سؤال پیشنهادات

01 دسامبر 2011 17:27 #16184 توسط blackfire
میشه یه کاری کنین که بشه پستامون رو پاک کنیم

علم و دانش همان قدرت است ...

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

29 دسامبر 2011 20:15 #18655 توسط sara
من یه سوال دارم راجع به مسئولین قسمت های مختلف سخنگاه:

یکی اینکه کل مدیران چه کسانی هستند....یعنی اینکه رده بندیشون به چه صورته و اینکه چطور مسئولین هر بخش رو انتخاب می کنین؟

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

و بعدی اینکه چرا انقدر سر مسئله سایز و نحوه نوشتن داخل تاپیک ها سخت گرفته می شه....قبول دارم که بعضی چیزها در سرچ گوگل باعث سردرگمی برای تاپیک های شما می شه ولی بعضی از عناصر که فقط صرف زیبا سازی هستن چرا باید حذف بشن(منظورم همین فونت ها و رنگ ها و در کل ادیت نوشتاری هستش)

سوال سومم در مورد وب لاگ هستش:
آیا امکان این هست که وب لاگی درست کنیم و لینکش در این سخنگاه یا کلا سایت امجی باشه

30 دسامبر 2011 10:34 #18660 توسط Hamid
سارا عزیزم ،

1- نام مدیران هر بخش ، زیر اسم همون بخش تو فهرست اصلی نوشته شدند ، بخش هایی هم که اسم مدیر ندارند به این معنیه که هنوز مدیری براشون انتخاب نشده و اون بخش ها موقتا زیر نظر گردانندگان سایت اداره می شن . ( نام گردانندگان سایت تو منوی صفحه اصلی سایت آخرین گزینه " درباره eMJey.com " و سپس گزینه " گروه فارسی eMJey.com " موجوده . همین طور اینجا هم زیر نامشون نوشته شده " گردانندگان سایت " مثل نام کاربری من همینجا . )

2- مدیر بخش ها مستقیم از طرف گردانندگان سایت انتخاب می شن ، معیار انتخاب هم در درجه اول شناخت و اعتماد و در درجه دوم میزان فعالیت تو سخنگاه و در درجه سوم منطق و هوش افراد تو اداره بخششونه .

3- سر مسئله سایز و نوشتن داخل پست ها ( به جز بخش ترجمه ترانه ها ) هیچ محدودیتی وجود نداره و هر طور که تمایل دارید می تونید بنویسید و به همین دلیل تو سخنگاه این امکانات قرار داده شده .
دلیل محدودیت در قسمت ترجمه ها هم اینکه استفاده از فونت های غیر معمول باعث سردرگمی و کند پیش رفتن اصلاحات روی ترجمه ها می شه . چون اونجا پست های تو در تو برای اصلاح ترجمه صورت می گیره و تغییر فونت باعث بی نظمی خاصی در تاپیک می شه .
همه کاربر ها از یک نوع مانیتور ، کارت گرافیک و رزولوشن تصویر استفاده نمی کنند ، گاهی تصویری که شما می بینی با فونت بولد ، بزرگ شده یا ایتالیک ، خیلی ناخوانا تر و بزرگتر و به هم ریخته تر برای بقیه ممکنه دیده بشه و خوندن اونها ( با توجه به تو در تویی مطالب ) ایجاد کلافگی می کنه .
در اصل هدف ما در بخش ترجمه ، ترجمه درست و دقیق از ترانه هاست و بهترین ترجمه ها در پست اول تاپیک قرار داده می شن ، پس لزومی برای تغییر فونت در پست های دیگه اون تاپیک نیست .

4- تو همین سخنگاه / بخش مایکل جکسون / جامعه اینترنتی / وبلاگ های مایکلی
همین امکان برای شما وجود داره که وبلاگ خودتون رو معرفی کنید .

مرسی

:-bd

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Farnaz, sara

30 دسامبر 2011 10:39 #18661 توسط Hamid
بچه ها ، ازین به بعد مسائل مربوط به هر بخش رو از مدیر بخش ها بپرسید و اونها به شما پاسخ می دن .
بخش هایی هم که مدیر ندارند یا مدیر ها پاسخگو نبودند میتونید سوالاتتون رو به سایت ایمیل کنید .
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
متاسفانه من تو پیام های پوشیده ، نمی تونم پاسخگوی همه سوال های شما باشم . :-??

:trbdy:

Keep The Faith

30 دسامبر 2011 17:50 #18679 توسط sara
شنیدم دارین سخنگاه رو تغییراتی درش می دین ....می شه قابلیت نمایش پیش فرض هم به قسمت پست ها اضافه کنین؟

و اینکه کد ها در این قسمت قابل دیدن نباشن...آخه یه مقدار آدم رو دچار سر درگمی می کنه

31 دسامبر 2011 19:37 #18758 توسط Nemesis865
تغییرات در فروم توی این یکی دو ماه نیست.
امکان حذف پست (که بنا به رنک افراد بهشون داده میشه) و تغییر ادیتور و سایر تغییرات احتمالا یکی دو ماه دیگه طول میکشه. من که خودم دوران امتحانات پایان ترممه، حمید هم سرش حسابی شلوغه و این کارها هم خیلی وقت گیر هستن. از پیدا کردن کامپوننت های مناسب و نصب اونها تا تست و بهره برداری و اعمال تنظیمات لازم. ولی حتما در اولین فرصت انجام میدیم.

!He's Off the Wall, Thriller, Bad, Dangerous, and Invincible. But not history

10 ژانویه 2012 07:05 #19230 توسط FeanoR
میشه این آخرین اخبار سایت رو بذارین تو فروم اون پایین ش مثل قبلا

12 ژانویه 2012 08:53 #19345 توسط kingmichael
میشه کاری کرد اگه کسی پست اشتباهی داد یا نظرش عوض شده بود پستی رو حذف کنه
ممنون :MJ3:

13 ژانویه 2012 13:02 #19463 توسط FeanoR
اگه میشه بخش سرگرمی که الان یک زیر بخش داره به نام فوتبال اونو بردارین به جاش سه تا زیر بخش به نام های "علمی, طنز, ورزش" بزنین تا بهتر بشه یک مطلب رو پیدا کرد و بخش علمی هم داشته باشه که بچه ها اونجا به صورت تخصصی فعالیت کنن و ورزش هم توش تایپیک های خودش مثل فوتبال بسکتبال والیبال و ....... رو بزنن یا تایپیک های جزئی تر

ممنونم از زحمات شما
كاربر(ان) زير تشكر كردند: blackfire

14 ژانویه 2012 15:01 #19489 توسط blackfire
وحید درست میگه
این جا فوتبال زیاد طرفدار نداره
یه تجدید نظر بکنید

علم و دانش همان قدرت است ...

Please publish modules in offcanvas position.