× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال مایکل و مدونا

31 آگوست 2012 22:59 #28516 توسط Hamid
نه اتفاقا الناز تو طول عمرم شاید 3 یا 4 تا آهنگ هم از مدونا کامل نشنیده باشم.
احتمالا وقتی می گم تجربه مایکلیم می گه مورد داره این نوشته ها، تو متوجه می شی که چی دارم می گم! نظر خودت چیه؟

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

01 سپتامبر 2012 06:41 #28519 توسط Elnaz
منظورت موضع گیریش در برابر مدونا یا اشاره‌های تند و بی‌پروایی که میکنه؟

اینجور حرفها رو هیچوقت در ملاء عام ازش نشنیدیم همیشه با پرده پوشی حرف میزد ولی خوب در محافل خصوصی متفاوت بوده. درست برای همین هم هودارا اعتراض کردن که اینا حرفای خصوصی بوده و شمیولی چاپ کرده! حتی کتابشو تحریم کردن فنها کاری که من سه سال پیش کردم

ببینین تو کل این مصاحبه یعنی دو سالی که مایکل مصاحبه کرده حرفهایی زده که کاملا قابل انتظار بودن ازش در مورد کلوپها و پدرش و ظاهرش و غیره. و یه سری نوار صوتی هم ازش موجوده با گلندا که خیلی صمیمی حرف میزنه و از روابط برادراش و پدراش میگه تو وبلاگم گذاشتم. یا توی همین وقتی از مدونا میگه از لیدی رز هم میگه. غیر از مدونا در مورد اسپیرز هم میگه البته حرف بدی نمیزنه و جالبه که تو کنسرتش هم ازش استفاده میکنه

اما مایکل این دوران کلا یه مایکل عصبانیه (سر جریان سونی) و شاید این باعث شده مایکل رک تر بشه. ولی من فکر میکنم احساساتش نسبت به مدونا چیز عجیب غریبی نیست. مدونا میخواسته اوضاع رو کنترل کنه در موردش حرفای بدی زده بوده و بدتر از همه به موارد علاقه‌ی مایکل توهین کرده بود. خیلیا این کارها رو کرده بودن ولی مایکل احساسشو در مورد مدونا بروز میده شاید این نشون بده مایکل خیلی ازش ناراحت بوده و چرا؟ چون مایکل میگه "منکه انقدر بهش خوبی کرده بودم" یعنی ناسپاسی رو نتونسته تحمل کنه و انتظار نداشته مدونا اینطوری جوابشو بده اونم توی رسانه ها و مایکل اون سالها همه‌اش سکوت کرد ولی چرا باید تعجب کنیم اگه این سکوت یه زمانی شکسته شده باشه؟

مایکل این رابطه رو امتحان میکنه ببینه میتونه به جایی برسونه مطمئنا همه رابطه‌‌‌شون رو با این امید که به جایی برسه شروع میکنن، و مایکل دیده ارزش‌هاشون بهم نمیخوره و حالت انفجاری مدونا باعث شده مایکل اصلا از همه چیز منصرف بشه. ولی اگه مدونا اونقدر امر و نهی کرده به مایکل کاملا طبیعیه که مایکل خواسته باشه رابطه‌ رو قطع کنه کاری که با کسی مثل فرانک دلیو هم کرد!

اینم بگم که بار اول که حرفاشو خوندم یکی دو جایی احساس ناراحتی کردم و جا خوردم ولی بعد بیشتر فکر کردم دیدم آره شدنیه مایکل هم میتونسته و حق داشته از این حرفا بزنه ولی در مورد طرز فکرش نسبت به مدونا راستش اونقدرها هم تعجب نکردم فقط تعجب کردم که گذاشته این ضبط بشه. اصلا دیگه با شمیولی هم به کل قطع رابطه کرد و قرار هم نبود این حرفاش کتاب بشه گرچه شمیولی تو کتابش میگه که مایکل اصلا گاهی از بچه‌هاش که داشتن بازی میکردن میخواست آرومتر بازی کنن که بتونن ضبط کنن یا ضبط رو نگه میداشت و چک میکرد مطمئن میشد که مثلا ضبط شده و اینا.... ولی سالهای بعد شاید مایکل اصلا یادش رفته بوده همچین چیزی هم هست.

اینم میدونیم مایکل هرچقدر که تو کار کمالگرا و انتخابگر بود، تو روابط شخصی‌اش آدم بی‌دقتی بود و به هرکسی اعتماد میکرد. گرچه وجود این کتاب الان به نظرم چیز بدی نیست درسته که شمیولی به یه پولی هم رسید ولی مایکل اطلاعات جالبی در مورد خودش داده که باعث میشه مردمی که چیزی ازش نمیدونن بیشتر بشناسنش. این نظر منه البته.

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

01 سپتامبر 2012 11:22 #28529 توسط Hamid
اصولا به همچین آدمی (شمیولی) نمیشه زیاد اعتماد کرد.
من زیاد کاری به مدونا ندارم، خوب تا حد زیادی مشخصه که دیدگاهش با مایکل متضاده،
اما صحبت های مایکل مورد داره، حداقل نوع بیان و ادبیاتش و یا شاید تو ترجمه به این شکل درومده.

Keep The Faith

01 سپتامبر 2012 11:32 #28532 توسط Jasmine Jackson-mjforever
به نظرم اینا درسته و واقعیه... من به مدونا شک دارم که بهتر از این باشه! مایکل کلا توی دوران 2000 به بعد همونطور که الناز گفت به خاطر خیلی چیزها و البته سونی عصبانی بود. اگر بخوایم فکر کنیم که این نوارها مورد داره پس چطور اطلاعات دیگه کاملا درست هستند. منظورم در مورد مسائل دیگست. شمیولی شاید یه چیزایی رو اضافه کرده باشه جه بخواد مدونا خراب کنه یا به پولش برسه که فکر نمیکنم در مورد دومی! چون شمیولی یه یهودیه مذهبیه.. و من فکر میکنم مایکل بهش کاملا اعتماد داشت. و در نتیجه حرف های مایکل درسته ولی میشه به چیزایی که خود شمیولی گفت شک داشت..
مایکل مطمئنا خیلی تمایلی به دوستی با مدونا نداشت. و هرچه زودتر میخواست این قضیه رو تموم کنه. اما مدونا تا اخرین لحظه موند و پافشاری کرد تا به چیزایی که مایکل هرگز در موردشون متمایل نبود برسه.. این برای مایکل یه جور توهین بود. و همین مسئله مایکل رو خیلی عصبانی کرد.
همونطور که مایکل توی این نوارها میگه دوست نداره رابطه ی گسترده ای رو با بقیه ی هنرمندا داشته باشه.. از تموم کارهای اونا نفرت داره و مطمئنا ماهیتش با اونا فرق میکنه. پس بعید نیست که در مورد مدونا اینطور حرف بزنه و اینقدر عصبانی باشه.
این مصاحبه هم اونقدر رسمی و همه جایی نبوده... مثل مصاحبه ی اپرا نبوده که مایکل بخواد قضیه رو با یه جمله ی محکم تموم کنه. به نظرم مایکل میخواست یه طوری خودش رو خالی کنه. جوری که توی هیچ مصاحبه ی دیگه ای ندیدم. برای همینم این مصاحبه با بقیه فرق داره. چون خیلی شخصی تره.

mj for ever....

01 سپتامبر 2012 11:39 #28534 توسط atefe

Elnaz نوشته: برای شما که در مورد رابطه‌ی مایکل و مدونا می‌خواستین بدونین... اینجا بخونین

(فقط اینکه محتواش 16 سال به بالاست، پس لطفا اگه زیر 16 سال هستین نخونین!)

الناز اون جا که ادرس دادی مطلب رو بخونیم برای من ف ی ل ت ره .چرا؟

همیشه عاشق شو وعشق بورز...بزرگ و دوست داشتنی خواهی شد.

01 سپتامبر 2012 11:55 #28536 توسط Elnaz
بعد از ده سال ترجمه‌ی مطالب مایکلی دیگه واسه همه معلومه که من تو ترجمه دقیقم حمید. ترجمه‌اش موردی نداره اینا حرفای مایکله
I said she was a nasty witch

bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid

01 سپتامبر 2012 11:57 - 01 سپتامبر 2012 11:58 #28537 توسط Elnaz

atefe نوشته: الناز اون جا که ادرس دادی مطلب رو بخونیم برای من ف ی ل ت ره .چرا؟

وردپرس ف.ی. ل.تره عزیزم باید از و.ی.پ.ی.ا.ن استفاده کنی یا از این آدرس‌های مخصوص اینجور کارها

bemikelike.wordpress.com

01 سپتامبر 2012 14:21 #28551 توسط FeanoR

Elnaz نوشته:
منظورت کدوم توضیحاته وحید کدوم بخش پیازداغش زیاده؟ شمیولی فقط صداها رو روی کاغذ آورده

از قسمتی که از حالت مصاحبه در اومد تا قبل داستان اسکار...

شاید مایکل دلش خواسته از این فرصت استفاده کنه و حرف دلشو بزنه یا از خودش دفاع کنه

با اینکه این دوران، دوران بی پروا بودن مایکل محسوب میشه ولی دلیل خیلی خاص و بزرگی نبوده که تو اون سالها بخواد از خاطرات 10 سال پیشش با مدونا بگه به غیر یک جمع دوستانه...

اگه بیوگرافی مدونا رو بخونین و حال و هوای قبل معروف شدنش، خب یک چیز طبیعی هست که وقتی معروف شد به اون جاها کشیده بشه

ولی مدونا هنوزم اون حالت خودش رو داره، از کارهای توی این تورش و موزیک ویدئو های آلبوم جدیدش... معلوم هنوزم اونطوری هست و عوض نشده...

01 سپتامبر 2012 15:40 #28554 توسط Elnaz
اون بخش ترکیبیه از برداشت آزاد من و مطالبی که از منابع مختلف خوندم. و اونجاهایی که نقل قول هست مشخصه که گفته‌های کتابه یا از مصاحبه‌هاست یا حالت خبری داره که از سایتها خبری گرفته شده. خوب این یه وبلاگه مسلما نمیشه فقط توش نقل قول گذاشت! ولی پیازداغش زیاد نیست به نظرم حالت معمولی داره

bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

01 سپتامبر 2012 16:56 - 01 سپتامبر 2012 19:50 #28558 توسط کوچکترین طرفدار

atefe نوشته:

Elnaz نوشته: برای شما که در مورد رابطه‌ی مایکل و مدونا می‌خواستین بدونین... اینجا بخونین

(فقط اینکه محتواش 16 سال به بالاست، پس لطفا اگه زیر 16 سال هستین نخونین!)

الناز اون جا که ادرس دادی مطلب رو بخونیم برای من ف ی ل ت ره .چرا؟

آدرس به دلیل به خطر افتادن سایت، توسط گروه مدیریتی ویراش شد.
با سپاس از درک شما

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.