سؤال زادروز تولد شایان

29 نوامبر 2011 20:37 #16055 توسط FeanoR
تولدت مبارک مبارک شایان جان تو این مدتی که اومدم فروم خیلی چیزا ازت یاد گرفتم جای ترمه هم خالیه اگه بود الان اون این تایپیک رو میزد
برات آرزوی موفقیت دارم برای کل عمرت به تمام آرزو هات برسی و تا وقتی هم عمر کنی که سر بار نباشی

تولدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت مبارککککککککککککککککککککککککککککککککککک
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :x :x :x :x :x :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Farnaz, شايان, Termeh

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

29 نوامبر 2011 21:11 - 29 نوامبر 2011 21:12 #16059 توسط Nikolay
شایان جان تولدت مبارک :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:
امیدوارم موفق باشی و به آرزو هات برسی :x :x :x :x :x :x :x :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

29 نوامبر 2011 21:15 #16060 توسط Ehsan
به به.تولد اقا شایانه.تولدت مبارک شایان جان.امیدوارم همیشه شاد و سر بلند و موفق باشی.انشالله نوه هام بیان تولد 2486 سالگیت.:bd: :bd: :bd: ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :bnc: :bnc: :bnc:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

30 نوامبر 2011 04:14 #16063 توسط Nasim
شایان جان زادروزت خجسته و شادباش باد . زنده باشی عزیزم . برات آرزوی بهترین ها توی زندگی رو دارم . پیروز و سربلند باشی همیشه !:bd: :-P ~^o^~ :mus: :cndlblw: :d/ :guitar2: :MJ5:

30 نوامبر 2011 04:58 #16064 توسط blackfire
شایان جان تولدت مبارک
ایشالله همیشه موفق باشی و به اروزهات برسی:bd: :bd: :bd: :bd: :bd:
:-bd :-P :clp2: :clp: :bd: :hello: :cndlblw:

علم و دانش همان قدرت است ...

30 نوامبر 2011 06:13 #16066 توسط Farnaz
تولدت مبارک شایان جان دوست خوبه من:trbdy: امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی کنار ترمه :daydreaming :daydreaming :D
:-P :-P :-P :-P :bd: :bd:

URL=https://img4up.com/]

[/URL]

30 نوامبر 2011 08:23 #16068 توسط شايان
وای غافلگیر شدم جدا!!!!:clp2: :clp2: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs:
ممنون دوستان عزیز واقعا خوشحالم که تولدم رو در فروم جشن میگیرم!!!:clp2: :x :x :x :daydreaming o:-)

فردا شب جشن تولد من همه خونه وحید ایناییم!!!خودش تولد گرفت قول داده کیک بده رقص چاقو مایکلی انجام بده و از این حرف ها!!! :bd: :bd: =)) =)) :-P :blush: o:-) :bdlgh: :gossip: :mj9:

@وحید
از لطفت ممنونم دوست من...خیلی لطف کردی پسر خوب...امیدوارم شما هم همیشه موفق و شاد باشی و جبران کنم این لطفتو....من کوچیکتر از اونم که بخوام به کسی چیزی یاد بدم هر چیزی که تو فروم یاد گرفتی از شیوه و رسومی هست که به خاطر مایکل عزیز اینجا وجود داره و همه چیز رو به خاطر تلاش خودت هست که یاد گرفتی.....عاشق اون آرزویی هستم که برام کردی:تا وقتی هم عمر کنی که سر بار نباشی...:trbdy:

@محمد(invincible mj(
ممنونم از محبت و توجهت و تشکر خاص بابت آرزوهات....فردا شب خونه وحید اینا یادت نره ها!!!:clp2: :clp2:

@احسان
ممنونم دوست خوب و قدیمی....چیز که کهنه دوست داشتنی تره دوست خوبه!!!تو هم همراه با نوه هات اینا بیا خونه وحید اینا...دیر نکنی!!!:)) :)) :x :x :x :D

@نسیم
خیلی ممنونم نسیم جان....خیلی لطف داری شما...خجالتم نده:blush: منم برای شما آرزوی موفقیت شادی وسلامت دارم و خوشحالم که دوستانی مانند شما در فروم دارم:x :gossip:

@رضا
ممنون رضا جان...ممنونم از آرزوها و توجهت....شما راهت دوره و گرنه میگفتم بیای حتما اما اگر تونستی حتما بیا خرج اومدنت به پای وحید....اسپانسر جشن تولدمه!!!:x :D

@فرناز
ممنون فرناز جان...امیدوارم شما هم کنار حاج آقاتون موفق و شاد باشین:D فرناز بدون شک یکی از دوستان خوبم هستش که خیلی بهش بابت محبت هاش مدیونم و امیدوارم هر جا که هست موفق و شاد باشه و امیدوارم عشقش و امیدش به زندگی همیشه اینگونه نمونه و الهام پذیر باشه...با امین هماهنگ کن به وحید زنگ بزن ساعت جشن تولد رو ازش بپرسین!!!:D :)

از بابت تمامی گیتارهایی که در ارسال هاتون گذاشتین ممنونم!!!:bdlgh: :good: :mj7: :mjj: :scream: :guitar2: :guitar: :guitar2: :guitar2:

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Ehsan, Nasim, blackfire

30 نوامبر 2011 08:37 #16071 توسط FeanoR
آقا همه خونه ما هر کس هم نیاد اسمش یادداشت میشه بعدا به حسابش رسیده میشه:D آقا احسان اعلام کرد که اون اسپانسر تولد هست پس خرجتون با احسان:clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2:

30 نوامبر 2011 08:52 - 30 نوامبر 2011 08:53 #16074 توسط شايان
خوبه احسان بچه مایداره بچه ها برنامه عوض شد!!!!:)) :)) :x :-)/:-)

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

30 نوامبر 2011 09:09 #16077 توسط blackfire
خوش بگذره جای ما رو هم خالی کنید

علم و دانش همان قدرت است ...

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.