سؤال روياها و آرزوها...

28 آوریل 2012 19:36 #23753 توسط farzam
سلام دوستان
اينجا هركسي بيادو آرزو و روياهايي كه ميخواد به دست بياره رو بنويس ه...
من بارها و بارها شنيدم كه نوشتن روياهاو آرزوها تاثيري مثبت داره... اين كه روياهامونو مكتوب كنيم
و همينطور كه چطور ميخواد بهشون دست پيدا كنه ؟!!! اين خيلي مهمه

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, پریا

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

29 آوریل 2012 08:27 #23763 توسط شاپرک
راستش من آرزوهای زیادی ندارم و عقیده دارم آرزوی زیاد لذت زندگی در حال و اکنون رو از آدم میگیره و باعث میشه از خودت و زندگیت و اونچه که داری راضی نباشی. آرزو در حدی خوبه که برای آدم ایجاد انگیزه کنه و نه بیشتر که اونوقت ایجاد عقده میکنه متاسفانه. به جز سلامتی و مفید بودن, بقیه آرزوهای من شبیه هدف هستن. من رشته ام علوم خاک هست و دلم میخواد یک آزمایشگاه خاک تاسیس کنم و فعال و پر کار اداره اش کنم و اگه خدا بخواد حتما اینکارو میکنم .
دوس دارم ترانه سرای خواننده های مطرح هم میشدم که گویا این یکی رو باید بیخیال بشم چون درسا و پروژه ها نمیذارن که بد مصبا

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

29 آوریل 2012 13:02 #23814 توسط farzam
من واقعا دوس دارم تو نويسندگي به اون موفقيتي كه ميخوام دست پيدا كنم.... تلاشم و تا اونجا كه ميتونم ميكنم و اگر به اون موفقيتي كه ميخوام،
دست پيدا كنم مطمئنم و همينطور اميدوار كه بعد از اون ( پيشرفتمو ادامه بدم و ) به كمالي كه ميخوام برسم...
اميدوارم همه ي كساني كه تو دنيا اين حسو مشابه من دارن از دست اين سردرگمي راحت بشن و مسيرشون و پيدا كنن...

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

26 جولای 2012 18:27 - 07 آگوست 2012 20:16 #26560 توسط پریا
من شعر و داستان می نویسم و واقعا دوست دارم یه روز چاپشون کنم و بین مردم محبوب بشن...
همینطور دوست دارم که بتونم موسسه ی خیریه ای در حمایت از کودکان بی سرپرست تاسیس کنم و واقعا با جون و دلم کمکشون کنم...این فکریه که مایکل به سرم انداخته و واقعا اراده ام برای تحقق این امر خیلی قویه...
قلبا کارگردانی و فیلم نامه نویسی رو دوست دارم و اینکاریه که شدیدا به فکرشم و چیزیه که به جرئت میگم صد در صد باید بهش برسم...
اینا آرزوهامن ولی هدف واحدی دارم.

امیدوارم به خواستتون برسین فرزام و شاپرک عزیزم....برای من هم دعا کنید!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, شاپرک

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.