سؤال آشنایی ها

26 جولای 2012 20:40 #26566 توسط Farnaz
خوش اومدین دوستای من :x :x :-P
امیدوارم حسابی فعال باشین بعدم بشینین رو صندلی داغ بیشتر اشنا شیم باهاتون :d/ :D :D

URL=https://img4up.com/]

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

[/URL]
كاربر(ان) زير تشكر كردند: پریا

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

27 جولای 2012 03:07 #26575 توسط ayda
همگی ممنونم

یک وقت منو با آیدا منصوری اشتباه نگیرید ;)) من یکی دیگه هستنم . راستی آیدا نصوری کجاست ؟! کسی ازش خبر داره ؟! یادمه وقت سایت تاسیس شده بود خیلی برای سایت امجی زحمت میکشید و نوشته هاشو توی سایت قرار میداد .

چرا دیگه نیستش

27 جولای 2012 07:21 #26578 توسط Ehsan
ايدا جان شما هم خوش اومدي. :-)/:-) :-)/:-)

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

27 جولای 2012 08:10 - 27 جولای 2012 08:41 #26579 توسط Michaellover
همه خوش اومدین
آیدا جان تو هم به خونه امجی فن ها خوش اومدی :hug: :-P :-P

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

28 جولای 2012 20:38 #26678 توسط شاپرک
خوش اومدین بچه ها...

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

29 جولای 2012 02:07 #26681 توسط NicoleL2
آیدا جان و پریا جان
به خانواده ی خودتون خوش اومدید

فردای من و تو باز هم تاریک است
سالی که نکوست از بهارش پیداست...

29 جولای 2012 09:42 #26692 توسط مایکلا
پریا جان خوش اومدی.:hug: :) امیدوارم اینجا اوقات خوشی رو در کنار هم داشته باشیم.~^o^~ ~^o^~ ~^o^~] :hug: :hug: :hug: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd
WELCOME

01 آگوست 2012 05:33 #26809 توسط FeanoR

کسایی که تازه عضو می شن تو دوستی ها و تاپیک آشنایی ها می تونن خودشون رو معرفی کنن و شما ازشون چیزهای خیلی کلی رو بپرسید.

طبق این حرف حمید، من یک سوال دارم از اطلس!

این آواتارت قضیه ش چیه؟ :D یعنی کیه؟ چیه؟ چجوریه؟ کلا مــیــشـــــه که خواهش کنم یک توضیحی در مورد آواتارتون بدین؟(حق کپی رایت تیکه!!!)

من روز اول قبل اینکه پستت رو ببینم، نیم ساعت فقط آواتارت رو نشستم نگاه کردم! :)) (راستی میبینم هنوز پست میدی تو اون تایپیک زنده بودن مایکل! فکر نکنی من کم آوردم! من الان درگیر یک سری کارهام! تا قبلا فقط میپیچوندمت ولی از این به بعد...)

01 آگوست 2012 08:07 #26814 توسط atlas
:)) وحید جان آواتارم عکس گرفته شده از خردسال ترین طرفدار مایکله در لحظه شنیدن خبر احتمال زنده بودن مایکل جکسون!!!! مخصوص کسانی گرفته شده که به جای خوندن مطلب ، نیم ساعت زل می زنن به عکس!!!! :D

امیدوارم در اسرع وقت اون یک سری کارهات تموم شه و ما نپیچوندن شما روهم ببینیم!!! :D
بای بای

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

03 آگوست 2012 11:38 #26943 توسط melisa
سلام من 3 الی 4 روز تو این سایت ثبت نام کردم با محیطش اشنایی ندارم یعنی عادت نکردم که چی به چیه...اسم من ملیساست متولد 66انگار میشه سال1988 من کاردانی طراحی فرش دارم و لی از بچگی عشق ارتفاع داشتم الان ترم یک خلبانی ام. وقتی 15 سالم بود دوست داشتم خلبان هواپیمای شخصی مایکل بشم ولی فهمیدم مایکل هواپیما نداره :bgsprse: من عاشق heal the world هستم حتی اسم بلوتوثم heal the world خلاصه زندگی من با اهنگای مایکل میگذره خوشحال میشم تو این جمع با مایکلی های عزیز بپیوندم راستی من مشهد زندگی میکنم
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.