× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال داستان هایی از مایکل جکسون

21 جولای 2012 08:16 #26271 توسط Farnaz
عينك

خيلي به ندرت پيش مي آيد كه بتوان مايكل را بدون عينك آفتابي مشاهده كرد. در تور دنجروس مايكل براي چند دقيقه با عينك آفتابي بر روي صحنه حاضر ميشد كه اين جنبه ي نمايشي داشت. استفاده از عينك در هواي آزاد نيز غير از در امان ماندن چشم ها از اشعه ي خورشيد، توجيه خاص ديگري نمي طلبد.

مايكل بر روي صحنه و در طي اجرا از عينك استفاده نمي كند اما در طي مراسم اهداي جوايز يا جشن ها و ساير موارد غالبا او را با عينك ديده ايم.

مايكل خود گفته است كه صحنه براي او همچون خانه است و تنها جايي است كه صد در صد احساس آرامش ميكند. خجالتي بودن و راحت نبودن او وقتي نه بر روي صحنه كه در بين مردم است، حقيقتي است كه همه با آن آشنايي دارند. مايكل از سن خيلي كم همراه با برادرانش مجبور بود ساعت ها وقتش را به عكاس ها اختصاص دهد. او در مصاحبه هايش گفته است كه چطور خبرنگار ها و عكاس ها او را تعقيب ميكردند تا از او خبر و عكس تهيه كنند. و او هيچوقت از اين بابت احساس آرامش و راحتي نكرده است و آنها هميشه خلوتش را بر هم زده اند.

عينك در واقع ميتواند فاصله اي را كه او همواره در طلبش بوده است، بين او و افرادي كه بي اجازه به خلوتش پا ميگذارند، ايجاد نمايد و حس آرامش و اطمينان به او بدهد.

URL=https://img4up.com/]

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

[/URL]
كاربر(ان) زير تشكر كردند: مایکلا, kingmichael, mahsa

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

23 جولای 2012 09:34 #26398 توسط atlas
سلام دوستان. چه تاپیک و داستان های جالبی مرسی از همه! خیلی هاشو من اصلا نشنیده بودم. جالب بود! :daydreaming
راستی این داستان رو هم که توی خیلی از وبلاگ ها و سایت های ایرانی نقل شد شنیدین؟ شایدم قدیمی باشه براتون نمی دونم ولی خواستم بدونم نظر شما چیه؟ :

عبدالله عبداللطیف مسئول تشریفات و اقامت آقای مایکل جکسون در بحرین ، که هم اکنون در تبعیدی اجباری ساکن اسپانیا است در کتاب خاطرات خود می نویسد :

مرحوم مایکل جکسون با شیخ عبدالله بن حماد آل خلیفه روابط گرم و صمیمانه ایی داشتن قرار بود مایکل جکسون چندین آهنگی که پسر پادشاه ساخته بود را بخواند .

شب پیش از آخرین سفر مایکل به بحرین ، پسر شاه به ویلای محل اقامتش آمد حالت طبیعی نداشت و کاملا مشخص بود مشروبات الکلی زیادی مصرف کرده است . سه زن بدکاره همانند همیشه همراهش بودند پسر شاه دستان مایکل را گرفته بود می گفت بیا تا برقصیم و مایکل فقط تماشایش می کرد و البته می شد تعجب را در چشمانش دید . پسر شاه می رقصید چندین میز و صندلی وارونه شد و جام های شیشه ایی بسیاری بر روی زمین افتاد و شکست . مایکل جکسون از ویلا بیرون رفت . پسر شاه بر روی مبلی ولو شد ساعتی که گذشت شیخ عبدالله بن حماد آل خلیفه به مایکل جکسون گفت : می خواهی کجا بروی ؟ جایی بهتر از اینجا هم هست ؟
آقای جکسون نگاهی به ظاهر آشفته و به هم ریخته پسر شاه کرد و گفت : بله هست .
پسر شاه صورتش را جلو آورد و گفت : کجا ؟
مایکل جکسون هم مختصر گفت : ایران
شیخ عبدالله بن حماد آل خلیفه غضب ناک شد و پرسید : ایران ؟!
مایکل جکسون سرش را به جهت تایید تکان داد و این جمله حکیم ارد بزرگ را گفت : ایران سپیده دم ، تاریخ است .
پسر شاه عصبانی شده بود اما چیزی نمی گفت .
مایکل جکسون رو به من کرد و در حالی که با دستش پسر شاه را نشان می داد گفت : از ایران برای این آقا صحبت کن ، همان چیز هایی که به من می گفتی .
آقای جکسون نمی دانست با این جمله اش ، من مجبور می شوم برای همیشه از ترس خاندان آل خلیفه کشورم را رها کنم . فردای آن روز پنهانی بحرین را ترک گفتم . از بانکیم ثانکی وکیل پسر شاه شنیدم که پس از آن شب دیگر روابط مایکل جکسون و عبدالله بن حماد آل خلیفه درست نشد و در نهایت به دادگاه و شکایت از سوی پسر شاه انجامید . مایکل جکسون تمام آهنگ های او را پس فرستاد و گفت من بر روی این آهنگ ها کار نمی کنم .
در چندین سفری که مایکل به بحرین داشت من برایش از ایران ، سرزمین اصلی بحرینی ها سخن گفتم از مشاهیرش و مکانهای تاریخی اش ، برایش جملات حکیم ارد بزرگ و از اشعار حکیم فردوسی می گفتم . مایکل جکسون به من چندین بار گفت : تو مرا عاشق ایران کردی ...

عبدالله عبداللطیف در ادامه می نویسد :
آقای جکسون وقتی دید از غربت و تنهایی گلایه دارم ، دلداریم داد و گفت امیدوارم بحرین باز به ایران برگردد تا تو هم بتوانی به کشورت برگردی . امیدوارم من هم روزی کشورت ایران را از نزدیک ببینم می خواهم مسجد جامع یزد را که تعریفش را خیلی شنیده ام از نزدیک ببینم می خواهم حکیم ارد بزرگ را از نزدیک ببینم می خواهم آرامگاه حکیم فردوسی را ببینم .

عبدالله عبداللطیف می گوید به آقای جکسون گفتم : دعا کنید رژیم خونخوار آل خلیفه سرنگون شود آنوقت همه چیز با همه پرسی در بحرین درست می شود .

؟ نظر شما چیه؟ ؟؟؟

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

23 جولای 2012 09:58 #26401 توسط Elnaz
این داستان رو توی چندتا وبلاگ دیدم ولی برام قابل باور نیست فعلا مگر اینکه منبع معتبری واسش پیدا کنم. تو منابع انگلیسی همچین چیزی موجود نیست و مشخص نیست اگه این ترجمه‌ است، مترجمش کی بوده و از روی چی ترجمه کرده و چرا اسم و نشونی نداره!!! اصلا این کتابی که میگن کجاست و چرا نمیشه توی اینترنت پیداش کرد! اسم کتاب خاطراتش چیه؟

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

23 جولای 2012 12:57 #26403 توسط Hamid
من بارها دیدم بلاگ ها و حتی خبرگزاری های رسمی دولتی کلی دروغ نوشتن در مورد مایکل.
دروغ های آشکار و سیاسی.
مثلا خیلی موثق در مورد اینکه مایکل اسلام اورده و اسم خودش رو گذاشته مصطفی !!!!!!
و کلی چرت و پرت دیگه.
به نظر من کل اون متن بالا رو یه جمله نتیجه گیری آخر به کلی زیر سوال می بره! "عبدالله عبداللطیف می گوید به آقای جکسون گفتم : دعا کنید رژیم خونخوار آل خلیفه سرنگون شود آنوقت همه چیز با همه پرسی در بحرین درست می شود ."

من می دونم مایکل جکسون به شیراز علاقه داشته، چون این رو به یکی از نزدیکهای من گفته، اما صحبت در مورد سرنگونی آل خلیفه و اینجور چیزها کاملا به دور از واقعیته.

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: atlas, يگانه

23 جولای 2012 13:34 #26407 توسط atlas
بله حمید و الناز عزیز حق با شماست! خود من هم اینو که داشتم می خوندم فکر کردم نمی تونه درست باشه چون متن بسیار شعاری داره!!!! واسه همین هم گفتم از شما بپرسم چون زیاد تکرار شده شاید شما براش منبعی دیده باشین!چون منبعی هم نداره وحتی اگه ثابت بشه که این آدم اینو گفته بازم دلیل نمیشه چون هر کسی می تونه واسه خودش یه چیزی بگه!!! بخصوص برادران عزیز عربمون!! ;;) ( شوخی کردم!!) LOVE U MJ

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

23 جولای 2012 14:45 #26415 توسط Elnaz
اتفاقا یکی دیگه از دوستان مدتی پیش این مطلبو تو سخنگاه گذاشته بود: تاپیک

bemikelike.wordpress.com

23 جولای 2012 20:58 - 23 جولای 2012 21:00 #26432 توسط شاپرک
بعضی موقع ها بعضی چیزا رو فقط باید یه (بدون شرح!) بزنی پاش و خلاص!
اینم از اون موارده :hehe:

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

23 جولای 2012 22:11 #26436 توسط يگانه
مي خوام يه سوال بپرسم
ميشه يكي در مورد اتفاقات بين مايكل و مدونا صحبت كنه؟
نو هفته نامه شماره 12+1 خوندم:(كجايي مدونا كه از شب سال 1991 خودت با مايكل بگي؟ از اون نتونستن كنترل مليكل بگي؟)

من چيزي در اين مورد نمي دونم.
هميشه فكر مي كردم خيلي با هم خوب نيستن آخه تو كتاب اشموليmichael jackson tapes مايكل چند جا مدونا رو حسود خطاب مي كنه.چرا؟ چي بينشون پيش اومده؟

23 جولای 2012 22:16 #26437 توسط Hamid
مایکل و مدونا با هم رابطه خوبی داشتن.
رابطه شون هم اتفاقا پیشرفته بوده،
اگر صبر کنید به مرور تو بلاگ eMJey در سری خانم ها در زندگی مایکل جکسون، به مدونا هم می رسیم.

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

24 جولای 2012 04:53 - 24 جولای 2012 04:54 #26444 توسط Elnaz
مدونا گفت که باهم رستوران میرفتن و یه بار مایکل اومده بوده خونش و مدونا منظور خاصی داشته ولی مایکل میخواسته فیلم ببینه و از این حرفا... تو کتاب باتیچ هم مایکل خیلی بد در مورد مدونا حرف میزنه و مایکل یه ماری داشته توی نورلند که اسمش رو گذاشته بوده مدونا دیگه معلومه در مورد مدونا چه طرز فکری داشته.

bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.