سؤال وب سایت کاملترین آرشیو عکس سلطان پاپ مایکل جکسون

21 آگوست 2011 22:51 #7960 توسط mohammad
من اگه بتونم همه رو دانلود و فشرده میکنم .:hug: و بعد در چند قسمت اپلود میکنم . البته فکر نکنید فردا تموم میشه ها .:-@ 1 ماه طول میکشه دانلود کنم . 1 هفته طول میکشه فشرده کنم و 2 ماه طول میکشه اپلود کنم . اینجوری هم حالا حالا ها باید صبر کنید .:daydreaming ~X( ولی من یه فکر بهتر دارم .:-bd یه اکانت مدیا فایر میزنیم و هر کی یه قسمت رو دانلود و اپلود میکنه .:)
چطوره بنظرتون .:-?? :-?
:mjface:

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

22 آگوست 2011 01:14 #7963 توسط Omid MJLover

AM!N نوشته: بهترین کار دانلود همه عکس ها یکجاست . خود سایت این امکانات رو نذاشته ؟

سلام نه امین خان امکان دانلود یکجای عکس ها وجود نداره چون همونطور که از آدرس سایت پیداست مرجع عکس های مایکله نه دانلود عکس های مایکل
البته بازم میشه گفت عکس ها رو دانلود کرد اما با این تفاوت که یکی یکی و با دیدن پیش نمایش عکس و نظر دادن به عکس ها و ذخیره عکس ها در سایز های اصلی

22 آگوست 2011 01:20 - 22 آگوست 2011 01:23 #7964 توسط Omid MJLover

m.yMJJ نوشته: من اگه بتونم همه رو دانلود و فشرده میکنم .:hug: و بعد در چند قسمت اپلود میکنم . البته فکر نکنید فردا تموم میشه ها .:-@ 1 ماه طول میکشه دانلود کنم . 1 هفته طول میکشه فشرده کنم و 2 ماه طول میکشه اپلود کنم . اینجوری هم حالا حالا ها باید صبر کنید .:daydreaming ~X( ولی من یه فکر بهتر دارم .:-bd یه اکانت مدیا فایر میزنیم و هر کی یه قسمت رو دانلود و اپلود میکنه .:)

سلام این نظر تو هم بد نیست ولی بازم باید تمام عکس ها رو تفکیک کنیم و جدا جدا آپلود کنیم ولی بازم کار ساده ای به نظر نمیاد چون در وحله اول حداقل سرعت اینترنت باید بالا باشه و وقت گیر هم هست به نظر من این سایت که هست مثل MJJPictures.com هم که بسته نمیشه پس دیگه نگران چی هستین برید تو سایت عضو بشید و عکس های دلخواهتون رو Save کنید .
به همین راحتی به همین خوشمزگی پودر کیک رشد :D

22 آگوست 2011 01:33 #7968 توسط mohammad

Omid eMJey نوشته:

m.yMJJ نوشته: من اگه بتونم همه رو دانلود و فشرده میکنم .:hug: و بعد در چند قسمت اپلود میکنم . البته فکر نکنید فردا تموم میشه ها .:-@ 1 ماه طول میکشه دانلود کنم . 1 هفته طول میکشه فشرده کنم و 2 ماه طول میکشه اپلود کنم . اینجوری هم حالا حالا ها باید صبر کنید .:daydreaming ~X( ولی من یه فکر بهتر دارم .:-bd یه اکانت مدیا فایر میزنیم و هر کی یه قسمت رو دانلود و اپلود میکنه .:)

سلام این نظر تو هم بد نیست ولی بازم باید تمام عکس ها رو تفکیک کنیم و جدا جدا آپلود کنیم ولی بازم کار ساده ای به نظر نمیاد چون در وحله اول حداقل سرعت اینترنت باید بالا باشه و وقت گیر هم هست به نظر من این سایت که هست مثل MJJPictures.com هم که بسته نمیشه پس دیگه نگران چی هستین برید تو سایت عضو بشید و عکس های دلخواهتونو Save کنید .
به همین راحتی به همین خوشمزگی پودر کیک رشد :D

راستشو بگو تو مدیر تبلیغات رشد نیستی .:faranak: :-? :punisher: :-? :scared: :D

اگه تقسیم کار کنیم و هر کی دانلود یه قسمتو به عهده بگیره چرا نشه .:-?? معلومه هر کاری سختی داری ولی بعدش برای اونایی که این مجموعه رو دانلود میکنن کلی لذت داره . منم که اگه بتونم این کارو خودم تنهایی بکنم و بعدش بذارم برای دانلود و بچه ها خوشون بیاد .:clp2: کلی حال میکنم .:hilrs: :hilrs: :hilrs: :jump: :jump: :bnc: :bnc: :clp2: :clp2: :clp: :clp: :guitar2: :guitar2: :D :-bd

22 آگوست 2011 14:00 #8008 توسط Omid MJLover
بله هر کاری سختی خودشو داره ولی میشه چون تو آپلودشون سرعت کمه و سایز عکس ها هم که خیلی بالاست مثلا 1 پوشه از Photoshot های مایکل 10 - 20 مگابایته برات امکانش هست که آپلود کنی ؟

22 آگوست 2011 15:19 #8015 توسط mohammad

Omid eMJey نوشته: بله هر کاری سختی خودشو داره ولی میشه چون تو آپلودشون سرعت کمه و سایز عکس ها هم که خیلی بالاست مثلا 1 پوشه از Photoshot های مایکل 10 - 20 مگابایته برات امکانش هست که آپلود کنی ؟

چند تا پوشه هست .:-?
:mj10:

22 آگوست 2011 18:33 #8025 توسط Omid MJLover

m.yMJJ نوشته:

Omid eMJey نوشته: بله هر کاری سختی خودشو داره ولی میشه چون تو آپلودشون سرعت کمه و سایز عکس ها هم که خیلی بالاست مثلا 1 پوشه از Photoshot های مایکل 10 - 20 مگابایته برات امکانش هست که آپلود کنی ؟

چند تا پوشه هست .:-?
:mj10:

خب برو ببین دیگه

22 آگوست 2011 18:49 #8032 توسط mohammad

22 آگوست 2011 18:58 #8036 توسط sinalovermj
هر كي ثبت نام كرد و عكس هارو گرفت لطف كنه عكس هارو اينجا بزاره تاا بقيه هم فيض ببرند
ثواب داره

22 آگوست 2011 20:36 #8043 توسط Omid MJLover

sinalovermj نوشته: هر كي ثبت نام كرد و عكس هارو گرفت لطف كنه عكس هارو اينجا بزاره تاا بقيه هم فيض ببرند
ثواب داره

سینا تو کجای قضیه هستی اصلا تو یه فاز دیگه ای ما بریم این همه عکسو با هزار بدبختی از اونجا برداریم بعد آپلود کنیم بزاریم اینجا ؟ :D
یکم به حرفی که میزنی فکر کن ما دنبال یه راه خوب هستیم که همه بتونن به عکس ها دسترسی داشته باشن که بهترین راهش هم همین خود سایت MJphotosCollectors.com هست
منتها اگه دوستان میخوان بدون دردسر عکس ها رو دانلود کنن به نظرم همون چیزی که M.vMJJ گفت نظر خوبی داد که هرکس یک بخشی رو به عهده بگیره عکس هاش رو Save کنه البته خیلی دقیق و با حوصله
چون در آخر برای اطمینان تمامی عکس ها بخش به بخش از طریق خود سایت شمارش میشن هر کس با جمع کردن عکس ها و آپلودشون تو Mediafire.com برای سهولت در دسترسی به عکس های مایکل جکسون موافقه نظر خودشو بگه که هرکسی رو برای جمع آوری هر یکی از بخش ها استخدام کنیم :D

جدی بگیرید لطفا

مدیران انجمن: FeanoRکوچکترین طرفدار

Please publish modules in offcanvas position.