سؤال پیشنهادات

12 آگوست 2011 21:48 #7054 توسط mohammad
من چند تا پیشنهاد دارم . :lighten:
1 . ساخت یک چت روم . :gossip:
2 . یک قسمت که فیلم ها و.. رو اپلود کنیم و دیگه لینک سایت هایی مثل 4shared نباشه البته داشتن هاست برای اپلود خیلی هزینه داره.
3 .اضافه کردن شکلک های بیشتر . (البته الان که نگاه کردم دیدم خیلی زیاد تر و متنوع تر شده ولی میتونین بیشتر شکلک بذارید و یه قسمت در محط کاربری درست کنید که خود کاربر انتخاب کنه که کدوم شکلک ها براش فعال باشن .:daydreaming
4 . محیط وبلاگ و سایت و همینطور فروم اصلا جذاب نیست . البته امیدوارم با بروز رسانی سایت بهتر بشه و یه قسمت هم درست کنید که کاربران مثل Themes های ویندوز 7 قالب خودشون رو انتخاب کنن .
5 . ایجاد یک قسمت که حرفه ای ها اموزش رقص بذارن و بعد از این که بچه ها حسابی تمرین کردن یک ویدیو از خودشون بگیرن و برای استاد ها ارسال کنند و اونایی که رقص رو اموزش میدن بعد از دید کلیپ کاربران اشکالاتشون رو بهشون بگن .:mj9: :mj7: :mj12: :scream:
6 . من نمیدونم قبلا چی توی فروشگاه سایت فروخته میشد ولی اگه الان سعی کنید با یک خیاط قرار داد ببندید و لباس های مایکلو برای فروش بذارید عالی میشه و همینطور در قسمت فروشگاه موزیک ویدیو ها و کنسرت ها و...... مایکلو با dvd های اصل برای فروش بذارید . مثلا کنسرت هیستوری تور رو با یک dvd که عکس تور روش و توی یه جلد خوشگل هست به فروش برسونید . اگه همچنین چیزی هست بگید من که حاظرم تمام اثار مایکلو اینجوری بخرم
7. یه سری چیز های دیگه هم تو ذهنم بود که دیدم خودتون نوشتید قراره درست بشه مثلا فیسبوک مایکلی :mjj:
ممنون که همچنین سایت توپی ساختید و به فکر به روز نگه داشتنش هستید .:* :-bd
:bye:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Termeh

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

12 آگوست 2011 21:55 #7055 توسط mohammad

MJtermeh نوشته: نمیدونستم اینو کجا بگم.بچه ها بخش بلاگ سایت یه مدت به روز نشده بود و متاسفانه مخاطباشو از دست داد.اما الان با مطالب جدید و ارزشمندی با عنوان مایکل جکسون به همین سادگی به روز شده پیشنهاد میکنم حنما سر بزنید

الان که چند وقتیه دوباره وبلاگ مایکل اپ نمیکنه . من که به شخصه عاشق مطالب این وبلاگم و منتظرم اپ کنن .

13 آگوست 2011 07:54 #7076 توسط Termeh
آپ شده دوست عزیز

emjey.com/blog/

13 آگوست 2011 08:06 #7082 توسط mohammad

MJtermeh نوشته: آپ شده دوست عزیز

emjey.com/blog/

اینا که مال 1 ماهه بیشه .
راستی شما مدیر این وبلاگ هستید .

13 آگوست 2011 08:08 #7083 توسط Termeh

m.yMJJ نوشته: من چند تا پیشنهاد دارم . :lighten:
1 . ساخت یک چت روم . :gossip:
2 . یک قسمت که فیلم ها و.. رو اپلود کنیم و دیگه لینک سایت هایی مثل 4shared نباشه البته داشتن هاست برای اپلود خیلی هزینه داره.
3 .اضافه کردن شکلک های بیشتر . (البته الان که نگاه کردم دیدم خیلی زیاد تر و متنوع تر شده ولی میتونین بیشتر شکلک بذارید و یه قسمت در محط کاربری درست کنید که خود کاربر انتخاب کنه که کدوم شکلک ها براش فعال باشن .:daydreaming
4 . محیط وبلاگ و سایت و همینطور فروم اصلا جذاب نیست . البته امیدوارم با بروز رسانی سایت بهتر بشه و یه قسمت هم درست کنید که کاربران مثل Themes های ویندوز 7 قالب خودشون رو انتخاب کنن .
5 . ایجاد یک قسمت که حرفه ای ها اموزش رقص بذارن و بعد از این که بچه ها حسابی تمرین کردن یک ویدیو از خودشون بگیرن و برای استاد ها ارسال کنند و اونایی که رقص رو اموزش میدن بعد از دید کلیپ کاربران اشکالاتشون رو بهشون بگن .:mj9: :mj7: :mj12: :scream:
6 . من نمیدونم قبلا چی توی فروشگاه سایت فروخته میشد ولی اگه الان سعی کنید با یک خیاط قرار داد ببندید و لباس های مایکلو برای فروش بذارید عالی میشه و همینطور در قسمت فروشگاه موزیک ویدیو ها و کنسرت ها و...... مایکلو با dvd های اصل برای فروش بذارید . مثلا کنسرت هیستوری تور رو با یک dvd که عکس تور روش و توی یه جلد خوشگل هست به فروش برسونید . اگه همچنین چیزی هست بگید من که حاظرم تمام اثار مایکلو اینجوری بخرم
7. یه سری چیز های دیگه هم تو ذهنم بود که دیدم خودتون نوشتید قراره درست بشه مثلا فیسبوک مایکلی :mjj:
ممنون که همچنین سایت توپی ساختید و به فکر به روز نگه داشتنش هستید .:* :-bd
:bye:

خیلی از پیشنهاداتی که دادی ما خودمون با کمک هم باید پیش ببریم

مثلا برای پیشنهاد 2 بچه ها تاپیک کنسرتهای کمیاب رو زدن هر کس چیزی داشت که بقیه نداشتن لینک دانلود میداد.تو بقیه قسمتها هم همین روشو میشه انجام داد.
تو پیشنهاد 3 رضا شکلکهای زیادی اضافه کرد واقعا دستش درد نکنه.باز هم ممنون.:MJ2:

برای پیشنهاد 4 به نظرت چیکار باید کرد که محیط جذاب شه.تو این مورد ما هستیم که باید با گفته هامون صمیمیت و جذابیت فروم را بالا ببریم.
6)امیدوارم زودتر بخش فروشگاه و هواداران و مایکل شناسی تو فروم راه بیافته چون بهش جدا نیاز داریم

7)بحث فیسبوک که تا حالا هم نیمه کار رها شده.آخر اسمم براش انتخاب نکردیم:-??

13 آگوست 2011 09:03 #7101 توسط mohammad
واقعا دست اقا رضا درد نکنه من یکی که عاشق شکلک های جدید شدم خیلی باهالن .
درسته که ما باید با گفته هامون صمیمیت و جذابیت فروم را بالا ببریم. اما برای اونی که دفعه اول به فروم سر میزنه قبل از این که نوشته ها رو بخونه باید یه چیزی جزبش کنه . مثلا من مثلا پیشنهاد میکنم پشت زمینه رو یکم از حالت سفید در بیارید و یکم کرمش کنید . بهد مثل قسمت خبرها عسک ها مایکلو به صورت کم رنگ بذارید . البته با عکیس های سایت باید فرق بکنه ها . بعدش یکم فروم رو از حالت ابی دربیارید و رنگ های بیشتری استفاده کنید ولی نه دیگه هفت رنگ بشه .
امیدوارم که زودتر بخش فروشگاه راه بیفته . من که ازتون کلی خرید میکنم . راستی به این سوالم حتما جواب بدبد .
چی قراره تو فروشگاه فروختی بشه و رادیو چجوریه و چقدر باید سرعت داشته باشیم که راحت گوش بدیم .
فیس بوک هم میتونید یک تاپیک ایجاد کنید و از مایکلی ها بخواهید نظرشون رو بگن . اگه وقت ندارید من خودم میتون تاپیک بزنم .
ممنون :-bd

13 آگوست 2011 09:15 #7102 توسط Termeh
تاپیکش تو خانواده ی مایکلی با عنوان همه ی ما در فیسبوک زده شده محمد جان.

رادیو امجی فعالیت طولانی مدتی نداشت تا جایی که من میدونم.اما اوایل افتتاح فروم فعال بود.من چند تا از فایلای صوتیشو دارم میتونم آپ کنم که گوش بدی.ایده ی جالبی بود امیدوارم بچه ها ادامه بدن بیشتر پیام تو این زمینه فعال بود که کلا کم پیداست.فقط تو بلاگ امجی مینویسه گاهی

با این حال فکر نکنم به این زودی این بخشها افتتاح شه.چون مدیرا جدا سرشون شلوغه[-(

:(

13 آگوست 2011 09:22 #7105 توسط mohammad

MJtermeh نوشته: تاپیکش تو خانواده ی مایکلی با عنوان همه ی ما در فیسبوک زده شده محمد جان.

رادیو امجی فعالیت طولانی مدتی نداشت تا جایی که من میدونم.اما اوایل افتتاح فروم فعال بود.من چند تا از فایلای صوتیشو دارم میتونم آپ کنم که گوش بدی.ایده ی جالبی بود امیدوارم بچه ها ادامه بدن بیشتر پیام تو این زمینه فعال بود که کلا کم پیداست.فقط تو بلاگ امجی مینویسه گاهی

با این حال فکر نکنم به این زودی این بخشها افتتاح شه.چون مدیرا جدا سرشون شلوغه[-(

:(

اگه حجمش زیاد نیست و براتون سخت نیست بذارید اگه نه نمیخواد ولی اگه شد من از خدامه دانلود کنم .:clp2: :D
:-bd

13 آگوست 2011 10:28 #7110 توسط Termeh

m.yMJJ نوشته:

MJtermeh نوشته: آپ شده دوست عزیز

emjey.com/blog/

اینا که مال 1 ماهه بیشه .
راستی شما مدیر این وبلاگ هستید .

نه
m/

28 آگوست 2011 14:25 #9009 توسط Termeh
میخواستم از مدیرا خواهش کنم بخشی برای عکسهای مایکل رو اضافه کنن.

تا تاپیکهای عکسهای مایکل،طراحی های مایکل،معروفترین عکس سلطان پاپ و.... در اون بخش قرار بگیره تا بعد تاپیک فتوشاپهای مایکلی هم زده بشه

Please publish modules in offcanvas position.