سؤال داری چی گوش می دی ؟

09 جولای 2011 18:59 #4546 توسط kingmjh
من كه يه تنفر از هر جي خواننده كه از اين كشف استعداد ميان بيرون دارم و به نظر خواننده هم خواننده هاي قديم اونا خيلي با احساس تر از اينا بودن . به نظر من خواننده هاي الان همه فقط ميخوان يه ويدئو بدن بازار و فقط تو كورس باشن و نه به معني ترانه فكر ميكنن نه جيز ديكه و اكه توجه كنين تقريبا همه كليبها تو مهمونياي خفن و بي معنيه . و همه ميخوان براي خوندن يه تكه كلام راحت بيدا كنن و بخونن مثلا الان شكيرا اين ده ترانه ي بشت سرهمه كه ميكه loca بعد ميكه loba بعد ... نميدونم كي ميخواد تمومش كنه يا بريتني اسبيرز هي ميكه اوووو همشون عين همن ولي يه ترانه ي قديميارو بيارين اينجوري باشه . به نظر من قديميا الان مثل جديدا شدن مسخره ميخونن . اصلا كلا از نظر من this is it آخرين نماد قديمي بودن وسلام

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

09 جولای 2011 19:15 #4547 توسط FeanoR
اینقدر هم سنت گرا نباش;)

و شکیرا هم الان حدود 20 سال که خواننده هست و اگه منظورت از قدیمی صد سال پیش نیست خب اینم میشه قدیمی

بریتنی هم در عین بی معنی بودن خیلی پر معنی هست و معنی تاثیر گذاری داره و خیلی هم به درد خورده تو سالها

و اگه شعر پر معنی میخوای باید بری سراغ بند های موسیقی اونها شعر های پر معنی تری نسبت به خواننده های تک دارن و کلا راک خون ها پر معنی تر از پاپ خون ها هستش آهنگ هاشون

و تو خواننده ها خیلی آهنگ های پر معنی دارن

و بهترین موسیقی رو خواننده های آمریکا و بند های موسیقی آمریکا دارن اینو زمانی درک میکنی که World Music Awards رو نگاه کنی یا آهنگ های بقیه کشور ها رو گوش کنی

و دیس ایز ایت نماد قدیمی بودن نبود دیس از ایت نماد آینده نگری و آینده و پیشرفت و دور نمای آینده بود

10 جولای 2011 05:28 #4555 توسط kingmjh
من ميدونم يه زموني خواننده ها خوب ميخوندن و من كلا قديم طرفدار آهنكاي زيباي شكيرا و بريتني و ديكر خواننده ها بودم ولي من ميكم اون منتقديني كه سر بزنكاه ميومدن در مورد كيفيت آلبوم مايكل جكسون نظر ميدادن و آلبوم اينوينسيبل رو درجه اي از خوانندكي مايكل ميدونستن كه بايد اعلام بازنشستكي كنه جرا الان اين آهنكارو كه به نظر من به نوعي سقوط موسيقي pop هست رو به راحتي ميبذيرن . مثلا همين شكيرا يا بريتني يا جنيفر اكه آهنكاي قديميشون رو با الان مقايسه بكني يك افت بسيار بسيار شديد داشته اند

10 جولای 2011 05:42 #4556 توسط Termeh
موافقم.

درسته الان من هر ویدئوی جدیدی که میبینم همه تو یه فازن.انگار نمیخوان از هنر و تاثیرشون استفاده کنن.
قرار دادن مایکل در کنار اینها یه مقایسه ی بیفایده ست.در مورد مایکل خیلیها نظرات بیهوده دادن.سر آلبوم هیستوری هم میگفتن این اثری از یک هنرمند تمام شده ست اما بعد خودشون میومدن انتخابش میکردن و بهش جایزه میدادن.

کسانی مثل جاستین و...برای ماندگار شدن نمیخونن فقط میخونن که بگن ما خواننده ایم.......

10 جولای 2011 06:35 #4557 توسط FeanoR
درسته اگه از این نظر میگی منم موافقم

خواننده های پاپ به غیر از چند تا بقیه شون فقط برای معروفیت میخونن و کاری به معنی آهنگ ندارن چون شعر ها رو کسانی دیگه مینویسن ولی خواننده های راک مخصوصا بند ها شعر های خودشون رو خودشون مینویسن

و برای همین هم خیلی پر معنی و هم خیلی قشنگ هست مثل My Immortal از Evanescence که فکر میکنم یک آهنگی هست که دیگه تکرار نمیشه

مقایسه مایکل با بقیه یک کار خنده داری هست

شکیرا برای مخاطب خاص کلا آهنگ میخونه و آهنگ هایی که برای عموم میخونه تعدادش انگشت شمار هست

بریتنی که آره یک زمانی موسیقی خوبی داشت والان فقط شده یک خواننده ای که توی جشنواره ها نقش... برای بقیه خواننده ها داره مثل جشنواره بیلبورد 2011 برای آهنگ ریحانا و برای نیکی میناژ

ولی بازم موسیقی بدی بریتنی نداره ولی الان دیگه توی پاپ زیاد حسابش نمیکنن

مایکل وقتی توی World Music Awards 2010 نامزد شد برای بهترین آلبوم خیلی فوق العاده هست

ولی با آهنگ های بد توی یک سبک مثل پاپ اون سبک از بین نمیره چون تعداد خواننده های خوب اون سبک زیاد هستن و بریتنی خواننده خوبی هست ولی نباید مقایسه ش کنی با خواننده دیگه ای یا شکیرا رو یا هر خواننده دیگه ای رو و در کنار اینها خواننده هایی مثل آوریل لاوین یا خیلی های دیگه موسیقی قوی دارن چه در پاپ که این آلبوم آخرش بود(Goodbye Lullaby)که واقعا توی موسیقی پاپ در این دوران خیلی آهنگ های خوبی هست و در راک هم دیگه فوق العاده هست

ولی بریتنی یا خیلی های دیگه در این دوران به وجودشون نیاز هست برای همین کسی بهشون گیر نمیده
و این دو تا آهنگ آخریش یک بازگشت به دوران خوبش هست

اگه میخوای یک خواننده خوب که بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار اجرا های زنده شون توی جشنواره ها و کنسرت هاشون که مکان کنسرت هم دارای این اهمیت هست یعنی وقتی بریتنی یک تور میزاره که فقط آمریکای شمالی محدود میشه ولی آوریل لاوین یک تور جهانی میزاره و در تمام نقاط جهان اجرا داره خب اینهم یک مورد از معروفیت هست چون باید اون شهر یا کشور دعوت کنن خواننده رو تا اون خواننده تور خودش رو از اونجا بگذرونه

جشنواره های اصلی موسیقی فقط 4 تا جشنواره هست که فقط به قدرت موسیقی اهمیت میدن و جایزه شون رو به بهترین میدن و بقیه جشنواره ها مردم در همون سن رای میدن مثل Teen Choice که برای زیر 20 سال هست که میتونی رای بدی و بقیه جشنواره ها که اون ها هم اگه مستند جاستین بیبر رو نگاه کنی میفهمی برای چی بهش رای میدن

و الان سبک پاپ تعداد طرفداراش خیلی کم شده و طبق آخرین آمار بیشترین طرفدار برای راک بعد R&B بعد پاپ هست

13 جولای 2011 10:46 #4598 توسط PARSA_MJ
من هنوز نفهمیدم چطور میتونید به آهنگی غیر از مایکل گوش کنید؟؟؟o:-)
گوش های من کاملا مطعلق به مایکله و هیچ آهنگ دیگری رو نمیپذیره!!!o|^_^|o

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

13 جولای 2011 11:04 - 16 جولای 2011 01:29 #4601 توسط FeanoR
من الان یک 6-7 ساعتی هست دارم آهنگ The Way I Am و KIM و Stan و Marshal Mathers از آلبوم The Marshall Mathers LP گوش میدم خیلی قشنگ واقعا قشنگ

I sit back with this pack of Zig Zags and this bag
Of this weed it gives me the shit needed to be
The most meanest MC on this -- on this Earth
And since birth I've been cursed with this curse to just curse
And just blurt this berserk and bizarre shit that works
.
.
.
And I am, whatever you say I am
If I wasn't, then why would I say I am?
In the paper, the news everyday I am
Radio won't even play my jam
Cause I am, whatever you say I am
If I wasn't, then why would I say I am?
In the paper, the news everyday I am
I don't know it's just the way I am

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

13 جولای 2011 11:15 #4602 توسط PARSA_MJ
من دارم چند ساعته آهنگ butterflies از آلبوم invincible رو گوش میدم!!!:x

13 جولای 2011 23:17 #4617 توسط FeanoR
چند تا آهنگ خیلی قشنگ دارم گوش میدم که قبلا یکسره گوش میدادم و الان هم خیلی باهاشون حال میکنم

اولیش MaMa Said از متالیکا هست

دومیش آهنگ sad but true از متالیکا هست

سومیش آهنگ I Love Rock & Roll از Joan Jett هست

چهارمیش هم آهنگ Close My Eyes Forever از Lita Ford & Ozzy Osbourne

این آهنگ ها رو ارزش رو داره قبل از مرگ گوش کرد چون واقعا قشنگ هستن

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

14 جولای 2011 07:39 #4619 توسط e r o s

PARSA_MJ نوشته: من دارم چند ساعته آهنگ butterflies از آلبوم invincible رو گوش میدم!!!:x

If you would take my hand, baby I will show you
guide you to the light babe
If you would be my love, baby I will love you, love you
'til the end of time...
:x

This is BREAKING NEWS

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.