Loved زادروز یک خانواده eMJey.com

29 آگوست 2013 21:09 - 29 آگوست 2013 21:12 #32794 توسط kingmichael
اساسا من این لیاقت رو ندارم که این زادروز رو تبریک بگم ، بیشتر میخواستم تشکر کنم ، از تمام اعضای این خانواده ی بزرگ مایکلی که همیشه در کنار هم و برای هم تلاش کردند .

هر چند که بعضی ها مدتی از این خانواده فاصله گرفتند یا به تازگی عضوی از این خانواده شدند ، ولی تاثیر و عشق آنها همیشه در قلب ما وجود داره .

میخواستم تشکر کنم از تمام کسایی که نقشی در شکوفایی و ادامه ی راه این سایت داشتند
تشکر بخاطر تمام عشقی که من هیچ جای دیگه درکش نکرده بودم
تشکر بخاطر تمام محبت ها و تلاش هایی که برای من و تمام افرادی که مثل من بودن نثار شد

تشکر از تمام کسایی که این سایت رو راه اندازی و اداره کردند
مخصوصا از حمید ، الناز ، پیام ، رضا ، پویا برای ران اندازی و سرپرستی این خانواده
و تمام 3076 نفری که توی این سایت عضو شدن و این جا رو حمایت کردند

واقعا نمیدونم چی بگم ، اینجا زندگی من یکی رو که خیلی تحت تاثیر قرار داد ، شاید اگه امجی نبود من امین دیگه ای میشدم !

این جمله های خیلی سرسری هیچ وقت نمیتونه احساس منو بیان کنه ، دوست داشتم تک تک شما کنارم بودیت و همتون رو بغل میکردم و بلند میگفتم دوستتون دارم !

زنده باد امجی.کام ...... :mj10:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, farzam, FeanoR, ImaN, شاپرک, Michaellover, raha, bahareh

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

29 آگوست 2013 23:56 #32798 توسط bahareh
واقعا جا داره از همه ی این عزیزان و زحمات و عشق و علاقه آنها برای پویا بودن و موفقیت این سایت و ایجاد شناخت واقعی از این هنرمند جهانی در کشور تقدیر و تشکر کرد
كاربر(ان) زير تشكر كردند: ImaN, kingmichael, Michaellover, raha

30 آگوست 2013 08:06 #32799 توسط Michaellover
منم زادروز امجی رو به همه تبریک میگم.همه کسانی که برای این سایت,این خانواده زحمت می کشن واقعا خسته نباشن.

واقعا نمیدونم چی بگم ، اینجا زندگی من یکی رو که خیلی تحت تاثیر قرار داد ، شاید اگه امجی نبود من امین دیگه ای میشدم !

این جمله دقیقا در مورد من هم صدق می کنه(فقط من علی دیگه ای میشدم :D )

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"
كاربر(ان) زير تشكر كردند: ImaN, kingmichael, raha

30 آگوست 2013 13:43 #32815 توسط ImaN
عید دوممونه دیگه :D ،تولد مایکل و تولد eMJey
عیدتون مبارک ،انشاء الله همیشه سالم باشین و لباتون خندون و دلاتون شاد باشه و عمر طولانی داشته باشین تا همیشه اینجا فعالیت کنین برای اون مرد بزرگ ،مردی که عاشق طرفداراش بود ،پادشاه خوبی ها "مایکل جکسون"
دست مریزاد میگم به همتون ،خدا حفظتون کنه :x :*

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

♥ I Love You ♥
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, raha

30 آگوست 2013 14:44 #32816 توسط FeanoR
یکی از بزرگترین، الان که فکر میکنم واقعا بزرگترین تاسف زندگیم اینه که چرا چرا زودتر با امجی دات کام آشنا نشدم واقعا چرا؟ البته من دو سال قبل از اینکه وارد فروم بشم، اخبار سایت رو میخوندم اما نمیدونم چرا واقعا سخنگاه رو ندیدم.

اینجا آدمایی داره که بهم یاد دادن انسان بودن چجوریه و چه معنی میده، اینو جدی میگم، من همیشه در مورد انسان خوب بودن و انسانیت و گذشت و و و و هزار تا چیز دیگه شنیده بودم اما وقتی اومدم اینجا با چشم هام دیدم، این یکی از شیرین ترین تجربه های زندگی منه مطمئنا.

شاید بعضی وقتها، نه مطمئنا بیشتر وقتها من آدم خوبی نبودم، تند رفتار کردم و زود قضاوت کردم و کارهای بچگانه خیلی زیادی انجام دادم و بخاطر همین خجالت زده خیلی ها هستم و فکر میکنم با بعضی از این خیلی ها شاید دیگه وقت نشه صحبت بکنم با اینکه خیلی دوست دارم باهاشون دوباره صحبت بکنم و چت های طولانی اما فکر نکنم بشه برای همین ازشون معذرت میخوام، ببخشید دوستان خوب من.

اینجا به غیر از اینکه تاثیرات مایکل به صورت واقعی در من شکل گرفت و همینطور بیشتر و بیشتر شد، من از خیلی های دیگه تاثیر گرفتم و میخوام ازشون تشکر کنم، من از حمید بهترین اخلاقیات و رفتار ها مخصوصا گذشت و بالغانه رفتار کردن رو یاد گرفتم، از الناز حمایت و داشتن یک قلب مهربون و نداشتن انتظار در مقابل یک عشق بی پایان رو یاد گرفتم، از دوست خوبم فرزام خیلی چیزا یاد گرفتم، اونقدر که حتی نمیدونم از کجا شروع کنم و اصلا فکر نکنم بتونم تمومشون کنم و همینطور خیلی های دیگه. ازتون واقعا تشکر میکنم.

محمدامین راست گفتی واقعا، مطمئنا حرف دل خیلی ها رو گفتی، اگه اینجا نبود و یا اینکه من اینجا نبودم، مطمئنا من وحید دیگه ای میشدم. اینجا برای من تجربه یک عمر زندگی رو داشت و داره، اینجا من واقعا ره صد شبه رو به یک شب رفتم حالا به حدود دو سال و خورده ای که اصلا فکرش هم نمیکردم هیچوقت به این راه زیبا و تماشایی وارد بشم و مطمئنا هنوز هم اولش هستم اونقدر که یک مورچه احساس میکنه صد ها کیلومتر رفته اما برای یک انسان شاید حدود 4 5 قدم بشه.

من اینجا رو هم یکی از میراث های مایکل جکسون میدونم و برای همین یک تشکر ویژه هم از خود مایکل جکسون میکنم.

مرسی از افرادی که اینجا رو هنوز که هنوزه پابرجا نگه ش داشتن و مرسی از افرادی که اینجا رو از اول ایجاد کردن، تنها کاری که میتونم بکنم تشکر کردن هست.

درسته خیلی حرف زدم اما شاید دیگه فردایی نباشه، چرا نباید گفت امروز چیزهایی که فردا بخوای بزنی؟
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, ImaN, kingmichael, Michaellover, raha

30 آگوست 2013 15:16 #32817 توسط kingmichael

یکی از بزرگترین، الان که فکر میکنم واقعا بزرگترین تاسف زندگیم اینه که چرا چرا زودتر با امجی دات کام آشنا نشدم واقعا چرا؟

واقعا چرا ؟ من توی این دو سال حس یه پیشرفت حداقل ده ساله رو دارم !
واقعا چی میشد اگه چند سال زودتر آشنا میشدم !!! اونوفت حس یه آدم 100 ساله رو داشتم :D و احتمالا توی تخت بیمارستان و مرگ به علت کهولت سن :))
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

30 آگوست 2013 15:18 #32818 توسط kingmichael
من واقعا دوست های خوبی نداشتم ! البته اگه بشه اسمشون رو دوست گذاشت !
ولی اینجا کسایی هستن که من هیچوقت ندیدمشون ولی همیشه هر وقت که بهشون نیاز داشتم آماده بودن و بی هیچ چشم داشتی منو حمایت کردم ، از همتون ممنونم
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR, ImaN

30 آگوست 2013 16:39 #32819 توسط raha
من هم میخوام تولد این سایت و این فروم رو تبریک بگم و مراتب سپاسگذاری خودم رو ابراز کنم.
من کلا آدم اجتماعی نیستم و به راحتی وارد هر جمعی نمیشم. اما من توی این جمع چیزی دیدم که به نظر خودم توی جمع های دیگه نبود. اینجا همه یکدل، صادق، صمیمی، بامحبت و دارای خیلی صفات خوب دیگه هستند. من در دنیای حقیقی شاید هیچ دوست حقیقی نداشته باشم اما مطمئنم اینجا همه دوست های حقیقی من هستند.
و از مایکل عزیزم سپاسگذارم که یکی از هدیه های بیشماری که به من داده آشنایی من با این فروم و اعضای اینجا بوده و باعث شده که اعضای اینجا مثل خودش با بقیه متفاوت و بینظیر باشند.
دوستتون دارم و از همتون سپاسگذارم.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: ImaN, kingmichael, Michaellover

31 آگوست 2013 08:49 #32821 توسط FeanoR
اینقدر حرف زدم که یادم رفت تولدش رو تبریک بگم :D

تولد امجی دات کام رو به تمام طرفداران مایکل جکسون تبریک میگم، امیدوارم افراد جدید و بیشتری روز به روز با اینجا آشنا بشن.

:-P
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, kingmichael, Michaellover

01 سپتامبر 2013 06:50 #32823 توسط Shayan376
سلام.
بنده شايان هستم تازه مديا به قول شما.
اكثر دوستان اينجا رو ميشناسم (البته اگه اونا هم منو بشناسن :D )
بالاخره آشنا ميشيم.
به قول يكي از دوستان اگر مايكل نبود شايد شايان ديگه اي ميشدم.
باور كنيد.
من هم به نوبه خودم اين ولادت بزرگ و تاريخي رو تبريك ميگم.
(اين پيام آغاز من بود)
كاربر(ان) زير تشكر كردند: ImaN, kingmichael, Michaellover

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.