× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال جملات تاثیر گذار مایکل

25 آگوست 2012 19:00 #28117 توسط atefe
سلام دوستان .لطفا تو این تاپیک یه جمله از مایکل که تا حالا روتون خیلی تاثیر گذاشته و براتون خاطره انگیز بوده بگید ....یا این که از نظرتون خیلی زیبا بوده و حتی تونسته روی کس دیگه ای تاثیر بذاره........(این مورد برای خودم هم پیش اومده ) خیلی دوست دارم این تاپیک پر از جملات و صحبت های مایکل بشه که موردد علاقه ی شما بوده ........ :mj9: :daydreaming

همیشه عاشق شو وعشق بورز...بزرگ و دوست داشتنی خواهی شد.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, شاپرک

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

25 آگوست 2012 19:58 #28119 توسط شاپرک
- هنگامی که تمامی هستی را یزدانی ببینیم همگی بال می گیریم. ( اینو تو اعماق روحم می دونستمش ولی مایکل باعث شد که بدونم که می دونم! ، نام کاربریم هم تحت تاثیر این حقیقت گذاشتم شاپرک! که به یاد داشته باشم چی می دونم!)
- تا هنگامی که بتوانم به لحظه ها گوش دهم، همیشه اهنگ خواهم ساخت. (تاثیری که این جمله روم گذاشته انقدر قشنگه که دلم نمیاد آشکارش کنم، بمونه بین خودم و مایک!)
- انچه باید از کودکان بیاموزیم رفتار کودکانه نیست، آنها ما را به عمق خرد و حکمت زندگی پیوند می دهند.
- ما باید فرزند محبوب عشق باشد، نه تو، نه من، بلکه فقط ما!
- فرشته ها به شادی و شعف جواب می دهند زیرا این چیزی ست که از آن ساخته شده اند. ( یک تفاهمی که با مایکل دارم علاقه شدید به مبحث فرشته هاست. از خیلی قبل تر از شناختن مایکل. و وقتی فهمیدم اونم انقدر بهشون علاقه داشته، ذوق پر شدم. بی نهایت برام جالب و عزیز بود که یک کسی تو این مورد احساسش مثل من بوده.)

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, مایکلا, شايان, farzam, kingmichael, Michaellover, atefe

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.