Important هر چه میخواهد دل تنگت بگو ... !

05 آگوست 2013 12:37 - 05 آگوست 2013 12:39 #32373 توسط Nikolay
بنظرم شوخی نگیر انتخاب رشته رو ، کم و زیادش تو مملکتی مثل ایران خیلی هم مهمه. منم یکسری رشته ها رو دوست دارم ولی حتی تو اروپای شمالی هم به اندازه رشته ای مثل داروسازی پول نداره ، برای همین دوست دارم رشته ای برم که پول داشته باشه و وقتی که در این رشته به حد کافی پیشرفت کردم برای تفنن رشته ای که بیشتر دوست دارم رو هم برم. یکسری رشته ها هم هست که حتما نمیخواد دانشگاه براش برم مثل نقاشی که اونو تو خونه هم میتونم تمرین کنم.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

05 آگوست 2013 12:56 #32376 توسط FeanoR

kingmichael نوشته: حالا کو تا ازدواج !! :nghty:
دیگه قرار نیست که خیریه بزنم ! درآمد باشه کم و زیادش مهم نیست .

فیزیک بخون، حداقل رشته ای هست که ازش خوشت میاد و بهش علاقه داری و بعدش پشیمون نمیشی. حالا پول کم و زیاد باشه، بازم زندگی میگذره.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Michaellover

06 آگوست 2013 19:46 - 06 آگوست 2013 19:47 #32416 توسط شاپرک
علاقه!
چی دوس داری؟ برو دنبال علاقه ت داداشه من!
من همه ی دبیرستانمون گفتن تیپ شخصیتی تو هنر و ادبیاته... من اما واسه شادیه دله بابام، رفتم تجربی!
به خودم اومدم دیدم از بیشتر رشته های تجربی بیزارم. باز اونی که واسم بهتر از بقیه بود رو خوندم.
هرچند که الان هم ناموفق نیستم، یک ضرب و بی وقفه مراحل رو گذروندم و فوق لیسانسم رو دارم و الان منتظر جواب کنکوره دکترام و خدا رو صد هزاااار بار شکر میکنم....
اما آسون نبود...وقتایی بود که حریص وقت گذاشتن واسه مطالعات ادبیاتی و موسیقیایی بودم اما نمیشد که وقت بذارم...
روزا و شبا و نصفه شبایی که از شوق شعر گفتن می سوختم اما باید میافتادم رو درسام و اونا رو میخوندم، بی خیال اونهمه شور و عشق میشدم و با فیزیک و شیمی و امثالهم کلنجار میرفتم... خیلی سخت بود.
فوق لیسانس سخت تر هم شد، پروژه ها و تحقیق ها هم اضافه شد... درس و دانشگاهم مسئول جدا کردن من از عشق هام و هووی اونها بودن...!
آره خب، یه وقتایی هم پیدا میشد که واسه دلم بذارم، اما این کجا و اینکه از اول همه وقتت رو بذاری رو علایقت کجا!
من بالاخره عادت کردم و کنار اومدم. سعی کردم راهی که حالا به هر دلیلی انتخابش کردم رو دوست داشته باشم... و الان دارم... درسم رو دوست دارم. راهم رو دوست دارم. و احترامی که دیگران برام قائلند بهم انرژی میده... کاملا راضی ام و هر روز و هر لحظه هم از خدا ممنونم...
اینا رو از سر نارضایتی نمیگم، اینارو فقط واسه این گفتم که تجربه ی شخصی ام رو بهت گفته باشم که بدونی ممکنه از راهی هم که مورد علاقه ات نیست بری موفق بشی، اما بدون که آسون نیست، تلاش واسه کنار اومدن با انتخابت خودش از آدم کلی انرژی میگیره که میشد از اول صرف اونچه که دوست می داشت بکنه...
در هر حال برات آرزوی موفقیت میکنم عزیز... :MJ2:

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

07 آگوست 2013 06:05 #32422 توسط kingmichael
حوصلم سر رفت ! شب تا صبح پرنده پر نمیزنه اینجا !!!

11 آگوست 2013 22:48 #32523 توسط bahareh

حوصلم سر رفت ! شب تا صبح پرنده پر نمیزنه اینجا !!!

دقیقا :(
كاربر(ان) زير تشكر كردند: sh.y

11 آگوست 2013 23:11 #32526 توسط kingmichael
خوبه حالا امشب یکم شلوغ تره !

شب همه چیزش خوبه به جز سرعت اینترنت ! :))

11 آگوست 2013 23:15 #32528 توسط bahareh
من فقط این موقع ها سرعت دارم

11 آگوست 2013 23:37 #32534 توسط bahareh
قضیه این چشمک زدن عکس اولیه چی میتونه باشه؟
:o
=))

11 آگوست 2013 23:45 #32535 توسط kingmichael

bahareh نوشته: قضیه این چشمک زدن عکس اولیه چی میتونه باشه؟
:o
=))

کدوم عکس اولیه ؟!
اگه منظورت اون عکس های مایکل زیر پروفایلت هست ، اونا برای امتیاز دهی به میزان پست ها و فعالیت هاست !
اگه یکم بیشتر فعالیت کنی ، چشمک ثابت میشه ، بیشتر فعالیت کنی دومی چشمک میزنی و همینجور تا آخر ...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: bahareh

15 آگوست 2013 20:27 #32585 توسط bahareh
کسی فیلم مرد قد بلند رو دیده ؟ the tall man

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.