سؤال Michael Jackson: The FUTURE ?l

08 جون 2011 20:05 - 08 جون 2011 20:07 #2037 توسط شايان

EROS_LoveCrys نوشته: اگه مراعاتی هم باشه ما ندونیم، این نام خیلی به یک آلبوم مایکل جکسون نزدیکه. نام کامل آلبوم هیستوریو که فراموش نکردین: HIStory - Past, Present And Future - Book I
تاریخ: گذشته، حال و آینده، جلد اول!

خيلي خيلي خيلي به نكته خوبي اشاره كردي نام آلبوم هيستوري انگار يك جرقه اي خورد تو ذهنم خيلي جالب بود ديدت...m/ m/ :-bd :)

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

09 جون 2011 05:49 #2074 توسط Nasim
این اسامی مراعات که داره ! مثلا به نظرم همه شون رو میشه اینطوری نوشت :
Off the wall Thriller Bad Dangerous Invincible Michael Jackson !
همه شون میتونن قبل از اسم خودش قرار بگیرن ! البته وسطش مایکل به تاریخی (HIStory ) که ساخته و به تاریخی که خواهد ساخت اشاره میکنه ! در اخر بعد از همه ئ البومهای خاطره ساز و جریان سازش و پس از اینکه مشخص شد چه کسی روی تاریخ تاثیر گذاشته تاکید میکنه که Invincible است ! این رو میشه از تغییر سبکش و آهنگهای قوی ای که ارائه داد هم حدس زد . اون یمخواست بگه که هنوز پادشاهه و شکست ناپذیر حتی پس از سالها بعد از آلبوم Thriller و حتی اگر یک سبک جدید رو شروع کنه ! و اینها همه به نظرم حرف خودش بود که گفت " شما هنوز چیزی ندیدید ..." فکر میکنم اون بی انتها بود توی موسیقی ! اگر آلبوم Future اقعی بوده باشه انتظار دارم آهنگهای خیلی خاصی توش بوده باشه مانند آلبوم HIStory ! من نمیتونم اسامی آهنگهای روی کاور رو بخونم ... میشه نامشون رو بنویسید ؟!

My life is dedicated to LOVING HIM

09 جون 2011 08:23 #2135 توسط e r o s
این پستو دو روز پیش نوشتم نمی‌دونم چرا ثبت نشد.
دقیقا نسیم!
اول کلی در فروم‌ها برای پیدا کردن ترک لیست گشتم اما همه جا چون نتونسته بودن بخونن اشتباه نوشته بودن! بالاخره ناامید شدم و سعی کردم خودم بخونم! دو نمره از چشامو دادم و بالاخره یکیشو باز هم نتونستم بخونم! این شد که دوباره گشتم و اینبار اولین فرومی که رفتم ترک لیست درستو نوشته بود!
خوب دقت کنید:

1. "Maybe We Can Do It"
2. "Get Around"
3. "Can't Get Your Weight Off of Me"
4. "Another Day"
5. "Kick It"
6. "Pressure"
7. "The Future"
8. "The Pain"
9. "Belong 2"
10. "On My Anger"
11. "She Was Lovin' Me"
12. "Water"
13. "Men in Black"
14. "A Place with No Name"

خوب دقت کنید! غیر از The Future و سه ترانه‌ی آخر، تمام آهنگ‌ها بیرون کشیده‌های Invincible هستن!! همون‌طور که می‌دونیم علت قرار ندادن بسیاری ترانه‌ها در این آلبوم گنجایش محدود سی دی بود!
چیز دیگه‌ای که برای اثبات کامل این طرح می‌مونه شنیدن ترانه‌ها و یا حداقل اولین ترانه‌ی این آلبومه! آلبوم‌های مایکل همیشه کوبنده شروع می‌شن.

This is BREAKING NEWS

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

09 جون 2011 18:26 - 22 آوریل 2012 03:47 #2313 توسط Nasim
Another Day آهنگ خیلی زیبا و قوی ایه ! مطمئنا مایکل اونو برای یک آلبوم میخواسته ! فکر نکنم مایکل قصد داشته این آلبوم رو (درصورت حقیقت) به عنوان آخرین البومش ارائه بده ! آهنگهای آلبوم شبیه وداع یک اسطوره نیست !

09 جون 2011 20:05 #2324 توسط Hamid

همه شون میتونن قبل از اسم خودش قرار بگیرن ! البته وسطش مایکل به تاریخی (HIStory ) که ساخته و به تاریخی که خواهد ساخت اشاره میکنه !

اتفاقا همون هیستوری سر جاش که باشه معنی میده ! نمی دونم چرا کشیدیش بیرون ! هیستوری در نامد آلبوم مایکل به معنی تاریخ نیست ! همونطور که می بینی نوشته شده HIStory ! یعنی " HIS STORY ! " و حرفت معنی کامل پیدا می کنه !

اتفاقا ترک لیست نوشته شده کاملا شبیه وداع یک اسطوره ست ! و ترک آخر بیان کننده خیلی چیزهاست .

من یه بحثی قبلا با الناز داشتم و چند تا از دوستام که براشون جالب بود اما زیاد تمایل نداشتم در عموم مطرح کنمش . شاید برای درکش نیازه شناخت زیادی از مایکل باشه تا سریع سوءبرداشت و سوءاستفاده نشده ازش و همینطور شناخت از من . اما اشاره ای می کنم فقط ! یک بار دیگه با دقت متن آهنگ Xscape رو بخونید ! اما این بار از دید حوادث اخیر مایکل و داستان فوت مایکل ! و به عصبانیت مایکل موقع لو رفتن این آهنگ فکر کنید . شاید شما هم فهمیدید !

Keep The Faith

09 جون 2011 21:20 - 09 جون 2011 21:21 #2345 توسط شايان

EROS_LoveCrys نوشته: این پستو دو روز پیش نوشتم نمی‌دونم چرا ثبت نشد.
دقیقا نسیم!
اول کلی در فروم‌ها برای پیدا کردن ترک لیست گشتم اما همه جا چون نتونسته بودن بخونن اشتباه نوشته بودن! بالاخره ناامید شدم و سعی کردم خودم بخونم! دو نمره از چشامو دادم و بالاخره یکیشو باز هم نتونستم بخونم! این شد که دوباره گشتم و اینبار اولین فرومی که رفتم ترک لیست درستو نوشته بود!
خوب دقت کنید:

1. "Maybe We Can Do It"
2. "Get Around"
3. "Can't Get Your Weight Off of Me"
4. "Another Day"
5. "Kick It"
6. "Pressure"
7. "The Future"
8. "The Pain"
9. "Belong 2"
10. "On My Anger"
11. "She Was Lovin' Me"
12. "Water"
13. "Men in Black"
14. "A Place with No Name"

خوب دقت کنید! غیر از The Future و سه ترانه‌ی آخر، تمام آهنگ‌ها بیرون کشیده‌های Invincible هستن!! همون‌طور که می‌دونیم علت قرار ندادن بسیاری ترانه‌ها در این آلبوم گنجایش محدود سی دی بود!
چیز دیگه‌ای که برای اثبات کامل این طرح می‌مونه شنیدن ترانه‌ها و یا حداقل اولین ترانه‌ی این آلبومه! آلبوم‌های مایکل همیشه کوبنده شروع می‌شن.

واقعا ممنون بابت اين ترك ليست من هر كاري كرده بودم نتونستم بخونمش...راستي فقط سه ترك آخر خارج از invincible نسيت آهنگ future هم از جمله كارهاي مايكل با ويل آي ام هستش در سال 2006....

09 جون 2011 21:25 #2346 توسط شايان

Nasim Parsi نوشته: بذار یک نگاهی به متن این ترانه ها بندازم ! اگر باشن ..بعد نظرمو میدم ! .Another Day آهنگ خیلی زیبا و قوی ایه ! مطمئنا مایکل اونو برای یک آلبوم میخواسته ! فکر نکنم مایکل قصد داشته این آلبوم رو (درصورت حقیقت) به عنوان آخرین البومش ارائه بده ! آهنگهای آلبوم شبیه وداع یک اسطوره نیست !
من متن هیچ کدوم از این ترانه ها رو پیدا نکردم ! کسی داردشون ؟!!!!!!!!!

طبيعيه نسيم كه متن اين آهنگ ها رو پيدا نكردي...چون همون طور كه خودت ميدوني فقط another day پخش شده و a place with no name هم تنها كاريه كه فقط يك snnipet ازش لو رفته بعيده بشه فعلا چيزي گير آورد...

10 جون 2011 08:35 - 22 آوریل 2012 03:49 #2390 توسط Nasim
درباره ئ HIStory درسته ! منظورم اینه که همه ئ اون اسامی دیگه adjective هستند ! و همه شون درباره مایکل صادقه ! مایکل بد ! مایکل شکست ناپذیر ! مایکل خطرناک ! قطعا آلبوم هیستوری داستان خود مایکله !
ولی من هنوز متن این ترانه ها رو ندیدم که بتونم بگم یک وداع هست یا نه ! وقتی متنش نیست شما چجوری میگی ؟!

10 جون 2011 20:31 - 10 جون 2011 20:37 #2464 توسط e r o s

hbmj2 نوشته:

همه شون میتونن قبل از اسم خودش قرار بگیرن ! البته وسطش مایکل به تاریخی (HIStory ) که ساخته و به تاریخی که خواهد ساخت اشاره میکنه !

اتفاقا همون هیستوری سر جاش که باشه معنی میده ! نمی دونم چرا کشیدیش بیرون ! هیستوری در نامد آلبوم مایکل به معنی تاریخ نیست ! همونطور که می بینی نوشته شده HIStory ! یعنی " HIS STORY ! " و حرفت معنی کامل پیدا می کنه !

اتفاقا ترک لیست نوشته شده کاملا شبیه وداع یک اسطوره ست ! و ترک آخر بیان کننده خیلی چیزهاست .

من یه بحثی قبلا با الناز داشتم و چند تا از دوستام که براشون جالب بود اما زیاد تمایل نداشتم در عموم مطرح کنمش . شاید برای درکش نیازه شناخت زیادی از مایکل باشه تا سریع سوءبرداشت و سوءاستفاده نشده ازش و همینطور شناخت از من . اما اشاره ای می کنم فقط ! یک بار دیگه با دقت متن آهنگ Xscape رو بخونید ! اما این بار از دید حوادث اخیر مایکل و داستان فوت مایکل ! و به عصبانیت مایکل موقع لو رفتن این آهنگ فکر کنید . شاید شما هم فهمیدید !

بعد از 25 ژوئن بارها یاد این ترانه افتادم اما هیچ‌وقت به یاد ناراحتی مایکل موقع انتشارش نیافتادم. چی بگم!

شایان جان همون‌جا گفتم جز اون 4 آهنگ! می‌خونی پست‌ها رو؟

من هم چنین حسی نسبت به ترک لیست دارم.

This is BREAKING NEWS

11 جون 2011 00:29 - 11 جون 2011 00:32 #2494 توسط e r o s
آهنگ Xscape (فرار مجهول!) مربوط به زمانی بود که مایکل وصیت نامه رو تکمیل کرد و تحویل داد. و دقیقا زمانی که اعلام کرد با وجود یک تور دیگه خواهم مرد. اما اگه دقت کنید این ترانه از فرار حرف نمی‌زنه، از مرگ حرف می‌زنه: جایی برای فرار نیست، اما نیازی هم به پنهان شدن نیست. باید جاییو پیدا کنم که نیازی به پنهان شدن نباشه!

When I go, this problem world won't bother me no more.

با توجه به واکنش مایکل زمان لو رفتن، اگر جعل مرگ در کار بوده، قرار بوده این اتفاق زمان Invincible بیافته؟!؟! و یا اگر حقیقته، مایکل از مرگ و خیلی چیزها که از لیزا شنیدیم، خبر داشته؟!

This is BREAKING NEWS

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.