سؤال پیشنهادات

22 ژانویه 2012 11:36 - 23 ژانویه 2012 15:45 #20018 توسط Farnaz
کسایی که مدیر بخش خاصی می شن لطفا به بخششون توجه بیشتری نشون بدن بیشتر سر بزنن شاید یکی یه سوالی داشت یا کمک خواست!!
به نظره من بخشی مثه گفتگوی مایکلی که بخش پربازدیده نباید کسایی مثه مایکلا که ماهی یه بار میان اداره کنن اینطوری همه ی زحماتا باز میوفته گردن کسایی مثه الناز!! لطفا یه رسیدگی بهش بکنین یا حدقل زودتر مایکلا یه فکری واسه شرایط جدیدش کنه....

URL=https://img4up.com/]

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

[/URL]

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

02 فوریه 2012 19:00 #20796 توسط FeanoR
فرناز راست میگه اگه مدیرای بخش ها بیشتر سر بزنن و بیشتر فعالیت بکنن رتبه الانه سایت رو بیاریم بالاتر و اگه بخش های مهمی مثل گفتگوی مایکلی مدیر اون بخش یا بیشتر فعالیت بکنن یا اینکه یک همکار فعال براش انتخاب بشه که در صورت نیاز بتونه فعالیت بکنه و یا اینکه اینم یک پیشنهاد هست که:مدیرای بخش ها جاهاشون عوض بشه و برای هر بخش یک مدیر که به اندازه فعالیت ش هست انتخاب بشه مثلا فرناز الان میتونه یک جای بزرگتری فعالیت بکنه مثل گفتگوی مایکلی و مثلا ترمه بشه مدیر بخش دانلود ها و مثلا مایکلا بشه مدیر دوستی ها و اینطوری خیلی بهتر میشه فعالیت ها

دیگه خود شما مختار هستین و ما برای خودتون میگیم که بتونین بیشتر روی سایت تمرکز کنین
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

02 فوریه 2012 19:29 #20798 توسط Farnaz
به نظر منم کسایی که فعالیت کمتری دارن یا وقتو حوصلشو ندارن بهتره دستیار باشن یا اینکه کلن قید این کارو بزنن
منم زیاد برام فرقی نمی کنه کی مدیره کجا بشه فقط یه طوری بشه که وقتی یه اشتباهی پیش میاد یکی باشه اختیار داشته باشه درست کنه کارمون اویزون نمونه

URL=https://img4up.com/]

[/URL]

04 فوریه 2012 07:08 - 04 فوریه 2012 07:10 #20901 توسط مایکلا
تو این 3 هفته ای که مدیریت بخش گفتگوی مایکلی به من داده شده مشکلی تو بخش پیش نیومده که بخوام رسیدگی کنم که الان بهم میگید رسیدگی نمیکنی خب مشکلی نبوده که رسیدگی کنم مگه باید بیخودی بیام پستارو حذف-ویرایش و منتقل کنم و مهمترین بخش فرومو بهم بریزم که بگین مدیر خیلی خوب و فعالی هستی.!!!خب نه حرف نابجایی زده شده نه تبلیغاتی شده و نه ... که بخوام کاری بکنم تا جایی که بخش مربوط به خودمو دیدم قوانین سایت رعایت شده و خوشبختانه مشکلی نبوده.
شده قبل از اینکه به عنوان مدیر انتخاب بشم یک هفته و به ندرت 10 روز یکبار بیام فروم اونم بدلیل اینکه سرم خیلی شلوغ بوده و تو امتحانات دانشگام بودم یا مسافرت بودم ولی تاحالا نشده که فقط ماهی یکبار بیام فروم.!!!
خود مدیرا هم گفتن که فعال بودن ملاک کافی برای دادن مدیریت بخش به کسی نیست و ملاک های باارزش تری وجود داره.
الانم که مدیریت رو برعهده دارم خیلی سعی میکنم که بیشتر به فروم سر بزنم.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

04 فوریه 2012 11:11 - 04 فوریه 2012 11:24 #20909 توسط Elnaz
فکر کنم بهتره کمی وقت به همدیگه بدیم. قبلا هم پیش اومده بود که توی بخشهایی که مدیر داشته اونا نبودن من به بعضی پستها رسیدگی کردم، چون همه‌ی بخشها مهم هستن و بهتره همه به هم کمک کنیم تا افرادی که مدیر شدن توی اون بخش جا بیفتن.

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: مایکلا, شايان, ++ sama, FeanoR, blackfire

12 فوریه 2012 16:14 #21175 توسط sara
ای بابا خسته شدیم از مگس پرونی

....چرا فروم انقدر یخه

كاربر(ان) زير تشكر كردند: blackfire

12 فوریه 2012 16:47 #21176 توسط blackfire
الان گرداننده ها دارن تمام تلاششون رو میکنن تا همه چیز درست بشه ...
صبر کنید و تا درست شدن اوضاع نزارین اینجا خلوت باشه

ممنون

علم و دانش همان قدرت است ...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: sara, kingmichael

12 فوریه 2012 17:50 #21181 توسط kingmichael
داش رضا نگران مباش ما اینجاییم
فروم یخ بشه خودم میرسونمش به نقطه جوش

ولی راس میگه ها به جز چند نفر دیگه کسی نیست
اگه این مشکل چ ی ل تر حل بشه بازم میتروکونیم اینترنتو

12 فوریه 2012 19:54 - 12 فوریه 2012 19:57 #21193 توسط sara
مدیران محترم اگر بتونند کاری کنند که دست کاربران برای انجام یکسری کارها باز بشه خیلی عالی می شه....مثلا اگر بذارن گروه های درون فروم خودمون رو تشکیل بدیم....چون سوای علاقه ی مشترکمون به ام جی هر کدوم باز به یه سری چیزهای متفاوت علاقه داریم می تونیم گروه های درونی خودمون رو داشته باشیم....مثلا یه اکیب برای جمع آوری جدید ترین عکس های لینکین پارک یا عکس های کتی پری و....
اینو به انتقاد برداشت نکنید ولی حقیقتش اینجا زیادی همه چیز باید زیر نظر مدیر باشه...البته منظورم یه نفر خاص نیست ولی وقتی آدم آزادی عمل نداشته باشه راحت نیست و طبیعیه که دلش نخواد اینجا همه فعالیت هاش رو به اشتراک بذاره و در نتیجه فروم خلوت می شه...به نظر من دوره ی مدیر کاربر دیگه تموم شده و فقط مدیر نقش هماهنگ کننده و بررسی شکایات رو باید داشته باشه که کسی مثلا توهین به کس دیگه ای نکنه و ...
همین هم کار مدیران رو مختل کرده نمی شه برای کوچکترین مسائل به یه مدیر پیام بفرستیم که مثلا اگه من این کار رو بکنم تو دوست داری یا نه اونوقت مسائل بزرگ تر فروم می خوابه

12 فوریه 2012 20:05 #21194 توسط FeanoR
راستش برای درست کردن این گروه ها که توی خانواده آزادین یک گروه به نام لینکین پارک درست کنین و اونجا فعالیت کنین و اگه هم میخواین تو فروم فعالیت کنین خب تو بخش هنرها زیربخش موسیقی میشه اینکار رو کرد و نیازی به مدیر نداره با زدن تایپیکی میشه اینکار رو کرد

دست کاربرا بازه تا جایی که به بدنه ی فروم و سایت ضربه نزنن مثل همین اتفاقی که الان افتاده و چیلتر از این حرفا و برای همین برای هر بخش یک یا دو مدیر نیاز داره چون به این جور پستها بررسی کنن و چون مدیرای سایت هم که سرشون مشغول سایت هست خودشون نمیتونن یکسره اینجا باشن و ناظر باشن و برای همین مدیرای بخش ها هستن و تازه مدیرای بخش ها هم میتونن تو فعالیت خود بچه ها کمک کنن و من که محدودیتی نمیبینم

و حالا من که بقیه رو نمیدونم و تا اونجایی که من تو این فروم بودم اینکه بخوای برای پستهات از مدیرا اجازه بگیری و از این حرفا نبوده(البته شما قدیمیترین و باید اینا رو بهتر بدونین)

و تازه اینجا با اینکه فروم مایکل جکسون هست این جور فعالیت ها هم آزاده میتونین تو بخش خودش و یا تو خانواده فعالیت کنین و مثلا یک تایپیک بزنین یا یک گروه و اونجا جدیدترین اخبار و دانلود آلبوم ها و کنسرت ها و غیره و بحث و نقد و بررسی و ... بکنین و مدیر اون بخش هم کمکتون میکنه حالا کجا محدودیت هست؟

Please publish modules in offcanvas position.