سؤال Signature song مایکل را انتخاب کنید

نظرسنجي: Signature song مایکل را انتخاب کنید

Rock With You
بدون راي 0%
Wanna Be Startin' Somethin
بدون راي 0%
Thriller
3 14.3%
Beat It
1 4.8%
Billie Jean
12 57.1%
Bad
بدون راي 0%
Smooth Criminal
2 9.5%
Man in the Mirror
1 4.8%
Eath Song
بدون راي 0%
They Don't Care About Us
1 4.8%
Black Or White
بدون راي 0%
You Are Not Alone
بدون راي 0%
We Are The World
1 4.8%
مجموع راي دهندگان: 21
فقط كاربران ثبت نام شده ميتوانند در نظرسنجي شركت كنند
20 جون 2012 13:52 - 21 جون 2012 12:40 #25299 توسط شايان
ابتدا برای دوستانی که با واژه Signature song آشنا نیستند توضیح میدم که Signature song به آهنگی گفته میشه که به عنوان معروفترین آهنگ یک خواننده است که در عموم با اون آهنگ شناخته میشه...حتما نباید این آهنگ موفق ترین آهنگ این خواننده باشه آهنگی که عموم اون خواننده رو به این اسم میشناسن.مثلا در مورد george micahel آهنگ careless whisper
البته در مورد مایکل این انتخاب سخته اما دوستان به علاقه شخصی خودتون توجه نکنین بلکه به بازخورد عمومی که از مایکل وجود داره توجه کنین واینجا در مورد آهنگه این انتخاب نه ویدیو....

من خودم به bille Jean رای دادم...

سعی کردم آهنگ هایی رو قرار بدم تو گزینه ها که بازخورد عمومی فراگیری داشتند..شاید بچه های دیگه نظرات دیگه ای هم برای سایر گزینه ها داشته باشند اما سعی کردم محبوب ترین ها در دوران های مختلف رو انتخاب کنم... :mj7: :mjj:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, e r o s, NicoleL2, شاپرک

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

20 جون 2012 14:10 - 20 جون 2012 14:20 #25300 توسط Mohsen.srn
سلام...
من ترانه ی They Don't Care About Us رو انتخاب کردم.
احتمالاً اگه بخوایم جهانی بگیم، شاید بشه Thriller. چرا که بارها دیدم وقتی میخواند خبری از مایکل جکسون رو توی خبرگزاری ها بگند، شروع به پخش قسمتی از این آهنگ میکنند.
ولی من با نگاه کردن به اطرافم، و توجه به واقعیت های موجود در ایران(لااقل آدم هایی که در این 8 یا 9 سال دیدم) و با توجه به اینکه میگی موزیک ویدئو شرط نیست و فقط موسیقی رو مورد تاکید قرار میدی من آهنگ They Don't Care About Us برگزیدم.

چرا؟ چون من بارها این آهنگ از مایکل رو توی گوشی یا MP3 Player مردم دیدم. ریتمش براشون جذابه. تجربه ی من میگه توی آهنگ های مایکل همه پسندترین و شناخته شده ترین آهنگ مایکل در ایران این آهنگ هستش.

باز هم تاکید بر صرف موسیقیش میکنم و نه موزیک ویدئو.

!You’re probably better than you think you are

20 جون 2012 15:00 #25302 توسط e r o s
این پاسخ خیلی واضحه و دلیلش هم کاملا روشن! تمام حرکات مختص مایکل جکسون از جمله روبوت، ساید واک و حتی مونواک با کدوم آهنگ به دنیا معرفی شدن؟ مایکل جکسون با کدوم آهنگ زبان‌ها رو روی صحنه بند آورد؟ یک مایکل جکسون هست و یک بیلی جین!

This is BREAKING NEWS

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

20 جون 2012 16:23 #25304 توسط farzam
در مورد ايران منم يكمي با TDCAU موافقم... نميدونم چرا ولي بيشتر ادما ميشناسن اين اهنگو...
جالبه همه هم متنش و اينجوري ميخونن :D انامارا زيدان ديدو....
خيلي باحاله

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Mohsen.srn

20 جون 2012 16:23 #25305 توسط NicoleL2
انتخاب من بیلی جینه.من دوستانی دارم که طرفدار مایکل نیستن ولی بیلی جینو میشناسن.
حتی یکی از دوستام که اصلا و ابدا موزیک پاپ گوش نمیده این آهنگو تو گوشیش داره و همیشه میگه این یه آهنگ استثناست!
فکر میکنم بیلی جین نسبت به آهنگای دیگه ی مایکل معروفتر باشه

فردای من و تو باز هم تاریک است
سالی که نکوست از بهارش پیداست...

20 جون 2012 16:34 #25307 توسط FeanoR

EROS_LoveCrys نوشته: این پاسخ خیلی واضحه و دلیلش هم کاملا روشن! تمام حرکات مختص مایکل جکسون از جمله روبوت، ساید واک و حتی مونواک با کدوم آهنگ به دنیا معرفی شدن؟ مایکل جکسون با کدوم آهنگ زبان‌ها رو روی صحنه بند آورد؟ یک مایکل جکسون هست و یک بیلی جین!

آخه مثلا کسی که مایکل رو نمیشناسه، درسته حرکاتش رو میشناسن ولی اون تو موضوع یک چیز تصویری مثل موزیک ویدئو یا کنسرت هست، معروف ترین و عمومی ترین آهنگ مایکل در اجرای کنسرت بیلی جین هست ولی به عنوان یک آهنگ صوتی که فقط گوش اون آهنگ رو بشناسه، اسموت کریمینال به نظر من عمومی تر هستش!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

20 جون 2012 18:32 #25313 توسط mohammad
فرزام اون TDCAU رو باهات کاملا موافقم . :))
البته من Thriller رو اینطوری میخونم . حالا اینا اشکال نداره اوج فاجعه زمانیه که خود مایکل اهنگ خودشو اینطوری بخونه :D
توی Dirty Diana شهر نیویورک نمیدونم نفس نداره ، حال نداره ، قضیه چیه . اصلا معلوم نیست چی میخونه :D اسلش هم هست توی نیویورک با جنیفر دو تایی میترکونن .
راستی از نظر من Thriller از همه اهنگ ها معروف تره . از هر کی پرسیدم میشناسه . ولی بیلی جین رو بیشتر از روی ریتم میشناسن تا اسم .
بعد از تریلر . بیلی جین . بد . اسموت . WBSS .

20 جون 2012 18:45 - 20 جون 2012 18:46 #25314 توسط Hamid
تو ایران معروف ترین آهنگ های مایکل Beat It و They Don't Care About Us هستند، عده زیادی هم You Are Not Alone رو می شناسن
در جهان بدون شک Thriller و Black Or White
و در امریکا بدون هیچ شکی Billie Jean

مایکل یه خواننده جهانیه و این طبیعیه که هر نقطه بازخورد متفاوتی داشته باشه.

اما اگر بپرسید که خود مایکل جکسون خودش رو به چی می شناخت به شما می گم قطعا بیلی جین.

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک, Michaellover

21 جون 2012 12:38 #25350 توسط شايان
من بارها خودم هم این تجربه رو در مورد اطرافیان وخودم تو ایران متوجه شدم که همه آهنگ بیلی جین رو حتی اگر اسمش رو ندونن کروسش رو به خوبی میشناسن و میگن وای این آهنگه خیلی قشنگه از قدیم دوست داشتم این آهنگو.... با نظر علی در مورد نظرش در مورد بیلی جین موافقم...

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

23 جون 2012 05:20 #25402 توسط Nasim
هیچ آدمی رو ندیدم که مایکل جکسون رو با تریلرش نشناسه !
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Michaellover

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.