سؤال آشنایی ها

31 دسامبر 2012 16:05 #30581 توسط Farimah
سلام خدمت همگی از سایز سنی خردمند تا خردسال!! :D فریماه هستم، با یه فامیلی فوق العاده سخت که نمیگم چون آزمایشات ثابت کرده که مردمان با خوندنشم سردرد میگیرن، 20، از تهران کثیف! تحقیقا اولین باره که با مشقت دارم تو یه سخنگاه فارسی کامنت میزارم واسه همین پیشاپیس معذرت مذلومانه ام روونه ی چشم کسایی که کامنت های پر از غلط املایی منو الان و در آینده مجبورن بخونن! از الان شرمنده چون درد غلط املایی درمون نداره :x_x
دیگه چی؟! ... آهان! دانشجو هنرم، تو دنیای حقیقی بیکار ولی در جهان اینترنت پرکارم! از بدو تولد عاشق MJ بودم ولی به طور جدی 2 ساله که بتشو گذاشتم جلو در اتاقم هرکی میخواد بیاد تو اول باید پرستش کنه بعد وارد شه! (جون من، طرفدار از من داغونتر؟!! فقط دو سال! :( معلوم نیست اون موقعی که طرفدار نبودم چیکار میکردم!)
نمیتونید تصور کنید چقدر خوشحالم که این سایت رو پیدا کردم - دست ادمین و همه ی کسایی که یه گوشه ی این سفره ی مایکلی رو جمع میکنن درد نکنه! آخه تو واقعیت اصلا نمیشه با کسی حرف زد. :( سکوت کنی 1 کلاغ میشه یه هما ی هخامنشی، حرف بزنی میگن زیاد جیغ جیغ کردی کپن حرف زدنت باطل شد!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: dorsa mj

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

31 دسامبر 2012 18:22 #30583 توسط Ehsan
خوش اومدی فریماه جان.امیدوارم لحظات خوبی رو اینجا داشته باشی. :-)/:-)

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Farimah

31 دسامبر 2012 21:57 #30585 توسط Jesper Kyd
سلام.
چه اتفاقی دیدم اینجارو.من چند سال پیش توو یه فروم با همچین نامی عضو بودم،با تقریبا همچین نام کاربری ای،منتها شکل و شمایلش عوض شده جز اون تم اش توو صفحه اصلی...
از اون فروم هم چند نفری رو یادمه ولی تنها کسی که خیلی خوب یادم مونده حسین خورشیدیه :d نمی دونم اینجا هست یا نه...اصلا نمی دونم این فروم همون فروم هست یا نه...
به هر حال،خوشحالم که خاطره هام زنده شد.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: dorsa mj

01 ژانویه 2013 06:01 #30586 توسط مایکلا
فریماه جان خوش اومدی.:hug: :) امیدوارم اینجا اوقات خوشی رو در کنار هم داشته باشیم.~^o^~ ~^o^~ ~^o^~] :hug: :hug: :hug: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd
WELCOME

Jesper Kyd نوشته: سلام.
چه اتفاقی دیدم اینجارو.من چند سال پیش توو یه فروم با همچین نامی عضو بودم،با تقریبا همچین نام کاربری ای،منتها شکل و شمایلش عوض شده جز اون تم اش توو صفحه اصلی...
از اون فروم هم چند نفری رو یادمه ولی تنها کسی که خیلی خوب یادم مونده حسین خورشیدیه :d نمی دونم اینجا هست یا نه...اصلا نمی دونم این فروم همون فروم هست یا نه...
به هر حال،خوشحالم که خاطره هام زنده شد.

سلام دوست عزیز شما هم خوش اومدی. :-bd :d/ :hug: :hug: لطفا خودت رو هم معرفی کن. :-)/:-) :good:
بله اینجا همون فرومیه که شما قبلا هم عضو بودی :-bd ولی بعد از فوت مایکل =(( =(( :bye2: :bye2: :cry: :cry: یه مدتی بسته شد =(( :cry: :bye2: و الان با این شکل جدیدی که میبینی دوباره راه اندازی شده. :-bd :d/ :-)/:-)
حسین خورشیدی هم تو فروم قبلی بود یعنی قبل از بسته شدن موقتی فروم و دیگه الان تو این فروم جدید فعالیت نداره.
امیدوارم اینجا اوقات خوشی رو در کنار هم داشته باشیم.~^o^~ ~^o^~ ~^o^~] :hug: :hug: :hug: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd
WELCOME

01 ژانویه 2013 06:21 #30588 توسط dorsa mj
خیلی خوش اومدی فریماه جون ... ~^o^~
Jesper Kyd جون شما هم خیلی خوش اومدی ... ~^o^~
امیدوارم در اینجا بهتون خوش بگذره .
:-P :-P

الان که می خواستم well com بدم ، هنوز مایکلا well com نداده بود ...
بعد یه دفعه کامپیوترم خاموش شد ( اخه کامپیوتر نیس که ... خاک تو سر چراغ نفتیه !!! )
بعد دوباره که دوباره اومدم دیدم مایکلا هم well com داده .
برای شفای این کامپیوتر سرطان گرفته دعا کنید ...

01 ژانویه 2013 09:44 #30599 توسط شايان
فریماه جان به فروم مایکلی خوش اومدی امیدوارم ساعات خوشی رو اینجا داشته باشی

Jesper Kyd عزیز به فروم مایکلی خوش اومدی...از آهنگ های شما در بازی های assassins creed و هیتمن های قدیمی حسابی لذت بردیم!!

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

01 ژانویه 2013 10:53 #30602 توسط Jesper Kyd
با تشکر.
من محمد هستم 22 سالمه،از آمل(مازندران)
از اونجایی که فعالیتم توو فروم قبلی محدود به 2 3 تا تاپیک بود (تاپیک فیلم و سرگرمی و این چیزا...) بعید می دونم کسی من رو یاد داشته باشه،مخصوصا اینکه آقا حسین هم نیست.یادمه یه بازیگاهی داشت فروم که کل رکورداش دست من بود :d
یه فروم دیگه هم بود،ام جی آکادمی یا همچین اسمی...بعد از این فروم یه کم توو اون فروم هم فعالیت داشتم که یه کاربرشون رو خیلی خوب یادمه احسان heartbreakkid یا همچین اسمی...خیلی توو زمینه سرگرمی و این چیزا سر رشته داشت،نمی دونم اینجا هست یا نه...

آره،متاسفانه توو سریه جدید ازش استفاده نکردن،یکی از دلایلی که من هنوز طلبه نشدم برم سمت هیتمن ابسلوشن...

01 ژانویه 2013 19:22 #30611 توسط blackfire
سلام
سلام به همه دوستای عزیز . دوستانی که تازه عضو شدن , به این جمع خوش آمدید , امیدوارم بهتون خوش بگذره

علم و دانش همان قدرت است ...

01 ژانویه 2013 21:01 #30612 توسط شاپرک
فریماه جان و Jesper Kyd خوش اومدین.
:MJ2:

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

02 ژانویه 2013 07:34 #30617 توسط kingmichael
فریماه جان خوش اومدی (چقدر حرف زدی :D )

محمد شما هم خوش اومدی و به آمار محمد های فروم یکی دیگه اضافه شد...

*رضا تو هم خوش اومدی :faranak: *
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.