ پدرشون منظورمه!)
چرا ما همه فیلمی رو که ben evenstad در 25 جون گرفت هرگز ندیدیم؟ و جالبه بدونین که ثابت شد که او درباره اتفاقات اون روز دروغ گفته! وچرا باید دروغ بگه؟؟؟؟
چرا هیچ کدوم از کارکنان بیمارستان رو کلا هیچ جایی نمی بینیم در صورتی که اونا باید خیلی مهم باشن و حتی برخلاف عرف بیمارستان ها این برادر مایکل بود که خبر مرگش رو در بیمارستان اعلام کرد ونه دکتر!!!

اگه خانواده جکسون میدونستن که مایکل زنده س، اینکاراشون رو نمیکردن الان! علیه بنیاد بشن!

منم بابام بمیره، عمه م میگه که وحید حالش خوبه، چون یکجوری تلقین به خودم بشه که میتونم خوب باشم، دنیا که تموم نشده! این یک دلسوزی ساده س!

وقتی که ندیدیم، از کجا بدونیم که دروغ گفته؟ وقتی ما ندیدیم یعنی منتشر نشده دیگه!

خداییش من الان یک حساب سر انگشتی کردم، کل مردم آمریکا میدونن که مایکل زنده س!

من در این لحظه دیگه ساکت می شم و فقط اضافه می کنم که چون یه دفه شروع کردم به پرسیدن پس سئوالاتی رو که نیاز به یه سری اطلاعات قبلی از مایکل داشت و اونایی رو که در اتفاقات قبل از 2009 کنکاش کرده بود و نتایج جالبی هم داشت رو نپرسیدم! من آدم کنجکاویم و امیدوارم منو بابت همه سئوالاتی که در طول گشت و گذارم در دنیای پر رمز و راز مایکل برام پیش اومده بود ببخشید. بله مایکل هرگز کسی رو اذیت نمی کرد ولی اون نشانه هایی برای هوادارانش گذاشته و بچه هاش هم که.... خودتون بگید.... من عاشق این سه تا بچه ام اما فکر می کنم سخنرانی شون در رمکسا یادبود و حتی گرمی یه نمه عجیب و غیر طبیعی بود! اونا فقط پدرشون رو داشتن و عاشقش بودن ومن امیدوارم که همیشه بهترین ها در انتظارشون باشه ولی چون خیلی زیادی کنجکاوم صرفا برام جالب شده بود.

این سئوالات خیلی جالب بود، من خودمم دنبال این قضیه که مایکل زنده س بودم ولی اونطور که من دلیل پیدا کردم، کسی نمیدونست مایکل زنده س و همه فکر میکردن که مرده ولی مثلا در اصل زنده بوده مثلا ولی این وسط به مسائل خیلی مهم تری دست پیدا کردم!

اگه خیلی کنجکاو هستی این مسئله زنده بودن یا مرده بودن مایکل رو از یک بعد دیگه بررسی کن! یک سری مدارک موثق پیدا کن :-bd

من عاشقشم چه مرده و چه زنده!!!

Me Too!

مایکل شرایط پیچیده و سختی رو از سر می گذروند و به این سادگی ها هم که ما فکر می کنیم نیست واون همواره به مبارزه ادامه داد و زندگیش این اواخر همون طور که خودش گفته بود در خطر جدی بود.ولی بهر حال اون همواره ه دنبال آرامش و صلح بود و امیدوارم چه مرده و چه زنده الان بهش رسیده باشه!

شرایط سختی رو گذرونده، مبارزه هم ادامه داده ولی این مبارزه هیچ ربطی به ایلومناتی و فراماسونری و غیره نداره، اینو برای جهت اطلاع گفتم!

امیدوارم امجی فن ها همیشه همینقدر کنجکاو باشن!

تمام این جوابهایی که من دادم، نظر خودم بوده...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, کوچکترین طرفدار, kingmichael, atlas

22 جولای 2012 06:06 - 22 جولای 2012 06:38 #26357 توسط atlas
سلام دوستان! feanor جان مرسی از حوصله ات عزیز! واما بازم نظر من البته اگه بازم حوصله داری؟ ها؟
-در مورد دستبند و اینکه علامت چیه با هم توافق نظر نداریم مگر اینکه هر کدوممون منابعمون رو بگیم تا ببینیم کدوم یکی درست تره. این دستبند رو سلبرتی های دیگه هم دارن وربطی به دوستای یهودی نداره و بر خلاف نظر تو به نظر من برعکس، نه تنها به کلیت یهود که تو گفتی نیست که اتفاقا جزئی تر از کابالا هم هست! البته پافشاری نمی کنم چون هنوز اطلاعات خودم کامل نیست ولی خوشحال میشم سرش بحث بشه.
-عزیز شما که حتما بیشتر از من از ایلومیناتی می دونی برام عجیبه که توجهی به اون همه نشانه های ضد ایلومناتی یا آنتی ایلومناتی با تاکید ها تکرارهای زیاد در کلیپ های مایکل نشدی چرا که او خودش هم در بین اونها کار کرده بود و به خوبی با آنچه دارن به سر هنرمندان و مخاطبینشون میارن و سلطه ای که تو با تعجب ازش حرف میزنی آشنا بود بخصوص الان من یاد آخر کلیپ black or white و they dont care... افتادم که نیاز به گشتن زیاد هم نداره.کافیه با نشانه ها وعلائم و... اشون آشنا باشی و با دقت بیشتری ببینی و بتونی متن ترانه رو به راحتی تطبیق بدی.. من نمی گم که او خودش رو محدود به مبارزه علیه سلطه و این چیزا کرده بود یا شب تا صبح خواب هرم میدیدولی به هر حال نمیشه قدرت اونا و تاثیر مستقیمشون برزندگی هالیوودی ها رو دست کم گرفت مگر خود مایکل نمیگه که من هیچ اختیاری از خودم در زندگیم نداشتم وتنها چیزی که در اختیار خودم بود انتخاب غذا بود؟این اونا کین؟اونایی که مایکل میگه حتی لباساش و اینکه چی بگه چی نگه یا هر چیزی دیگه ای رو بهش دیکته می کردن؟ فکر میکنی فقط شرکت های موسیقی بودن که باهاشون کار می کرد!؟ اصلا همین شرکت ها و کمپانی ها رو کی اداره می کنه؟ sony مثال خوبیه مگه نه؟ مایکل چی درباره سونی و تامی متولا گفت؟ مگه نگفت اون شیطانه؟ دنبال رابطه با ایلومناتی می گردی برو سایقه متولا و کلا سونی رو چک کن همه چیز به یهود ختم میشه عزیزم. عضویت این افراد در رده های بالای فراماسونری چیز پنهانی نیست که من بخوام ثابتش کنم!!یادتونه که مایکل گفت سونی از من عصبانیه و اونا سعی خواهند کرد حالا که من یک هنرمند مستقل م آلبومم رو شکست بدن؟ وقتی به عمق نفوذ یهود در هالیوود پی میبری این دیگه یه سری روابط ساده کاری و تجاری نیست! من فقط مایکل رو نمی گم! تعداد قربانی ها خیلی بیشتر از ایناس و در دنیا از این خان گذشتن که ما تازه داریم سرش بحث می کنیم که آیا اصلا وجود داره یا نه!!! جیمی هندریکس و 2pac و باب مارلی و خیلی های دیگه ترانه های آزادی خواهانه می خوندن و نمی خواستن برده اونا باشن الان کجان؟ اینکه کی بمونه و کی بره توی هالیوود همون طور که می دونی به هاین سادگی ها هم نیست و دست شخص هنرمند هم نیست! اینکه یکی ثل جان لنون بمیره و یه بی استعداد مثل مک کارتنی هنوز داره دینگ دینگ می کنه و حمایت بی دریغ ازش میشه الکی الکی نیست! آره فدات شم!!! این نظر منه البته و راستشو بخوای در این یه مورد نمی تونم مثل تو ساده گیر باشم! پس تو رو خدا تو دیگه نگو که برای ربط این دو تا به هم باید شخص تام اسندون یا تک تک اشخاص مرتبط با پرونده های مایکل رو به ایلومناتی ربط داد! اونا روششون این طوری نیست وتو هم می دونی! من نمی گم که همه جزئ به جزئ زندگی این آدم با مبارزه با ایلومناتی عجین بوده که حتی اگه مثلا دل درد هم می گرفته حتما دست های پشت پرده بودن!!! هر کس در طول زندگیش درگیر مشکلات خودشه بخصوص این آدم ولی تاثیر روابط هالیوودی بر سلبرتی ها اگه بخوان ساز مخالف بزنن اونا رو با مشکل مواجه میکنه! تو هم که انتظار نداری سونی یهو بیاد یه رفتار بد علنی با مایکل بکنه که همه طرفداران او بریزن سرش که؟ ها؟ همون طور که خود مایکل گفت اونا توطئه می کنن! همین! خیلی هم زیرکانه این کار رو می کنن! خود مایکل میگه که این بلا داره سر هنر مندان دیگه سونی هم میاد. و حتی اسم هم میبره وتعریف می کنه! بعلاوه میگه:" اونا برای اینکه منو خراب کنن به من تهمت میزنن تا وجهه من رو در عموم خراب کنن، این کاملا دسیسه است و شما باید اینو بدونین!"
-اینکه می گی برای کشتن یه نفر باید چند تا ترور یا همچین چیزی بوده باشه دیگه واقعا باعث میشه که فکر کنم چیزی از کل ماجرای ایلومناتی نمی دونی رفیق! در مورد یک گروه گنگستر یا تروریست که صحبت نمی کنیم! توضیح این قضیه مفصله و دیدگاه من با تو متفاوت پس بی خیال!!!
-در مورد ترس مایکل ،منظور من اونی که تو گفتی نبود بلکه دارم از صدای ضبط شده خود مایکل که بعدد از فوتش پخش شد و حتما شنیدی حرف میزنم که میگه: " من برای زندگیم وبچه هام نگران،من جدا می ترسم. من نگرانمون هستم چون در کمین ما هستند!!!!.....می خوام در یک محیط دیگه باشم.من جایی که می خوام رو پیدا کردم....... می خوام خیلی از اینجا درو باشم........ ما با هم برادریم و نباید به سیستم اجازه بدیم که بین ما قرار بگیره....... من می خوام در شهرت بمیرم،من این کار رو انجام دادم، من انجامش دادم به روش خودم!....."
-در مورد توان جسمی مایکل هم بهتره فیلمی که حین بررسی قرارداد this is it ازش گرفته شده رو ببنی... در ضمن دوستان مایکل که باهاش همکار بودن مثل rodney jevkins کسانی هستند که معتقدند اجرای 50 تا کنسرت در لندن و بعد هم در دور دنیا توسط مایکل در اون موقعیت و شرایط(ازهرنظر) غیر قابل تصوره و ازش می خواستن که اول از سلامت کاملش مطمئن بشه چون این عجیب به نظر می رسیده منم نگفتم که چرا و چی و اینا! من فقط گفتم به نظر منم عجیب بوده! همین!
دوست جون منم نگفتم معنی تور می کشتش یعنی ترور میشه!!!!!!! این چه برداشتیه پسر؟ منم گفتم از لحاظ روحی همچین برداشتی از تور داشته ولی به هر حال من که یه روز واسه فوتبال بازی خسته ام و یه چیزی می گم قابل مقایسه با هنرمند بزرگی که بعد این همه وقت در این شرایط بدون داشتن آهنگ جدیدی در حالی که از برگزاری تور هم به شخصه متنفره(خودش می گه مثل رفتم به جهنمه برام) و حالا تصمیم به بازگشت اونم با یه همچین هجم وسیعی از برنامه ریزی داره ، نیست! همین ! فقط عجبه وگرنه مایکل عزیز که یقینا از عهده هر چیزی بر میاد!
برادر !چنان راجع به اینکه مایکل هیچ وقت کم نمی آورد حرف می زنی که انگار...... بی خیااااااال! قبولت دارم! منم نمی گم اسطوره کم آورده بوده دارم می گم در معرض فروش و.... قرار گرفتن خیلی هم راحت نیست و این صرفا یه تئوریه!همین!
-در مورد تمرینات ضبط شده this is it سئوال زیاده وبرام جالبه سئوالات و ابهامات تو رو هم (که هی سکرت بازی در میاری و نمیگی) بدونم!کسی در مورد این تمرینات وچرایی ضبطش شک نداره و من و همه هم در مورد همه خواننده های محبوبمون قبلا این قضیه رو دیدیم و لذتشو بردیم ولی ی سرچ ساده در IMDB برای اونایی که اهل فضولی زیادی و کنکاش راجع به کمپانی ها و ... اند آدم رو به این نتیجه می رسونه که انگار یه جورایی این قرار بوده از اول فیلم باشه و اصلا مستند نیست!و بله من هم می دونم که بعد مرگ مایکل تدوین شده و اصولا هم باید همین میبود دیگه و حتی اینکه اورتگا میگه که موقع تدوین هر روز روح مایکل رو صدا می کرده وبا کمک اون تدوین می کرده هم دلیلش اینه که اورتگا به روح اعتقاد داره!!!!!!! :-p یا اینکه اورتگا درجواب یه فن که ازشمی پرسه آیا مایکل زنده اش براش توییت میکنه که هر کس نقطه نظر خودشو داره ودر آخر جمله هم یه smile خوشگل میذاره دلیلش اینه که اورتگا به توییتر بلبلان علاقه ویژه داره! ;;) اما جدای از شوخی دلم می خواد بیشتر در مرود this is it بدونم! خودش رو دیدم و جدا باحال بود! آدم بغضش میگیره! جدا من عاشق مایکل ام! این جدی بود راست می گم!
-جرمین رو کلا ول می کنم! حق با توئه! دمت هم گرم... :clp2:
-در مورد تمام مصاحبه هایی که در موردشون سئوال کردم میشه به راحتی توی یوتوب پیداشون کردو در ضمن، این چه ربطیه که بین پاپاراتزی که من می گم و ترانه مایکل در مورد پاپاراتزی ها میدی؟ منم از معلمای مدرسه ام بیزارم ولی دست دوستی جماعت فرهنگیان رو که برای همیشه رد نمی کنم! (مدل جواب دادن خودت بود ها!!! ;;) ) بعله اسم اون پاپاراتزی ben eevenstad دوست ده ساله مایکل هست که مصاحبه هاش به وفور (بخصوص بعد مرگ اون خدابیامرز) یافت میشه! عکساش با مایکل هم بسیار تریپ عشقولیه و میتونین با یه سرچ بیابید. بازم میگن که من فقط کلی گفتم وگرنه دور و بر همه این آدما کلی سوال هست! داشتم می گفتم که اون روز فقط و فقط (برخلاف نظر شما که پاپاراتزی ها دور و بر سلبرتی ها پلاسن!) فقط جناب ben اون ورا بوده به دلایل مربوط به خودش به هرحال و اتفاقا بر عکی نظر oxman، من معتقدم که عکسای آمبولانس واقعی اند و فتو شاپ نیستن چون این دوستمون اونا رو گرفته و 6 تا هم هستن و آدم نمی تونه 6 تا عکس رو فتو شاپ کنه وبرای همین برام جالب شد که چراoxman باید یه همچین چیزی در مصاحبه اش بگه؟؟؟ حالا اینکه اونی که توی آمبولانسه MJ هست یا نه دیگه جدا به ما مربوط نیست! ben توی مصاحبه هاش یه جایی میگه نمی دونسته که توی آمبولانس کیه و جای دیگه میگه که میدونسته اون مایکله که دارن می برنش و اونا(یعنی اون و دوستشchris) عکاسی می کنن و اینا و اینا... اینم از داستان بن...
-کنراد موری طی فضولی های من بر اساس سوابق فعالیت هاش عضویتش در این گروه اثبات شده چون حتما در جریانی که این جور عضویت ها فرم پرکردنی نیست که بعدا چهار تا بچه مثل من بتونن درش بیارن بلکه تعهدات و کارکرد و رده بندی های اعضاست که چیزایی رو تا حدی معلوم می کنه! این هم جزئ همون تئوریه و من اصراری روش ندارم و عقاید هر کس به خودش مربوطه به هر حال!!
-بله! موری الان تنهاست دیگه! منم نگفتم از زمان بچگی تنها بوده که! اصولا از بعد از راابطه اش با مایکل برای ما مهمه تا امروز! اون در کل جلسات بازرسی و دادگاه و.... تهاست ( حتی در عکسهایی که اگه دقت کرده باشین عکاسش همگی یه آدم جالبین هم تنهاست! کنار ساحل هم تنهاست! سر خاک مایکل هم تنهاست! اون اصولا همیشه خسته و تنهاست! و من نمی دونم چرا هر کی به این قضیه ربط پیدا می کنه عجیبه!طبیعی توشون کمه خدایی!) واقعا طفلک مایکل! البته موری همیشه تحت مراقبت و حمایت یه عده است که اگه دوست داشتین ته وتوش رو براتون در میارم!! :-? با توجه به اینکه برای قاتل احتمالی مایکل ، موندن در زندانی که توصیف جالبی ه داره و خودش ماجراییه و کش پیدا کردن محاکمه یک موهبت محسوب میشه برای اینکه هوادارن عصبانی مایکل دم مرگ او توانایی کشتنش رو داشتن!
-10 ساعت خواب رو تماشا کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دمت گرم! مگه فیلم psrsnormsl sctiviies بوده؟ اینم از چهره ماموران پلیس بعد از تماشای 10 ساعت خواب مایکل: :crsh:
-عزیزم من و تو به قوانین ایالات مختلف آمریکا آشنا نیستیم و باید خدمتتون بگم که خیر!اتفاقا اگه به اندازه من کنه بودی از زبان قانون مدار آمریکایی اهل ایالت کالیفورنیا میشنیدی که اصولا مهروموم نکردن خونهبوده که اجازه ورود خانواده اش به خونه رو داده و بله! با یه وسیله نقلیه تو مایه های کامیون هم وارد شده و عکساش هست. در اینکه چیزایی رو بردن شکی نیست ولی کسی نگفته چیزی آوردن یا نه! خدا عالمه والا!!
-برایان و لئونارد رو فراموش کن! من وتو باید محو تماشای خنده های جکی و جرمین و جنت و لاتویا و.... بشیم که رو اعصاب منه!!!!!!! ~X(
-در مورد ساعت و چگونگی تماس با اعضای خانواده اونقدر هر کردوم دروغ و دونگ گفتن که من ترجیح می دم کلا حق رو به تو بدم و سکوت کنم. فقط پیشنها می دم که همگی مصاحبه های جنت رو از دست ندین!!!
-پیشینه فرانک دیلو و جان برانکا برای من جالب بود و رابطه اشون پس از سال ها با MJ و اتفاقاتی که الان داره -برای خانواده می افته ولی باشه حق با توئه. من که فکر می کنم مایکل بیشتر به اونها پناه برده بود!!!! ولی به هر حال هر هنرمندی همین طوره درسته...
-منم انتظار نداشتم که مایکل بچه ها رو یهو از بالکن خونه به مردم نشون بده یا شب افتتاح this is it ببرشون روی سن! مایکل جکسونه دیگه عزیز! در مورد اینکه یه پاپاراتزی بیکار که کمین کرده بوده عکس بچه های مایکل رو گرفته اونم در حال که اون طی 10-11 سال بچه ها رو به اون شدت محافظت کرد و... هر چند به نظرم خنده داره و مایکل حسابگر تر از اینا به نظرم میاد ولی باشه حق باتو. در مورد ویلچر هم چون دیگه واقعا وضعیت جسمی مایکل بعد از 2005 برام زیادی خسته کننده شده .... بیخیال!بالاخره یه چیزی بوده دیگه! راست هم میگی!هی گیر میدیم که طفلی چی خورده چی نخورده!! والا!
-خانواده جکسون هم که هیچی! من مخلص شما... کلا درست میگی! :good:
-خدایی درمورد دوست خانوادگی و قضیه 9ماه قبل مرگ خودمم خنده ام گرفت! اینا اطرافیان مایکل اند و توییت هاشون و فیس بوکشون مدام در حال تکثیره ! شخصا بابت این سئوال چرند معذرت می خوام!!
-عزیز دلم!اسم فیلم اضافه شده به smooth criminal ( من عاشق این آهنگ و رقصشم!!!!) GILDA هست که مایکل نقش یکی از کاراکترهای این فیلم رو بازی می کنه به نام Ballin Munson که این کاراکتر محترم در طول فیلمGILDA ، مرگ خودش رو برای فریفتن نازی ها صحنه سازی می کنه! اگه خواستی بگو بقیه ماجرا رو هم بگم!!!
-همین دقیقه 90 مردن مایکله که براشون جالب شده دیگه دوست جون وگرنه که بله حق با توئه ،بعد از تمرینات دیگه چیزی برای فیلم گرفتن باقی نمی مونه!!!!
-چون می خواسته از موسیقی کناره بگیره توی O2 دومیلیون بار میگه this is it? بله! گیر الکی دادم خدایی! توی لندن می خواد قال قضیه رو بکنه دیگه! ای بابا! هر چند توی مجلات و در مصاحبه قبلیش اینو یه بازگشت می دونه و....!به من چه اصلا؟!
-توی liberian girl از its wrap استفاده می کنه که من معنی اصطلاحی کار گرداناش رو نمی دونستم. مرسی. هرچند خود wrap معنی پنهان کردن و در لفافه پیچیدن میده . ولی اصل قضیه اصلا این نیست دوست من! اصل قضیه داستان این کلیپه کلا و محتوای اون که همه عکسا هم از روش بوده! دقت کردی؟( بخصوص اون عکس از مایکل با لباس قرمز پشت دوربین بعنوان کارگردان که بیشتر دیده میشه) من می گم یعنی اگه عکس قحطی اومده بوده خوب از ما قرض می کردن!!! من می گم یعنی مایکل جدا خلاق و تیز هوشه بابا ! همین! می تونه باشه! شاید! ممکنه! احتمال داره!!!! ..... جالبه.....
-ما با اونا فرق داریم ولی همه مون آدمیم دیگه خدایی! من که خانواده اشو با خانواده های ایرانی مقایسه نمی کنم! با هواداران آمریکایی مقایسه می کنم که خودتون فیلم های زجه زدن ها و غم و اندوهشون رو دیدین. بعلاوه در مورد memorial و رفتارهای شادمانه خانواده مایکل همه ملیت هایی که بحث می کنن و نظر میدن و بخصوص اکثرشون که آمریکایی اند معتقدند که این واقعا عجیبه وکلی هم کلیپ و مقایسه و آنالیز و اینا ساختن! هر چند که در نهایت به خودشون مربوطه! ما خواهان شادی و سلامت خانواده مایکل هستسم ایشالا همیشه خوش باشن!
-feanor ، نوشتی : مردمی که نتونستن بمیرن، ببینن!" فکر کن!!!!! اشتباه تایپی باحالی بود! :clp: آره می دونم چی میگی منم با اینجاش مشکلی ندارم منتها از فیلم های هوایی ناخواسته گرفته شده و پخش شده چیزای متناقضی دراومد که خوب .... بی خیال! جرمین؟ جرمین دیگه کیه؟؟ :-/ ;;)
-در مورد پیشنهادت برای مردن در خانواده شبیه مال مایکل باهات موافقم واونقدر اینا رو عجیب می دونم که دعواشون سر میراث اون بنده خدا رو طبیعی می بینم!!! ولی آره حق با توئه! به هم نمی خورن!
-صمیمی تر از بروک شیلدز سراغ نداری یعنی؟ بابا دست خوش!! من می خوام بدونم الیزابت تیلور و دایانا راس و کوئینسی جونز و کریس تاکر و خیلییییییییی های دیگه کجان؟ می دونی که کیا سخنرانی کردن؟ queen latifah/kobe bryant/magic johnson/ luther king relatives/ A congresswoman/ smokey robinson !!! onh خدا وکیلی هرچند مایکل 100% فوت شده ولی اینا دیگه برای خیلی از طرفداراش سئوال بوده ها!!!
-ببین در مورد مصاحبه های exclusive که اطرافیان مایکل در حال گذر از کوچه و خیابون یه چیزایی می پرونن ، نمیشه گفت که اینا دارن رسما میگن که زنده اس و لو میدن و اینا بلکه اتفاقا برنامه های رسمی بسیار باور پذیر و دقیق چیده شده وهیچ نقصی درشون نیست( ما فقط یه بار از لری کینگ میشنوی که سهوا میگه: به هر حال مایکل هنوز مرده است!!!) ولی در کل ، ابهام بزرگ در مورد تئوری فرار بزرگ مرد بزرگ دقیقا همین جاست که آیا اون قادر بوه که به چه طریقی جمعیت زیادی رو در همچین چیز همراه کنه و هر کس چقدر وچی می دونه و یا در کل چی به چی و کی به کی می تونه باشه؟ من به شخصه روی استعداد و توانایی مایکل برای چیدن نقشه های بزرگ و حساب شده و اداره اونها حساب زیادی باز کردم وهر کسی هم این وسط یه نفعی داره از این ماجرا میبره اگه دقت کنید، ولی در مجموع نظر شخصی من هم اینه که اینا همش تئوری های ساده برای یک ستاره بیش نیست و نمیشه هیچ چیزیرو اثبات کرد یا حتی تایید کرد! هر چند اگه اون دنیا بفهمم که زنده بوده و نقشه به این تمیزی رو اجرا کرده یا حالا هرچی، جدا میپرم بغلش و ماچش می کنم چون به نظرم خیلی خیلی جالب میاد !!!! هاهاهاها!
-کنی اورتگا نه تنها اون رو توی memorial گفته بلکه خیلی چرت و پرت های دیگه هم گفته !
-درباره جو هم به اینکه اون یه دجاله (وهمه می دونیم) بسنده نکن! اون خیلی بیشتر از یه دجاله. در کل خانواده جکسون به نظرم بدجوری.... بدجوری خندان اند!!!
-درمورد دروغ بن هم یکی شو که گفتم و اگه بخوای بقیهاش رو هم توضیح میدم! این طفلکی خیلی گیر افتاد این وسط!!!
-اگه خانواده جکسون میدونستن زنده است این کارا رو نمی کردن!؟ یعنی از یه بنده خدایی مایل ها دورتر که دستش از دنیا کوتاهه انقدر حساب می بردن! می تونیم همین الان هم خیلی از چیزا رو به او ربط بدیم ولی به هر حال خانواده جکسون بسیار پیچیده اند و به نظر من(این یکی نظر شخصیه) تنها افرا مهم اینوسط برای مایکل سه تا بچه ها و مادرشن ونه هیچ چیز دیگه ای! چون اگه اون این کار رو کرده باشه، بهای سنگینی رو برای آزادی پرداخته! آزادی ! نه دوباره درگیر شدن با احشام و .... من اگه جای مایکل بوم توجهی به هیچ کدوم از احشام و اتفاقات اطرافشون نمی کردم و میذاشتم تا می تونن با اسم من به شهرتی که حسرتشو داشتن برسن و فقط فیلم نامه خودم رو کارگردانی می کردم و بچه ها..... همین! بعلاوه در هر حال ما اون چیزی رو از این خانواده می فهمیم که اونا می خوان بفهمیم اینا یه عمره توی این کارن عزیزم! ولی از اونجا که این یه تئوری خام بیشتر نیست پس اینا هچ کدوم صحت نداره!!!!! همین!
-رفیق من جدا از مصاحبت با تو لذت بردم و جدا جدا خوشحال میشم تئوری خودتو بگی. همون جوری که هیچ کس نمیفهمه مایکل زنده است، چون احتمال اجرای اون نقشه دیگه از اینی که من میگم هم ضعیف تره اونم واسه یه ستاره که می خواد نقشه بریزه واسه فرار به سوی آزادی و ترک صحنه. و میشه خواهش کنم چیزای که پیدا کردی رو share کنی ؟ فوضولیم بدجوری گل کرده!!
-منم برای جهت اطلاع می گم که در مورد مبارزات مایکلی با هم توافق نظر نداریم. اونایی که لاتویا میگه دنبالش بودن کیان؟ لاتویا توی مصاحبه اش میگه: به محض اینکه مادرم فریاد میزد که اون مرده، من بلافاصله پرسیدم :چه کسی این کار رو کرد؟ چون اون بارها و بارها تکرار می کرد که اونو خواهند کشت و نه تنها به من که به مادرم هم می گفت و ...." من در مورد سلبرتی های زیادی کنکاش کردم و ... خوب به هر حال نظرم در این مورد یه چیز دیگه اس و خوشحال میشم با هم در موردش بحث کنیم و اینا و اینا....
-واقعا تنکیو پیشاپیش از صبر همه تون بخصوص feanor عزیز امیدوارم همه بچه های اینجا مثل تو عمیق به همه چی نگاه کنن. خوشحالم که اینجام.
-بازم می گم که به روح مایکل عشق می ورزم و احترام می گذارم. به روحش و مهمتر از اون به هدفش . حالا هر جایی که می خواد باشه. توی بهشت خدا یا جهنم ما آدما!! LOVE U MJ

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, e r o s, FeanoR, کوچکترین طرفدار

22 جولای 2012 09:13 #26359 توسط farzam
از هردوتون ممنونم... كلا يك مقدار قضيه كنجكاوي ه آدمو تحريك ميكنه... البته يك مقدار كه نه واسه من خيلييييي

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FARBOD

22 جولای 2012 12:29 - 22 جولای 2012 14:07 #26366 توسط FeanoR

سلام دوستان! feanor جان مرسی از حوصله ات عزیز! واما بازم نظر من البته اگه بازم حوصله داری؟ ها؟

اسمم وحید :D خواهش میکنم :D حوصله دارم :D

-در مورد دستبند و اینکه علامت چیه با هم توافق نظر نداریم مگر اینکه هر کدوممون منابعمون رو بگیم تا ببینیم کدوم یکی درست تره. این دستبند رو سلبرتی های دیگه هم دارن وربطی به دوستای یهودی نداره و بر خلاف نظر تو به نظر من برعکس، نه تنها به کلیت یهود که تو گفتی نیست که اتفاقا جزئی تر از کابالا هم هست! البته پافشاری نمی کنم چون هنوز اطلاعات خودم کامل نیست ولی خوشحال میشم سرش بحث بشه.

آخه یک منبع دو منبع که نیست! من کلی کتاب در مورد این وسایل خوندم و کلی هم تو نت در موردشون خوندم! خیلی هاشون بله درسته میگن مال کابالاست ولی قضیه داره! این دستبند برای حفظ از بلا و دور کردن بلا از اون طرف هست... بعد اینو کل یهودی ها استفاده میکردن قدیما مثلا، الانم همینطوریه و بعد تو کابالا هم استفاده میکنن! اصلش ماله یهوده! اون سلبریتی هایی که میبینی دستشون میکنن، خیلی چیز طبیعییه. یکسری شون که یهودی هستن، یکسری دوستاشون یهودین، یکسری شون هم فراماسونری هستن، یکسری شون هم دوستاشون فراماسونرین!

-عزیز شما که حتما بیشتر از من از ایلومیناتی می دونی برام عجیبه که توجهی به اون همه نشانه های ضد ایلومناتی یا آنتی ایلومناتی با تاکید ها تکرارهای زیاد در کلیپ های مایکل نشدی چرا که او خودش هم در بین اونها کار کرده بود و به خوبی با آنچه دارن به سر هنرمندان و مخاطبینشون میارن و سلطه ای که تو با تعجب ازش حرف میزنی آشنا بود بخصوص الان من یاد آخر کلیپ black or white و they dont care... افتادم که نیاز به گشتن زیاد هم نداره.کافیه با نشانه ها وعلائم و... اشون آشنا باشی و با دقت بیشتری ببینی و بتونی متن ترانه رو به راحتی تطبیق بدی.. من نمی گم که او خودش رو محدود به مبارزه علیه سلطه و این چیزا کرده بود یا شب تا صبح خواب هرم میدیدولی به هر حال نمیشه قدرت اونا و تاثیر مستقیمشون برزندگی هالیوودی ها رو دست کم گرفت مگر خود مایکل نمیگه که من هیچ اختیاری از خودم در زندگیم نداشتم وتنها چیزی که در اختیار خودم بود انتخاب غذا بود؟این اونا کین؟اونایی که مایکل میگه حتی لباساش و اینکه چی بگه چی نگه یا هر چیزی دیگه ای رو بهش دیکته می کردن؟ فکر میکنی فقط شرکت های موسیقی بودن که باهاشون کار می کرد!؟ اصلا همین شرکت ها و کمپانی ها رو کی اداره می کنه؟ sony مثال خوبیه مگه نه؟ مایکل چی درباره سونی و تامی متولا گفت؟ مگه نگفت اون شیطانه؟ دنبال رابطه با ایلومناتی می گردی برو سایقه متولا و کلا سونی رو چک کن همه چیز به یهود ختم میشه عزیزم. عضویت این افراد در رده های بالای فراماسونری چیز پنهانی نیست که من بخوام ثابتش کنم!!یادتونه که مایکل گفت سونی از من عصبانیه و اونا سعی خواهند کرد حالا که من یک هنرمند مستقل م آلبومم رو شکست بدن؟ وقتی به عمق نفوذ یهود در هالیوود پی میبری این دیگه یه سری روابط ساده کاری و تجاری نیست! من فقط مایکل رو نمی گم! تعداد قربانی ها خیلی بیشتر از ایناس و در دنیا از این خان گذشتن که ما تازه داریم سرش بحث می کنیم که آیا اصلا وجود داره یا نه!!! جیمی هندریکس و 2pac و باب مارلی و خیلی های دیگه ترانه های آزادی خواهانه می خوندن و نمی خواستن برده اونا باشن الان کجان؟ اینکه کی بمونه و کی بره توی هالیوود همون طور که می دونی به هاین سادگی ها هم نیست و دست شخص هنرمند هم نیست! اینکه یکی ثل جان لنون بمیره و یه بی استعداد مثل مک کارتنی هنوز داره دینگ دینگ می کنه و حمایت بی دریغ ازش میشه الکی الکی نیست! آره فدات شم!!! این نظر منه البته و راستشو بخوای در این یه مورد نمی تونم مثل تو ساده گیر باشم! پس تو رو خدا تو دیگه نگو که برای ربط این دو تا به هم باید شخص تام اسندون یا تک تک اشخاص مرتبط با پرونده های مایکل رو به ایلومناتی ربط داد! اونا روششون این طوری نیست وتو هم می دونی! من نمی گم که همه جزئ به جزئ زندگی این آدم با مبارزه با ایلومناتی عجین بوده که حتی اگه مثلا دل درد هم می گرفته حتما دست های پشت پرده بودن!!! هر کس در طول زندگیش درگیر مشکلات خودشه بخصوص این آدم ولی تاثیر روابط هالیوودی بر سلبرتی ها اگه بخوان ساز مخالف بزنن اونا رو با مشکل مواجه میکنه! تو هم که انتظار نداری سونی یهو بیاد یه رفتار بد علنی با مایکل بکنه که همه طرفداران او بریزن سرش که؟ ها؟ همون طور که خود مایکل گفت اونا توطئه می کنن! همین! خیلی هم زیرکانه این کار رو می کنن! خود مایکل میگه که این بلا داره سر هنر مندان دیگه سونی هم میاد. و حتی اسم هم میبره وتعریف می کنه! بعلاوه میگه:" اونا برای اینکه منو خراب کنن به من تهمت میزنن تا وجهه من رو در عموم خراب کنن، این کاملا دسیسه است و شما باید اینو بدونین!"

میگن که توپاک هم زنده س و اون سالی که مرده، 14 سال بعد دوباره برمیگرده :D که میشه دو سال دیگه!

نگاه قضیه فراماسونری نباید خیلی پیچیده بکنی، من کلی از عمرم رو روی تحقیق فراماسونری گذاشتم! اگه بخوام یک مثال بزنم، فراماسونری مثل یک تار بزرگ عنکبوت میمونه و دنیا هم مثل یک حشره هستش! نگاه اینکه بیایم بشینیم فراماسونری رو تحلیل کنیم، کاملا کار الکیی هستش، چونکه ما اگه بخوایم اونا رو تحلیل بکنیم، میریم به گذشته، با اینکه اونا دارن برای آینده برنامه ریزی میکنن! من تمام نشانه های داخل موزیک ویدئو های مایکل رو دیدم، خیلی هاش طرفداری از فراماسونری بوده، خیلی هاش هم علیه شون بوده!

The whole system sucks( اگه دقت کنین، مایکل با دستاش یک مثلث یا یک هرم میکشه!)بعد هم میگه که کل سیستم مزخرفه، همون سیستمی که با دستاش درستش میکنه رو میگه!

Gallery=ra

در مورد گوست هم بخوام حرف بزنم، میترسم فردا بگین که مایکل هم فراماسونری بود!

اینا همینطوری دم دست بودن، گفتم به عنوان مثال بذارم! نگاه اصلا این بحث ها نباید ربطی به فراماسونری پیدا کنه! تمامش بیهوده س، شاید از نظر خودت فکر کنی خیلی کار بزرگی رو داری میکنی ولی اونا همین چیزا رو میخوان! برای همین مستند Arrivals رو ساختن تا مردم رو ببرن به گذشته ای پر رمز و رازی که بیشترش الکی هست و تلقین و مغالطه و در کنار خودشون با خیال راحت تمرکز شون رو بذارن روی آینده! چقدر جالب! پس بحث فراماسونری رو ول کن!
اینجا هم اسم بیشتر Leader های فراماسونری رو زده!

فراماسونری خیلی پیچیده نیست، ما برای خودمون پیچیده ش کردیم!

مایکل هیچ انتخابی از خودش نداشته؟ تمام لباس های مایکل از لحاظ طراحی پیشنهاد اولیه شو خود مایکل میداده! مایکل اینقدر دور و وره خودش رو شلوغ کرد و اینقدر مشاور و وکیل و غیره داشت که واقعا هیچ اختیاری از خودش نداره! میدونی چون شما الان تو فکر فراماسونری هستی، همه چی رو از بعد فراماسونری تحلیل و بررسی میکنی، این اشتباهه، آدم باید از تمام ابعاد ممکن یک قضیه ای رو تحلیل و بررسی بکنه!

-اینکه می گی برای کشتن یه نفر باید چند تا ترور یا همچین چیزی بوده باشه دیگه واقعا باعث میشه که فکر کنم چیزی از کل ماجرای ایلومناتی نمی دونی رفیق! در مورد یک گروه گنگستر یا تروریست که صحبت نمی کنیم! توضیح این قضیه مفصله و دیدگاه من با تو متفاوت پس بی خیال!!!

چند وقته روی فراماسونری تحقیق میکنی؟ اصلا چطوری تحقیق میکنی؟ چطوری در مورد فراماسونری تحقیق میکنی تا یک چیزی بفهمی؟ اون Leader های فراماسونری که اون بالا برات زدم، بهترین روش تحقیق اینه که میری کتاب خونه و خاطرات شون رو میخری و میخونی. اینکه چقدر توی نقشه هاشون شکست خوردن و اینکه چقدر سختی میکشن تا یک نفر رو ترور کنن رو تو اینترنت نمینویسه! تو اون خاطرات مینویسن! میتونی بری کل تاریخچه کشورهایی که فراماسونری ها توشون بودن رو بخونی! این بهترین نوع تحقیق هست در مورد فراماسونری نه اینکه تو اینترنت بشینی و چهار تا سایتی که خودشون بوجود آوردن رو بخونی! :D (با لحن شوخی بخونش :D ) یا سخنرانی های افراد الکیی رو ببینی!(اینم همینطور :D ) اینا خیلی خوبن ولی منبع موثق نیستن! یعنی یکجورایی همه شون با هم میشن مکمل هم!

-در مورد ترس مایکل ،منظور من اونی که تو گفتی نبود بلکه دارم از صدای ضبط شده خود مایکل که بعدد از فوتش پخش شد و حتما شنیدی حرف میزنم که میگه: " من برای زندگیم وبچه هام نگران،من جدا می ترسم. من نگرانمون هستم چون در کمین ما هستند!!!!.....می خوام در یک محیط دیگه باشم.من جایی که می خوام رو پیدا کردم....... می خوام خیلی از اینجا درو باشم........ ما با هم برادریم و نباید به سیستم اجازه بدیم که بین ما قرار بگیره....... من می خوام در شهرت بمیرم،من این کار رو انجام دادم، من انجامش دادم به روش خودم!....."

همه اینا رو مایکل گفته؟ منظورت همون نواری هست که در مورد بیمارستان بچه ها حرف میزنه؟ یا یک نواری دیگه ای هست؟ مایکل چقدر بیکار بوده دیگه والا اگه این حرفا رو زده!

-در مورد توان جسمی مایکل هم بهتره فیلمی که حین بررسی قرارداد this is it ازش گرفته شده رو ببنی... در ضمن دوستان مایکل که باهاش همکار بودن مثل rodney jevkins کسانی هستند که معتقدند اجرای 50 تا کنسرت در لندن و بعد هم در دور دنیا توسط مایکل در اون موقعیت و شرایط(ازهرنظر) غیر قابل تصوره و ازش می خواستن که اول از سلامت کاملش مطمئن بشه چون این عجیب به نظر می رسیده منم نگفتم که چرا و چی و اینا! من فقط گفتم به نظر منم عجیب بوده! همین!
دوست جون منم نگفتم معنی تور می کشتش یعنی ترور میشه!!!!!!! این چه برداشتیه پسر؟ منم گفتم از لحاظ روحی همچین برداشتی از تور داشته ولی به هر حال من که یه روز واسه فوتبال بازی خسته ام و یه چیزی می گم قابل مقایسه با هنرمند بزرگی که بعد این همه وقت در این شرایط بدون داشتن آهنگ جدیدی در حالی که از برگزاری تور هم به شخصه متنفره(خودش می گه مثل رفتم به جهنمه برام) و حالا تصمیم به بازگشت اونم با یه همچین هجم وسیعی از برنامه ریزی داره ، نیست! همین ! فقط عجبه وگرنه مایکل عزیز که یقینا از عهده هر چیزی بر میاد!

منظورت Rodney Jerkins هست؟ تهیه کننده آلبوم اینویسیبل؟ اون الان خیلی به مایکل نزدیک بوده؟ مایکل آهنگ جدیدی نداشته؟ پس کی بوده اون همه آهنگ توی سالهای بعد 2001 خونده؟ اگه Track List تور دیس ایز ایت رو نگاه کنی، چند تا آهنگ جدید هم میبینی اون وسط! راستی فیلم طراحی رقص های جدید مایکل و تمریناتش رو با تراویس پین دیدی؟ بهتره ببینی، مایکل اونجا از تراویس خیلی سر حال تر هم هست! تور دیس ایز ایت با تور های دیگه فرق میکرده! اینطوری نبوده که هر چند یکبار بره یک شهر دیگه برای اجرا! چند تا مرکز توی هر قاره انتخاب کرده و توی اون مراکز تمام اجراهاش رو میکرده و بقیه میرفتن توی اون شهر و کنسرت مایکل رو ببینن! اگه از تور متنفره، برای همین اونقدر وسط حرف زدن هاش با کنی اورتگا بد میخنده که هنوز صدای مایکل تو گوشای من مونده؟ اون خنده به یاد موندنی ترین خنده جهان شناخته شده! مایکل عزیز متاسفانه از عهده هر چیزی بر نمیاد!

اینا رو بخونین تا بقیه شو یک پست دیگه جواب بدم!

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

22 جولای 2012 13:22 - 22 جولای 2012 13:59 #26369 توسط FeanoR

در مورد تمرینات ضبط شده this is it سئوال زیاده وبرام جالبه سئوالات و ابهامات تو رو هم (که هی سکرت بازی در میاری و نمیگی) بدونم!کسی در مورد این تمرینات وچرایی ضبطش شک نداره و من و همه هم در مورد همه خواننده های محبوبمون قبلا این قضیه رو دیدیم و لذتشو بردیم ولی ی سرچ ساده در IMDB برای اونایی که اهل فضولی زیادی و کنکاش راجع به کمپانی ها و ... اند آدم رو به این نتیجه می رسونه که انگار یه جورایی این قرار بوده از اول فیلم باشه و اصلا مستند نیست!و بله من هم می دونم که بعد مرگ مایکل تدوین شده و اصولا هم باید همین میبود دیگه و حتی اینکه اورتگا میگه که موقع تدوین هر روز روح مایکل رو صدا می کرده وبا کمک اون تدوین می کرده هم دلیلش اینه که اورتگا به روح اعتقاد داره!!!!!!! :-p یا اینکه اورتگا درجواب یه فن که ازشمی پرسه آیا مایکل زنده اش براش توییت میکنه که هر کس نقطه نظر خودشو داره ودر آخر جمله هم یه smile خوشگل میذاره دلیلش اینه که اورتگا به توییتر بلبلان علاقه ویژه داره! ;;) اما جدای از شوخی دلم می خواد بیشتر در مرود this is it بدونم! خودش رو دیدم و جدا باحال بود! آدم بغضش میگیره! جدا من عاشق مایکل ام! این جدی بود راست می گم!

من همینطور که به قول تو سکرت بازی در میارم و به قول خودم زیاد وارد جزئیات نمیشم و توضیح نمیدم، پستهام هر کدوم شده اندازه قد من :D بعد توضیح بدم، باید خانوادگی نشست و همه شو خوند! اونوقت خوندن پستهام یک ماه طول میکشه :D

به بقیه خواننده ها چیکار داریم ما! من خود مایکل رو میگم، من کل تمرینات تور های قبلیش رو هم دارم! سرچ در کجا؟ IMDB?!!! منظورت IMDb هست؟ اون هم نه اینکه بر اساس اطلاعات اصلی میان مینویسن! اونا هم اطلاعاتی که دارن از کارگردان گرفته شده مثل کنی اورتگا! درسته از اول هم قرار بوده فیلم بشه ولی برای آرشیو خود مایکل! چون سری های قبلی فرصت اینکه به این شکل تدوین کنن نبوده ولی خداییش منم اگه 50 سالم بود و میخواستم آخرین تور م رو برگذار کنم، مطمئنا تمریناتش رو یک فیلم صد ساعته درست میکردم! در ضمن مایکل همه صد ساعت رو میخواسته نه این دو ساعت رو!!! این دو ساعت رو کنی اورتگا درستش کرده!

جدی تا حالا نشنیدی! این یک اصطلاح هست، مثلا من میگم که: من یک آهنگی برای مایکل درست کردم، تو این آهنگ روح مایکل کمکم کرد و گرنه من نمیتونستم! من از این حرفا زیاد شنیدم ها!

پس کنی اورتگا هم میدونه که مایکل زنده س!!!! دیگه کی مونده؟ اوباما میدونه؟ خواجه حافظ شیرازی چی؟ میخوای من بهش اس ام اس بدم! بابا جون ما ول کن، مایکل اینقدر خنگ هم نیست که بخواد یک همچین کاری بکنه، بعد همه عالم و آدم بدونن که مایکل زنده س!

-جرمین رو کلا ول می کنم! حق با توئه! دمت هم گرم...

خوشحالم :D

-در مورد تمام مصاحبه هایی که در موردشون سئوال کردم میشه به راحتی توی یوتوب پیداشون کردو در ضمن، این چه ربطیه که بین پاپاراتزی که من می گم و ترانه مایکل در مورد پاپاراتزی ها میدی؟ منم از معلمای مدرسه ام بیزارم ولی دست دوستی جماعت فرهنگیان رو که برای همیشه رد نمی کنم! (مدل جواب دادن خودت بود ها!!! ;;) ) بعله اسم اون پاپاراتزی ben eevenstad دوست ده ساله مایکل هست که مصاحبه هاش به وفور (بخصوص بعد مرگ اون خدابیامرز) یافت میشه! عکساش با مایکل هم بسیار تریپ عشقولیه و میتونین با یه سرچ بیابید. بازم میگن که من فقط کلی گفتم وگرنه دور و بر همه این آدما کلی سوال هست! داشتم می گفتم که اون روز فقط و فقط (برخلاف نظر شما که پاپاراتزی ها دور و بر سلبرتی ها پلاسن!) فقط جناب ben اون ورا بوده به دلایل مربوط به خودش به هرحال و اتفاقا بر عکی نظر oxman، من معتقدم که عکسای آمبولانس واقعی اند و فتو شاپ نیستن چون این دوستمون اونا رو گرفته و 6 تا هم هستن و آدم نمی تونه 6 تا عکس رو فتو شاپ کنه وبرای همین برام جالب شد که چراoxman باید یه همچین چیزی در مصاحبه اش بگه؟؟؟ حالا اینکه اونی که توی آمبولانسه MJ هست یا نه دیگه جدا به ما مربوط نیست! ben توی مصاحبه هاش یه جایی میگه نمی دونسته که توی آمبولانس کیه و جای دیگه میگه که میدونسته اون مایکله که دارن می برنش و اونا(یعنی اون و دوستشchris) عکاسی می کنن و اینا و اینا... اینم از داستان بن...

یوتیوب؟ من اونطوری جواب میدم؟ من باحال تر جواب میدم بابا! چقدر منبع موثقی هستن ایشون! بابا مایکل بیکار بوده که با همچین آدمایی دوست بوده، جون تو! طرف کلا 20 سالش هست، بعد 10 ساله که با مایکل دوسته؟ نکنه این یکی از بچه های نورلند بوده، بعد بزرگ شده رفته، پاپاراتزی شده، چقدر شغل آبرومندی هم هست! احتمالا عکسای اون مهمونی عجیب سال 2001 مایکل رو عکساش رو همین گرفته مثلا با پاریس هیلتون! بیکارن مردم دیگه!

کنراد موری طی فضولی های من بر اساس سوابق فعالیت هاش عضویتش در این گروه اثبات شده چون حتما در جریانی که این جور عضویت ها فرم پرکردنی نیست که بعدا چهار تا بچه مثل من بتونن درش بیارن بلکه تعهدات و کارکرد و رده بندی های اعضاست که چیزایی رو تا حدی معلوم می کنه! این هم جزئ همون تئوریه و من اصراری روش ندارم و عقاید هر کس به خودش مربوطه به هر حال!!

اینا عقاید هر کس نیست! اینا به اندازه تحقیق و دانستنی های هر کس هست! نه فرم پرکردنی نیست! اونجا همینطوری سرتو میندازی پایین بعد میری عضو شون میشی! یک گروهه دیگه فراماسونری، تازه کسی جزو گروه ایلومناتی نمیتونه بشه، اون قضیه ش فرق فوکوله! ولی میگیم فراماسونری، یک گروهه دیگه! تو هم میتونی بری عضوش بشی، من فکر میکنم تو کمتر از یکساله که دنبال این قضیه ها افتادی، چون هنوز به هسته فراماسونری دست پیدا نکردی، فقط هنوز اون پوست کنارش رو داری میبینی!

بله! موری الان تنهاست دیگه! منم نگفتم از زمان بچگی تنها بوده که! اصولا از بعد از راابطه اش با مایکل برای ما مهمه تا امروز! اون در کل جلسات بازرسی و دادگاه و.... تهاست ( حتی در عکسهایی که اگه دقت کرده باشین عکاسش همگی یه آدم جالبین هم تنهاست! کنار ساحل هم تنهاست! سر خاک مایکل هم تنهاست! اون اصولا همیشه خسته و تنهاست! و من نمی دونم چرا هر کی به این قضیه ربط پیدا می کنه عجیبه!طبیعی توشون کمه خدایی!) واقعا طفلک مایکل! البته موری همیشه تحت مراقبت و حمایت یه عده است که اگه دوست داشتین ته وتوش رو براتون در میارم!! :-? با توجه به اینکه برای قاتل احتمالی مایکل ، موندن در زندانی که توصیف جالبی ه داره و خودش ماجراییه و کش پیدا کردن محاکمه یک موهبت محسوب میشه برای اینکه هوادارن عصبانی مایکل دم مرگ او توانایی کشتنش رو داشتن!

Momy Momy is Michael Jackson!

مهم اینه که همه شایعات مبنی بر فراماسونری بودن موری که بیشترش الکیه! میگن که موری قبل رابطه ش با مایکل فراماسونری بوده! خب آدم تنهاییه دیگه، نـــــــانــــــــا س دیگه! طبیعی توشون کمه؟ طفلک مایکل؟ مگه مایکل طبیعی بوده؟ ته و تو اون افراد رو در بیار ببینم! هوادارای عصبانی مایکل؟ بله دارم مشاهده میکنم عصبانیت شون رو!

-10 ساعت خواب رو تماشا کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دمت گرم! مگه فیلم psrsnormsl sctiviies بوده؟ اینم از چهره ماموران پلیس بعد از تماشای 10 ساعت خواب مایکل: :crsh:
-عزیزم من و تو به قوانین ایالات مختلف آمریکا آشنا نیستیم و باید خدمتتون بگم که خیر!اتفاقا اگه به اندازه من کنه بودی از زبان قانون مدار آمریکایی اهل ایالت کالیفورنیا میشنیدی که اصولا مهروموم نکردن خونهبوده که اجازه ورود خانواده اش به خونه رو داده و بله! با یه وسیله نقلیه تو مایه های کامیون هم وارد شده و عکساش هست. در اینکه چیزایی رو بردن شکی نیست ولی کسی نگفته چیزی آوردن یا نه! خدا عالمه والا!!

مگه مایکل ساعت یک شب نخوابیده؟ خب بعدش تا ساعت 8 و نیم صبح که با درد سینه بیدار میشه! میشه چند ساعت؟ هفت ساعت و نیم حالا! مگه نمیدونستی، مایکل قرار بوده اون زمان سری سوم این فیلم رو بسازه دیگه! چهره ماموران پلیس اینطوری بوده: |-) بزن جلو بابا اینکه هنوز خوابه!

توی ایالت کالیفرنیا وقتی پلیس مهر و موم کنه یکجایی، اون افرادی که داخل اون مکان زندگی میکنن و افراد نزدیک به اون افراد رو به داخل راه میدن! البته نه دیگه با کامیون! ولی فرصت خوبی بوده دیگه، مایکل مرده بوده، هر چی میخواستن میبردن برای خودشون! پس بگو تا الان چطوری زندگی کردن و الان به فکر شکایت در مورد وصیت نامه افتادن!

-برایان و لئونارد رو فراموش کن! من وتو باید محو تماشای خنده های جکی و جرمین و جنت و لاتویا و.... بشیم که رو اعصاب منه!!!!!!! ~X(

تو که گفتی دیوانه مایکل نیستی، پس این خنده ها هم نباید روت اثر داشته باشه! فعلا که همونا الان دارن گریه میکنن!

-در مورد ساعت و چگونگی تماس با اعضای خانواده اونقدر هر کردوم دروغ و دونگ گفتن که من ترجیح می دم کلا حق رو به تو بدم و سکوت کنم. فقط پیشنها می دم که همگی مصاحبه های جنت رو از دست ندین!!!

جنت هنوز تو ترس اینکه از آخر از توپاک ایدز گرفته یا نه، مونده! برای همین بعضی وقتها اختلالات ذهنی میگیرش!

-پیشینه فرانک دیلو و جان برانکا برای من جالب بود و رابطه اشون پس از سال ها با MJ و اتفاقاتی که الان داره -برای خانواده می افته ولی باشه حق با توئه. من که فکر می کنم مایکل بیشتر به اونها پناه برده بود!!!! ولی به هر حال هر هنرمندی همین طوره درسته...

اهمم!

-منم انتظار نداشتم که مایکل بچه ها رو یهو از بالکن خونه به مردم نشون بده یا شب افتتاح this is it ببرشون روی سن! مایکل جکسونه دیگه عزیز! در مورد اینکه یه پاپاراتزی بیکار که کمین کرده بوده عکس بچه های مایکل رو گرفته اونم در حال که اون طی 10-11 سال بچه ها رو به اون شدت محافظت کرد و... هر چند به نظرم خنده داره و مایکل حسابگر تر از اینا به نظرم میاد ولی باشه حق باتو. در مورد ویلچر هم چون دیگه واقعا وضعیت جسمی مایکل بعد از 2005 برام زیادی خسته کننده شده .... بیخیال!بالاخره یه چیزی بوده دیگه! راست هم میگی!هی گیر میدیم که طفلی چی خورده چی نخورده!! والا!

مگه یه دفعه بلکنت رو از بالکن نشون نداد؟!!! بابا مایکل ناخون های پاش رو میگرفته، رو ویلچر میشسته! نه اینکه بگی لوسه، نه ها! اینکه مایکل خیلی دوست داشته بهش توجه کنن! بالاخره زیاد به ویلچرش گیر نده! اهمم!

-خانواده جکسون هم که هیچی! من مخلص شما... کلا درست میگی!

ما بیشتر! کلا خانواده جکسون رو ول کن! اهمم!

-خدایی درمورد دوست خانوادگی و قضیه 9ماه قبل مرگ خودمم خنده ام گرفت! اینا اطرافیان مایکل اند و توییت هاشون و فیس بوکشون مدام در حال تکثیره ! شخصا بابت این سئوال چرند معذرت می خوام!!

خواهش میکنم!

-عزیز دلم!اسم فیلم اضافه شده به smooth criminal ( من عاشق این آهنگ و رقصشم!!!!) GILDA هست که مایکل نقش یکی از کاراکترهای این فیلم رو بازی می کنه به نام Ballin Munson که این کاراکتر محترم در طول فیلمGILDA ، مرگ خودش رو برای فریفتن نازی ها صحنه سازی می کنه! اگه خواستی بگو بقیه ماجرا رو هم بگم!!!

من فیلم شو دیدم کامل! البته از یک فیلم دیگه هم استفاده شده که اونم مال همون سالهاست! من نظرم فرق میکنه، مایکل با اون فیلم اضافه شده میخواسته به ایده سالهای قبلش به نام Chicago 1945 برسه! چون این ایده ای که تو سال 2009 درست شد، قرار بوده در سال 1988 درست بشه! با استفاده از همین فیلمها! مایکل به داستان فیلم کاری نداشته! چون فقط از یک سکانس گیلدا استفاده کرده! راستی اگه مایکل نقش کاراکتر Ballin Munson رو بازی میکنه، توی فیلم گیلدا، اون ساق بند گیلدا که از دستش در میاره و پرتاب میکنه رو نباید میگرفت دیگه! چون توی فیلم اون کاراکتر اون ساق بند رو نمیگیره! و برخوردش کاملا با مایکل متفاوته!

تا اینجا بخونین، بقیه شو تو پست بعدی جواب میدم!

22 جولای 2012 13:54 - 22 جولای 2012 14:13 #26371 توسط FeanoR

-همین دقیقه 90 مردن مایکله که براشون جالب شده دیگه دوست جون وگرنه که بله حق با توئه ،بعد از تمرینات دیگه چیزی برای فیلم گرفتن باقی نمی مونه!!!!

تمرینات در روز 24 ژوئن تموم شده! حالا اینکه فرداش مایکل مرده! مسئله خود مایکله، میخواست دو روز اونور تر بمیره!

-چون می خواسته از موسیقی کناره بگیره توی O2 دومیلیون بار میگه this is it? بله! گیر الکی دادم خدایی! توی لندن می خواد قال قضیه رو بکنه دیگه! ای بابا! هر چند توی مجلات و در مصاحبه قبلیش اینو یه بازگشت می دونه و....!به من چه اصلا؟!

منظورت توی لس آنجلس هست؟ توی O2 نمیگه که! تازه 145 بار فکر کنم میگه!

-توی liberian girl از its wrap استفاده می کنه که من معنی اصطلاحی کار گرداناش رو نمی دونستم. مرسی. هرچند خود wrap معنی پنهان کردن و در لفافه پیچیدن میده . ولی اصل قضیه اصلا این نیست دوست من! اصل قضیه داستان این کلیپه کلا و محتوای اون که همه عکسا هم از روش بوده! دقت کردی؟( بخصوص اون عکس از مایکل با لباس قرمز پشت دوربین بعنوان کارگردان که بیشتر دیده میشه) من می گم یعنی اگه عکس قحطی اومده بوده خوب از ما قرض می کردن!!! من می گم یعنی مایکل جدا خلاق و تیز هوشه بابا ! همین! می تونه باشه! شاید! ممکنه! احتمال داره!!!! ..... جالبه.....

در همین لحظه بذار من یک مسئله ای رو باز کنم! تو میگی مایکل زنده س! بعد اطرافیانش همه میدونن! بعدش همکاراش هم میدونن که زنده س! بعد مایکل برای طرفدار هاش هم نشون گذاشته که بفهمن که مایکل زنده س! بعد این چیکاری بود دیگه که مایکل بخواد مثلا همچین کاری بکنه که کسی ندونه زنده س و در کمال آرامش زندگی کنه! نگاه یک همچین قضیه ای برای مرگ توپاک هم افتاده که میگن زنده س، فرقش اینه که برای توپاک هیچکس نمیدونه توپاک زنده س یا نه، به غیر یک نفر! بعدش مایکل که از توپاک خنگ تر نیست! مثلا توپاک همچین کاری کرده، فقط یک نفر میدونه که زنده س، مایکل همچین کاری کرده، همه دنیا فهمیدن که زنده س! بیکاره مگه! پس بدون که یکجای این حرفات میلنگه!

مایکل کلا عاشق فیلمهای Bride of the monster و Plan 9 From Outer Space بوده! یک چیز طبیعیه اینا!

ما با اونا فرق داریم ولی همه مون آدمیم دیگه خدایی! من که خانواده اشو با خانواده های ایرانی مقایسه نمی کنم! با هواداران آمریکایی مقایسه می کنم که خودتون فیلم های زجه زدن ها و غم و اندوهشون رو دیدین. بعلاوه در مورد memorial و رفتارهای شادمانه خانواده مایکل همه ملیت هایی که بحث می کنن و نظر میدن و بخصوص اکثرشون که آمریکایی اند معتقدند که این واقعا عجیبه وکلی هم کلیپ و مقایسه و آنالیز و اینا ساختن! هر چند که در نهایت به خودشون مربوطه! ما خواهان شادی و سلامت خانواده مایکل هستسم ایشالا همیشه خوش باشن!

والا اینطور که تو گفتی، تموم افرادی که توی اون مجلس memorial حضور داشتن، میدونستن که مایکل زنده س! تا دختر بغل جو جکسون رو هم که گفتی!

-feanor ، نوشتی : مردمی که نتونستن بمیرن، ببینن!" فکر کن!!!!! اشتباه تایپی باحالی بود! :clp: آره می دونم چی میگی منم با اینجاش مشکلی ندارم منتها از فیلم های هوایی ناخواسته گرفته شده و پخش شده چیزای متناقضی دراومد که خوب .... بی خیال! جرمین؟ جرمین دیگه کیه؟؟

اشتباه تایپی بود؟!!!

-صمیمی تر از بروک شیلدز سراغ نداری یعنی؟ بابا دست خوش!! من می خوام بدونم الیزابت تیلور و دایانا راس و کوئینسی جونز و کریس تاکر و خیلییییییییی های دیگه کجان؟ می دونی که کیا سخنرانی کردن؟ queen latifah/kobe bryant/magic johnson/ luther king relatives/ A congresswoman/ smokey robinson !!! onh خدا وکیلی هرچند مایکل 100% فوت شده ولی اینا دیگه برای خیلی از طرفداراش سئوال بوده ها!!!

بنده شخصا صمیمی تر از بروک شیلدز سراغ ندارم! الیزابت که به اندازه بروک شیلدز صمیمی نبود با مایکل، بروک قضیه ش با مایکل فرق فوکوله! سال 1987 اتفاق های جالبی افتاد! دایانا راس که همون سال توی یک جشنواره دست به سینه دخترای مردم میزد که! این کجاش صمیمیه برای مایکل؟ کوینسی خیلی پیر شده بدبخت! کریس تاکر هم به اندازه بروک شیلدز صمیمی نیست با مایکل!

-ببین در مورد مصاحبه های exclusive که اطرافیان مایکل در حال گذر از کوچه و خیابون یه چیزایی می پرونن ، نمیشه گفت که اینا دارن رسما میگن که زنده اس و لو میدن و اینا بلکه اتفاقا برنامه های رسمی بسیار باور پذیر و دقیق چیده شده وهیچ نقصی درشون نیست( ما فقط یه بار از لری کینگ میشنوی که سهوا میگه: به هر حال مایکل هنوز مرده است!!!) ولی در کل ، ابهام بزرگ در مورد تئوری فرار بزرگ مرد بزرگ دقیقا همین جاست که آیا اون قادر بوه که به چه طریقی جمعیت زیادی رو در همچین چیز همراه کنه و هر کس چقدر وچی می دونه و یا در کل چی به چی و کی به کی می تونه باشه؟ من به شخصه روی استعداد و توانایی مایکل برای چیدن نقشه های بزرگ و حساب شده و اداره اونها حساب زیادی باز کردم وهر کسی هم این وسط یه نفعی داره از این ماجرا میبره اگه دقت کنید، ولی در مجموع نظر شخصی من هم اینه که اینا همش تئوری های ساده برای یک ستاره بیش نیست و نمیشه هیچ چیزیرو اثبات کرد یا حتی تایید کرد! هر چند اگه اون دنیا بفهمم که زنده بوده و نقشه به این تمیزی رو اجرا کرده یا حالا هرچی، جدا میپرم بغلش و ماچش می کنم چون به نظرم خیلی خیلی جالب میاد !!!! هاهاهاها!

جان؟؟؟ اینطور که تو گفتی الان همه جهان میدونن که مایکل زنده س! بابا تمام اینکارا باید جوری باشه که کسی ندونه مایکل زنده س و در آرامش زندگی کنه و دور از همه! نه اینکه همه بدونن و هر نفر هم یک نفعی ببره! چون روی توانایی مایکل برای چیدن نقشه های بزرگ و حساب شده و اداره اونها زیادی حساب باز کردی، اینطوری فکر میکنی! تو الان فقط داری از یک بعد این ماجرا رو بررسی میکنی و این اشتباهس، باید از تمام ابعاد بررسی کنی!

-کنی اورتگا نه تنها اون رو توی memorial گفته بلکه خیلی چرت و پرت های دیگه هم گفته !

همون خیلی چرت و پرت گفته، خودتم میگی دیگه!

-درباره جو هم به اینکه اون یه دجاله (وهمه می دونیم) بسنده نکن! اون خیلی بیشتر از یه دجاله. در کل خانواده جکسون به نظرم بدجوری.... بدجوری خندان اند!!!

اهمم!

-درمورد دروغ بن هم یکی شو که گفتم و اگه بخوای بقیهاش رو هم توضیح میدم! این طفلکی خیلی گیر افتاد این وسط!!!

بن کیه؟

-اگه خانواده جکسون میدونستن زنده است این کارا رو نمی کردن!؟ یعنی از یه بنده خدایی مایل ها دورتر که دستش از دنیا کوتاهه انقدر حساب می بردن! می تونیم همین الان هم خیلی از چیزا رو به او ربط بدیم ولی به هر حال خانواده جکسون بسیار پیچیده اند و به نظر من(این یکی نظر شخصیه) تنها افرا مهم اینوسط برای مایکل سه تا بچه ها و مادرشن ونه هیچ چیز دیگه ای! چون اگه اون این کار رو کرده باشه، بهای سنگینی رو برای آزادی پرداخته! آزادی ! نه دوباره درگیر شدن با احشام و .... من اگه جای مایکل بوم توجهی به هیچ کدوم از احشام و اتفاقات اطرافشون نمی کردم و میذاشتم تا می تونن با اسم من به شهرتی که حسرتشو داشتن برسن و فقط فیلم نامه خودم رو کارگردانی می کردم و بچه ها..... همین! بعلاوه در هر حال ما اون چیزی رو از این خانواده می فهمیم که اونا می خوان بفهمیم اینا یه عمره توی این کارن عزیزم! ولی از اونجا که این یه تئوری خام بیشتر نیست پس اینا هچ کدوم صحت نداره!!!!! همین!

بالاخره اونا بچه های مایکل هستن و پاریس هم الان این وسط درگیر شده، اگه خانواده ش براش مهم نیستن، به مایکل اس ام اس بده که بره از اون مایل ها دورتر پاریس رو نجات بده! ذهن پر هیجانی داری!

رفیق من جدا از مصاحبت با تو لذت بردم و جدا جدا خوشحال میشم تئوری خودتو بگی. همون جوری که هیچ کس نمیفهمه مایکل زنده است، چون احتمال اجرای اون نقشه دیگه از اینی که من میگم هم ضعیف تره اونم واسه یه ستاره که می خواد نقشه بریزه واسه فرار به سوی آزادی و ترک صحنه. و میشه خواهش کنم چیزای که پیدا کردی رو share کنی ؟ فوضولیم بدجوری گل کرده!!

اونایی که من میگم، تئوری ذهن خودم نیست، مدرکه! ولی بالاخره مایکل زنده نیست! اما اینکه کسی نفهمه، خیلی درست تره، مثل زنده بودن توپاک!

-منم برای جهت اطلاع می گم که در مورد مبارزات مایکلی با هم توافق نظر نداریم. اونایی که لاتویا میگه دنبالش بودن کیان؟ لاتویا توی مصاحبه اش میگه: به محض اینکه مادرم فریاد میزد که اون مرده، من بلافاصله پرسیدم :چه کسی این کار رو کرد؟ چون اون بارها و بارها تکرار می کرد که اونو خواهند کشت و نه تنها به من که به مادرم هم می گفت و ...." من در مورد سلبرتی های زیادی کنکاش کردم و ... خوب به هر حال نظرم در این مورد یه چیز دیگه اس و خوشحال میشم با هم در موردش بحث کنیم و اینا و اینا....

لاتویا بخاطر اینکه از شوهر سابق گرامی شون که فراماسونری بودن، ضربه خوردن و برای اینکه یک مدت توی Tel Aviv زندگی میکرده، خیلی روش تاثیر گذاشته، جو زده شده، فکر کرده که مثلا مایکل رو فراماسونری ها کشتن!

-واقعا تنکیو پیشاپیش از صبر همه تون بخصوص feanor عزیز امیدوارم همه بچه های اینجا مثل تو عمیق به همه چی نگاه کنن. خوشحالم که اینجام.

من وحید هستم :D اینجا یک خونه س برای همه امجی فن ها :hug: به خونه خودت خوش اومدی.

-بازم می گم که به روح مایکل عشق می ورزم و احترام می گذارم. به روحش و مهمتر از اون به هدفش . حالا هر جایی که می خواد باشه. توی بهشت خدا یا جهنم ما آدما!! LOVE U MJ

Me t00

میشه خودت رو توی بخش آشنایی ها معرفی کنی؟

22 جولای 2012 16:17 - 22 جولای 2012 16:28 #26375 توسط atlas
سلام وحید! وحید ! آره خیلی بهتر از رفیقه! برام جالبه که بدونم کتابایی که در مورد دستبند ها و نشان ها و... خوندی چین؟ چون یه عده توی ایران دارن راجع بهش تحقیق و پژوهش می کنن که عموما خوب نهادهای مذهبی یا نهایتا سیاسی ایران اند که نمی دونم تا چه حد پژوهش هاشون رو با عقاید شخصی شون و دیدگاه های اسلامی عجین می کنم؟؟!! یه عده م مسلمانان یا بطور کلی معتقدین به ادیان الهی در جهان اند که خوب بسیاری از مقاله ها و دیدگاه هاشون توی نت پخش شده و قابل خوندنه ،بعلاوه یه عده دیگه که با توجه به آگاهی های اجتماعی و یا فعالیت های ضدفراماسونری مخصوص مملکت خودشون دارن فعالیت می کنن و ..... اگه می خوای بگی که نظرات هیچ کدوم از این گروه ها رو کلا قبول نداری و صرفا خاطرات یا تئوری ها ی به قول تو لیدرهاشون رو مستند می دونی که هرچند با نظرت درحدی موافقم ولی وحید جان فکر نمی کنی که اتفاقا بسنده کردن به مقاله هایی که خود یک گروه از خودش ارائه میده و.... اتفاقا خیلی کمتر از سایت های بیشمار یا نهادها و گروه های بیشماری که با نظرات مختلف در حال مبارزه باهاشون هستن و خیلی هم فراگیر عمل می کنند ،موثق می تونه باشه! بله، حق با توئه در مورد فراماسونری کتاب زیاد هست و موثق هم هستند و جد و آباد همه شون رو هم ریز به ریز توضیح دادن و اتفاقا همین منابع هم بطور وسیع مورد استفاده قرار میگیره ولی این همه ماجرا نیست! واتفاقا این که تو بفهمی فراماسونری چی بوده و از کجا تغذیه میشه و هدفش چیه و نشانه ها و هزارتا کوفت دیگه که به قول شما از منابع موثق قابل شناسایی اند( تازه اونم تا حدی که اونا می خوان ما بدونیم!!!) تازه اول راهه! حق دقیقا با توئه! برای آینده برنامه ریزی می کنن و بحث ما هم بی فایده است ولی توکه می دونی اهداف اینا و برنامه ریزی هاشون چه ریشهای عمیقی داره و سلطه بر هالیوود تنها چشمه کوچکی از اونه پس نباید انتظار داشته باشی که من به کتاب های موثق که توی همین موثق بودن یک کتاب درباره فراماسونری کلی شک و تردید می تونه وجود داشته باشه چرا که تو هرگز نمی فهمی که اون بابا اصولا حق گفتن چه چیزایی رو داشته ، بسنده کنم و تلاش و دستاورد های جستجوها و کنکاش ها و این ور و اون ور کردن های کلی آدم توی دنیا رو که دارن پی حقیقت می گردن و اتفاقا خیلی هاشون هم وابسطه به گروه هایی هستن که اکثرا از متخصصین و پژوهش گران تشکیل شدن اعم از مسلمان و مسیحی و یهودی و حتی لائیک رو یکجا با چوب موثق نبودن برونم! مگه اینها دارن از یه سری شایعه حرف می زنن؟ ان که دیگه مثل شایعه زنده بودن ام جی نیست که یه سری فن دارن خودشونو سرگرم می کنن!!!! چیزی که من میگم و دیدم و قبولش دارم فقط کنار هم چیدن یه سری fact در دنیای واقعی مونه!( قضیه ام جی رو نمی گم ها!) اتفاقاتیه که داره می افته و تاثیراتشو داری می بینی!!!! حالا حتما باید یه مقام ارشد از خود سازمان خاطراتشو منتشر کنه تا ما شدت فشاری که بر هالیوود هست رو بپذیریم؟ یعنی دیدن واقعیت ها این جوریه به نظرت؟ سخنرانی افراد الکی رو که گفتی اصلا نفهمیدم!!! بله همه مونمی دونیم که خیلی ها چرت و پرت زیاد می گن و خییییییییییییییییلی از سایت ها و مطالب و ویدئو ها هم به خواست خود اینها رو نت قرار می گیره ولی این دلیل نمیشه که واقعیت ها رو هم انکار کنی!!! شوخیت درباره توپک نمونه همین قضیه است ولی جواب منو ندادی که آیا واقعا سر خیلی از سلبرتی ها چی میاد؟ بابا من می گم از این خان مدتهاست گذر کردن! ما داریم سر چی بحث می کنیم؟ اصلا بعله همه آدمها دارن به مرگ طبیعی می میرن! درست؟ وقایع طول زندگی شون رو که دیگه نمیشه انکار کرد! خودشون هم بگن شما میگی نه! همون طور که درباره مایکل داری با سرسختی انکار می کنی! دوست خوب منم امیدوارم شرایط برای مایکل عزیز به همین گل و بلبلی که شما تصور می کنی بوده باشه! به خدا جدی می گم!!!
من درباره arrival مثل تو همین رو شنیدم و می تونه هم درست باشه ولی درباره کارکرد روشن سازی های دیگه باهات موافق نیستم! هر چند همون طور که گفتم خیلی از اینها رو خودشون ساختن و .... ولی این دلیل نمیشه که ما صورت مسئله رو پاک کنیم و بی خیال کل ماجرا بشیم و بشینیم ببینیم نقشه بعدی چیه؟ مگه تاثیر این اتفاقات فقط به آمریکا محدود میشه؟ بله نباید گول این مسائل سطحی و گشتن دنبال چیزای ظاهری و بیهوده در گذشته رو خورد ولی همین ها هم اگه آدمش بره دنبالش وبا هدف بره و پژو هش گر باشه ، باعث میشه ذهن خیلی ها در کل دنیا نسبت به خیلی مسائل که داره اتفاق می افته روشن تر بشه! همون طور که همین الان خیلی از فعالیت های مشکوکی که معتقدین و ضد فراماسونری دارن در دنیا نسبت بهش هشدار میدن اتفاق افتاده و یا در شرف وقوعه! بله فراماسونری رو اگه بی خودی واسه خودت مسئله کنی و دور خودت بچرخی ، هی مدام می پیچونتت و فایده ای هم نداره قبول ولی ما داشتیم راجع به چی صحبت می کردیم؟ مایکل جکسون... درسته! ما فقط داشتیم از نشانه هایی که مایکل در آثارش گذاشته استفاده می کریدم که بفهمیم چه اتفاقی می تونسته براش افتاه باش! موضوع این تاپیک همینه دیگه؟ منم نمی خوام ونمی تونم که وارد جزئیات و پیچیدگی های این گروه ها بشم چون اصلا از حد توان ماها خارجه ولی داریم خیلی لری بررسی می کنیم که بابا جان این جناب جکسون که ما انقدر دوسش داریم و عکسا و آهنگاشون دااریم و اینا، داشته چی می گفته! حرف حسابش چی بوده؟ آیا اینا در موردش صدق می کردن یا نه! اگرم اون طوری بود که شما عقیده داری ، خود مایکل این همه تلاش در جهت آگاه کردن مردم از اینکه چه اتفاقی داره می افته نمی کرد واون طوری بی پروا راجع به سونی حرف نمی زد یا اون سخنرانی که توش داره میگه : "من بشدت خسته ام از این همه دروغی که رسانه ها میگن.... اتفاقی که داره می افته رو انکار می کنن.... حتی کتاب های تاریخ هم دروغ اند وشما باید اینو بدونید... اونا از سیاه ها بدشون میاد( وحتی اسم میبره)و...." رو انجام نمی داد و دوره راه نمی افتاد بر علیه سونی سخنرانی کنه. من به شخصه فکر نمی کنم ( با توجه به متن حرفای اون) که همه اینا رو صرفا بخاطر خودش انجام داده باشه! شما الان می خوای واسه من جواب بنویسی که : مایکل اینا رو گفته؟؟؟ چقدر بیکار بوده!!" جدا بابت این حرفت دلخور شدم! تو چه جور فن هستی که به خودت زحمت نمیدی بری حرفاشو گوش کنی؟ و خیلی ساده میگی بیکار بوده لابد!!!!!! من از تو تعجب می کنم!همه این صداهای ضبظ شده که هر کدوم به یک شکل ضبط شدن( بعضیاش گفتگوهای تلفنیش با دوستاش بوده و بعضیاش با همکاران و.... که همین هم نشان دهنده اینه که این آدم به هیچ کس نمی تونسته اعتماد کنه حتی به صمیمی ترین دوستانش) و بعد مرگش اکثرشون رو ET پخش کرد (البته اونایی رو که دردسری نداشتن و فقط زندگی شخصی و ترس های مایکل رو شامل می شدن!!) و کلی رو هم NBC پخش کرده و البته باز هم در حدی که به ضررشون نباشه! و بقیه شون هم همون طور که 2000 بار گفتم درنت به وفور موجوده.اول گوش بده بعد منو محکوم کن. مایکل جکسون بیکار نبوده عزیزم! و اینا از سر بیکاری نیست! من تعجب می کنم که این سخنرانی های مایکل رو که اکثزا با گوشی هوادارانش ضبط کردن و الان دیگه همه دنیا دیدن، انقدر برای تو عجیبه!
-از اون جایی که جواب دادن تو داره به سمتی میره که انگار من مصرانه معتقدم که مایکل زنده است ( که اصلا اینطور نیست) پس بقیه جوابام درمورد اورتگا و .... رو که فقط بخاطر کنجکاوی پیگیری رده بودم و اصلا در پی اثبات زنده بودن مایکل نیودن رو می سپارم به خواجه شیرازی عزیزمون و اگه یادت باشه بنده هم خدمت انورتون عرض کردم که این ماجرا در کل و بخصوص اینکه مایکل تونسته باشه این جوری یه همچین نقشه ای رو انجام داده باشه برای من هم حل نشده است و من اساسا کل ماجرا رو نقض کردم ولی بر خلاف تو انقدر ساده از روی سئوالات نمی گذرم! همین بقیه اش هم موکول به روح مایکل و خواجه شیرازی که الان دارن با هم مشاعره می کنن!
-مدل جواب دادنت درباره پاپاراتزی کلا منو شگفت زده کرد و چون گفتم که داری جوری جواب میدی که انگار من اصرار بر زنده بودن اون دارم پس بی خیال! ولی من اگه جای تو بودم درمورد کسی که بهش علاقه دارم اینجوری حرف نمی زدم! دوست بودن با یه نفر به معنی این نیست که رفیق گرمابه و گلستان و اینا!!! من فقط اعلام کردم که این رابطه و حضور این آدم جالبه! وگرنه مایکل فوت شده! و اصلا هم بیکار نیوده!
درست میگی من کمتر از یک ساله که دارم در موردش می خونم ولی باور کن برداشت تو از این گروه و نوع حرف زدنت که توضیح عقایدت و نظرت رو همیشه به زمان نامشخصی موکول می کنی برام تا به حال از هر چزی عجیب تر بوده! من معتقدم که ما هیچ کدوم چیزی از هیچ کدوم از اینا نمی دونیم! منم اصلا قصد ندارم که تحقیقات وسیع و جامعی در این زمینه به عمل بیارم یا هرچی! چون اصولا این وظیفه وکار من نیست! وظیفه من گشتن و یافتن حقیقت تا جایی که عقلم می رسه و خدا کمک می کنه هست و این داستان ها درمورد مایکل هم فقط یه سرگرمی بود و اون چیزی که درمورد این آدم منو مجذوب خودش کرد اتفاقا همین بخش از زندگیش و تلاشش برای هشیار کردن مردم و یه زندگی صادقانه بود وگرنه کسی که بخواد در این موارد تحقیق منه باید زندگیشو بذاره! ولی بذار یه چیزی رو دوستانه بهت بگم.... من و تو و خیلیای دیگه که این ور اونور میشینیم و به شکلای مختلف با هم بحث می کنیم ، همه مون در واقع هیچی نمی دونیم! ما همه داریم فقط تلاش می کنیم و هیچ کدوم هم ادعایی نداریم! نه من ادعا دارم می دونم که تو هم ادعایی نداری ولی خدا وکیلی قبول داری که پسرا همیشه فکر می کنن که بیشتر می دونن؟؟؟؟
-همین الان شاهد از غیب رسید و من باخوندن جوابت درباره موری و هوادارن مایکل و اینا کلا ثابت کردم که خداوکیلی پسرا.... دم هرچی پسره گرم. به افتخارشون.....
-درباره شب آخر و خواب مایکل و اینا و کامیون و اینا هم که من از یه سری عکس و مصاحبه و مستند که جمع و شور شده حرف زدم (به سایت آرشیوsplashnewsonline.com مراجعه کن)و 2000000 بار تصریح کردم که من فقط دارم میگم بوده! همین! یه سری اتفاقت اینجوری افتاده و من فکر کردم شاید برای شما هم جالب باشه! وگرنه اون بنده خدا که فوت شده! جالبه با وجود اینکه من هر بار این عقیده خودمو اعلام میدارم بازم لحن تو بهم هشدار میده که ...... نه ! جدا منم نمی گم زنده است! من اومدم اینجا و از تعداد بسیار زیادی سئوال که برام پیش اومده بود که درصد زیادشو تازه هنوز نپرسیده، یه تعدادی رو نوشتم!همین!ok? قبول؟
-درمورد بدون ماسک بودن بچه ها و اینا هم تو در کل خیلی در همه چیز ساده گیری و من مدام تو فکر اینم که مایکل جکسونی که من تا امروز شناختم یه نمه انگار برنامه ریزی شده تر از اینا عمل می کرد و ... ول کن اصلا!
-در مورد فیلم باز هم باید بگم که صحنه ای که از فیلم استفاده شده صحنه put thr blame on Mome هست که اگه با دقت بیشتری صحنه رو ببینی اونی که شما داری میگی که دستکش رو نمیگیره billin نیست بلکه johnny دوست billin هست. در کل در این فیلم johnny farrei توسط billin mundson که بعدا جانی رو دستیار خودش میکنه از دست یه فرد مسلح نجات پیدا می کنه. در طول فیلم نشون میده که بیلین همراه با یک زن زیبا بنام gilda از سفر باز می گرده و اونو بعنوان همسرش معرفی می کنه . روابط آزادی که گیلدا داره و غیره هیچی، نکته جالب اینجاست که بیلین به نازی هایی نزدیک شده بوده که می خواستن از نام و ثروت بیلین برای پوشش دهی سازمان مخفی خودشون استفاده کنن و بیلین هم راضی نمیشه که اموالش رو به اونها واگذار کنه و یکی از نازی ها رو می کشه و بعد که به خونه بر میگرده میبینه که گیلدا در حال بوسیدن دوستش جانی یه! به همین دلیل هم میره و بعد برای فرار از نازی ها هواپیماش در دریا منفجر میشه و سقوط می کنه. گیلدا و جانی ازدواج می کنن ولی بعدا روابطشون در مرز بین عشق و جنون قرار می گیره ! بعد نشون میده که بیلین در حالی که مسلحه ( کلیپ smooth criminal رو به یاد بیارید...) بر میگیرده و در واقع اون اینا رو صحنه سازی کرده بوده و قبل از انفجار، با چتر از هواپیما بیرون پریده بوده،فقط برای فریفتن نازی ها..... در اون صحنه کذایی هم چون جایی که مایکل نشته رو با جایی که جانی در فیلم قرار گرفته اشتباه گرفتی این سوئ تفاهم پیش اومده وگرنه مایکل در نقش بیلین ظاهر میشه نه جانی که دستکش رو نگرفت... ( داستان رو برای اوناییی گفتم که ندیده بودن و ممکن بود براشون جالب باشه)
اسم فیلم دیگه ای که استفاده شده چیه؟ شاید به جالب تر شدن ماجرا کمک کنه! کسی هم نمیدونه که منظور مایکل دقیقا چی بوده! نه من ونه تو ونه هیچ کس دیگه ای! ما فقط مجاز به ارائه کردن نظر خودمون هستیم نه حکم قطعی صادر کردن!
-در مورد دقیقه 90 مردن مایکل جدا هردو معتقدیم که فقط به خودش و عزرائیل مربوطه! مرسی تفاهم!!
- من دقیقا منظورم کنفرانس خبری O2 هست نه هیچ چیز دیگه ای! توی ان کنفرانس چی رو نگفته؟ من نمی فهمم منظورتو متنش اینه:
اول شروع می کنه با همراه شدن با هواداران که می گن :
This Is it
This is it
This is it
وبعد...:
I Just wanna say that…..these….these will be my final show performenses in London
This will be it….this is it…. And when I am saing this is it , it really means this is it…
Because…..
والبته هیچ وقت نمیگه because چی؟؟؟
this is it
I mean , this is really it
this is the final curtain call

this is it , and Ill see you in July
همین که مایکل در این کنفرانس اصلا مثل قبلی ها عمل نکرد و بجای صحبت های همیشگیش(با اون حالت خجالتی) راجع به کمک به نجات جهان و بچه ها و .... مدام هی فقط گفتthis is it برای خیلی ها عجیب بود و حjی مجری این کنفرانس که با مایکل روی سن بود بعدها در ماحبه اش با یکی از شبکه های انگلیس میگه: اون هی می گفت this is it this is it وچیز خاص دیگه ای نمی گفت و حتی می گه که طرفدارانش بعد مراسم جوری بودن که انگار انتظار نوع دیگه ای از سخنرانی رو در این مورد از مایکل داشتن! "
من اینا رو فقط از قول این افراد بازگو می کنم و صحه نمیذارم و صرفا چون گفتی که کدوم رو می گم یه کم توضیح دادم! تو رو خدا دوباره شروع نکن جوری که انگار من میگم مایکل حتما زنده اس و بغل دست من نشسته!!
- بله من در جریان داستان مرگ توپک هم هستم ولی در این مورد قضیه فرق می کرد برای من، من جذب شخصیت خاص مایکل شدم و همه این چیزای دیگه در حاشیه است. اینا هم گفتم که حرفای من نیست و حتی نظر منم نیست بلکه مستنداتیه که درست یا غلط به هر حال یه عده جمع آوری کردن و باید قبول کنیم که بعضیاشون جالبن دیگه! همین! پس من نمی گم.... خواهشا این تهمت رو به من روا مدار وحید جانم...
- در مورد اینکه همه جهان می دونن یا نه و این هم دیگه زیادی توضیح دادم و بارها تاکید کردم که این نظریه که اینا می گن خیلی جاهاش می لنگه بخصوص این یکی جاش! ولی نظر شخص من اینه که اینهم این جوری که تو داری توضیحش میدی نیست و باز هم میتونه جور دیگه ای تعریف بشه ولی منم از بیخ باهاش مشکل دارم! من اسم این یکیو هم میذارم تفاهم البته اگه شما بپذیری که حرف منم همینه وهی مدام تکرارش نکنیییییی!
-در مورد اینکه اون الان در صورت زنده بودن چه ارتباطاتی با بچه هاش یا هرکس دیگه ای داره من خیلی حرفا و نظریه ها رو شنیدم ولی برام هیچ کدوم مهم نیستن ولی به اندازه تو هم بهش بدبین نیستم! درباره لاتویا هم بله میدونم که چه شرایطی رو گذرونده ولی به هر حال قبلا نظرمو دراین باره گفتم و ما در هر حال اتفاق نظر نداریم دیگه! کاریش هم نمیشه کرد.
-دوستان بابت این همه پست طولانی عذرخواهی می کنم. من فقط برام جالب بود نظراتتون رو بدونم وگرنه عمیقا به این قضیه اعتقاد ندارم و در هر حال همه مون هم فکر می کنم متفق القول هستیم که اصولا این چیزا اهمیت چندانی نداره و این پیام و زیبایی هنر مایکل و روح زیبا و روحیه خلاقشه که برای ما اهمیت داره. من عاشق مایکل هستم و همه شما رو که دوسش دارین دوست دارم. فکر می کنم اونم همین روابط سالم انسانی رو از ما می خواست و خواستار گسترش عشق در دنیا بود. بخصوص وحید عزیز که حوصله به خرج دادی و یه کل جانانه با هم انداختیم. می دونم باز هم جواب هایی داری که احتمالا توی بعضیاش باز منو محکوم به پذیرفتن این تئوری می کنی ومن منتظر هر آنچه که نظر تو باشه هستم ولی ترجیح میده کامنت احتمالی تو آخر این بحث باشه.... باوجود اینکه من از اول فقط چند تا سوال رو نوشتم و از اون موقع تا حالا داریم سر همون ها بحث می کنیم و موارد بسیار بسیار بیشتری هست ولی برای احترام به روح مایکل که هردومون دوسش داریم! البته قول نمی دم ها! اگه تونستم جلوی خودمد بگیرم!!!!
مایکل عزیز ممنون بابت هرآنچه که در این مدت کوتاه به من آموختی که برام بسیار با ارزشن.... LOVE U MJ :x
راستی خبر جدید رو همین الان دیدم! دیدی؟ کاترین مفقود شده! فکر کن! متن خبر رو دیدی؟ نوشته بود:"روز گذشته در مورد واکنش کاترین به نامه‌ی فرزندانش که توسط منبعی نزدیک به وی منتشر شده بود، خواندید. گویا در حالیکه عده‌ای از بستگان به شدت از او بی‌خبرند، عده‌ای دیگر به او دسترسی کامل دارند." باحاله! نه! جان من دوباره شاکی نشی ها! من منظوری ندارم به خدآ!!!! :-SS :-SS

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, e r o s, کوچکترین طرفدار

22 جولای 2012 16:59 #26377 توسط FeanoR
oops!

فکر کنم حسابی جوش آوردی ها :D

سلام وحید! وحید ! آره خیلی بهتر از رفیقه! برام جالبه که بدونم کتابایی که در مورد دستبند ها و نشان ها و... خوندی چین؟ چون یه عده توی ایران دارن راجع بهش تحقیق و پژوهش می کنن که عموما خوب نهادهای مذهبی یا نهایتا سیاسی ایران اند که نمی دونم تا چه حد پژوهش هاشون رو با عقاید شخصی شون و دیدگاه های اسلامی عجین می کنم؟؟!! یه عده م مسلمانان یا بطور کلی معتقدین به ادیان الهی در جهان اند که خوب بسیاری از مقاله ها و دیدگاه هاشون توی نت پخش شده و قابل خوندنه ،بعلاوه یه عده دیگه که با توجه به آگاهی های اجتماعی و یا فعالیت های ضدفراماسونری مخصوص مملکت خودشون دارن فعالیت می کنن و ..... اگه می خوای بگی که نظرات هیچ کدوم از این گروه ها رو کلا قبول نداری و صرفا خاطرات یا تئوری ها ی به قول تو لیدرهاشون رو مستند می دونی که هرچند با نظرت درحدی موافقم ولی وحید جان فکر نمی کنی که اتفاقا بسنده کردن به مقاله هایی که خود یک گروه از خودش ارائه میده و.... اتفاقا خیلی کمتر از سایت های بیشمار یا نهادها و گروه های بیشماری که با نظرات مختلف در حال مبارزه باهاشون هستن و خیلی هم فراگیر عمل می کنند ،موثق می تونه باشه! بله، حق با توئه در مورد فراماسونری کتاب زیاد هست و موثق هم هستند و جد و آباد همه شون رو هم ریز به ریز توضیح دادن و اتفاقا همین منابع هم بطور وسیع مورد استفاده قرار میگیره ولی این همه ماجرا نیست! واتفاقا این که تو بفهمی فراماسونری چی بوده و از کجا تغذیه میشه و هدفش چیه و نشانه ها و هزارتا کوفت دیگه که به قول شما از منابع موثق قابل شناسایی اند( تازه اونم تا حدی که اونا می خوان ما بدونیم!!!) تازه اول راهه! حق دقیقا با توئه! برای آینده برنامه ریزی می کنن و بحث ما هم بی فایده است ولی توکه می دونی اهداف اینا و برنامه ریزی هاشون چه ریشهای عمیقی داره و سلطه بر هالیوود تنها چشمه کوچکی از اونه پس نباید انتظار داشته باشی که من به کتاب های موثق که توی همین موثق بودن یک کتاب درباره فراماسونری کلی شک و تردید می تونه وجود داشته باشه چرا که تو هرگز نمی فهمی که اون بابا اصولا حق گفتن چه چیزایی رو داشته ، بسنده کنم و تلاش و دستاورد های جستجوها و کنکاش ها و این ور و اون ور کردن های کلی آدم توی دنیا رو که دارن پی حقیقت می گردن و اتفاقا خیلی هاشون هم وابسطه به گروه هایی هستن که اکثرا از متخصصین و پژوهش گران تشکیل شدن اعم از مسلمان و مسیحی و یهودی و حتی لائیک رو یکجا با چوب موثق نبودن برونم! مگه اینها دارن از یه سری شایعه حرف می زنن؟ ان که دیگه مثل شایعه زنده بودن ام جی نیست که یه سری فن دارن خودشونو سرگرم می کنن!!!! چیزی که من میگم و دیدم و قبولش دارم فقط کنار هم چیدن یه سری fact در دنیای واقعی مونه!( قضیه ام جی رو نمی گم ها!) اتفاقاتیه که داره می افته و تاثیراتشو داری می بینی!!!! حالا حتما باید یه مقام ارشد از خود سازمان خاطراتشو منتشر کنه تا ما شدت فشاری که بر هالیوود هست رو بپذیریم؟ یعنی دیدن واقعیت ها این جوریه به نظرت؟ سخنرانی افراد الکی رو که گفتی اصلا نفهمیدم!!! بله همه مونمی دونیم که خیلی ها چرت و پرت زیاد می گن و خییییییییییییییییلی از سایت ها و مطالب و ویدئو ها هم به خواست خود اینها رو نت قرار می گیره ولی این دلیل نمیشه که واقعیت ها رو هم انکار کنی!!! شوخیت درباره توپک نمونه همین قضیه است ولی جواب منو ندادی که آیا واقعا سر خیلی از سلبرتی ها چی میاد؟ بابا من می گم از این خان مدتهاست گذر کردن! ما داریم سر چی بحث می کنیم؟ اصلا بعله همه آدمها دارن به مرگ طبیعی می میرن! درست؟ وقایع طول زندگی شون رو که دیگه نمیشه انکار کرد! خودشون هم بگن شما میگی نه! همون طور که درباره مایکل داری با سرسختی انکار می کنی! دوست خوب منم امیدوارم شرایط برای مایکل عزیز به همین گل و بلبلی که شما تصور می کنی بوده باشه! به خدا جدی می گم!!!

فکر کنم زیاد وارد جزئیات نشدن من، یکم منظورمو بد فهموند! من نمیگم که آقا ول کنین، چیکاریه اصلا دنبال فراماسونری نرین! من این روشی که همه میرن رو قبول ندارم! هر کس میتونه گذشته فراماسونری رو بخونه و تحقیق کنه در موردشون، اما به شرطی که در همون گذشته نمونه! من نمیگم بیخیال گذشته شون، میگم تو گذشته شون نمونین! چون اگه گذشته رو ندونین، نمیتونین آینده رو پیش بینی کنین! آینده از گذشته ساخته میشه! ما میتونیم با استفاده از گذشته، آینده رو بدست بیاریم ولی متاسفانه خیلی ها تو همون گذشته و علامت ها و نماد ها میمونن!

فکر کنم تا حالا در این موارد کتاب نخوندی! من شاید یکم چون صمیمی جواب دادم، ناراحت شدی! ولی خوندن کتاب چی در نت چی در واقعیت! خیلی خوبه! در ضمن من خودم میگم نباید تک بعدی باشه یک نفر، پس خودمم سعی میکنم تک بعدی نباشم، من اون خاطرات رو که میخونم، اون تاریخچه رو که میخونم، توی نت هم سرچ میکنم، مصاحبه ها رو هم میخونم، سعی میکنم از تمام ابعاد ممکن استفاده کنم!

حالا حتما باید یه مقام ارشد از خود سازمان خاطراتشو منتشر کنه تا ما شدت فشاری که بر هالیوود هست رو بپذیریم؟

:D من همچین حرفی زدم؟ من گفتم اگه اون خاطرات رو بخونی خیلی از ماجرای فراماسونری ها رو میفهمی!

بالاخره کار یک نفر که داره تحقیق میکنه باید این باشه که بتونه مسائل دروغ رو از راست و غلط رو از درست جدا کنه! و هر کدوم رو بررسی کنه!

من درباره arrival مثل تو همین رو شنیدم و می تونه هم درست باشه ولی درباره کارکرد روشن سازی های دیگه باهات موافق نیستم! هر چند همون طور که گفتم خیلی از اینها رو خودشون ساختن و .... ولی این دلیل نمیشه که ما صورت مسئله رو پاک کنیم و بی خیال کل ماجرا بشیم و بشینیم ببینیم نقشه بعدی چیه؟ مگه تاثیر این اتفاقات فقط به آمریکا محدود میشه؟ بله نباید گول این مسائل سطحی و گشتن دنبال چیزای ظاهری و بیهوده در گذشته رو خورد ولی همین ها هم اگه آدمش بره دنبالش وبا هدف بره و پژو هش گر باشه ، باعث میشه ذهن خیلی ها در کل دنیا نسبت به خیلی مسائل که داره اتفاق می افته روشن تر بشه! همون طور که همین الان خیلی از فعالیت های مشکوکی که معتقدین و ضد فراماسونری دارن در دنیا نسبت بهش هشدار میدن اتفاق افتاده و یا در شرف وقوعه! بله فراماسونری رو اگه بی خودی واسه خودت مسئله کنی و دور خودت بچرخی ، هی مدام می پیچونتت و فایده ای هم نداره قبول ولی ما داشتیم راجع به چی صحبت می کردیم؟ مایکل جکسون... درسته! ما فقط داشتیم از نشانه هایی که مایکل در آثارش گذاشته استفاده می کریدم که بفهمیم چه اتفاقی می تونسته براش افتاه باش! موضوع این تاپیک همینه دیگه؟ منم نمی خوام ونمی تونم که وارد جزئیات و پیچیدگی های این گروه ها بشم چون اصلا از حد توان ماها خارجه ولی داریم خیلی لری بررسی می کنیم که بابا جان این جناب جکسون که ما انقدر دوسش داریم و عکسا و آهنگاشون دااریم و اینا، داشته چی می گفته! حرف حسابش چی بوده؟ آیا اینا در موردش صدق می کردن یا نه! اگرم اون طوری بود که شما عقیده داری ، خود مایکل این همه تلاش در جهت آگاه کردن مردم از اینکه چه اتفاقی داره می افته نمی کرد واون طوری بی پروا راجع به سونی حرف نمی زد یا اون سخنرانی که توش داره میگه : "من بشدت خسته ام از این همه دروغی که رسانه ها میگن.... اتفاقی که داره می افته رو انکار می کنن.... حتی کتاب های تاریخ هم دروغ اند وشما باید اینو بدونید... اونا از سیاه ها بدشون میاد( وحتی اسم میبره)و...." رو انجام نمی داد و دوره راه نمی افتاد بر علیه سونی سخنرانی کنه. من به شخصه فکر نمی کنم ( با توجه به متن حرفای اون) که همه اینا رو صرفا بخاطر خودش انجام داده باشه! شما الان می خوای واسه من جواب بنویسی که : مایکل اینا رو گفته؟؟؟ چقدر بیکار بوده!!" جدا بابت این حرفت دلخور شدم! تو چه جور فن هستی که به خودت زحمت نمیدی بری حرفاشو گوش کنی؟ و خیلی ساده میگی بیکار بوده لابد!!!!!! من از تو تعجب می کنم!همه این صداهای ضبظ شده که هر کدوم به یک شکل ضبط شدن( بعضیاش گفتگوهای تلفنیش با دوستاش بوده و بعضیاش با همکاران و.... که همین هم نشان دهنده اینه که این آدم به هیچ کس نمی تونسته اعتماد کنه حتی به صمیمی ترین دوستانش) و بعد مرگش اکثرشون رو ET پخش کرد (البته اونایی رو که دردسری نداشتن و فقط زندگی شخصی و ترس های مایکل رو شامل می شدن!!) و کلی رو هم NBC پخش کرده و البته باز هم در حدی که به ضررشون نباشه! و بقیه شون هم همون طور که 2000 بار گفتم درنت به وفور موجوده.اول گوش بده بعد منو محکوم کن. مایکل جکسون بیکار نبوده عزیزم! و اینا از سر بیکاری نیست! من تعجب می کنم که این سخنرانی های مایکل رو که اکثزا با گوشی هوادارانش ضبط کردن و الان دیگه همه دنیا دیدن، انقدر برای تو عجیبه!

بابا من یک شوخی با مایکل کردم حالا، شما کوتاه بیا :D

تو چه جور فن هستی که به خودت زحمت نمیدی بری حرفاشو گوش کنی؟ و خیلی ساده میگی بیکار بوده لابد!!!!!! من از تو تعجب می کنم!

منم از خودم تعجب میکنم :D من تمام حرف ها و مصاحبه ها رو خوندم و شنیدم و دیدم و نوارها رو هم در حد توانم گوش کردم! اونطوری بیخیال نیستم که! من گفتم که بیکار بوده، یک نوع شوخی بود، جدی میگم :D

و بقیه شون هم همون طور که 2000 بار گفتم درنت به وفور موجوده.اول گوش بده بعد منو محکوم کن. مایکل جکسون بیکار نبوده عزیزم! و اینا از سر بیکاری نیست! من تعجب می کنم که این سخنرانی های مایکل رو که اکثزا با گوشی هوادارانش ضبط کردن و الان دیگه همه دنیا دیدن، انقدر برای تو عجیبه!

من اصلا تو رو محکوم نکردم! من یکم تو جواب هام باهات شوخی کردم، باور کن همین! نه اون سخنرانی ها برای من اصلا عجیب نیست! من به غیر اینکه دیدم چندین بار هر کدومش رو، چندین هزار بار هم متن شو خوندم و برای خودم تحلیل و بررسی کردم!

فکر کنم یک چند تا نفس عمیق باید بکشی :D شوخی میکنم باز منو تو جواب بعدیت نزنی ها :D

بقیه شو هم توی پست بعدیم جواب میدم...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

22 جولای 2012 17:10 #26378 توسط FeanoR

-از اون جایی که جواب دادن تو داره به سمتی میره که انگار من مصرانه معتقدم که مایکل زنده است ( که اصلا اینطور نیست) پس بقیه جوابام درمورد اورتگا و .... رو که فقط بخاطر کنجکاوی پیگیری رده بودم و اصلا در پی اثبات زنده بودن مایکل نیودن رو می سپارم به خواجه شیرازی عزیزمون و اگه یادت باشه بنده هم خدمت انورتون عرض کردم که این ماجرا در کل و بخصوص اینکه مایکل تونسته باشه این جوری یه همچین نقشه ای رو انجام داده باشه برای من هم حل نشده است و من اساسا کل ماجرا رو نقض کردم ولی بر خلاف تو انقدر ساده از روی سئوالات نمی گذرم! همین بقیه اش هم موکول به روح مایکل و خواجه شیرازی که الان دارن با هم مشاعره می کنن!

من فهمیدم که همه اونها ترشحات ذهنی و کنجکاوی های ذهنی و اون چیزایی رو که به دست آوردی از این بعد بررسی کردی، اصلا هم معتقد نیستم که تو مصرانه میگی مایکل زنده س! عزیز من شما اون جواب ها و تحقیق هات رو در مورد اورتگا رو بذار اینجا، باور کن من قصد توهین نداشتم! خواجه حافظ شیرازی داره با مایکل مشاعره میکنه؟ ای وای من، پس بریم به مایکل تقلب برسونیم :)) شوخی میکنم! میبینی من روحیه شوخ طبعی دارم، پس از دست من ناراحت نشو...

-مدل جواب دادنت درباره پاپاراتزی کلا منو شگفت زده کرد و چون گفتم که داری جوری جواب میدی که انگار من اصرار بر زنده بودن اون دارم پس بی خیال! ولی من اگه جای تو بودم درمورد کسی که بهش علاقه دارم اینجوری حرف نمی زدم! دوست بودن با یه نفر به معنی این نیست که رفیق گرمابه و گلستان و اینا!!! من فقط اعلام کردم که این رابطه و حضور این آدم جالبه! وگرنه مایکل فوت شده! و اصلا هم بیکار نیوده!

باور کن من عاشق مایکلم که جدا، من زندگیمو برای مایکل گذاشتم و میذارم... من تو زندگیم اول مایکله دوم مایکله سوم مایکله، من از هر چیزی و هر کسی برای مایکل بیشتر ارزش قائلم.

چی گیری به بیکار بودن مایکل دادی =)) بابا فقط یک شوخی ساده بود :D خب پس اگه با هم دوست بودن و از عکسهاشون هم معلومه که با هم راحت هم بودن، اون بن با مایکل...

بقیه شو توی پست بعدیم جواب میدم! البته دارم میرم بیرون، برگشتم جواب میدم :-bd
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.