سؤال کنسرت مونیخ هیستوری تور

06 فوریه 2012 16:48 #21037 توسط FeanoR
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, kingmichael

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

06 فوریه 2012 16:50 #21038 توسط milad
ممنون وحید

09 فوریه 2012 19:11 #21132 توسط milad
وحید لینک مدیا فایر اینو نداری؟

09 فوریه 2012 20:13 #21134 توسط FeanoR
ببخشید یادم رفت لینک مدیا فایر ش رو بذارم

اینم لینک مدیا فایر

www.mediafire.com/?5gf5k4t4jg8ap
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, NicoleL2, milad

21 مارس 2012 17:26 #22697 توسط mohammad
راجب این شهر توی ویکی پدیا انگلیش یه سری چیز خوندم به نظرم جالب بود گفتم ترجمه کنم .(البته شاید درست ترجمه نکردم همه جاشو ها)

مایکل برنامه ریزی کرده بوده که پس از فیلمبرداری این کنسرت بر روی دی وی دی تو کریسمس منتشر بشه .این کنسرت نیز یک آزمایش اولیه توسط مایکل جکسون با دوربین های با کیفیت بسیار بالا بود . (میگم چرا این انقدر کیفیت داره نگو دوربین ها فرق دارن ).قرار بوده پشت صحنه کنسرت هم منتشر بشه که مایکل قبول نکرده بوده . این کنسرت در کشور های زیادی به صورت گسترده از تلویزیون پخش شد و اون را به یکی از قابل دسترس ترین کنسرت ها کرد .
رایج ترین ورژن این کنسرت توسط Sat.1 منتشر شد اما نسخه های دیگری نیز وجود دارد . مثلا این کنسرت در افریقای جنوبی با یک قطعه کوچک از Johannesburg منتشر شد ( Johannesburg اسم یه شهر دیگه هست که مایکل توش اجرا کرده ) و یک نسخه ژاپنی که زاویه های دوربین ان فرق دارد . اکثر نسخه ها نیر قبل از اجرای Jackson 5 Medley یک تیکه از کنسرت Leipzig در August , 3, 1997 که مایکل از امنیت کنسرت میخواد یک حشره که بر روی استیج افتاده رو ور دارن . ( خیلی این تیکه باحاله و البته اگه به موهای مایکل قبل از اجرا و در حین اجرا دقت کنید میفهمید که مال شهر مونیخ نیست اون تیکه ) . همچنین پس از مرگ مایکل این کنسرت توسط RTL 5 دوباره منتشر شد . همچنین به تازگی کانال ZDF المان با زاویه های مختلف این کنسرت رو پخش کرد و البته با کیفیت بسیار بالا .

این لینکی که هم وحید از مدیافایر گذاشته و 8 گیگ هست مال همین کانال ZDF هست . دست مایکل که از دوربین های با کیفیت استفاده کرده و این کانال ZDF درد نکنه مردیم از بس بیشتر کنسرت ها بی کیفیت بودن . :D این یکی انقدر کیفیت داره که وقتی بازش میکنم برای 2 دقیقه کامپیوتر هنگ میکنه کنسرت رو پخش کنه . :D البته توی ویکی پدیا یه چیزی راجب به صدا این کنسرت هم نوشته بود که من حالیم نشد فقط میدونم یه ذره صدای کنسرت کمه . صدای تماشاچی ها نه کلا یه ذره کمه .
Snapshot

این کار هم مایکل فقط تو همین شهر میکنه . :hilrs:

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: NicoleL2

21 مارس 2012 20:50 #22707 توسط FeanoR
اینکار رو که من تا جایی که یادمه مایکل تو همه کنسرت های هیستوری تورش به این شکل انجام میده :-?

21 مارس 2012 23:18 #22708 توسط Hamid
البته این لینکی که اینجاست بالاترین کیفیت نیست ، خیلی کیفیتش زیاده اما بالاترین نیست .

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

22 مارس 2012 07:20 #22713 توسط mohammad
درسته ورژن بلوری این کنسرت رو هم من پیدا کردم که تورنتش سید نداشت و اصلا جلو نمیرفت یعنی اصلا کار نمیکرد 12 گیگ هم بود

01 آوریل 2012 18:27 - 01 آوریل 2012 19:29 #22996 توسط Daniyal
من این کنسرت رو دارم دوستان حجمش حدود 6 تاس ZDF Version
کیفیتش هم حرف نداره یادش بخیر 1000 تومن خریدمش.
از هر چپتر هم یه عکس گذاشتم.
لبته اگه به موهای مایکل قبل از اجرا و در حین اجرا دقت کنید میفهمید که مال شهر مونیخ نیست اون تیکه.
چرا راه دور میری دوست من مایکل توی کل کنسرت اصلا گردنبند گردنش نیست.
اگه دقت کنی فقط همون یه تیکه س که گردنبند داره.
پیشنهاد میکنم حتما عکسی که از چپتر هیستوری گذاشتم رو ببینید ( عکس اخری )

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

Please publish modules in offcanvas position.