سؤال وب سایت کاملترین آرشیو عکس سلطان پاپ مایکل جکسون

20 آگوست 2011 21:53 - 14 اکتبر 2011 17:19 #7866 توسط Omid MJLover
سلام
امروز قصد دارم با زدن این تاپیک بیشترین و همچنین کاملترین آرشیو عکس مایکل جکسون رو به شما معرفی کنم که خیلیا هنوز باهاش آشنایی ندارن :
وب سایت www.MJPhotosCollectors.com با داشتن 52226 پنجاه و دو هزار و دویست و بیست و شش عکس که روز به روز هم در حال افزایش است همچنان طلایه دار است در میان سایت های
ارائه دهنده عکس های مایکل جکسون که فقط هم مختص عکس های مایکل نیست بلکه یک فروم خارجی هم به حساب میاد که دارای چت باکس هم هست .

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

و اما برای استفاده از عکس های این سایت در سایز های اصلی باید در اون ثبت نام کرد که بعد از ثبت نام هم یک ایمیل فعال سازی دریافت میکنید که حساب کاربریتان را فعال میکند
سایز تمامی عکس های این وب سایت 20.81GB است که بیشترین گالری عکس مایکل جکسون را شامل میشود و نکته مهم دیگه در مورد این سایت که بدون Vpn باز نمیشه :D

:scream:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: sara, مایکلا, شايان, mohammad

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

21 آگوست 2011 06:22 #7869 توسط Jasmine Jackson-mjforever
ممنون من که قبلا تو این سایت رفتم اما یه مقدار دردسر داره تا عکسهاشو دانلود کنی. دنبال یه وقت خوب میگردم که عکسهاشو بگیرم.

mj for ever....

21 آگوست 2011 06:56 #7874 توسط Farshad
یکی میتونه نحوه ی دانلود عکس از این سایتو کامل توضیح بده؟

21 آگوست 2011 07:13 #7881 توسط sinalovermj
منم رفتم توي اين سايت فقط دوره خودم ميچرخيدم اصلا نميفهميدم دارم چيكار ميكنم
چطوري دانلود ميشه ؟ حتما بايد عضو شد ؟

21 آگوست 2011 14:30 #7922 توسط Omid MJLover
سلام
من که گفتم باید تو سایت ثبت نام کنید تا بتونید از امکانات سایت استفاده کنید وارد سایت که شدید (البته با Vpn) تو سایت Register میکنید و بعد یک ایمیل فعالسازی دریافت میکنید و بعد از فعالسازی تو خود سایت روی بخش Gallery کلیک میکنید و آرشیو عکس مایکل نمایان میشه با انتخاب هر بخش از عکس ها مثلا Thriller Era - Dangerous Era - HIStory Era میتونید باز هم به بخش های مختلف اون دسترسی داشته باشید مثلا تمامی مراسم های دریافت جایزه در زمان Thriller یا Dangerous یا کنسرت های مربوط به هر بخش برای دریافت عکس ها هم باید روی هر عکس کلیک کنید تا پیشنمایش عکس را ببینید و برای دیدن عکس در اندازه واقعی باید روی ذره بین کلیک کنید تا عکس بزرگ بشه و بتونید عکس رو Save کنید همین .

:mj9:

It's All For Love L .O .V .E

21 آگوست 2011 15:17 #7925 توسط Omid MJLover

Farshad.emjey نوشته: یکی میتونه نحوه ی دانلود عکس از این سایتو کامل توضیح بده؟

سلام
من که گفتم باید تو سایت ثبت نام کنید تا بتونید از امکانات سایت استفاده کنید وارد سایت که شدید (البته با Vpn) تو سایت Register میکنید و بعد یک ایمیل فعالسازی دریافت میکنید و بعد از فعالسازی تو خود سایت روی بخش Gallery کلیک میکنید و آرشیو عکس مایکل نمایان میشه با انتخاب هر بخش از عکس ها مثلا Thriller Era - Dangerous Era - HIStory Era میتونید باز هم به بخش های مختلف اون دسترسی داشته باشید مثلا تمامی مراسم های دریافت جایزه در زمان Thriller یا Dangerous یا کنسرت های مربوط به هر بخش برای دریافت عکس ها هم باید روی هر عکس کلیک کنید تا پیشنمایش عکس را ببینید و برای دیدن عکس در اندازه واقعی باید روی ذره بین کلیک کنید تا عکس بزرگ بشه و بتونید عکس رو Save کنید همین .

21 آگوست 2011 15:20 #7926 توسط Omid MJLover

sinalovermj نوشته: منم رفتم توي اين سايت فقط دوره خودم ميچرخيدم اصلا نميفهميدم دارم چيكار ميكنم
چطوري دانلود ميشه ؟ حتما بايد عضو شد ؟

شما یکم دیگه دور خودت بچرخ شاید راهو پیدا کردی :D

21 آگوست 2011 16:44 #7937 توسط sinalovermj
دارم ميچرخم داداش اميد غمت نباشه

21 آگوست 2011 17:47 #7945 توسط Omid MJLover

sinalovermj نوشته: دارم ميچرخم داداش اميد غمت نباشه

باشه پس بچرخ تا بچرخیم :D

21 آگوست 2011 20:51 #7951 توسط AM!N
بهترین کار دانلود همه عکس ها یکجاست . خود سایت این امکانات رو نذاشته ؟

مدیران انجمن: FeanoRکوچکترین طرفدار

Please publish modules in offcanvas position.